Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
Kvalifikace o postup do II. ligy východ pro sezonu 2009-2010
  
Hradec Králové 16.5.09
 
 
   Souhrn výsledků ve zprávách STK č. 5/09
 
     Montas Hradec Králové - Slavoj Český Těšín 8 : 0
     Montas Hradec Králové - BC 66 Ivančice 6 : 2
     BC 66 Ivančice - Slavoj Český Těšín                      7 : 1

     V utkání Hr. Králové - Čes.Těšín skrečována druhá čtyřhra Těšína, pořadí v rozporu se soupiskou!

Konečná tabulka kvalifikace

Pořadí   Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Body
1   Montas Hradec Králové 2 2 0 0 6
2   BC 66 Ivančice 2 1 0 1 4
3   Slavoj Český Těšín 2 0 0 2 2

    Družstvo Montasu Hradec Králové postupuje pro příští sezónu do II.ligy skup.východ – GRATULUJEME!
 

2. liga - východní skupina

Tabulka po 5. kole
 

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 BK Tatra Kopřivnice 10 7 2 1 53 27         26
2 TJ Orlová - Lutyně 10 7 1 2 52 28         25
3 VŠTJ UK Hradec Králové 10 4 1 5 31 49         19
4 Sokol Dobruška B 12 7 2 3 54 42         28
5 Sokol Brno Jehnice B 12 4 2 6 47 49         22
6 SK Badminton Přerov A 12 3 1 8 38 58         19
7 SK Badminton Přerov B 12 2 1 9 37 59         17

2. kolo
Po třech stratech dopsáni na soupisky vyšších družstev hráči : Šelong (Orlová A) a Šimo (Přerov B).
Současně se tito hráči vyškrtávají ze soupisek nižších družstev!


3. kolo
Po třech startech přepsán na soupisku družstva „A“ hráč Marek Kalman (Přerov) z družstva „C“.
Současně se z nižšího družstva vyškrtává!


4. kolo
Do soupisky Přerov „A“ dopsán po třech startech hráč Jiří Pavelka a současně se vyškrtává ze soupisky družstva „C“!
Do soupisky družstva Přerov „B“ dosána po třech startech hráčka Rudolfová a současně se vyškrtává ze soupisky družstva „C“!

5. kolo
Hráčka Žwaková (Orlová) dopsána po třech startech do družstva A a současně se vyškrtává ze soupisky nižšího družstva!
Družstvo BK Tatra Kopřivnice získává právo startu v baráži o I. ligu 2009/2010 – GRATULUJEME!
Družstvo SK Badminton Přerov B sestupuje pro příští sezónu do příslušného oblastního/krajského přeboru.



Výsledky
 

  Datum Místo konání Domácí - Hosté Výsledky
1. kolo 25.-26.10. Kopřivnice +Přerov VŠTJ UK Hradec Králové - TJ Orlová - Lutyně 1 7
      Sokol Dobruška B - BK Tatra Kopřivnice 2 6
      TJ Orlová - Lutyně - Sokol Dobruška B 5 3
      BK Tatra Kopřivnice - VŠTJ UK Hradec Králové 6 2
      SK Badminton Přerov B - SK Badminton Přerov A 2 6
      SK Badminton Přerov B - Sokol Brno Jehnice B 3 5
      SK Badminton Přerov A - Sokol Brno Jehnice B 6 2
2. kolo 29.-30.11. Přerov + UK Hr.Kr. TJ Orlová - Lutyně - SK Badminton Přerov B 5 3
      BK Tatra Kopřivnice - SK Badminton Přerov A 7 1
      SK Badminton Přerov A - TJ Orlová - Lutyně 3 5
      SK Badminton Přerov B - BK Tatra Kopřivnice 4 4
      Sokol Dobruška B - VŠTJ UK Hradec Králové 3 5
      Sokol Brno Jehnice B - Sokol Dobruška B 3 5
      Sokol Brno Jehnice B - VŠTJ UK Hradec Králové 3 5
3. kolo 03.-04.01. Dobruška + Orlová VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov B 5 3
      SK Badminton Přerov A - Sokol Dobruška B 3 5
      VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov A 5 3
      Sokol Dobruška B - SK Badminton Přerov B 6 2
      TJ Orlová - Lutyně - BK Tatra Kopřivnice 5 3
      Sokol Brno Jehnice B - TJ Orlová - Lutyně 1 7
      BK Tatra Kopřivnice - Sokol Brno Jehnice B 6 2
4. kolo 07.-08.02. Kopřivnice + Přerov BK Tatra Kopřivnice - VŠTJ UK Hradec Králové 7 1
      TJ Orlová - Lutyně - VŠTJ UK Hradec Králové 3 5
      TJ Orlová - Lutyně - BK Tatra Kopřivnice 3 5
      Sokol Dobruška B - SK Badminton Přerov B 6 2
      SK Badminton Přerov A - Sokol Brno Jehnice B 2 6
      Sokol Brno Jehnice B - Sokol Dobruška B 4 4
      SK Badminton Přerov B - SK Badminton Přerov A 5 3
      Sokol Brno Jehnice B - SK Badminton Přerov B 5 3
      Sokol Dobruška B - SK Badminton Přerov A 4 4
5. kolo 14.-15.03. Orlová + Dobruška VŠTJ UK Hradec Králové - BK Tatra Kopřivnice 0 8
      VŠTJ UK Hradec Králové - TJ Orlová - Lutyně 3 5
      BK Tatra Kopřivnice - TJ Orlová - Lutyně 4 4
      SK Badminton Přerov B - Sokol Dobruška B 2 6
      Sokol Brno Jehnice B - SK Badminton Přerov A 1 7
      Sokol Dobruška B - Sokol Brno Jehnice B 5 3
      SK Badminton Přerov A - SK Badminton Přerov B 5 3
      SK Badminton Přerov B - Sokol Brno Jehnice B 5 3
      SK Badminton Přerov A - Sokol Dobruška B 3 5
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
   -
adresy hracích míst
   - podrobnější informace o systému si přečtěte v Rozpisu soutěží 2008/09

  Baráž o I. ligu + Kvalifikace do II. ligy:  16. - 17. 05. - Montas Hradec Králové
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník