Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - východní skupina

Soupisky

Pořadí po 1. kole
 

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Sokol Brno Jehnice B 2 2 0 0 15 1         6
2 VŠTJ UK Hradec Králové 2 1 1 0 9 7         5
3 Sokol Dobruška B 2 0 2 0 8 8 20 17     4
4 BK Tatra Kopřivnice 2 1 0 1 8 8 18 19     4
5 TJ Orlová Lutyně 2 0 2 0 8 8 16 18     4
6 SK Badminton Přerov 2 0 1 1 7 9         3
7 TJ Montas Hradec Králové 2 0 0 2 1 15         2

 
Pořadí po 2. kole
 
Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Sokol Brno Jehnice B 4 4 0 0 31 1         12
2 BK Tatra Kopřivnice 4 3 0 1 18 14         10
3 SK Badminton Přerov 4 2 1 1 20 12         9
4 TJ Orlová Lutyně 4 1 2 1 17 15         8
5 VŠTJ UK Hradec Králové 4 1 1 2 12 20         7
6 Sokol Dobruška B 4 0 2 2 11 21         6
7 TJ Montas Hradec Králové 4 0 0 4 3 29         4


Pořadí po 3. kole

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 BK Tatra Kopřivnice 6 5 0 1 29 19         16
2 Sokol Brno Jehnice B 6 4 0 2 37 11         14
3 SK Badminton Přerov 6 3 1 2 28 20         13
4 Sokol Dobruška B 6 2 2 2 25 23         12
5 TJ Orlová Lutyně 6 2 2 2 24 24         12
6 VŠTJ UK Hradec Králové 6 2 1 3 21 27         11
7 TJ Montas Hradec Králové 6 0 0 6 4 44         6

Pořadí po 4. kole

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Sokol Brno Jehnice B 8 6 0 2 49 15         20
2 BK Tatra Kopřivnice 8 6 0 2 37 27         20
3 SK Badminton Přerov 8 3 1 4 32 32         16
4 TJ Orlová Lutyně 9 5 2 2 45 27         21
5 Sokol Dobruška B 9 3 3 3 36 36         18
6 VŠTJ UK Hradec Králové 9 3 2 4 33 39         17
7 TJ Montas Hradec Králové 9 0 0 9 8 64         9

Konečné pořadí

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Sokol Brno Jehnice B 10 8 0 2 63 17         26
2 BK Tatra Kopřivnice 10 7 0 3 44 36         24
3 SK Badminton Přerov 10 3 1 6 35 45         18
4 TJ Orlová Lutyně 12 7 3 2 61 35         29
5 Sokol Dobruška B 12 5 3 4 51 45         25
6 VŠTJ UK Hradec Králové 12 4 3 5 45 51         23
7 TJ Montas Hradec Králové 12 0 0 12 13 83         12

Po třech startech dopsán do soupisky družstva Přerov A hráč Jiří Pavelka – současně se vyškrtává ze soupisky nižšího družstva!
Po třech startech dopsán do soupisky družstva Orlová A hráč Staš – současně se vyškrtává ze soupisky nižšího družstva!
V utkání Orlová – Montas Hr.Králové skrečována druhá čtyřhra Montasu – pořadí v rozporu se soupiskou!

Do baráže o I. ligu 2010/2011 postupuje družstvo So Veselý Brno Jehnice B – GRATULUJEME !!!
Do příslušného SKP sestupuje družstvo Montas Hradec Králové.
 


Rozpis utkání a průběžné výsledky
 

Datum Místo konání Domácí - Hosté Výsledky
1. kolo 14.-15.11. Dobruška + Kopřivnice SK Badminton Přerov - Sokol Dobruška B 4:4
    Sokol Dobruška B - TJ Orlová Lutyně 4:4
    TJ Orlová Lutyně - VŠTJ UK Hradec Králové 4:4
    VŠTJ UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov 5:3
    BK Tatra Kopřivnice - Sokol Brno Jehnice B 1:7
    BK Tatra Kopřivnice - TJ Montas Hradec Králové 7:1

 
    Sokol Brno Jehnice B - TJ Montas Hradec Králové 8:0
2. kolo 05.-06.12. Jehnice + Přerov Sokol Dobruška B - BK Tatra Kopřivnice 3:5
    Sokol Brno Jehnice B - Sokol Dobruška B 8:0
    VŠTJ UK Hradec Králové - Sokol Brno Jehnice B 0:8
    BK Tatra Kopřivnice - VŠTJ UK Hradec Králové 5:3
    TJ Orlová Lutyně - SK Badminton Přerov 3:5
    TJ Montas Hradec Králové - TJ Orlová Lutyně 2:6

 
    TJ Montas Hradec Králové - SK Badminton Přerov 0:8
3. kolo 09.-10.01 Orlová + UK Hradec Králové SK Badminton Přerov - BK Tatra Kopřivnice 3:5
    SK Badminton Přerov - Sokol Brno Jehnice B 5:3
    Sokol Brno Jehnice B - TJ Orlová Lutyně 3:5
    TJ Orlová Lutyně - BK Tatra Kopřivnice 2:6
    Sokol Dobruška B - VŠTJ UK Hradec Králové 6:2
    TJ Montas Hradec Králové - Sokol Dobruška B 0:8

 
    VŠTJ UK Hradec Králové - TJ Montas Hradec Králové 7:1
4. kolo 13.-14.02. po 3. kole na 2. resp 5. místě Sokol Brno Jehnice B - SK Badminton Přerov 5:3
    BK Tatra Kopřivnice - SK Badminton Přerov 7:1
    BK Tatra Kopřivnice - Sokol Brno Jehnice B 1:7
    Sokol Dobruška B - TJ Montas Hradec Králové 7:1
    VŠTJ UK Hradec Králové - Sokol Dobruška B 4:4
    VŠTJ UK Hradec Králové - TJ Montas Hradec Králové 5:3
    TJ Orlová Lutyně - VŠTJ UK Hradec Králové 5:3
    TJ Montas Hradec Králové - TJ Orlová Lutyně 0:8

 
    Sokol Dobruška B - TJ Orlová Lutyně 0:8
5. kolo 20.-21.03. po 3. kole na 1. resp 4. místě SK Badminton Přerov - Sokol Brno Jehnice B 0:8
    SK Badminton Přerov - BK Tatra Kopřivnice 3:5
    Sokol Brno Jehnice B - BK Tatra Kopřivnice 6:2
    TJ Montas Hradec Králové - Sokol Dobruška B 1:7
    Sokol Dobruška B - VŠTJ UK Hradec Králové 5:3
    TJ Montas Hradec Králové - VŠTJ UK Hradec Králové 3:5
    VŠTJ UK Hradec Králové - TJ Orlová Lutyně 4:4
    TJ Orlová Lutyně - TJ Montas Hradec Králové 7:1
    TJ Orlová Lutyně - Sokol Dobruška B 5:3
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
   -
adresy hracích míst
   - podrobnější informace o systému si přečtěte v
Rozpisu soutěží 2009/10

 

Kvalifikace o II. ligu východ pro sezonu 2010-11

   propozice   15.5. - Kopřivnice


 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník