logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 02.11.2017

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
02.11.2016 - 02.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2672
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2544
3.Twardzik Adam2001 Super Stars Most2021
4.Morávek Michal2002 BaC Kladno1638
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1544
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1541
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1504
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1472
9.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1352
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1342
11.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1104
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1104
13.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.963
14.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka875
15.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.837
16.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín805
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.790
18.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň777
19.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
20.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava716
21.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.708
22.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha668
23.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.656
24.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice654
25.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
26.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
27.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.552
28.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná541
29.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.527
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
31.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.514
32.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
33.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
34.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most478
35.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha465
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno459
37.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice457
38.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
39.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.454
40.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.449
41.Altera Jan2004 BaC Kladno446
42.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.424
43.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha416
44.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
45.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha364
46.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.356
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha356
51.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
52.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín332
53.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.326
54.Oros Marek2003 Super Stars Most324
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice324
56.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.320
57.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
58.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka314
59.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.312
60.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
61.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA304
62.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
63.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
64.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.292
65.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha288
66.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice283
67.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.280
68.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most274
69.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha272
70.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.265
71.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.262
72.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.261
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.261
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.261
75.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové260
76.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka256
77.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
78.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
79.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš249
80.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 244
81.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem241
82.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.232
83.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.224
84.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.222
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha222
86.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice220
87.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
90.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
91.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš203
92.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.200
93.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice199
94.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.198
95.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem197
96.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
97.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná186
98.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha184
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.184
100.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem180
101.Herzán David2002 Slavoj Podivín172
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
103.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.171
104.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
105.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
106.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
108.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná148
109.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most143
110.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
111.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
112.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha133
113.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice132
114.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.128
115.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem127
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton127
117.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek126
118.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
119.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
120.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.121
121.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
122.Seidl Michal2004 Super Stars Most113
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
124.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most109
125.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most108
126.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice107
127.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín106
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.106
129.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.104
130.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha102
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
132.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha101
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš101
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín101
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové101
136.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 100
138.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek99
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň99
Soukup Václav2001 BKV Plzeň99
141.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.98
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.98
143.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most96
Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
145.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
149.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.89
150.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
154.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton81
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 81
156.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
158.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 76
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha76
160.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
161.Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav74
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha74
163.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.73
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.73
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
167.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš72
168.Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.71
169.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA70
170.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
171.Foltin Jakub2004 Super Stars Most62
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Vlasák David2004 Super Stars Most62
174.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš59
175.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
176.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
177.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná55
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.55
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha55
180.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
182.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA51
183.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 50
184.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem48
185.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
191.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha45
192.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Jurák Matěj2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
198.Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.40
199.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
200.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.38
201.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
203.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.34
205.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
206.Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.31
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.31
208.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Port Jan2003 Super Stars Most30
210.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha29
211.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA27
212.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
215.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA22
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.22
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.22
218.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav20
219.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA18
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
223.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA16
224.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.14
226.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové13
231.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Levý Josef2001 Jevišovice12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
237.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Hora Aleš2003 Super Stars Most10
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
242.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
246.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 7
247.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
1.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2312
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2069
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1989
6.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1976
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1912
9.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1616
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1595
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1544
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1504
13.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1404
14.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1400
15.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1382
16.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1357
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1357
18.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1344
19.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1333
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1333
21.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1320
22.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1214
23.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1200
24.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1115
25.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
26.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1101
27.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice991
28.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.944
29.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha934
30.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice899
31.Herzán David2002 Slavoj Podivín870
32.Morávek Michal2002 BaC Kladno868
33.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.850
34.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.808
35.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava790
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.790
37.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.765
38.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
40.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.681
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.681
42.Altera Jan2004 BaC Kladno670
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno670
44.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.657
45.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná598
46.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.575
47.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha566
48.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
49.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice552
Hykyš Dominik2002 Super Stars Most552
51.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.546
52.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice544
53.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
54.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha538
55.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA527
56.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.515
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.515
58.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha500
59.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most491
60.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
61.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.477
62.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
63.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha454
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
66.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.434
67.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
68.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš430
70.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
71.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš404
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka404
73.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha392
74.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.390
75.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.388
76.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.386
77.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
78.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš368
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka368
80.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná367
81.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha364
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 364
83.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš360
84.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.356
85.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
86.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha352
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice352
88.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
89.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most336
Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
91.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín334
92.Oros Marek2003 Super Stars Most327
93.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha324
94.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
101.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most314
102.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
103.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.299
104.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice288
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice288
107.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
108.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem280
109.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice252
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 252
111.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš250
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
113.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most248
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.248
116.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín245
117.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.242
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
120.Seidl Michal2004 Super Stars Most238
121.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka234
122.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná218
123.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha216
124.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 212
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.212
126.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
127.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.202
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.202
129.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
132.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
133.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
134.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň188
Soukup Václav2001 BKV Plzeň188
136.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.178
137.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.176
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná176
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice176
140.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.174
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha174
142.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most170
143.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
144.Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA166
146.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín164
147.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.160
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.160
149.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš156
150.Foltin Jakub2004 Super Stars Most154
Vlasák David2004 Super Stars Most154
152.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
153.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.146
154.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
155.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
156.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
158.Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha134
159.Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
161.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín125
162.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 124
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.124
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
166.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
168.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.114
171.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
172.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
174.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 92
175.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
176.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
179.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové86
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové86
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav86
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav86
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové86
191.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA84
193.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
195.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
201.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem72
202.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
203.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
204.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.58
207.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.50
208.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA46
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
215.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
227.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Hora Aleš2003 Super Stars Most38
231.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Port Jan2003 Super Stars Most26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
238.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2672
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1824
3.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1705
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1344
6.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1312
7.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1301
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1286
9.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1261
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1170
11.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1165
12.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1134
13.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1126
14.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
15.Morávek Michal2002 BaC Kladno1062
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice951
17.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš920
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka920
19.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.862
20.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.856
21.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha788
22.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.661
Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.661
24.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka577
25.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha566
26.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.554
27.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín548
28.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice546
29.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava542
30.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most528
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
32.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha525
33.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.491
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
35.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.476
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno469
37.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most429
38.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.412
39.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice409
40.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA408
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.408
42.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.405
43.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice403
44.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha401
45.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem392
46.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha382
47.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
48.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
49.Altera Jan2004 BaC Kladno357
50.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
51.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.348
52.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.337
53.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.328
54.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice320
55.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.314
56.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš300
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš300
58.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.288
59.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha284
61.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.280
63.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.278
64.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha274
65.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
66.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.260
68.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice252
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.252
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
71.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka248
72.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
73.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.243
74.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.242
75.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem240
76.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
77.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
78.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.226
79.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.222
80.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.220
81.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice216
82.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.212
83.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
84.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka208
86.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
88.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
89.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín202
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 202
91.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.194
92.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
93.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha176
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.176
95.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš174
96.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
97.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.170
98.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
99.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.167
100.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most166
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.166
103.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové162
104.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Soukup Václav2001 BKV Plzeň160
106.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
107.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
108.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
109.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš139
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
111.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.138
112.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha134
113.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha132
114.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
115.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.125
117.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň124
118.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem122
119.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha120
121.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná116
122.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
124.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš112
125.Seidl Michal2004 Super Stars Most102
126.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice100
127.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.96
Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
130.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.94
131.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.92
133.Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
134.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
135.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
139.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
140.Vlasák David2004 Super Stars Most82
141.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
142.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA78
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
150.Oros Marek2003 Super Stars Most72
151.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
152.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
154.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš66
155.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.58
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA58
159.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Port Jan2003 Super Stars Most50
161.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.46
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
173.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Jurák Matěj2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
184.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
185.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
186.Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha37
187.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
193.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
198.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2672
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2229
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2021
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1664
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1376
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1376
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1269
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1136
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1110
11.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1056
13.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1053
14.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1032
15.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1016
16.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1002
17.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
18.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
19.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.878
20.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.877
21.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň791
22.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.692
23.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice677
24.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň592
26.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín590
27.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.585
28.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.575
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.568
30.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice566
31.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň539
32.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice529
33.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most496
34.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA494
35.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice491
36.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
37.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.481
38.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA480
39.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.467
40.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 459
41.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice446
42.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.444
43.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.441
44.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most423
45.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky416
46.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.414
47.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice395
48.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha392
49.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň388
50.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.386
51.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice383
52.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže381
53.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka380
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice380
55.Zachová Adéla2001 Start Jihlava364
56.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.354
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most354
58.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha353
59.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.341
60.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 332
61.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.328
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice328
63.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
64.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče318
65.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice317
66.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
67.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.311
68.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.295
69.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
70.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.276
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
72.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.260
73.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.258
74.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem257
75.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka248
76.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most247
77.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
78.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
79.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
80.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha238
Pálková Tereza2002 Super Stars Most238
82.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň236
83.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
84.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice218
85.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice216
86.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
87.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
88.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
89.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most202
90.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.196
91.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
92.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.188
93.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka183
95.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice178
96.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš175
97.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 170
98.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha168
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.168
100.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.167
101.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.164
102.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka163
103.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš161
104.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most159
105.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové156
107.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most155
108.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
109.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.147
110.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.146
111.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice143
112.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice141
113.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
114.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.138
115.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň135
116.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka133
117.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
118.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
119.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha129
120.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.128
121.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most126
122.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.121
123.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
124.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
125.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
126.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
127.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.112
128.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
129.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.106
130.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín105
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.105
132.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.104
133.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha101
134.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary100
135.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha99
137.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice93
138.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
140.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice88
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň88
142.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín86
145.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
146.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most82
147.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
150.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha77
151.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany75
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
153.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.74
154.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek73
156.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.68
157.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA63
158.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
159.Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
160.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň58
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
162.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most56
163.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
165.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.48
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most48
167.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.46
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.46
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
180.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
185.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.41
186.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky38
187.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.36
188.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
189.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.34
190.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA31
191.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
192.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
194.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.20
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha20
196.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky18
199.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
203.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
205.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2709
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2432
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2256
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2069
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2042
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1984
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1872
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1837
12.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1824
13.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1584
14.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1557
15.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1518
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1504
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1398
18.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1357
19.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
20.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1328
21.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1213
22.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
23.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1128
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1128
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1126
26.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň1032
27.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most919
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň918
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.861
30.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.824
31.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.818
32.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.810
33.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most777
34.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 764
35.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 745
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
37.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín733
38.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice732
39.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.706
40.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice696
41.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice666
42.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
43.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.633
44.Zachová Adéla2001 Start Jihlava629
45.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
46.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha609
47.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň566
48.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče564
49.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice542
50.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA518
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.518
52.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky516
53.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice507
54.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice496
55.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.486
56.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA478
57.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.477
58.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.476
59.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
61.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.465
62.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
63.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka452
64.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.442
65.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.441
66.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.416
67.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha406
68.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
69.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.393
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.393
71.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice392
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice392
73.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most386
74.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka380
75.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice377
76.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš364
77.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha356
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš356
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
82.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.354
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
84.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.351
85.Pálková Tereza2002 Super Stars Most349
86.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň332
87.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.320
89.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.317
90.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka312
91.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most310
92.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
93.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice295
94.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
95.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem288
96.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
98.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
100.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha274
101.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka270
102.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
103.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
104.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most256
105.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.252
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem252
107.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
108.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka250
109.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice242
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice242
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice242
113.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most240
114.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.239
115.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most238
117.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA234
118.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
120.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
121.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín225
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.225
123.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha212
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.212
125.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.206
126.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
127.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.203
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice203
129.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 202
130.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha196
131.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice192
132.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.188
133.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most174
134.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
135.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.166
136.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
137.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
138.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most158
139.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice156
140.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň152
142.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
143.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň128
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary128
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.128
150.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha125
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín125
153.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
154.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
155.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.114
160.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš111
161.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
162.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA86
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.86
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno86
173.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
174.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
181.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most76
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.76
183.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.64
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.64
185.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most52
187.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.50
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky50
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky50
190.Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
191.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
193.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
194.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany32
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.32
196.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
3.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1622
5.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1306
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1296
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1286
9.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1197
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1158
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1134
12.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1104
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1077
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1016
15.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha982
16.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.965
17.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň947
18.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.933
19.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
20.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice908
21.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
22.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha859
23.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň790
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň776
25.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.732
26.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice609
27.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
28.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
29.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
30.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín529
31.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice516
32.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
33.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice491
34.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.490
35.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.469
36.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.464
37.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most461
38.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.460
39.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice459
40.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.454
41.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.438
42.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.418
43.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.417
44.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha416
45.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
46.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 395
47.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 393
48.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
49.Zachová Adéla2001 Start Jihlava390
50.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most387
51.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
52.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
54.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.350
55.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most344
56.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most330
57.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň324
58.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
59.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA316
60.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.292
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče292
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice292
63.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.290
64.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.288
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha288
66.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice284
67.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice280
68.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka274
69.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.261
70.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.252
71.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
72.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka244
73.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.242
74.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
75.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem236
76.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
77.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš232
78.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš220
79.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most218
80.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem216
81.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín211
82.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
83.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka208
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
86.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 206
87.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky202
88.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
90.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
91.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.185
92.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka172
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.172
94.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
95.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
96.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové166
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.166
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
99.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
101.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.160
102.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
105.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
106.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
107.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha143
108.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
109.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice140
110.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.131
111.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.128
113.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
114.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň124
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice124
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
117.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
119.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
123.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.112
124.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
125.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice100
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.100
127.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.98
128.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA96
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most96
130.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most92
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
133.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
135.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
Pálková Tereza2002 Super Stars Most88
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň88
140.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA86
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
144.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice84
145.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
146.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most82
147.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
150.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
152.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.68
153.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha67
154.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš66
155.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most64
156.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA58
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha58
160.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.52
161.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň46
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.46
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
169.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
175.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most40
176.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.32
177.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky26
182.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky14
189.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1OP U17 - Praha - ZMSKP05.11.2016
2OP U17 - Plzeň - Bílá HoraSKP06.11.2016
3OP U17 - HoliceSKP20.11.2016
4OP U17 - PřerovSKP26.11.2016
5OP U17 - PodivínSKP26.11.2016
6VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
7MČR U17 - MostMČR04.12.2016
81. GPC U17 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
91. GPC U17 - České BudějoviceC21.01.2017
101. GPD U17 - Liberec - VesecD21.01.2017
111. GPD U17 - MostD22.01.2017
121. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
131. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
141. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
151. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
16GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
171. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
181. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
19GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
20GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
21Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
22GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
231. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
242. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
252. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
262. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
272. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
282. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
292. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
302. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
312. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
322. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
33GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
342. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
35GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
36GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
37GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
38GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
39GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
40GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
41GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
422. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
43OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
44OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
45OP U17 - MostSKP21.10.2017
46OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
47OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
48OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
49OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
50OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
51GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading