logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 02.11.2017

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
02.11.2016 - 02.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2336
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2309
3.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2189
4.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2166
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1580
6.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1558
7.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1528
8.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1360
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1355
10.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1184
11.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.994
12.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice884
13.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
14.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice788
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.788
16.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.730
17.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg706
18.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.694
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
20.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha676
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.676
22.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice670
24.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav646
26.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.610
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice610
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary566
30.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.550
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
32.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 526
33.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
34.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
35.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice444
36.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové440
37.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.430
38.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka426
39.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš420
40.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.414
41.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.392
42.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
43.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
44.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha348
46.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany344
47.Kundrát David2006 Badminton VK Aš324
48.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
52.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
54.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
55.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka296
56.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.294
57.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice288
58.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.280
59.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice276
62.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice268
64.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka267
65.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
67.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.256
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice256
69.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové252
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
71.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice244
72.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.236
73.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk228
74.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš221
75.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha216
77.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.212
78.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
79.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice200
Solar Jan2005 SK Prosek Praha200
81.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
82.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice192
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg192
84.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže184
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš184
86.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.180
Seidl Filip2006 Super Stars Most180
88.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice176
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
90.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové174
91.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.172
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.172
93.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice168
Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.168
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
96.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.162
97.Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
98.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha156
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.156
100.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
101.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice144
Klokan Jakub2008 Super Stars Most144
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
106.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.140
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš140
108.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.139
109.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary137
110.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice136
111.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice134
112.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice132
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou132
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 132
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice132
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA132
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice132
119.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm130
120.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.128
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha128
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA128
123.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha119
124.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY116
125.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice115
126.Vališ Jan2006 Super Stars Most111
127.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice110
128.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka108
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
131.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže104
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.104
135.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.102
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.102
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha102
138.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš100
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.100
140.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most98
141.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.96
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
143.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha92
144.Gašparín Adam2007 Super Stars Most91
145.Klokan Jan2006 Super Stars Most90
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou90
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 90
149.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš88
150.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
151.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.86
152.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice84
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín84
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška84
156.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha83
157.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.82
158.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
159.Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou78
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice78
161.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové76
Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš76
163.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.72
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.72
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.72
166.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 71
167.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.69
168.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
169.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most66
172.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA62
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
174.Melcher Patrik2006 SK Podolí61
175.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
176.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha59
177.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš57
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.57
179.Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš56
180.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.55
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice55
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže55
183.Jonáš Václav2006 BaC Kladno54
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
186.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 52
187.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.49
188.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA48
189.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary46
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.46
192.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice45
193.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.43
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha43
195.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
203.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha41
204.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice40
205.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice38
207.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.36
210.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha34
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.34
212.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
213.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA32
215.Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška30
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.30
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.30
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
222.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice29
223.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.28
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most28
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 28
227.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
228.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
229.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín24
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.24
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
232.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha22
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 22
234.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.21
Nový Mikuláš2005 SK Hamr, z.s. 21
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.21
238.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
Krahula Jan2005 SK Podolí20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha20
242.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.19
243.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš18
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most18
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav18
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.18
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.18
255.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš17
256.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná16
258.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.15
259.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
263.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.13
Russina Jan2005 Kabal team Karviná13
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
266.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha12
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
273.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.11
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.11
275.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha10
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Slížek Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
283.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 9
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Mrozek Adam2005 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Šmedek Jan2005 SK Podolí9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 9
299.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.7
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.7
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno7
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 7
304.Belda Josef2005 BK 93 Hořovice6
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 6
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem6
308.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.5
309.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk4
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk4
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
314.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
317.Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
318.Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3109
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2912
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2774
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2176
5.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1814
6.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1776
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1776
8.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1696
9.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1590
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1584
11.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1526
12.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1472
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1462
14.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1456
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1398
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1326
17.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1288
18.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary1216
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1182
20.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1159
21.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1102
22.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1062
23.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1043
24.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
25.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 968
26.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.934
27.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice923
28.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice922
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice922
30.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.918
31.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.872
32.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most836
33.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg788
34.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové764
35.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.730
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav730
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš695
39.Kundrát David2006 Badminton VK Aš682
40.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.656
41.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové646
42.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka622
43.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.605
44.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
45.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.540
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš540
47.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice525
48.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.516
49.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.514
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
51.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.504
52.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
53.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.478
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.478
55.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany476
56.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
57.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín444
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk444
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
60.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice442
62.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.420
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
64.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha418
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha418
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
67.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
68.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem414
69.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice392
70.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha384
71.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
72.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.372
73.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka356
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.356
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice356
76.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice352
77.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha350
78.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice348
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
80.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš344
81.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.340
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha340
83.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice323
84.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
85.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže308
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka308
87.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary306
88.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.284
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice284
90.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
91.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže272
92.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.266
93.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.256
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.256
Seidl Filip2006 Super Stars Most256
96.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.252
97.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice248
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm248
99.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice244
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice244
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA244
103.Melcher Patrik2006 SK Podolí242
104.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
106.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha236
107.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš234
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš234
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.234
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.234
111.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice232
112.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 230
113.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary228
Suchopár Jan2006 Super Stars Most228
115.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice222
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
117.Klokan Jakub2008 Super Stars Most208
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
120.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
Solar Jan2005 SK Prosek Praha206
122.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice204
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
124.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY200
125.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice198
126.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice194
127.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové192
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
130.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.184
132.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice180
135.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha176
136.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
137.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové164
138.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.162
140.Vališ Jan2006 Super Stars Most160
141.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice156
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška156
147.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.154
Klokan Jan2006 Super Stars Most154
150.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most152
151.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA148
152.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 146
153.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš144
154.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice142
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.142
156.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
157.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha128
158.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice126
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.126
160.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
162.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Jonáš Václav2006 BaC Kladno120
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
168.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
169.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou114
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou114
173.Gašparín Adam2007 Super Stars Most106
174.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 104
176.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 100
177.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže98
178.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.96
179.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha92
180.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka90
181.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha88
183.Krahula Jan2005 SK Podolí86
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.86
Russina Jan2005 Kabal team Karviná86
186.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín84
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín84
191.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha80
192.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška78
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.78
Šmedek Jan2005 SK Podolí78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
208.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou68
209.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice64
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
212.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA56
213.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha52
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha52
217.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
218.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
220.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš42
Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrozek Adam2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná42
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná42
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
244.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
246.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
248.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 26
258.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2709
2.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2144
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2016
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1820
5.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1526
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1315
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1276
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1168
9.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1136
10.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
11.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
12.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.970
13.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.948
14.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice860
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
16.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha836
17.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha812
18.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.788
19.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice778
20.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg774
21.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 754
22.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary751
23.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice682
24.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice598
25.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.577
26.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav551
27.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most538
28.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš502
29.Kundrát David2006 Badminton VK Aš494
30.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.490
31.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
32.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.469
33.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem468
34.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
36.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové418
37.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
38.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice410
39.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín392
40.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.388
41.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice384
43.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.382
44.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.372
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.372
46.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice356
47.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové348
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.348
50.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
51.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš344
52.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
53.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.326
54.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.320
55.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany292
57.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.284
58.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk276
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš276
61.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka258
62.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice248
64.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka244
65.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice240
66.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
67.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.234
68.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha230
69.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka224
70.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.220
71.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice218
72.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
73.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
74.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
75.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
76.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice202
77.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže200
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.200
79.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš199
80.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice198
81.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice192
82.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice188
83.Seidl Filip2006 Super Stars Most180
84.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.176
85.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
87.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY166
88.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže164
89.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš162
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
91.Solar Jan2005 SK Prosek Praha158
92.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary156
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
94.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
95.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice146
96.Suchopár Jan2006 Super Stars Most138
97.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice136
Vališ Jan2006 Super Stars Most136
99.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka132
101.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.130
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 130
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice130
104.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
105.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové128
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha128
108.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.126
109.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.122
110.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín120
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.120
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
115.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice118
116.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.116
117.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
118.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
119.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou102
120.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice96
122.Klokan Jakub2008 Super Stars Most94
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most94
124.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
125.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.90
126.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha88
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA88
128.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha87
129.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš84
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové84
Jonáš Václav2006 BaC Kladno84
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice84
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice84
136.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.82
139.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
141.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha76
Klokan Jan2006 Super Stars Most76
143.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most68
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
145.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA67
146.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou66
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže66
148.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA64
150.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha62
151.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
152.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.54
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice54
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
157.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.46
159.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno42
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice42
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
190.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
192.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 38
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.38
195.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice28
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
198.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
205.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.24
206.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
207.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha16
208.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice14
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
217.Krahula Jan2005 SK Podolí13
218.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA12
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav12
Šmedek Jan2005 SK Podolí12
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2709
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2584
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2309
4.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2064
5.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1781
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1768
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1350
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1340
9.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1200
10.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1198
11.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1182
12.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1072
13.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.950
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.884
16.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka861
17.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most846
18.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice788
19.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš694
20.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice680
21.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové670
22.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.534
23.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice514
24.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha488
25.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka486
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň480
27.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.478
28.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.474
29.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.465
30.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové464
31.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
32.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.436
33.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice428
34.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.412
35.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.408
36.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha396
37.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.360
38.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha350
39.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk348
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
42.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
43.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
44.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice324
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice324
46.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
48.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
49.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha310
50.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 306
51.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha292
52.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice288
54.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.284
56.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany276
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš276
58.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany272
59.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.264
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš264
64.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.262
65.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš260
66.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice256
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice256
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha256
70.Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.252
71.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.248
72.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice244
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
74.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.241
75.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže240
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem240
77.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.236
78.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín234
79.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš232
80.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
81.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.229
82.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA228
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.228
84.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín226
85.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice224
86.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha218
87.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš217
88.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.216
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
90.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha212
91.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice210
92.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
93.Portová Anna2007 Super Stars Most196
94.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.194
95.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava192
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže192
97.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.188
98.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.184
99.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
100.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most176
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most176
102.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice174
103.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
104.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.164
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.164
107.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
108.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha160
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice160
110.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice156
111.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.152
114.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice150
115.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš148
116.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
117.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
118.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.138
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou138
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín138
121.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
122.Marková Julie2005 Start Jihlava135
123.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most134
124.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice132
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice132
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.132
127.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice130
128.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most128
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže128
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.128
131.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice126
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem126
133.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice125
134.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
135.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.121
136.Chvastková Julie2006 Start Jihlava120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín120
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most120
141.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
143.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary115
144.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
146.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
147.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.108
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice108
149.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.102
150.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.101
151.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.96
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
154.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA92
155.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek90
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.90
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
158.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno88
160.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno84
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška84
162.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava81
163.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové78
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň78
165.Křížová Anna2006 Super Stars Most73
166.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.72
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.72
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
169.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary70
170.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton67
171.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové66
173.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA65
174.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice64
175.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice60
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice60
177.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.58
179.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most57
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
181.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
185.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.54
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno54
187.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY52
189.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.48
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
191.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš45
192.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže44
193.Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Šmerdová Šárka2005 SK Brno Slatina, z.s.42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
197.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 39
198.Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
199.Čiháková Eliška2008 BK 93 Hořovice35
200.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.34
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 34
203.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.33
205.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany32
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.32
207.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA31
208.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Pelikánová Tamara2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
Poláková Karolína2005 BaC Kladno30
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
214.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.29
215.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice28
216.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.27
217.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
219.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.24
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
Jonášová Klára2006 BaC Kladno24
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 24
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
225.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.23
226.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.22
Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most22
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
230.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice21
231.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha20
Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice20
234.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha19
235.Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka18
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic18
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav18
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.18
241.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha15
242.Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 14
243.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 13
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.13
245.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno12
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most12
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
249.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.10
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY10
253.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice9
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 9
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.9
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany9
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha9
261.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
263.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha7
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha7
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.7
266.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Herudková Elen2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
271.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk5
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš5
274.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha4
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.4
279.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
280.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3189
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3189
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2960
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2757
5.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2549
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2309
7.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice2008
8.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1798
9.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1776
10.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1558
11.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1494
12.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1482
13.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1406
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1306
16.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1254
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1254
18.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha1182
19.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš1158
20.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1076
21.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice980
22.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice976
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.976
25.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha922
26.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové918
27.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most908
28.Benediktová Klára2005 USK Plzeň791
29.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
30.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.730
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.730
32.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové718
33.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.710
34.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.680
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.680
36.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.620
37.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk610
38.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha578
39.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.552
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.552
41.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.518
42.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
43.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.515
44.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha514
45.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.513
46.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.504
47.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany502
Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha502
49.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.494
50.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha492
51.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha486
52.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš480
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš480
55.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem478
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
58.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
59.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.456
60.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha454
61.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha452
62.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha450
64.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice431
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice431
66.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice428
67.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
69.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem414
70.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA408
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš408
72.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka398
73.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha388
74.Marková Julie2005 Start Jihlava384
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava384
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.384
77.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice380
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice380
79.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha378
80.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.377
81.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.376
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.376
83.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.372
84.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice366
85.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice356
86.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.348
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka348
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš348
89.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
90.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice320
91.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha318
92.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.317
93.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice316
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže316
95.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA312
98.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.308
99.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
100.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 296
101.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice294
102.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.284
103.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice280
Portová Anna2007 Super Stars Most280
105.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.276
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most276
107.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže274
108.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.270
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín270
110.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem260
112.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.252
113.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.244
114.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.242
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany242
116.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš238
117.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice234
Chvastková Julie2006 Start Jihlava234
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice234
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice234
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava234
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
125.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice228
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most228
127.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most216
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
130.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most212
131.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže208
133.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary202
134.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
135.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.194
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha194
137.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice192
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.192
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.192
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín192
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
142.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš180
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice180
144.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
145.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
146.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA164
147.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno162
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.162
149.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most158
150.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice156
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice156
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška156
154.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany154
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem154
156.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
157.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
158.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
160.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem128
161.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha124
162.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.120
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Jonášová Klára2006 BaC Kladno120
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
167.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most118
168.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.116
169.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.114
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
173.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice104
174.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice94
175.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.92
176.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice90
177.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno84
179.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.80
180.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Poláková Karolína2005 BaC Kladno78
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Šmerdová Šárka2005 SK Brno Slatina, z.s.78
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
192.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
193.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 68
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
196.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary66
197.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha60
198.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže52
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice52
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
201.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
202.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav42
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno42
210.Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice40
211.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most38
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.38
214.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha34
215.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 26
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA26
223.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2469
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2408
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2309
4.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1990
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1664
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1526
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1303
8.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1220
9.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1106
10.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1085
11.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
12.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.970
14.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha896
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.861
16.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice846
17.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha822
18.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha812
19.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.788
20.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice778
21.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš756
22.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.718
23.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka714
24.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.710
25.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice682
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň528
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové528
28.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka516
29.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha504
30.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš502
31.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
32.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem472
33.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.468
34.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
35.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem420
36.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.396
37.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín392
38.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice384
39.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.372
40.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
41.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové356
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
43.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice352
44.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk348
45.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.347
46.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.346
47.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš336
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka336
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš336
50.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.326
51.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice316
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.316
55.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
56.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice296
57.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.294
58.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany292
59.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš276
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most276
63.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha264
65.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha252
66.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany244
67.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice240
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
69.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha238
70.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha232
71.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.218
72.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.216
73.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
74.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice208
77.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.206
78.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha204
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
80.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.202
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 202
82.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.200
84.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava198
85.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže196
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.196
87.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
88.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most182
89.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most180
90.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha179
91.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary178
93.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice176
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
95.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
96.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.168
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže168
98.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.166
99.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha165
100.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
101.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.162
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš162
103.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most160
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.160
105.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.158
106.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín156
108.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
109.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.146
110.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice144
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha144
113.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA138
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.138
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou138
116.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
117.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš134
118.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice133
119.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most132
122.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice126
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.126
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.126
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
126.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha120
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín120
130.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem116
131.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice114
Portová Anna2007 Super Stars Most114
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
135.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
137.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha106
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice106
139.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA104
140.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
141.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.96
Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
144.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.94
145.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany92
146.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.90
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
148.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary88
149.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
150.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice84
Jonášová Klára2006 BaC Kladno84
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava84
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno84
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice84
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška84
160.Křížová Anna2006 Super Stars Most82
161.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže80
162.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
163.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha74
164.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
165.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
166.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.66
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.66
169.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA64
170.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha58
171.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 56
172.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice54
Marková Julie2005 Start Jihlava54
175.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
176.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové42
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Poláková Karolína2005 BaC Kladno42
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
188.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
189.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň30
190.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha28
191.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA26
201.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
202.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice14
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice14
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 14
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
208.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav12
214.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže4
ČísloTurnajGPDatum
1OP U13 - Karlovy VarySKP05.11.2016
2OP U13 - Praha - HamrSKP06.11.2016
3GPD U13 - otevřený - LiberecD12.11.2016
4GPD U13 - otevřený - AšD12.11.2016
5GPE/50 U11 - otevřený - PřerovE5012.11.2016
6OP U13 - Podolí u BrnaSKP17.11.2016
7OP U13 - OpavaSKP19.11.2016
8OP U13 - Hradec KrálovéSKP19.11.2016
9MČR U13 - Český KrumlovMČR27.11.2016
10GPD U13 - České BudějoviceD03.12.2016
11GPC U13 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC03.12.2016
12VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
13GPC U13 - otevřený - KladnoC04.12.2016
14VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceE5004.12.2016
15Vánoční turnaj U13 - otevřený - LiberecC18.12.2016
161. GPD U13 - Praha - HamrD07.01.2017
17Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5007.01.2017
181. GPD U13 - MostD08.01.2017
191. GPD U13 - LiberecD08.01.2017
201. GPC U13 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
211. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
221. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
23GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
241. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
251. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
261. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
271. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
281. GPA U13 - AšA05.02.2017
29GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
30GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
31GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
32GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
33GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
34Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
35Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
36GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
37GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
38GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
39GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
40GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
41GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
42GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
431. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
44GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
452. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
46GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
472. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
48GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
49GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
50GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
51X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
522. GPD U13 - MostD07.05.2017
532. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
542. GPC U13 - MostC13.05.2017
552. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
562. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
572. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
58GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
592. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
602. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
61GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
62GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
632. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
64GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
652. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
66Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
67GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
68GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
69GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
70GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
71GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
72KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
73KP U13 - LiberecD30.09.2017
74GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
75GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
76GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
77GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
78GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
79GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
80GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
81GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
82Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
83GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading