Extraliga 2020/2021 - Play-off
-
Utkání
Výběr kola
-
kolo
-
Týmy
-
BA Plzeň A
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Král Jiří
- Hubáček Michal
- Szkudlarczyk Wojciech
- Kristensen Mads Emil
- Valenta Bedřich
Ženy
- Mikelová Kateřina
- Krpatová Lucie
Náhradníci
- Louda Jiří
- Voráč Přemysl
- Kobyláková Tereza
- Segeč Jan
- Oros Marek
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Čtvrtfinále (Play-off) 4:0 BA Plzeň A - TJ Montas Hradec Králové Semifinále (Play-off) 4:1 SK STAVOS Brno Slatina - BA Plzeň A 0 3. místo (Play-off) 4:1 BA Plzeň A - Sokol Radotín Meteor Praha A 1. kolo (Základní část) 6:1 BA Plzeň A - SKB Český Krumlov 1. kolo (Základní část) 4:3 Sokol Radotín Meteor Praha A - BA Plzeň A 2. kolo (Základní část) 6:1 BA Plzeň A - TJ Sokol Klimkovice A 2. kolo (Základní část) 5:2 SK STAVOS Brno Slatina - BA Plzeň A 3. kolo (Základní část) 4:3 BK 1973 Benátky nad Jizerou - BA Plzeň A 3. kolo (Základní část) 1:6 TJ Montas Hradec Králové - BA Plzeň A 4. kolo (Základní část) 3:4 BA Plzeň A - BADMINTON FSpS MU A -
BADMINTON FSpS MU A
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Bruun Jepe
- Bochat Milosz
- Helar Ondřej
- Bureš Jiří
- Dostál Martin
Ženy
- Kosetskaya Evgeniya
- Sarosi Laura
- Vargová Katarína
- Krulová Lucie
Náhradníci
- Derka Jiří
- Otáhalová Barbora
- Chadimová Adéla
- Smutný David
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání 1. kolo (Základní část) 7:0 TJ Sokol Klimkovice A - BADMINTON FSpS MU A 1. kolo (Základní část) 1:6 BADMINTON FSpS MU A - TJ Montas Hradec Králové 2. kolo (Základní část) 1:6 BADMINTON FSpS MU A - SK STAVOS Brno Slatina 2. kolo (Základní část) 4:3 SKB Český Krumlov - BADMINTON FSpS MU A 3. kolo (Základní část) 4:3 Sokol Radotín Meteor Praha A - BADMINTON FSpS MU A 3. kolo (Základní část) 5:2 BK 1973 Benátky nad Jizerou - BADMINTON FSpS MU A 4. kolo (Základní část) 3:4 BA Plzeň A - BADMINTON FSpS MU A -
BK 1973 Benátky nad Jizerou
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Sirant Sergey
- Swierczynski Mateusz
- Smilowski Pawel
- Mikkelsen Mikkel
- Kjaer Rasmus
- Knudsen Kristoffer
- Rzeplinski Matěj
- Stallwood Steven
- Savin Cristian
- Zevl Lukáš
Ženy
- Körösi Agnes
- Rüütel Helina
- Zuzáková Kateřina
- Mlčochová Denisa
Náhradníci
- Müller Jakub
- Kalkušová Karolína
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Semifinále (Play-off) 4:3 BK 1973 Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor Praha A Finále (Play-off) 4:2 BK 1973 Benátky nad Jizerou - SK STAVOS Brno Slatina 1. kolo (Základní část) 6:1 BK 1973 Benátky nad Jizerou - TJ Montas Hradec Králové 1. kolo (Základní část) 1:6 SKB Český Krumlov - BK 1973 Benátky nad Jizerou 2. kolo (Základní část) 7:0 BK 1973 Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor Praha A 2. kolo (Základní část) 2:5 TJ Sokol Klimkovice A - BK 1973 Benátky nad Jizerou 3. kolo (Základní část) 4:3 BK 1973 Benátky nad Jizerou - BA Plzeň A 3. kolo (Základní část) 5:2 BK 1973 Benátky nad Jizerou - BADMINTON FSpS MU A 4. kolo (Základní část) 6:1 BK 1973 Benátky nad Jizerou - SK STAVOS Brno Slatina -
SK STAVOS Brno Slatina
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Vittinghus Hans-Kristian
- Moreels Maxime
- Ludík Milan
- Toft Hansen Soren
- Bay Jeppe
- Brázda Tadeáš
- Moren Lukasz
Ženy
- Hart Jordan
- Repiská Martina
- Lundgaard Sara
- Tabeling Iris
- Křehlíková Miroslava
Náhradníci
- Ciróková Tereza
- Vrbka Tomáš
- Komár Tomáš
- Cirók Josef
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Semifinále (Play-off) 4:1 SK STAVOS Brno Slatina - BA Plzeň A Finále (Play-off) 4:2 BK 1973 Benátky nad Jizerou - SK STAVOS Brno Slatina 1. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - Sokol Radotín Meteor Praha A 1. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - TJ Sokol Klimkovice A 2. kolo (Základní část) 1:6 BADMINTON FSpS MU A - SK STAVOS Brno Slatina 2. kolo (Základní část) 5:2 SK STAVOS Brno Slatina - BA Plzeň A 3. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - TJ Montas Hradec Králové 3. kolo (Základní část) 7:0 SK STAVOS Brno Slatina - SKB Český Krumlov 4. kolo (Základní část) 6:1 BK 1973 Benátky nad Jizerou - SK STAVOS Brno Slatina -
SKB Český Krumlov
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Maňásek Pavel
- Fuciman Patrik
- Janáček Jaromír
- Jakeš Marek
- Švejda Tomáš
Ženy
- Černá Lucie
- Ausbergerová Berta
Náhradníci
- Hulcová Viktorie
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Baráž o Extraligu (Baráž) 5:2 SKB Český Krumlov - TJ Slovan Vesec Baráž o Extraligu (Baráž) 4:3 SKB Český Krumlov - TJ Sokol Polabiny Pardubice 1. kolo (Základní část) 6:1 BA Plzeň A - SKB Český Krumlov 1. kolo (Základní část) 1:6 SKB Český Krumlov - BK 1973 Benátky nad Jizerou 2. kolo (Základní část) 3:4 SKB Český Krumlov - TJ Montas Hradec Králové 2. kolo (Základní část) 4:3 SKB Český Krumlov - BADMINTON FSpS MU A 3. kolo (Základní část) 6:1 TJ Sokol Klimkovice A - SKB Český Krumlov 3. kolo (Základní část) 7:0 SK STAVOS Brno Slatina - SKB Český Krumlov 4. kolo (Základní část) 5:2 Sokol Radotín Meteor Praha A - SKB Český Krumlov -
Sokol Radotín Meteor Praha A
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Rogalski Michal
- Canjura Artiga Uriel Francisco
- Král Ondřej
- Hubáček Matěj
- Drančák Pavel
- Zapico Alberto
- Kwinta Dominik
- Stoklas Ivo
Ženy
- Milová Sabina
- Van Coppenolle Sharleen Tallulah
- Uslé Lorena
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Čtvrtfinále (Play-off) 4:0 Sokol Radotín Meteor Praha A - TJ Sokol Klimkovice A Semifinále (Play-off) 4:3 BK 1973 Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor Praha A 0 3. místo (Play-off) 4:1 BA Plzeň A - Sokol Radotín Meteor Praha A 1. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - Sokol Radotín Meteor Praha A 1. kolo (Základní část) 4:3 Sokol Radotín Meteor Praha A - BA Plzeň A 2. kolo (Základní část) 7:0 BK 1973 Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor Praha A 2. kolo (Základní část) 3:4 TJ Montas Hradec Králové - Sokol Radotín Meteor Praha A 3. kolo (Základní část) 4:3 Sokol Radotín Meteor Praha A - BADMINTON FSpS MU A 3. kolo (Základní část) 3:4 TJ Sokol Klimkovice A - Sokol Radotín Meteor Praha A 4. kolo (Základní část) 5:2 Sokol Radotín Meteor Praha A - SKB Český Krumlov -
TJ Montas Hradec Králové
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Magee Joshua
- Nottingham Matthew
- Holub Lukáš
- Aubus Marek
- Ehm Adam
- Hubáček Jan
- Herout Martin
Ženy
- Fuchsová Michaela
- Bášová Alžběta
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Čtvrtfinále (Play-off) 4:0 BA Plzeň A - TJ Montas Hradec Králové 1. kolo (Základní část) 6:1 BK 1973 Benátky nad Jizerou - TJ Montas Hradec Králové 1. kolo (Základní část) 1:6 BADMINTON FSpS MU A - TJ Montas Hradec Králové 2. kolo (Základní část) 3:4 SKB Český Krumlov - TJ Montas Hradec Králové 2. kolo (Základní část) 3:4 TJ Montas Hradec Králové - Sokol Radotín Meteor Praha A 3. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - TJ Montas Hradec Králové 3. kolo (Základní část) 1:6 TJ Montas Hradec Králové - BA Plzeň A 4. kolo (Základní část) 2:5 TJ Montas Hradec Králové - TJ Sokol Klimkovice A -
TJ Slovan Vesec
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Stejskal David
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Vajsejtl Jiří
- Vajsejtl Jaroslav
- Líbal Štěpán
Ženy
- Hořínková Soňa
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Baráž o Extraligu (Baráž) 5:2 SKB Český Krumlov - TJ Slovan Vesec Baráž o Extraligu (Baráž) 1:6 TJ Slovan Vesec - TJ Sokol Polabiny Pardubice -
TJ Sokol Klimkovice A
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Rajarajan Karan Rajan
- Bitman Jakub
- Budzel Filip
- Kopřiva Dominik
- Boe William
Ženy
- Tomalová Kateřina
- Swierczynska Magdalena
- Osladilová Kateřina
Náhradníci
- Gramelová Dominika
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Čtvrtfinále (Play-off) 4:0 Sokol Radotín Meteor Praha A - TJ Sokol Klimkovice A 1. kolo (Základní část) 7:0 TJ Sokol Klimkovice A - BADMINTON FSpS MU A 1. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - TJ Sokol Klimkovice A 2. kolo (Základní část) 6:1 BA Plzeň A - TJ Sokol Klimkovice A 2. kolo (Základní část) 2:5 TJ Sokol Klimkovice A - BK 1973 Benátky nad Jizerou 3. kolo (Základní část) 6:1 TJ Sokol Klimkovice A - SKB Český Krumlov 3. kolo (Základní část) 3:4 TJ Sokol Klimkovice A - Sokol Radotín Meteor Praha A 4. kolo (Základní část) 2:5 TJ Montas Hradec Králové - TJ Sokol Klimkovice A -
TJ Sokol Polabiny Pardubice
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Matěj
- Grund Michal
- Skřivan Jakub
- Skála Tomáš
- Hamáček Michal
Ženy
- Bártová Rozálie
- Krpatová Pavlína
- Valentová Kateřina
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Baráž o Extraligu (Baráž) 1:6 TJ Slovan Vesec - TJ Sokol Polabiny Pardubice Baráž o Extraligu (Baráž) 4:3 SKB Český Krumlov - TJ Sokol Polabiny Pardubice
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBody -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: ExtraligaVítěz: SK STAVOS Brno SlatinaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: Compo Praha ExtraligaVítěz: TJ Sokol Veselý Brno - Jehnice ARočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: TJ Sokol Veselý Jehnice ARočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: So.Veselý Brno Jehnice A