logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 02.11.2017

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
02.11.2016 - 02.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2421
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2384
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1928
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1904
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1605
7.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1280
9.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
10.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1136
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1104
12.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
13.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1013
14.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1002
15.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice968
16.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
17.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.949
18.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
19.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
20.Twardzik Adam2001 Super Stars Most846
21.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice789
22.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka707
23.Palán Václav2001 SK Prosek Praha691
24.Morávek Michal2002 BaC Kladno660
25.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.642
26.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín624
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most586
28.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.581
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno553
30.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.514
31.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice506
32.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové501
33.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice476
34.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
35.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška452
37.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 448
38.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň444
39.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš406
40.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice396
41.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.394
42.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
43.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná382
44.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
45.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.341
46.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.337
47.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka314
48.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Hájek David2000 Super Stars Most312
50.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha310
51.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.302
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno302
53.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most300
54.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice292
55.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.284
56.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín281
57.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.279
58.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň274
59.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
60.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové253
61.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA228
62.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most224
63.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.218
64.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha216
65.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.210
66.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice208
67.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
68.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
69.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.203
70.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
71.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha198
72.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.196
73.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.195
74.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.192
77.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.189
78.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
79.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná180
80.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha174
81.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.170
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
83.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
84.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
85.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
89.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka155
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
91.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
92.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.150
93.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.144
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
95.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy141
96.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
97.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.137
98.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice134
99.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.132
100.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.129
101.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka128
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.128
104.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
106.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
110.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Straka Jakub2000 Super Stars Most114
113.Altera Jan2004 BaC Kladno108
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
115.Řepa Václav2001 Super Stars Most105
116.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.101
117.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.98
118.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.96
119.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
120.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice86
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
122.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín84
123.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
127.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha75
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka75
129.Ziman Jan2000 BKV Plzeň72
130.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
131.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice58
132.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.54
134.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 51
136.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.46
137.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
150.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA39
151.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 36
152.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
156.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 27
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha27
158.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 18
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
161.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
167.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2469
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2469
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2336
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2336
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2304
7.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 2070
8.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1845
10.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1712
11.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1589
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1589
13.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1408
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1288
18.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
20.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1200
21.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1038
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1018
25.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín933
26.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice896
27.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.866
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.866
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno861
Morávek Michal2002 BaC Kladno861
31.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha839
32.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.808
33.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka791
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš791
35.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
36.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.763
37.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice753
38.Hájek David2000 Super Stars Most724
39.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.696
40.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.669
41.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.668
42.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.638
43.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice624
44.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná610
45.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška597
46.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice556
47.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.550
48.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most536
49.Kural Martin1999 USK Plzeň520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
51.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice505
52.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha492
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň492
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha492
55.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.489
56.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice488
57.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice481
58.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň452
59.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.432
60.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
61.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno418
62.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.402
63.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
64.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice388
65.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.380
66.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná372
67.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.371
68.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka367
69.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice366
70.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice354
71.Herzán David2002 Slavoj Podivín353
72.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA348
73.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice346
74.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
75.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha330
76.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.328
77.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.317
78.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.310
79.Altera Jan2004 BaC Kladno306
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.306
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.306
82.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice304
83.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most290
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
85.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka289
86.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.278
87.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
88.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha270
89.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy266
90.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
91.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
93.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka242
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
Řepa Václav2001 Super Stars Most242
96.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.239
97.Straka Jakub2000 Super Stars Most234
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.234
99.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
101.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná216
102.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
103.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.192
105.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
106.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka164
107.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 156
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
112.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.154
113.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
114.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
115.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.138
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
118.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha128
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice128
120.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
121.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.125
122.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA120
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
125.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.114
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
129.Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
130.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín84
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín84
133.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
151.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2181
2.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1781
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1747
4.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1672
5.Kural Martin1999 USK Plzeň1664
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1659
7.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1536
8.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1440
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1376
10.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1181
11.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1070
13.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 1048
14.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1042
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most980
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
17.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka808
18.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno742
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.720
21.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka685
22.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha679
23.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.647
24.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.646
25.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice634
26.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
27.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice612
28.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška550
29.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.548
30.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš538
31.Hájek David2000 Super Stars Most527
32.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno505
33.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most496
34.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
35.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.446
36.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice442
37.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.394
38.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
39.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice370
40.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň358
41.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha356
42.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
43.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most336
44.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice330
45.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha318
46.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
47.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno302
48.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
49.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha258
50.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
51.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň234
52.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA230
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice230
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
55.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.228
57.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
58.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.216
59.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.214
60.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha210
61.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka202
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.202
63.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
64.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.194
66.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
68.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
69.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín180
Ziman Jan2000 BKV Plzeň180
72.Řepa Václav2001 Super Stars Most166
73.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
74.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.164
76.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
77.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
78.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
79.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
81.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
82.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most128
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.128
84.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
85.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.124
86.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná120
90.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice114
92.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha88
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.88
94.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.86
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
98.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
106.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek76
107.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
108.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
109.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
112.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
127.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2672
2.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2469
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2261
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
5.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1413
6.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1376
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1286
8.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1136
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1110
11.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1040
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1035
14.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1016
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.968
16.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.944
17.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.856
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška834
19.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.798
20.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.789
21.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice719
22.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice716
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 716
24.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice708
25.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.668
26.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice638
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň635
28.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice510
29.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.505
30.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha491
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most459
33.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
34.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice450
35.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
36.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.418
37.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.416
38.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.408
39.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 380
40.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
41.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
42.Dufková Monika1999 BaC Kladno360
43.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA356
44.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
45.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
46.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.335
47.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA334
48.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
49.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.314
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
51.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
52.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice280
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň278
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň278
55.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice274
56.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.272
57.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha266
58.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň251
59.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
60.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most221
61.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.212
62.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most196
63.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.192
66.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most191
67.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže190
68.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Zachová Adéla2001 Start Jihlava180
70.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.173
71.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most164
72.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.159
73.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
74.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
75.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
76.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň144
77.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška140
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha140
79.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
81.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
82.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
86.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.111
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.111
88.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
89.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.105
90.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň99
91.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.96
92.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
93.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
95.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
96.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
103.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň59
104.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Srbová Adéla2000 BaC Kladno54
106.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
115.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2709
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2544
3.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2352
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1792
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1776
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1776
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1776
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1774
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1664
13.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1648
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1648
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
16.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1504
17.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1496
18.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1398
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1317
20.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
21.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1157
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1136
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1136
24.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
25.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1003
26.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice931
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
29.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha927
30.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
31.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice907
32.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha871
33.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.803
34.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.801
35.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice790
Srbová Adéla2000 BaC Kladno790
37.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.776
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
39.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň764
40.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most640
41.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most594
42.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.572
43.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
45.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice553
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice527
47.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
48.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.501
49.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.494
50.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
51.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
52.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
53.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA477
54.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín469
55.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
56.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.454
57.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA430
58.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
59.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň338
60.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
61.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most317
62.Dufková Monika1999 BaC Kladno315
63.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň264
64.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
65.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice253
66.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.252
67.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.242
68.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň240
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
71.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.207
72.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.200
74.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
77.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň188
78.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.164
80.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.156
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha156
82.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka152
83.Zachová Adéla2001 Start Jihlava147
84.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
85.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most125
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha125
87.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
100.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka112
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška112
102.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
103.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
105.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
1.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2384
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
3.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1781
4.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1688
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1664
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1541
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1190
8.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1182
9.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1104
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1102
11.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1077
12.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1048
13.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
14.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1008
15.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1006
16.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.980
17.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
18.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.866
19.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 786
20.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.781
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.720
22.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice689
23.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha679
24.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.647
25.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.634
26.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
28.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška622
29.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice612
30.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.610
31.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice584
32.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most579
33.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice552
34.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
35.Srbová Adéla2000 BaC Kladno505
36.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
37.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.451
39.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.446
40.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice418
41.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.392
42.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.390
43.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň387
44.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
45.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.372
46.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most338
47.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
48.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice328
49.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň326
50.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most319
51.Dufková Monika1999 BaC Kladno310
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most310
53.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.308
54.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.303
55.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
56.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
57.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.244
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA244
59.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň226
60.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.216
61.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA210
62.Zachová Adéla2001 Start Jihlava204
63.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.182
64.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most166
65.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
68.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most160
69.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže158
70.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.156
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
74.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
75.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
76.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most142
77.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.138
79.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.130
80.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň124
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.124
83.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
86.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
89.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha88
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.88
91.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
93.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
94.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
105.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže76
106.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
107.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň46
108.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
120.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading