logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 02.11.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
24.10.2016 - 02.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3120
3.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3058
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2944
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2640
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
7.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2440
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2432
9.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
11.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1832
12.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1776
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1640
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1474
15.Louda Jan1999 USK Plzeň1384
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1336
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1323
18.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1294
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1294
20.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1168
22.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1162
23.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
24.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1058
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1021
26.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha973
27.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška938
28.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha928
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
30.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové888
31.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka877
32.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic847
33.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové844
34.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.786
35.Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
36.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha752
37.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
38.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice729
39.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
40.Repiar Samuel1994 Super Stars Most722
41.Kural Martin1999 USK Plzeň706
42.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most674
43.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 665
44.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška664
45.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.641
46.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
47.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.614
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno614
49.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno613
50.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.594
51.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.579
52.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
53.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.558
54.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.557
55.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice530
56.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
57.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.519
58.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže515
59.Oros Ladislav1971 Super Stars Most500
60.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.496
Port Jan1972 Super Stars Most496
62.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.492
63.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
64.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
65.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
66.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.442
67.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.440
68.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové436
69.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň434
70.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška429
71.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
72.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.390
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 390
74.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.386
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.386
76.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
77.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.374
78.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
79.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
80.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton341
81.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
82.Konupka Jiří1965 BaC Kladno334
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň334
84.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň329
85.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
86.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava326
87.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno323
88.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 322
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
91.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.314
92.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most312
93.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno302
94.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera298
95.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha294
96.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška290
97.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.286
98.Šula Fabian1995 TJ Ostrov278
99.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.277
100.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 260
101.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice258
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice258
103.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice255
104.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.254
105.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.252
106.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
108.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň247
109.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.246
110.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.244
111.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno238
112.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka236
113.Poříz Leoš1974 Start Jihlava228
114.Morávek Michal2002 BaC Kladno220
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
116.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.216
117.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
118.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 210
119.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.208
121.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
122.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter202
123.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha200
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.200
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
126.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň196
127.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek195
128.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
129.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem188
130.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno186
131.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.184
132.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.180
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.180
134.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice177
135.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň174
136.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.167
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc167
138.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno166
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice166
140.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.164
141.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha162
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany162
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha162
144.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
145.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
Suttr Martin1979 Spartak Chrást158
147.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary156
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 156
149.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka153
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň153
151.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice152
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 152
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
154.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
156.Helar Jakub1992 Start Jihlava146
157.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
159.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.136
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň136
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek136
162.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.132
163.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové130
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové130
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA130
166.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice128
Pistulka Radek1997 USK Plzeň128
168.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha126
Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice126
170.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
172.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy124
174.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.123
175.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 122
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc122
177.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
178.Čapek Jiří1975 Super Stars Most117
Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
180.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton116
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek116
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové116
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.116
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň116
186.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže115
187.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
189.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice111
190.Novotný Robert1978 BaC Kladno104
191.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
192.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.96
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc96
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
195.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.94
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
197.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně91
198.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně90
203.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň89
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.89
205.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany88
207.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 84
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
209.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek83
210.Hájek David2000 Super Stars Most82
211.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň81
212.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná80
216.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.78
221.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek76
222.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 74
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 74
226.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže73
227.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.72
229.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice70
Palán Václav2001 SK Prosek Praha70
231.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
232.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
234.Pašek Michal1987 SK Jupiter61
235.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
237.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha58
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
239.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
242.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha55
243.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín54
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
249.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice52
251.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka46
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
260.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice42
Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.42
273.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
274.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže40
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška40
277.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
278.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
279.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.36
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň36
281.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka33
284.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.32
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
288.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
292.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň28
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.28
294.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
295.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Kubík Jiří1977 SK Jupiter26
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
300.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
301.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.24
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
303.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek21
304.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany20
305.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
309.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže16
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže16
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
317.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
318.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín13
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany13
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
323.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
327.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže10
331.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
333.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
Vild Petr1974 SK Jupiter4
335.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary3
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4120
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4112
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4112
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3400
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3344
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3262
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2989
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2720
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
Louda Jiří1995 USK Plzeň2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2536
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2536
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2504
18.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2309
19.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2304
20.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2080
21.Louda Jan1999 USK Plzeň2024
22.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2005
23.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1622
24.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1613
25.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1592
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1592
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1558
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
29.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1394
30.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1384
31.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1296
32.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1288
33.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1269
34.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1160
35.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1140
36.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1128
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1128
38.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1126
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1126
40.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1115
41.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1096
42.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1080
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
44.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
45.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
46.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
48.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.999
49.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.992
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
51.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.932
52.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha920
53.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.880
54.Kural Martin1999 USK Plzeň869
Pistulka Radek1997 USK Plzeň869
56.Port Jan1972 Super Stars Most866
57.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.856
58.Oros Ladislav1971 Super Stars Most854
59.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
60.Helar Ondřej1995 Start Jihlava831
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice831
62.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.816
63.Palán Václav2001 SK Prosek Praha794
64.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.778
65.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
67.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná758
68.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
69.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška718
70.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
71.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň678
72.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové676
73.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška660
74.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno651
75.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice640
76.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice634
77.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.632
78.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.614
79.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.607
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice607
81.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.606
82.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.603
83.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška594
84.Helar Jakub1992 Start Jihlava592
85.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha581
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové579
87.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice577
88.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 576
89.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.570
90.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové568
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové568
92.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška564
93.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.560
94.Konupka Jiří1965 BaC Kladno530
95.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic526
96.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
97.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno511
98.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
99.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice502
100.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.501
103.Morávek Michal2002 BaC Kladno498
104.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.488
105.Šula Fabian1995 TJ Ostrov482
106.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
108.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.473
109.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice472
110.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most468
111.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera466
112.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.455
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.455
114.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice445
115.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.436
116.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
117.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno426
118.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.425
119.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 422
120.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
121.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.400
122.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
126.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.396
127.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
128.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.392
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice392
130.Poříz Leoš1974 Start Jihlava390
131.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 372
132.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň370
133.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň368
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka368
135.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.366
136.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň365
137.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc360
138.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.358
139.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.354
140.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 352
141.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
142.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
143.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 340
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
145.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.322
146.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 320
148.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.314
149.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.312
150.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice310
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice310
152.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň304
153.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
154.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.290
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek290
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.290
157.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 288
158.Hájek David2000 Super Stars Most284
159.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 282
160.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň280
163.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové278
164.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň274
165.Čapek Jiří1975 Super Stars Most270
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha270
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno270
169.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany262
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně262
172.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno250
174.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.247
175.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice244
176.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter242
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka242
178.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
179.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.234
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška234
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň234
182.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.228
183.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek226
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
185.Novotný Robert1978 BaC Kladno224
186.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.216
187.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže214
188.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha212
189.Suttr Martin1979 Spartak Chrást210
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc210
191.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín206
192.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
193.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové203
194.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň201
195.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice200
196.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton198
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
198.Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
199.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
202.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.184
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.184
204.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
205.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 178
206.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
210.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 168
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 168
212.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice166
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
215.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice165
216.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
217.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha162
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek162
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka162
220.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek160
221.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
227.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Twardzik Adam2001 Super Stars Most154
230.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.150
Vild Petr1974 SK Jupiter150
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice150
233.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
234.Drudík Ota1992 USK Plzeň138
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno138
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
240.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka128
Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice128
244.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
249.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
253.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc124
254.Pašek Michal1987 SK Jupiter122
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
256.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
260.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.118
261.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek116
262.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava114
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
270.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
272.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
273.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže104
274.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 102
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka102
276.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha100
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
278.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka96
279.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
280.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary90
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy90
282.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice86
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
287.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
289.Behenský Roman1967 Spartak Chrást82
290.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
293.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice78
309.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany76
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany76
311.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
312.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek68
313.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany64
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
316.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
318.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany50
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany50
320.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
328.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany44
329.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
344.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
349.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže38
350.Kubík Jiří1977 SK Jupiter34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže34
353.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže32
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
356.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
358.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
359.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary22
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
364.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
368.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4704
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3352
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3102
5.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3056
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2408
8.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2296
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2224
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1960
12.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
13.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1776
14.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
15.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1616
16.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1544
17.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1488
19.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1334
20.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1256
21.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1023
23.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha934
24.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.896
25.Pistulka Radek1997 USK Plzeň892
26.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno883
27.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.810
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice810
29.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice808
30.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.794
31.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.784
32.Oros Ladislav1971 Super Stars Most772
33.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.714
Palán Václav2001 SK Prosek Praha714
35.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.704
36.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha684
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha675
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice675
39.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže643
40.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška642
41.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
42.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha616
43.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové584
44.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň578
45.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
46.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.558
47.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic541
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
49.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.532
Port Jan1972 Super Stars Most532
51.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.530
52.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha525
53.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.515
54.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
55.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha494
56.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava492
57.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice490
58.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové483
59.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.477
60.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 476
61.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice463
62.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha460
63.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.452
64.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno451
65.Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
66.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 448
67.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice428
68.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové416
69.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice400
70.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.398
71.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most396
72.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové392
73.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA384
74.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton376
75.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice368
76.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
77.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.346
78.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice336
80.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.334
81.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň329
82.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
83.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň325
84.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
85.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást314
86.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.305
87.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka288
90.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
91.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
93.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera278
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice278
95.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.262
96.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc250
97.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.249
98.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek242
99.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
100.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.238
Hájek David2000 Super Stars Most238
102.Konupka Jiří1965 BaC Kladno234
103.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.230
104.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter226
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška226
106.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.224
107.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.216
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
109.Helar Jakub1992 Start Jihlava214
110.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 210
111.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem208
113.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.204
114.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka200
115.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice196
116.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.192
117.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
118.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
119.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.180
120.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
121.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera174
122.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.168
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň168
124.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha166
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín166
127.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
Louda Jiří1995 USK Plzeň165
129.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň160
130.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
131.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
134.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.150
135.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany146
136.Suttr Martin1979 Spartak Chrást144
137.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 140
138.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka138
140.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 132
141.Morávek Michal2002 BaC Kladno130
Novotný Robert1978 BaC Kladno130
143.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek126
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška126
145.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
146.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha120
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
149.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany118
150.Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice114
155.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.112
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.112
159.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně111
160.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška110
161.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek104
162.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc102
163.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
164.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
166.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Drudík Ota1992 USK Plzeň90
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.90
172.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň88
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
175.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
178.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 84
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
182.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
185.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
192.Schmied Martin1982 TJ Chropyně75
193.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
194.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
197.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
198.Pašek Michal1987 SK Jupiter60
199.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.58
200.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže56
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava56
203.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
204.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
205.Behenský Roman1967 Spartak Chrást48
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany48
207.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže46
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
213.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice42
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc42
226.Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň38
231.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
232.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.34
233.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
236.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
239.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
240.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
242.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže18
243.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
244.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
247.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 11
248.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice4352
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3304
3.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3296
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2896
5.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
6.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2421
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2344
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2168
9.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2136
10.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2077
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1944
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1904
13.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1864
14.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1781
15.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1752
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1323
18.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1272
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1216
20.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
21.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1168
22.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1126
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1005
25.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 916
26.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 889
27.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most888
28.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava883
29.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most871
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice819
32.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň800
33.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň772
34.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
35.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.742
36.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most734
37.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.688
38.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice676
39.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
40.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice616
41.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice606
42.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.603
43.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice598
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín592
45.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha584
46.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.582
47.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice572
48.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.570
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek570
50.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
51.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice541
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň528
53.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
54.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 484
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška475
56.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha469
57.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice468
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice462
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha452
60.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.437
61.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
62.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.408
63.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
64.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
65.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň402
Vocelková Anna1994 USK Plzeň402
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
68.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
69.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
70.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.376
71.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
72.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.359
73.Zachová Adéla2001 Start Jihlava358
74.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice347
75.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
76.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 314
77.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
78.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.264
79.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže263
80.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň262
81.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
82.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.250
83.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic242
84.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek238
85.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc237
86.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
87.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže232
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
89.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže221
90.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany206
91.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
92.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška194
93.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
94.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
95.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
96.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
97.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.170
98.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
99.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
100.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice162
101.Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.156
102.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka152
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.152
104.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice146
105.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.144
107.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň140
108.Polívková Eliška1998 USK Plzeň139
109.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera138
112.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
113.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.128
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice128
115.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
117.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
121.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže113
122.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
123.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
124.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
125.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.102
126.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
127.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
128.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter90
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
131.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most86
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
135.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
136.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
137.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
139.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň78
Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
146.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
147.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek72
148.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.66
150.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
151.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
152.Srbová Adéla2000 BaC Kladno44
153.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera42
158.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
161.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
162.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
165.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
166.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany22
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
169.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
170.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter14
171.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5024
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4784
3.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška4272
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4272
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3344
6.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3224
7.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.3200
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2968
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2829
10.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.2616
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2448
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2424
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2208
14.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2200
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
16.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
17.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2069
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1904
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1870
20.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1869
21.Krocová Martina1988 Super Stars Most1832
22.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
23.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1800
24.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1784
25.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1776
26.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1744
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1696
28.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1680
29.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1656
30.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1640
31.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1605
32.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1584
33.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1526
34.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1432
35.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1395
36.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1330
37.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
38.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1176
39.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1140
40.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1137
41.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1128
42.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1116
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
44.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1112
45.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
46.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1044
47.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1043
48.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1022
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1022
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň972
51.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška938
52.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.916
53.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice914
54.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
55.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 901
56.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha894
57.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 890
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha890
59.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.874
60.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha866
61.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
62.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha856
63.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most818
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška783
65.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň781
66.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín770
67.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most769
68.Srbová Adéla2000 BaC Kladno762
69.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška748
70.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
71.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice716
72.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
73.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň674
74.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice673
75.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most624
76.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
77.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.589
78.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek570
79.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice560
80.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.540
81.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice525
82.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
83.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice504
84.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava496
85.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
86.Zachová Adéla2001 Start Jihlava470
87.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.468
88.Pořízová Radka1977 Start Jihlava467
89.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.460
90.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.426
91.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava422
92.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.416
93.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic412
94.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
96.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
97.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha386
98.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.381
99.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera330
100.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 328
101.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek322
102.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice319
103.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň318
104.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
105.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
106.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
107.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka286
108.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 284
109.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 282
110.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
112.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
113.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.275
115.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.266
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.266
117.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové262
118.Dufková Monika1999 BaC Kladno252
119.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže247
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže247
121.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek240
122.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
123.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň228
124.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.224
125.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň222
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň222
127.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín216
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové216
129.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň210
130.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
132.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
133.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
135.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany192
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.192
138.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň188
139.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
140.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA178
141.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
142.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
143.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice164
145.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc156
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.156
147.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže154
148.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže152
149.Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
150.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
151.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
156.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
158.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Polívková Eliška1998 USK Plzeň125
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
164.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín120
165.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
172.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek112
173.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice110
174.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
175.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
176.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter100
177.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
178.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
183.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
189.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
190.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
191.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň50
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
193.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany46
194.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
199.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže38
200.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
208.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4144
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3568
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3352
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2872
5.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2704
6.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2701
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2296
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2269
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2224
10.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2200
11.Krocová Martina1988 Super Stars Most2192
12.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1896
13.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1800
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1784
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
16.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1544
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1336
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1334
19.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1256
20.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
21.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1148
22.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1046
24.Koldová Veronika1994 Super Stars Most888
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most876
26.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice856
27.Srbová Adéla2000 BaC Kladno830
28.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška816
29.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.794
30.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.772
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most763
32.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice728
33.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha711
34.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice672
Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň672
36.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha638
37.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha632
38.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice630
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška630
40.Vocelková Anna1994 USK Plzeň619
41.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
42.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.616
43.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha604
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín590
45.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava568
46.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava561
47.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.532
48.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.529
49.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha525
50.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha524
51.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška511
52.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 508
53.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.505
54.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 502
55.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.499
56.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
57.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň482
58.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice472
59.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice470
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha470
61.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek462
62.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.452
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka452
64.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice440
65.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice422
66.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice398
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška392
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
69.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška386
70.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most380
71.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
72.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.368
73.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 358
74.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.352
75.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 346
76.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
77.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
78.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
79.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
80.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice314
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň314
82.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most312
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.312
84.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
85.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.292
86.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 284
87.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha282
88.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
92.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most278
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera278
94.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice276
95.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
96.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 264
97.Erbenová Monika1986 BaC Kladno261
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
99.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň248
100.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
101.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek242
102.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice232
103.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice228
104.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.224
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera224
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
107.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice216
108.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň215
109.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc214
Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
111.Dufková Monika1999 BaC Kladno210
112.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
114.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže205
115.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň202
116.Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno200
117.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 196
118.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň182
119.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže180
120.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
121.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.174
122.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.168
123.Polívková Eliška1998 USK Plzeň165
124.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
125.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.160
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín160
127.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
129.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
131.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
132.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
133.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
135.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek132
136.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
137.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.128
138.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
140.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
144.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.124
145.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
146.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany118
147.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
152.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže112
153.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
154.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň99
155.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
157.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín90
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
159.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice88
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
162.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
164.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.84
166.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
172.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně75
173.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže74
174.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
175.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Bláhová Barbara1975 SK Jupiter68
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
180.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek66
181.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
182.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice46
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
185.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
197.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany40
199.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany38
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
204.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha34
205.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
206.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek30
207.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter26
Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást26
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany26
210.Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
211.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
212.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
213.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín12
214.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
2GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
3GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
42. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
5GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
6Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
7GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
8GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
9GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
10GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
11GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
12GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
13Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
14OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
15OP dospělých - MostSKP14.01.2017
16OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
17OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
18OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
19OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
20OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
21OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
22GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
23MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
24GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
25GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
26GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
27GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
28GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
29GPC dospělých - MostC04.03.2017
30GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
31GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
32VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
33GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
34GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
35GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
36GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
37GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
38GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
393. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
40GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
41Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
42GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
43GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
44GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
45GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
46GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
47GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
48GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
494. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
50GPB Most - MostB04.06.2017
51GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
52Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
53GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
54GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
55GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
56GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
57GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
581. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
59GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
60GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
61GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
62GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading