Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
Kvalifikace o postup do II. ligy západ pro sezonu 2009-2010
  
Praha Vinoř (pořadatel Astra) 16.5.09

    Souhrn výsledků a tabulka ve zprávách STK č. 5/09
    Zápisy z utkání
 
       Čes. Budějovice – Astra ZM B  2:6                  TU Liberec B – Nejdek  3:5
       Čes. Budějovice – TU Liberec B           2:6  Astra ZM B – Nejdek  5:3
       Nejdek – Čes. Budějovice  7:1  TU Liberec B – Astra ZM B             5:3

Konečná tabulka kvalifikace

Pořadí   Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Body
1   Jiskra Nejdek 3 2 0 1 15:9   7
2   Slavia TU Liberec B 3 2 0 1 14:10 33:24 7
3   Astra ZM Praha B 3 2 0 1 14:10 33:27 7
4   So České Budějovice 3 0 0 3 5:19   3

   Družstvo Jiskry Nejdek postupuje pro příští sezónu do II.ligy skup.západ – GRATULUJEME!
 

2. liga - západní skupina

Tabulka po 5. kole
 

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Chemička Ústí nad Labem 10 8 2 0 52 28         28
2 BaC Esiko Kladno 10 5 2 3 45 35         22
3 Slavia TU Liberec 10 3 3 4 37 43         19
4 USK Zentiva Plzeň 12 5 2 5 46 50         24
5 Sokol Plzeň Doubravka 12 4 3 5 46 50         23
6 SK Prosek Praha B 12 4 1 7 44 52         21
7 TJ Spoje Praha 12 3 1 8 42 54         19
 
2. kolo
Po třech startech dopsáni do soupisek vyšších družstev hráči: Holeček, Schoř (oba Kladno A),
Holý O. (Doubravka A). Současně se tito hráči vyškrtávají ze soupisek nižších družstev !

3. kolo
Po třech startech dopsáni do soupisek vyšších družstev hráči Vít Šeďa (Prosek B) a Hohenberger Petr (Spoje A) z nižších družstev. Na soupiskách nižších družstev se současně vyškrtávají!

4. kolo
Hráči Přinda T. (Doubravka) a Slatinský J. (TU Liberec) dopsáni po třech startech do soupisek „A“ svých družstev a současně se vyškrtávají ze soupisek nižších družstev! 

5. kolo
Hráčky Kolářová (Doubravka) a Pelzlová (Spoje) dopsány po třech startech na soupisky družstev „A“ a současně se vyškrtávají ze soupisek nižších družstev!
Družstvo Chemičky Ústí nad Labem získává právo účasti v baráži o I.ligu 2009/2010 – Gratulujeme!
Družstvo TJ Spoje Praha sestupuje pro sezónu 2009/2010 do příslušného oblastního/krajské přeboru.


Výsledky
 

Datum

Místo konání

Domácí - Hosté Výsledky
1. kolo 25.-26.10. Spoje + Kladno Slavia TU Liberec - TJ Spoje Praha 5 3
    Chemička Ústí nad Labem - SK Prosek Praha B 7 1
    TJ Spoje Praha - Chemička Ústí nad Labem 4 4
    SK Prosek Praha B - Slavia TU Liberec 3 5
    BaC Esiko Kladno - Sokol Plzeň Doubravka 5 3
    BaC Esiko Kladno - USK Zentiva Plzeň 6 2
    Sokol Plzeň Doubravka - USK Zentiva Plzeň 4 4
2. kolo 29.-30.11. Prosek + Ústí n.L. TJ Spoje Praha - BaC Esiko Kladno 3 5
    SK Prosek Praha B - Sokol Plzeň Doubravka 6 2
    Sokol Plzeň Doubravka - TJ Spoje Praha 3 5
    BaC Esiko Kladno - SK Prosek Praha B 7 1
    Chemička Ústí nad Labem - Slavia TU Liberec 6 2
    USK Zentiva Plzeň - Chemička Ústí nad Labem 3 5
    USK Zentiva Plzeň - Slavia TU Liberec 3 5
3. kolo 03.-04.01. Liberec + USK Plzeň Slavia TU Liberec - BaC Esiko Kladno 4 4
    Sokol Plzeň Doubravka - Chemička Ústí nad Labem 3 5
    Slavia TU Liberec - Sokol Plzeň Doubravka 3 5
    Chemička Ústí nad Labem - BaC Esiko Kladno 6 2
    TJ Spoje Praha - SK Prosek Praha B 3 5
    USK Zentiva Plzeň - TJ Spoje Praha 5 3
    SK Prosek Praha B - USK Zentiva Plzeň 3 5
4. kolo 07.-08.02. Kladno + Prosek (Spoje) BaC Esiko Kladno - Slavia TU Liberec 6 2
    Chemička Ústí nad Labem - Slavia TU Liberec 5 3
    Chemička Ústí nad Labem - BaC Esiko Kladno 5 3
    USK Zentiva Plzeň - Sokol Plzeň Doubravka 5 3
    SK Prosek Praha B - TJ Spoje Praha 3 5
    TJ Spoje Praha - USK Zentiva Plzeň 5 3
    Sokol Plzeň Doubravka - SK Prosek Praha B 5 3
    TJ Spoje Praha - Sokol Plzeň Doubravka 3 5
    USK Zentiva Plzeň - SK Prosek Praha B 6 2
5. kolo 14.-15.03. Ústí n.Labem + USK Plzeň Slavia TU Liberec - BaC Esiko Kladno 4 4
    Slavia TU Liberec - Chemička Ústí nad Labem 4 4
    BaC Esiko Kladno - Chemička Ústí nad Labem 3 5
    Sokol Plzeň Doubravka - USK Zentiva Plzeň 4 4
    TJ Spoje Praha - SK Prosek Praha B 2 6
    USK Zentiva Plzeň - TJ Spoje Praha 5 3
    SK Prosek Praha B - Sokol Plzeň Doubravka 4 4
    Sokol Plzeň Doubravka - TJ Spoje Praha 5 3
    SK Prosek Praha B - USK Zentiva Plzeň 7 1
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
   -
adresy hracích míst
   - podrobnější informace o systému si přečtěte v
Rozpisu soutěží 2008/09

  Baráž o I. ligu + Kvalifikace do II. ligy:  16. - 17. 05. - Astra ZM Praha

 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník