logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 26.10.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
26.09.2016 - 26.10.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3120
3.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3058
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2944
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2640
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
7.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2464
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2432
9.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
11.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1776
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1678
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1640
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1474
15.Louda Jan1999 USK Plzeň1384
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1336
17.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1294
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1294
19.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1216
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1211
21.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1162
23.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
24.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1058
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1021
26.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha973
27.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
28.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.896
29.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška880
30.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha864
31.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka861
32.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic847
33.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové844
34.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.786
35.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové776
36.Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
37.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice745
38.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
39.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.733
40.Repiar Samuel1994 Super Stars Most722
41.Kural Martin1999 USK Plzeň706
42.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most674
43.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 665
44.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška664
45.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.641
46.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
47.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
48.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.614
49.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno613
50.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.600
51.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.594
52.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice590
53.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.579
54.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
55.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.566
56.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
57.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.519
58.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže515
59.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno502
60.Oros Ladislav1971 Super Stars Most500
61.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.496
Port Jan1972 Super Stars Most496
63.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.478
64.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
65.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.460
66.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
67.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.442
68.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.440
69.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové436
70.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň434
71.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
72.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno416
73.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha408
74.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška397
75.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava396
76.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
77.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 390
78.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton377
80.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.374
81.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň367
82.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
83.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
84.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice358
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice358
86.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.354
87.Konupka Jiří1965 BaC Kladno334
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň334
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera334
90.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
91.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
92.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška326
93.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno323
94.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 322
95.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
96.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most312
97.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.306
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.306
99.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha294
100.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.286
101.Šula Fabian1995 TJ Ostrov278
102.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice270
103.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 260
104.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice258
Poříz Leoš1974 Start Jihlava258
106.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice255
107.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.254
108.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.252
109.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
111.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň247
112.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.246
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.246
114.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno238
115.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka236
116.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc232
117.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice230
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.230
119.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
120.Morávek Michal2002 BaC Kladno216
121.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
123.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice211
124.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter210
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 210
126.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.208
128.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
129.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.200
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
131.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek199
132.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice197
133.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň196
134.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
136.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem188
138.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno186
139.Helar Jakub1992 Start Jihlava184
140.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany182
141.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.180
142.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň174
143.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.167
144.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno166
145.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.164
146.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha162
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.162
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek162
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha162
150.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.161
151.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice160
153.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha158
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton158
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové158
Suttr Martin1979 Spartak Chrást158
158.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary156
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice156
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 156
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice156
162.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka153
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň153
164.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice150
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
167.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
168.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň142
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek142
170.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
172.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 136
173.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.132
174.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové130
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové130
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA130
177.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže129
178.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
180.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
182.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy124
184.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.123
185.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 122
186.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.120
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
188.Čapek Jiří1975 Super Stars Most117
Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
190.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton116
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.116
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.116
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň116
194.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
195.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.108
197.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná106
198.Novotný Robert1978 BaC Kladno104
199.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
200.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.98
201.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.96
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc96
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín96
Pistulka Radek1997 USK Plzeň96
205.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice95
206.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň94
207.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně91
208.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně90
213.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.89
214.Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.88
216.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 84
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
218.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek83
219.Hájek David2000 Super Stars Most82
220.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň81
221.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
224.Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
227.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek76
228.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice74
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 74
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 74
233.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže73
234.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.72
237.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice70
Palán Václav2001 SK Prosek Praha70
239.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
240.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
242.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice64
243.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.62
244.Pašek Michal1987 SK Jupiter61
245.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
247.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha58
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže58
250.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
253.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha55
255.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín54
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
261.Kubík Jiří1977 SK Jupiter52
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže52
264.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
265.Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka46
272.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
284.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
286.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže40
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška40
289.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
290.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.36
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň36
292.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka33
293.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.32
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
297.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
301.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany29
302.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň28
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.28
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany28
305.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
306.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
311.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
312.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.24
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
314.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany23
315.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek21
316.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany20
317.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
323.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
330.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
332.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
334.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně12
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
340.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
342.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
346.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary6
347.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka4
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň4
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
Vild Petr1974 SK Jupiter4
351.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4120
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4112
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4112
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3400
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3344
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3262
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2989
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2720
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
Louda Jiří1995 USK Plzeň2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
14.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2504
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2504
16.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2309
17.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2304
18.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2136
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2136
20.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2080
21.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2048
22.Louda Jan1999 USK Plzeň2024
23.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1622
24.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1616
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1616
26.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1558
27.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
28.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1395
29.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1394
30.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1384
31.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1319
32.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1312
33.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1288
34.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1211
35.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1200
36.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1186
37.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1176
38.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1150
39.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1140
40.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1128
41.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1126
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1126
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1126
44.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1115
45.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
46.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
47.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
48.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
51.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.950
52.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha920
53.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.906
54.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.868
55.Helar Ondřej1995 Start Jihlava867
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice867
57.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.856
58.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
59.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.816
60.Pistulka Radek1997 USK Plzeň799
61.Palán Václav2001 SK Prosek Praha794
62.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná792
63.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.778
64.Kural Martin1999 USK Plzeň773
65.Port Jan1972 Super Stars Most772
66.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
67.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
Oros Ladislav1971 Super Stars Most760
70.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice735
71.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
72.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice716
73.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň678
74.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové676
75.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška660
76.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno651
77.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice640
78.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice634
79.Helar Jakub1992 Start Jihlava630
80.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.607
81.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové606
82.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice603
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.603
84.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice595
85.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška594
86.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.593
87.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice582
88.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha581
89.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 576
90.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.570
91.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové568
92.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic562
93.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.560
94.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice558
95.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice552
96.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové545
97.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.533
98.Konupka Jiří1965 BaC Kladno530
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška530
100.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno511
101.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška510
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
103.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.504
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.504
105.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice502
106.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.501
109.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.500
110.Morávek Michal2002 BaC Kladno498
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera498
112.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové496
113.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.488
114.Šula Fabian1995 TJ Ostrov486
115.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
117.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
118.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.455
119.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice452
120.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.436
121.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most434
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
123.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
124.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno426
125.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.425
126.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 422
127.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice408
128.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.400
129.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 398
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
133.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
134.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc392
135.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.390
136.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín376
137.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek374
138.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 372
139.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň370
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň370
141.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka368
142.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.366
143.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň365
144.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
145.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.342
146.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 340
147.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň338
148.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
149.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice324
150.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.322
151.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 320
153.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice315
154.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.312
156.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice310
157.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.308
158.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
159.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
160.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava294
161.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.290
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.290
163.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 288
164.Hájek David2000 Super Stars Most284
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.284
166.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 282
167.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň280
170.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové278
171.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň274
172.Čapek Jiří1975 Super Stars Most270
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha270
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno270
176.Twardzik Adam2001 Super Stars Most266
177.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice264
178.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany262
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně262
180.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno252
181.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno250
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň250
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc250
185.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
187.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.247
188.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter246
189.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.242
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka242
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže242
192.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže238
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek238
194.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška234
195.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.228
196.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
Novotný Robert1978 BaC Kladno224
198.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň222
199.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek214
200.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha212
201.Suttr Martin1979 Spartak Chrást210
202.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
203.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
204.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové203
206.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.202
207.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň201
208.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton198
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
210.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.196
211.Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
212.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.192
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera192
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
217.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice190
218.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.184
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.184
220.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice180
222.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 178
223.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
225.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 168
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 168
227.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
228.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
230.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
231.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha162
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek162
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka162
234.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
235.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice156
242.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
244.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Vild Petr1974 SK Jupiter150
247.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
248.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
249.Drudík Ota1992 USK Plzeň138
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
254.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka128
Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice128
258.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
263.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
265.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc124
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
267.Pašek Michal1987 SK Jupiter122
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
269.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
273.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek116
274.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany114
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
283.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
286.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
288.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 102
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka102
290.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary100
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha100
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
293.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka96
294.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
295.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
299.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
301.Behenský Roman1967 Spartak Chrást82
302.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
305.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
318.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
319.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
320.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany70
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy70
323.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek68
324.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
326.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany60
327.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
328.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže50
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany50
330.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
331.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
337.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže42
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
354.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
358.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže38
359.Kubík Jiří1977 SK Jupiter34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže34
362.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
364.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
366.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
367.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
368.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
372.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
373.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
379.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4704
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3352
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3102
5.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3056
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2408
8.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2296
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2224
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1960
12.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
13.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
14.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1664
15.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1616
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1616
17.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
18.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1264
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1256
20.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1226
21.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1114
22.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
23.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1048
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1023
25.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha934
26.Pistulka Radek1997 USK Plzeň892
27.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno883
28.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.826
29.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice808
30.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.784
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.778
32.Oros Ladislav1971 Super Stars Most772
33.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice736
34.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže715
35.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice698
36.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha684
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha675
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice675
39.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.660
40.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha656
41.Palán Václav2001 SK Prosek Praha644
42.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška642
43.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň630
44.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
45.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha616
46.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice581
47.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
48.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.558
49.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic541
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
51.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.532
Port Jan1972 Super Stars Most532
53.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 530
54.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha525
55.Poříz Leoš1974 Start Jihlava522
56.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.515
57.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 512
58.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
59.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava492
60.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice490
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice490
62.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové467
63.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice462
64.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha460
65.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.452
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.452
67.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno451
68.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín416
69.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
70.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.398
71.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most396
72.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové392
73.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice390
74.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové384
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA384
76.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton376
77.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice368
78.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
79.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera356
80.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň353
81.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.346
82.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
83.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.334
84.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.326
86.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň325
87.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
88.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást314
89.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.305
90.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
91.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera288
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka288
94.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc286
95.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
98.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška272
99.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.269
100.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.262
101.Helar Jakub1992 Start Jihlava250
102.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.249
103.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
104.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
105.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.238
Hájek David2000 Super Stars Most238
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter238
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň238
109.Konupka Jiří1965 BaC Kladno234
110.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.230
111.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice228
112.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka226
114.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.224
115.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.216
116.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem208
118.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice204
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.204
120.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
121.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice196
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
123.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
124.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
126.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
128.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.180
129.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň178
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 178
131.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
132.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.168
133.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha166
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže166
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
137.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
Louda Jiří1995 USK Plzeň165
139.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
140.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice156
141.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
142.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.150
143.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany146
144.Suttr Martin1979 Spartak Chrást144
145.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 140
146.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka138
148.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 132
149.Novotný Robert1978 BaC Kladno130
150.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek126
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška126
152.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
153.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha120
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
156.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany118
157.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže116
158.Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
163.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.112
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.112
165.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně111
166.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek104
167.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc102
168.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
169.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
171.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Drudík Ota1992 USK Plzeň90
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.90
176.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň88
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže88
179.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
182.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 84
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc84
187.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
190.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška78
Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
197.Schmied Martin1982 TJ Chropyně75
198.Twardzik Adam2001 Super Stars Most74
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
200.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
201.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
202.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
205.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
206.Pašek Michal1987 SK Jupiter60
207.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.58
208.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava56
210.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
211.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
212.Behenský Roman1967 Spartak Chrást48
213.Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
217.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
232.Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň38
236.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
238.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.34
239.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
243.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
248.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
249.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
250.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
251.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
252.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
255.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 11
256.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice4352
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3304
3.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3296
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2896
5.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
6.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2421
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2344
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
9.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2077
10.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1944
11.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1933
12.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1840
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1781
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1776
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1656
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1323
18.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1318
19.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1272
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1216
21.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
22.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
23.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1005
24.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice960
25.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava953
26.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 916
27.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 889
28.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most888
29.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most871
31.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.870
32.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice855
33.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň800
34.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň772
35.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
36.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most734
37.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.688
38.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice676
39.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice668
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice642
41.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín626
42.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
43.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice616
44.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.605
45.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice600
46.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha584
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice575
48.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.570
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek570
50.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
51.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice556
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň528
53.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
54.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 496
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška477
56.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice468
57.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice460
58.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň452
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha452
60.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.446
Pořízová Radka1977 Start Jihlava446
62.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.437
63.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
64.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice423
65.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.408
66.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
67.Vocelková Anna1994 USK Plzeň402
68.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
69.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
Zachová Adéla2001 Start Jihlava394
71.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 392
72.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
73.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.386
74.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže382
75.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.376
76.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
77.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
78.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.359
79.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha357
80.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže353
81.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.336
83.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice318
84.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek313
85.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín286
86.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň270
88.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže259
89.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
90.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
91.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.250
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc246
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek246
94.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.234
96.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
97.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic210
98.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany206
99.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
100.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška194
101.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka190
102.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
103.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
104.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.176
105.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
106.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.170
107.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
108.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň166
109.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
110.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice162
111.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže161
112.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice156
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc156
114.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
115.Polívková Eliška1998 USK Plzeň139
116.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice138
119.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
120.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
122.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.120
123.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
127.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
128.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
129.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
130.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň104
131.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.102
132.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
133.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
134.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter90
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
137.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most86
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
141.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
143.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
144.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
146.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
152.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
153.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek72
154.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.66
156.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
157.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
158.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
159.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
160.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Srbová Adéla2000 BaC Kladno44
162.Hofmanová Klára2000 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
170.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
171.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
172.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
176.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
178.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
180.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter14
181.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5024
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4784
3.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška4272
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4272
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3344
6.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3224
7.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.3200
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2968
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2829
10.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.2616
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2424
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2384
13.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2200
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
16.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2120
17.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2069
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1904
19.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1869
20.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1864
21.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1800
23.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1784
24.Krocová Martina1988 Super Stars Most1768
25.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1744
26.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1736
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1696
28.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1680
29.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1656
30.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1620
31.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1613
32.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1605
33.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1526
34.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1522
35.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1432
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1432
37.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
38.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1294
39.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1184
40.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1155
41.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1150
42.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1137
43.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1128
Vocelková Anna1994 USK Plzeň1128
45.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1112
46.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1092
47.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1044
48.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1034
49.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.986
50.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň978
51.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.976
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň972
53.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška964
54.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice914
55.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
56.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 901
57.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 890
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha890
59.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha866
60.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice864
61.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
62.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha856
63.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most818
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška807
65.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice781
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň781
67.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín780
68.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most769
69.Srbová Adéla2000 BaC Kladno762
70.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha726
71.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice716
72.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice673
74.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava672
75.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.666
76.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška636
77.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most624
78.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
79.Pořízová Radka1977 Start Jihlava605
80.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.589
81.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek570
82.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.540
83.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
85.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava496
86.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.495
87.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
88.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.474
89.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice472
90.Zachová Adéla2001 Start Jihlava470
91.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.468
92.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.460
93.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice456
94.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera444
95.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice431
96.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.426
97.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.416
98.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic412
99.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
101.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
102.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 396
103.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek390
104.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha386
105.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek366
106.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň360
107.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 328
108.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže325
109.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka316
110.Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.306
111.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
112.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže302
113.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
114.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
115.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 284
116.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
118.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže277
119.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice276
121.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.275
123.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.266
124.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň258
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc258
126.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže254
127.Dufková Monika1999 BaC Kladno252
128.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň238
129.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice236
130.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
131.Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice228
132.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň226
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň226
134.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.224
135.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín216
Vítková Adéla1992 Start Jihlava216
137.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň210
138.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
140.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
141.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
143.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany192
145.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín190
146.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
147.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA178
148.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
149.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
150.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
151.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice156
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.156
153.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové150
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice150
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
156.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň148
Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
158.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
163.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
164.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Polívková Eliška1998 USK Plzeň125
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
170.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín120
171.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
178.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek112
179.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové104
181.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
183.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter100
184.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
185.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
189.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
190.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha80
191.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
197.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže60
199.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
200.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
201.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň50
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
203.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
208.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
215.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
216.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka22
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4144
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3568
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3352
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2872
5.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2704
6.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2701
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2296
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2269
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2224
10.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2200
11.Krocová Martina1988 Super Stars Most2104
12.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1896
13.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1800
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1664
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1480
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1336
18.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1256
19.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
20.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1212
21.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1148
22.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1046
23.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice954
24.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.933
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most876
26.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice856
Koldová Veronika1994 Super Stars Most856
28.Srbová Adéla2000 BaC Kladno830
29.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.826
30.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška816
31.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.772
32.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most763
33.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha711
34.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice686
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín686
36.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň672
37.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice658
38.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha638
39.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava637
40.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice630
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška630
42.Vocelková Anna1994 USK Plzeň619
43.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
44.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.616
45.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha604
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice600
47.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha598
48.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška583
49.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava568
50.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.532
51.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.529
52.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha525
53.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha524
54.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
55.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice518
56.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 508
57.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.505
58.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 502
59.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.499
60.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
61.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň466
62.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek462
63.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 460
64.Pořízová Radka1977 Start Jihlava454
65.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.452
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka452
67.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice426
68.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice422
69.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice398
70.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška392
71.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most380
72.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
73.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.368
74.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice360
75.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 358
76.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera356
77.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže355
78.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška354
79.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.352
80.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 342
81.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
82.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
83.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice324
84.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.322
85.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
87.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
88.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň314
89.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most312
90.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.292
91.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic280
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
96.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most278
97.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice276
98.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha266
99.Erbenová Monika1986 BaC Kladno261
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
101.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže258
102.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň253
103.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
104.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň248
105.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek246
107.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice242
108.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.240
109.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.234
110.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.224
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera224
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
113.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
114.Dufková Monika1999 BaC Kladno210
115.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
116.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň206
Vítková Adéla1992 Start Jihlava206
118.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice200
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno200
120.Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.198
121.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice196
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 196
123.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň182
124.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže178
125.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
126.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.174
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek174
128.Polívková Eliška1998 USK Plzeň165
129.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
130.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.160
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín160
132.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice156
134.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
136.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
138.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka148
139.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň140
141.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
142.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže130
144.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
146.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
150.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín124
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.124
152.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
153.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany118
154.Hofmanová Klára2000 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
160.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň109
161.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
162.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
164.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín90
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
166.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
168.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
170.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc84
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.84
172.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
177.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně75
178.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
179.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Bláhová Barbara1975 SK Jupiter68
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
183.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek66
184.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
186.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha60
187.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
188.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
190.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany44
191.Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
207.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany40
209.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
212.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
214.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek30
216.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter26
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást26
219.Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
220.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
221.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
222.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
2GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
3GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
4GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
5GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
6GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
7GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
8GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
9GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
10GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
112. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
12GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
13Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
14GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
15GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
16GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
17GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
18GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
19GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
20Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
21OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
22OP dospělých - MostSKP14.01.2017
23OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
24OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
25OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
26OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
27OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
28OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
29GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
30MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
31GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
32GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
33GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
34GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
35GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
36GPC dospělých - MostC04.03.2017
37GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
38GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
39VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
40GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
41GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
42GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
43GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
44GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
45GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
463. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
47GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
48Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
49GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
50GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
51GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
52GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
53GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
54GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
55GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
564. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
57GPB Most - MostB04.06.2017
58GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
59Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
60GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
61GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
62GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
63GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
64GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
65GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
66GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
67GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading