logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 19.10.2017

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
17.09.2016 - 19.10.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2336
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1989
3.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1830
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1820
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1718
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1616
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1590
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1398
9.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1288
11.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1232
12.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1168
13.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha930
14.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice803
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.803
16.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.765
17.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most747
18.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.696
19.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.695
20.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.642
21.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín610
22.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.591
23.Altera Jan2004 BaC Kladno585
24.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.542
25.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.536
26.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.524
27.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.517
28.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.498
29.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
30.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové486
31.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.481
32.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.454
33.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
34.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.426
35.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš418
36.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.417
37.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš416
38.Oros Marek2003 Super Stars Most410
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.388
40.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
41.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.373
42.Port Jan2003 Super Stars Most364
43.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš361
44.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
45.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.348
46.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.344
47.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha340
48.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.328
49.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná324
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice324
51.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové320
52.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice319
54.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.313
55.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.308
56.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 302
57.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka296
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.292
59.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary275
60.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha274
61.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
62.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.260
63.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš257
64.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
65.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.252
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.252
Seidl Michal2004 Super Stars Most252
69.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice250
70.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice245
71.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.240
72.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
74.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
75.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha220
76.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
77.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš214
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.214
79.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
81.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most208
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 208
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.208
84.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.207
85.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha204
87.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton197
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.197
89.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary194
90.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš190
91.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové184
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
93.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka182
94.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.180
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš180
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.180
98.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
99.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
100.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most168
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
104.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava166
105.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.164
106.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA162
107.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
109.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.156
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.156
111.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.155
112.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice152
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
115.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most148
116.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.147
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové147
118.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže140
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
121.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
122.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha136
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha136
124.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín134
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.134
126.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.132
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice132
128.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
129.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
130.Kundrát David2006 Badminton VK Aš126
131.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.124
132.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš123
133.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem122
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA122
135.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
136.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.115
137.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice110
138.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
139.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
140.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
141.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže101
142.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
143.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň99
144.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha98
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
146.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
147.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka96
149.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška93
150.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové90
152.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice89
153.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.88
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.88
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
156.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.87
157.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
158.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.83
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška83
160.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
161.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.79
162.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
164.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
165.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.75
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
167.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.74
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
169.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
170.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.70
173.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha69
174.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 67
175.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.64
176.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná63
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
179.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.62
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.62
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII62
182.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
183.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.60
184.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
185.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most58
186.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice54
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
189.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha52
190.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.51
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.51
Král Šimon2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA51
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
196.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice50
197.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
201.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
202.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.44
203.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka43
204.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
217.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
218.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.39
220.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice38
224.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem36
225.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
226.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
227.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.33
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže33
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.33
231.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA32
234.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most30
243.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.28
Hora Aleš2003 Super Stars Most28
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
246.Janáček David2004 BK ARION PRAHA26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
249.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
250.Mařan Ondřej2003 SK Děčín21
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg21
252.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA20
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY20
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA20
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY20
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha20
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY20
Vlasák David2004 Super Stars Most20
262.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka18
265.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY17
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha17
267.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha16
269.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
276.Foltin Jakub2004 Super Stars Most13
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Maar Ondřej2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
279.Grulík Roman2003 SK Podolí12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
286.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.10
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín10
288.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
295.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
297.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha6
Solar Jan2005 SK Prosek Praha6
300.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha5
Jáně Kryštof2003 SK Radonice, z.s.5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
303.Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
305.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.3
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 3
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha3
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 3
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha3
313.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
314.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA1
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3064
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2912
3.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2614
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2614
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2070
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1676
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1568
8.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1517
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1494
10.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1448
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
12.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1376
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1376
14.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1344
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1344
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1318
19.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1293
20.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1269
21.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1256
22.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1162
23.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1102
24.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1072
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1061
26.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1045
27.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.946
28.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.918
29.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha884
30.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 836
31.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 812
32.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
34.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.732
35.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.641
36.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.634
37.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.602
38.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.578
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.560
40.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.558
41.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš541
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš541
43.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.531
Oros Marek2003 Super Stars Most531
45.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš529
46.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice527
47.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš502
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice502
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice502
50.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
51.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
52.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha484
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha484
54.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové481
55.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
56.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové479
57.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.463
58.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.460
59.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
60.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná454
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.454
62.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.452
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.452
64.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.442
65.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.431
66.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
68.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
69.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha410
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava410
71.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.406
72.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most400
73.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.398
74.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.394
75.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
77.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka390
78.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.384
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha384
80.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.367
81.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš365
82.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
83.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka356
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
86.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.348
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA348
89.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
91.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš338
92.Port Jan2003 Super Stars Most335
93.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most334
94.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.328
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.328
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary328
97.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.324
98.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
100.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha312
101.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary308
102.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.295
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.295
104.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most294
105.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš288
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha288
107.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.280
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.280
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha280
110.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka278
111.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha272
112.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA270
113.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže268
114.Kundrát David2006 Badminton VK Aš260
115.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
117.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem256
118.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.252
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška252
120.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
Seidl Michal2004 Super Stars Most248
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové248
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
125.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.245
126.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha244
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.244
129.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš242
130.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
131.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice234
132.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 212
133.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.210
134.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
135.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
136.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.202
137.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
139.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
140.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.196
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.196
143.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno192
144.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha190
145.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice188
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA188
147.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.184
148.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
149.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.174
150.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
151.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice170
153.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.168
154.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška166
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš166
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
159.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
160.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
161.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové162
163.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
165.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
166.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.150
167.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň144
168.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most142
169.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
170.Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.138
171.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka132
172.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.126
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.126
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
176.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.124
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
178.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.120
Král Šimon2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.120
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice120
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
184.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.118
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
187.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky114
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
190.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
191.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
192.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.98
193.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA96
194.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha92
195.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
197.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
199.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.86
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže86
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
203.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové84
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.84
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
209.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA82
211.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové78
Vlasák David2004 Super Stars Most78
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most78
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg78
228.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII70
229.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
230.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha66
231.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
234.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA56
Janáček David2004 BK ARION PRAHA56
236.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
237.Foltin Jakub2004 Super Stars Most52
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY52
Hora Aleš2003 Super Stars Most52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
241.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha50
242.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka46
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
249.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
262.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Mařan Ondřej2003 SK Děčín40
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha40
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY40
267.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice38
269.Klečka Jiří2003 USK Plzeň30
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha30
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha30
272.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY28
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
274.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jáně Kryštof2003 SK Radonice, z.s.26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
281.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
295.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha4
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 4
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2154
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2016
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1428
5.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1405
6.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1340
7.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1222
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1208
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1112
10.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1102
11.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
12.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1014
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.991
14.Altera Jan2004 BaC Kladno942
15.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.933
16.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.875
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most875
18.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
19.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.764
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.764
21.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.583
22.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
23.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.570
24.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.558
25.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.521
26.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.518
27.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.507
28.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 490
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha490
30.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha482
31.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.476
32.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha466
33.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.461
34.Oros Marek2003 Super Stars Most456
35.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš453
36.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton446
37.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové428
38.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
39.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 397
40.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice388
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.388
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
43.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš382
44.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice380
45.Port Jan2003 Super Stars Most371
46.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš367
47.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice360
48.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové356
49.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
50.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.331
51.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton327
52.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice324
53.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.323
54.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka320
55.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice316
56.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.308
57.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava306
58.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.299
59.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha284
62.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
63.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary278
64.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.276
65.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha274
66.Seidl Michal2004 Super Stars Most264
67.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most252
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.252
69.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
70.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže244
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš244
74.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
75.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha238
76.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
77.Kundrát David2006 Badminton VK Aš210
78.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
80.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš206
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary206
82.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš204
85.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.202
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín202
87.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha198
88.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
89.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.182
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice182
91.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice180
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
93.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš179
94.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka176
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš176
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha176
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
99.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
100.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
101.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
102.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.170
103.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
104.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most166
105.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
107.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.162
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.162
109.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná156
110.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha152
111.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
112.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 149
113.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže144
114.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno138
115.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha135
116.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.133
117.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.132
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.132
120.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš130
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.130
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové130
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice130
124.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
125.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
127.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
128.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
130.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
131.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice112
132.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA110
133.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem109
134.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň108
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA108
136.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.106
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha106
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.106
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka106
140.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.102
141.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem93
142.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
143.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.89
144.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
148.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
149.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
150.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha83
151.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice78
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
157.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
158.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.72
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most72
160.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha70
161.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 68
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
163.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA66
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
165.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
168.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.56
170.Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
171.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka54
175.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha52
179.Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
180.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
182.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
188.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Král Šimon2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice42
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
208.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.40
211.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
214.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA28
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.28
217.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha26
219.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.25
220.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha14
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
230.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.13
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka13
233.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
240.Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
241.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha4
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2709
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2202
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2021
4.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1768
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1768
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1624
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1536
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1536
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1472
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1336
11.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1136
12.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1072
13.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.944
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.886
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.848
16.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka765
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.760
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice721
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 718
20.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
21.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.622
22.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.615
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové580
24.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín574
25.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.559
26.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.516
27.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha510
28.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha480
29.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň478
30.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice470
31.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice468
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice468
33.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
34.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem450
35.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.446
36.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.442
37.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.430
38.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.424
39.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.407
40.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most405
41.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka404
42.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
43.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha395
44.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha384
45.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem364
46.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice355
47.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
48.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín352
49.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.345
50.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.344
51.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.336
52.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice328
53.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice324
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.324
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.324
56.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice320
57.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha312
59.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
61.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary296
62.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.280
63.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 278
64.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš272
65.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha268
66.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
67.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň258
68.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary257
69.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka255
70.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 252
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.252
72.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha248
73.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové244
74.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.228
75.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice224
76.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice221
77.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka215
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.215
79.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.214
80.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem212
81.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.207
82.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice204
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka204
84.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš192
85.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.190
86.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most188
87.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka187
88.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.186
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.186
90.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most184
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice184
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
93.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.182
94.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno180
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem180
97.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.174
98.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.173
99.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most172
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 172
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
102.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové168
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
104.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.167
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka167
106.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.166
107.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín163
108.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.162
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice162
110.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže161
111.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.159
112.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.152
113.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
116.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové149
117.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.148
118.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže147
119.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
120.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
121.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky141
122.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.140
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.140
124.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice135
125.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.134
127.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha132
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha132
130.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
131.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
132.Benediktová Klára2005 USK Plzeň125
133.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.120
134.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové117
135.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň115
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton115
137.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice113
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš113
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
140.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
142.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha106
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.106
144.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou104
145.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.101
146.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš100
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
150.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice99
151.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.97
152.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice95
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA95
154.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové93
155.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha92
156.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA90
Tomášková Eva2003 BaC Kladno90
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou90
159.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.89
160.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
162.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice81
163.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.78
166.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
167.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
169.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš74
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže74
171.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice73
172.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
173.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha71
174.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš64
175.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň63
176.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA62
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
179.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.61
180.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové60
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.60
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.60
183.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.58
184.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem54
187.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš50
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
189.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš46
191.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
192.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
198.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš40
199.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha38
200.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 37
201.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk33
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka33
204.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.32
205.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.30
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.30
Walizsewská Lenka2003 Sportclub Metalurg30
216.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.29
217.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
218.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
221.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín25
222.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.24
223.Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
225.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha21
226.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha20
229.Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton19
230.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
232.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA14
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha14
236.Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
237.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
241.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice10
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.10
250.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
251.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
252.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2982
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2408
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2309
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2192
5.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2104
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2069
7.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.1984
8.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1762
9.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1720
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1600
11.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň1560
12.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1494
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1494
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
17.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1413
18.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1400
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
20.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1152
21.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1128
22.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1101
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1101
24.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1099
25.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1090
26.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha1063
27.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1006
28.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.1003
29.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice976
30.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
31.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.862
32.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice860
33.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.788
34.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice708
35.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.707
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové707
37.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
38.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.682
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha681
40.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.654
41.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha644
42.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.617
43.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.613
44.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha612
45.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha602
46.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice579
47.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
48.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice553
49.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín539
50.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice526
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice526
52.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary506
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary506
54.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín505
55.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.503
56.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem491
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem491
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice491
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice491
60.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka476
62.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín466
63.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže463
64.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice428
65.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
66.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 414
67.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.412
68.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
69.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem403
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka403
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem403
72.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.382
73.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 380
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
75.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most379
76.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové366
77.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.365
78.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.364
79.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.356
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš356
81.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.354
82.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha346
83.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
84.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice336
86.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové328
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice328
88.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš324
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš324
90.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
91.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.317
92.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.306
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.306
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.306
97.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most300
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.300
99.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.296
100.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice291
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice291
102.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš288
103.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.284
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
106.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice280
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
108.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.278
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice278
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.278
111.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
112.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
114.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.260
115.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň252
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.252
117.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
118.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.248
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.248
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.248
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.248
122.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš244
124.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže241
125.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice240
126.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň232
127.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky230
128.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.228
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.228
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice228
131.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
132.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha220
133.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň212
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha212
136.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš210
137.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
139.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.198
140.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.192
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.192
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.192
143.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha188
144.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice182
145.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA168
147.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha166
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice166
149.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš164
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže164
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové164
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš164
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš164
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš164
157.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most162
158.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
159.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové156
Tomášková Eva2003 BaC Kladno156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.156
163.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.142
166.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka140
167.Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
173.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš124
Benediktová Klára2005 USK Plzeň124
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš124
176.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.118
177.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
178.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice112
179.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
180.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň108
181.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha106
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA106
183.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.100
184.Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš92
185.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk86
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice86
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka86
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha86
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou86
193.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky78
206.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
207.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 72
208.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
209.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
210.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
217.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
224.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
232.Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha26
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2168
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1983
4.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1645
5.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1563
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1558
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1536
8.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1408
9.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1021
11.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice933
13.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.905
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice896
15.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka880
16.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky862
17.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most861
18.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
19.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.822
20.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.769
21.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.764
22.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 694
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové594
24.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.585
25.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
26.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
27.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice518
28.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.513
29.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha512
30.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň488
31.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín481
32.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
33.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice466
34.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.462
35.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
36.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice392
37.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.388
38.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.386
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
40.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha384
41.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš381
42.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.380
43.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha372
44.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín367
45.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 361
46.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice358
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
48.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš344
49.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice335
50.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.331
51.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice324
52.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem316
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
54.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha314
55.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.312
56.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice302
57.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice288
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most288
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.288
60.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice284
61.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.283
62.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 282
63.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš280
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.280
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
66.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
67.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
68.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové270
69.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
70.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
71.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka255
72.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary252
73.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky249
74.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.248
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš248
76.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.245
77.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice244
79.Benediktová Klára2005 USK Plzeň242
80.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
81.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice232
82.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.229
83.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
84.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové216
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice216
86.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem212
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže212
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha212
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
90.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice208
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
95.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.204
97.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.196
98.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.190
99.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
100.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka188
101.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka184
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
103.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice182
104.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň180
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže180
106.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň177
107.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice176
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka176
109.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
110.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
112.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.162
113.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most160
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha160
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.160
116.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
117.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.152
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
119.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.148
120.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA144
121.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
122.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
124.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš133
125.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
126.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
128.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.126
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
130.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
131.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.120
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
134.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice116
135.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.113
136.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.110
137.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem109
138.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.108
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
140.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš101
141.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové100
142.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA94
143.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 93
144.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.91
145.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš88
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš88
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš88
151.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové84
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
154.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 82
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
157.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou78
163.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha68
164.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
165.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA64
167.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
168.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou58
170.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.56
171.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.55
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš55
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka55
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
175.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice54
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.54
178.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.52
179.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň51
181.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
182.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk46
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice46
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka46
188.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
202.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.40
205.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
206.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
208.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
215.Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
217.Tomášková Eva2003 BaC Kladno24
218.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA14
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
225.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín13
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha13
232.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno12
238.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň9
239.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - otevřený - LiberecC17.09.2016
2GPC U15 - Český KrumlovC17.09.2016
3GPC U15 - otevřený - KarvináC17.09.2016
4GPC U15 - otevřený - KladnoC02.10.2016
5GPC U15 - otevřený - Brno - TuřanyC08.10.2016
6GPD Prahy U15 - Praha - VinořD30.10.2016
7OP U15 - PardubiceSKP05.11.2016
8KP U15 - LiberecD05.11.2016
9OP U15 - Králův DvůrSKP05.11.2016
10GPC U15 - otevřený - PřerovC12.11.2016
11OP U15 - Český KrumlovSKP19.11.2016
12OP U15 - Ústí nad LabemSKP19.11.2016
13OP U15 - AšSKP19.11.2016
14OP U15 - Praha - HamrSKP20.11.2016
15GPD U15 - České BudějoviceD03.12.2016
16VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC04.12.2016
17GPC U15 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC04.12.2016
18OP U15 - Orlová - LutyněSKP10.12.2016
19OP U15 - Brno - BohuniceSKP11.12.2016
20GPC U15 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC11.12.2016
21MČR U15 - Heřmanův MěstecMČR18.12.2016
221. GPC U15 - Český KrumlovC07.01.2017
231. GPC U15 - Hradec KrálovéC07.01.2017
241. GPC U15 - IvančiceC07.01.2017
251. GPC U15 - OlomoucC07.01.2017
261. GPD U15 - LiberecD14.01.2017
271. GPD U15 - Praha - VinořD14.01.2017
281. GPC U15 - KladnoC15.01.2017
291. GPD U15 - Ústí nad LabemD15.01.2017
30GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
31GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
321. GPC U15 - MostC28.01.2017
331. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
341. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
35GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
36GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
37Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
381. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
392. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
402. GPD U15 - MostD08.04.2017
41GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
422. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
43GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
442. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
452. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
462. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
472. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
482. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
492. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
502. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
51GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
522. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
532. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
54GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
55GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
56GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
57GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
58GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
59GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
60KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
61KP U15 - MostD23.09.2017
62GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
63GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
64GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
65OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
66OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
67OP U15 - MostSKP14.10.2017
68OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
69OP U15 - AšSKP14.10.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading