Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 

PLAY OFF 1. badmintonové ligy 2009/10

 

  Čtvrtfinále   20.3.
   
So Radotín Meteor OTEC A – Astra ZM Praha              5:3
      So Dobruška – So Radotín Meteor OTEC B                  7:1
 

  Semifinále   10.4.

      www.badmintonvbrne.cz

    So Veselý Brno Jehnice – So Radotín Meteor OTEC A   5:2
      Deltacar Benátky n.Jizerou – So Dobruška                  5:2



  
 O 3. místo

      So Dobruška – So Radotín Meteor OTEC Praha A
        4:4 (8:8 281:257)


 

  Finále 11.4.

      So Veselý Brno Jehnice – Deltacar Benátky n.Jizerou
   6:5 (po nastavení 3 zápasů)


      Články


  Konečné celkové pořadí I. ligy

1. So Veselý Brno Jehnice - Mistr ČR, právo účasti v Europa Cupu
2. Deltacar Benátky nad Jizerou
3. So Dobruška
4. So Radotín Meteor OTEC Praha A
5. Astra ZM Praha
6. So Radotín Meteor OTEC Praha B
7. Chemička Ústí nad Labem
8. SK Prosek Praha
 

  Baráž o I. ligu sezóny 2010-11 - 16.5. Liberec  
          propozice
 

COMPO PRAHA 1. badmintonová liga 2009/10 - základní část

Soupisky

Pořadí po 1. kole
 

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Sokol Brno Jehnice 2 2 0 0 15 1         6
2 BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 2 2 0 0 13 3         6
3 Sokol Radotín Meteor OTEC A 2 2 0 0 12 4         6
4 Sokol Dobruška 2 1 0 1 8 8         4
5 TJ Astra ZM Praha 2 1 0 1 7 9         4
6 Sokol Radotín Meteor OTEC B 2 0 0 2 3 13 8 26     2
7 SK Prosek Praha 2 0 0 2 3 13 8 27     2
8 TJ Chemička Ústí nad Labem 2 0 0 2 3 13 6 28     2


Pořadí po 2. kole

 

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Sokol Brno Jehnice 4 4 0 0 26 6         12
2 Sokol Radotín Meteor OTEC A 4 4 0 0 23 9         12
3 BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 4 3 0 1 23 9         10
4 TJ Astra ZM Praha 4 2 1 1 17 15         9
5 Sokol Dobruška 4 2 0 2 16 16         8
6 Sokol Radotín Meteor OTEC B 4 0 1 3 8 24         5
7 TJ Chemička Ústí nad Labem 4 0 0 4 8 24         4
8 SK Prosek Praha 4 0 0 4 7 25         4
 


Pořadí po 3. kole

 

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1. Sokol Brno Jehnice 6 6 0 0 41 7         18
2. BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 6 5 0 1 38 10         16
3. Sokol Dobruška 6 4 0 2 29 19         14
4. Sokol Radotín Meteor OTEC A 6 4 0 2 27 21         14
5. TJ Astra ZM Praha 6 2 1 3 17 31         11
6. SK Prosek Praha 6 1 0 5 15 33 37 71     8
7. TJ Chemička Ústí nad Labem 6 1 0 5 15 33 35 75     8
8. Sokol Radotín Meteor OTEC B 6 0 1 5 10 38         7


Pořadí po 4. kole

 

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1. Sokol Brno Jehnice 7 7 0 0 49 7         21
2. BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 7 6 0 1 44 12         19
3. Sokol Dobruška 7 5 0 2 35 21         17
4. Sokol Radotín Meteor OTEC A 7 4 0 3 29 27         15
5. TJ Astra ZM Praha 7 2 1 4 19 37         12
6. Sokol Radotín Meteor OTEC B 7 1 1 5 15 41         10
7. TJ Chemička Ústí nad Labem 7 1 0 6 18 38         9
8. SK Prosek Praha 7 1 0 6 15 41         9

Družstva Brno Jehnice a Deltacar Benátky n.J. postupují přímo do finálového turnaje Play off!

Čtvrtfinálové dvojice:
   Dobruška – Radotín Meteor B
   Radotín Meteor A – Astra ZM Praha

Družstva uvedená na prvním místě jsou domácí (pořadatelé).

Do baráže o první ligu 2010/2011 je zařazeno družstvo Chemičky Ústí nad Labem.
Družstvo SK Prosek Praha sestupuje pro příští sezónu do druhé ligy skupina západ!

Rozpis utkání a průběžné výsledky
 
 

    Datum Domácí - Hosté

Výsledky

1. kolo so 14.11. Sokol Radotín Meteor OTEC A - TJ Astra ZM Praha

6:2

      TJ Chemička Ústí nad Labem - Sokol Dobruška 3:5
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - SK Prosek Praha 8:0
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - Sokol Brno Jehnice 1:7
  ne 15.11. TJ Astra ZM Praha - SK Prosek Praha 5:3
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - Sokol Radotín Meteor OTEC A 2:6
      Sokol Dobruška - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 3:5
      Sokol Brno Jehnice - TJ Chemička Ústí nad Labem 8:0
             
2. kolo so 5.12. TJ Astra ZM Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC B 4:4
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Sokol Brno Jehnice 3:5
      Sokol Dobruška - SK Prosek Praha 6:2
      TJ Chemička Ústí nad Labem - Sokol Radotín Meteor OTEC A 3:5
  ne 6.12. TJ Chemička Ústí nad Labem - TJ Astra ZM Praha 2:6
      SK Prosek Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC A 2:6
      Sokol Brno Jehnice - Sokol Dobruška 6:2
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor OTEC B 7:1
             
3. kolo so 9.1. Sokol Brno Jehnice - TJ Astra ZM Praha 8:0
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - SK Prosek Praha 2:6
      BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou - TJ Chemička Ústí nad Labem 7:1
      Sokol Radotín Meteor OTEC A - Sokol Dobruška 3:5
  ne 10.1. TJ Astra ZM Praha - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 0:8
      Sokol Dobruška - Sokol Radotín Meteor OTEC B 8:0
      Sokol Radotín Meteor OTEC A - Sokol Brno Jehnice 1:7
      SK Prosek Praha - TJ Chemička Ústí nad Labem 2:6
             
4. kolo so 13.2. Sokol Dobruška - TJ Astra ZM Praha 6:2
      Sokol Radotín Meteor OTEC A - BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 2:6
      Sokol Radotín Meteor OTEC B - TJ Chemička Ústí nad Labem 5:3
      SK Prosek Praha - Sokol Brno Jehnice 0:8

   Obvyklé začátky utkání základní části - sobota 13:00, neděle 10:00
   -
adresy hracích míst
   - další informace o systému soutěže si přečtěte v Rozpisu soutěží 2009/10


 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník