1.liga - skupina západ 2020/2021 - Základní část
-
Utkání
Výběr kola
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyTabulka je schválena STK -
Týmy
-
BA Plzeň B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Voráč Přemysl
- Oros Marek
- Segeč Jan
Ženy
- Kobyláková Tereza
- Kozempelová Kristina
- Kaliková Zuzana
- Benediktová Klára
- Dvořáková Anna
-
BK TJ Baník Most
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Port Jan
- Pospíšil Tomáš
- Oros Ladislav
- Hošek Vojtěch
- Ickert Daniel
- Hofman Svatopluk
- Bleyer Pavel
Ženy
- Burdová Tereza
- Kozempelová Terezie
- Fišerová Karolína
-
BK TU v Liberci
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Šída Mirko
- Zahrádka Jakub
- Marek Filip
- Janoušek Petr
- Rázl Jan
Ženy
- Peruňská Alžbeta
- Nejedlová Jana
Náhradníci
- Malcová Klára
-
SK Hamr Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Bláha Václav
- Vitvera Jakub
- Volf Matěj
- Brázda Jáchym
- Macák Jan
Ženy
- Šilhavá Radka
- Šilhavá Klára
Náhradníci
- Sklář David
- Hurtík Jonáš
- Hejduková Karolína
- Bílková Eliška
-
SK Prosek Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Klačanský Lukáš
- Palán Václav
- Šulko Marian
- Šulc Adam
- Podivín Václav
- Vorlík Jan
Ženy
- Jankowska Zuzanna
- Zelinková Michaela
Náhradníci
- Stádník Filip
- Krajča Tomáš
- Stará Natálie
- Benešová Jitka
- Vlášková Šárka
- Treperová Ivana
- Schumpeter Marek
-
SK Prosek Praha
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
SK Prosek Praha B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nývlt Jiří
- Krajča Tomáš
- Šrámek Adam
- Schumpeter Marek
- Obhlídal Václav
- Beznoska Miloslav
- Stádník Filip
Ženy
- Vlášková Šárka
- Nachtmanová Karolína
- Sedláčková Vanda
- Treperová Ivana
- Benešová Jitka
-
Sokol Radotín Meteor Praha B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Synovec Pavel
- Šercl Jonatan
- Bízek Vojtěch
- Nejedlý Petr
- Klubal Jakub
- Geffen Shai
- Lapáček Vojtěch
- Franta Vojtěch
- Král Adam
- Hnilica Petr
- Karban Jaroslav
- Jirásek Jan
- Kovář Milan
Ženy
- Šolarová Tereza
- Johnová Barbora
- Březinová Barbora
- Knaislová Ella
- Musilová Hana
- Titěrová Eva
-
TJ Astra ZM Praha
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Fiala Jan
- Kurz Lukáš
- Čepela Marek
- Sebera Vojtěch
- Jouda Jan
- Waller Tomáš
Ženy
- Kurzová Dominika
- Sonnková Valentýna
Náhradníci
- Kobyláková Andrea
- Čermáková Magdaléna
- Lecian Kristian
- Havránek Vojtěch
-
TJ Jiskra Nejdek
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nesveda Adam
- Lutsak Viktor
- Šilhan Ondřej
- Kamaryt Miloš
- Lešták Ladislav
- Peterek Vít
- Bršťák Michal
- Šilhan Matěj
- Gonda Zdeněk
Ženy
- Pazderová Vendulka
- Štěříková Natalie
- Košťálová Klára
- Gruberová Anna
- Nováková Veronika
- Dvořáčková Adéla
-
TJ Slovan Vesec
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Stejskal David
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Vajsejtl Jiří
Ženy
- Hořínková Soňa
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
-
TJ Sokol Křemže
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kukač Jindřich
- Kalbáč Štěpán
- Beran Petr
- Mouritsen Peter
- Pirtyák Petr
- Koudelka Michal
- Sklář Vladimír
- Čerkl Jan
Ženy
- Fučíková Zuzana
- Sklářová Eva
- Mouritsen Markéta
- Mouritsen Anne Margrethe
- Mouritsen Caroline Margrethe
- Krejčí Adéla
Náhradníci
- Weberová Martina
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBody -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga ZápadVítěz: SK Prosek PrahaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga západVítěz: TJ Slovan VesecRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: Sokol Radotín Meteor Praha BRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: SKB Český Krumlov