logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 09.11.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
09.11.2016 - 09.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3120
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2944
4.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2920
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2640
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
7.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2440
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2432
9.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
11.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1832
12.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1776
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1640
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1474
15.Louda Jan1999 USK Plzeň1384
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1336
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1323
18.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1294
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1294
20.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1168
22.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1162
23.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
24.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1058
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1046
26.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha973
27.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška938
28.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha928
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
30.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové888
31.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka877
32.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic847
33.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové844
34.Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
35.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha752
36.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
37.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice729
38.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.728
39.Repiar Samuel1994 Super Stars Most722
40.Kural Martin1999 USK Plzeň706
41.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
42.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most674
43.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 665
44.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška664
45.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.641
46.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
47.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.614
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno614
49.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno613
50.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.594
51.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.579
52.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.566
53.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.564
54.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.558
55.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.557
56.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.534
57.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.527
58.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
59.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.519
60.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.500
Oros Ladislav1971 Super Stars Most500
62.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.496
Port Jan1972 Super Stars Most496
64.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
65.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
66.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.446
67.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.440
68.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové436
69.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň434
70.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
71.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška429
72.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice416
73.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera394
74.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 390
75.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.386
76.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
77.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže365
78.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
79.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.342
80.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
81.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton335
82.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň334
83.Šula Fabian1995 TJ Ostrov330
84.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň329
85.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
86.Konupka Jiří1965 BaC Kladno326
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava326
88.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno323
89.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 322
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
92.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
93.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.314
94.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most312
95.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno302
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem302
97.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha294
98.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška290
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.290
100.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.286
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.286
102.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
103.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice258
104.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice255
105.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.253
106.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.252
107.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
109.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň247
110.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.244
111.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka236
112.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice232
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc232
114.Poříz Leoš1974 Start Jihlava228
115.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton226
116.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.222
117.Morávek Michal2002 BaC Kladno220
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
119.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.214
120.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno212
122.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.208
124.Čapek Jiří1975 Super Stars Most207
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice207
126.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.200
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
128.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň196
129.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek195
130.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter194
131.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
132.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
133.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno186
134.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 182
135.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.180
136.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice177
137.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
138.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.167
139.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno166
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice166
142.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.164
143.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany162
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň162
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha162
146.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
147.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
148.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary154
149.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka153
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň153
151.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice152
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
153.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
155.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 146
156.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.144
157.Helar Jakub1992 Start Jihlava141
158.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 138
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška138
Suttr Martin1979 Spartak Chrást138
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.138
162.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň136
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek136
164.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.132
165.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové130
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové130
167.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice128
168.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice126
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc126
170.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
172.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
173.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.123
174.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 122
175.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha120
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy120
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 120
179.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
180.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek116
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové116
183.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže115
184.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
185.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
186.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
188.Pistulka Radek1997 USK Plzeň110
189.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně103
190.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň102
191.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
192.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.98
193.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
194.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
195.Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Novotný Robert1978 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
199.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.89
200.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany88
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA88
202.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha86
203.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha84
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice84
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
206.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek83
207.Hájek David2000 Super Stars Most82
208.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň81
209.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná80
213.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 78
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.78
219.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek76
220.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.74
223.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže73
224.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.72
226.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.71
227.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice70
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.70
229.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
231.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
232.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 62
233.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
234.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.58
236.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
238.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň55
239.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín54
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Straka Jakub2000 Super Stars Most54
247.Pašek Michal1987 SK Jupiter53
248.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha52
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
250.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha49
251.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka46
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
260.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
270.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
271.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže40
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice40
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška40
275.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
276.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
277.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.36
278.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka33
281.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.32
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
285.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
290.Palán Václav2001 SK Prosek Praha28
291.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
292.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.26
Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
297.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
298.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.24
299.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
300.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek21
301.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany20
302.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
306.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
312.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín13
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany13
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
317.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
319.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže10
323.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
325.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže4
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
Vild Petr1974 SK Jupiter4
328.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4120
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4112
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4112
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3400
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3344
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3237
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2989
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2720
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
Louda Jiří1995 USK Plzeň2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2536
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2536
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2504
18.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2309
19.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2304
20.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2080
21.Louda Jan1999 USK Plzeň2024
22.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2005
23.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1622
24.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1613
25.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1592
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1592
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1558
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
29.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1384
30.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1296
31.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1288
32.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
33.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1269
34.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1160
35.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1128
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1128
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1126
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1126
39.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1115
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1115
41.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1096
42.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1080
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
44.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1069
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
46.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
47.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
49.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.992
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
51.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.958
52.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha920
53.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.880
54.Kural Martin1999 USK Plzeň869
Pistulka Radek1997 USK Plzeň869
56.Port Jan1972 Super Stars Most866
57.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.856
58.Oros Ladislav1971 Super Stars Most854
59.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
60.Helar Ondřej1995 Start Jihlava831
61.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.800
62.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice797
63.Palán Václav2001 SK Prosek Praha794
64.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.778
65.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
67.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná758
68.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška718
69.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
70.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň678
71.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.677
72.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové676
73.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška660
74.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno651
75.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice640
76.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice634
77.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.632
78.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška618
79.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.617
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.617
81.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.614
82.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice607
83.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.606
84.Šula Fabian1995 TJ Ostrov594
85.Helar Jakub1992 Start Jihlava592
86.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.583
87.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha581
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové579
89.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice577
90.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 576
91.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.575
92.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera570
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.570
94.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové568
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové568
96.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška564
97.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.560
98.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice538
99.Konupka Jiří1965 BaC Kladno526
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic526
101.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
102.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno511
103.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
104.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.501
106.Morávek Michal2002 BaC Kladno498
107.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.488
108.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
110.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.473
111.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most468
112.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.467
113.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice464
114.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
115.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem446
116.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice445
117.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.436
118.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
119.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.428
120.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 422
121.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno418
123.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.400
124.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
128.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.396
129.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.395
130.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice394
131.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc392
132.Poříz Leoš1974 Start Jihlava390
133.Čapek Jiří1975 Super Stars Most372
134.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň370
135.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň368
136.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.366
137.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň365
138.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.358
139.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.354
140.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 352
141.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
142.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
143.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.342
144.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka326
145.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.314
146.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice310
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice310
148.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
149.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň304
150.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
151.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 298
152.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.290
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.290
154.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc286
155.Hájek David2000 Super Stars Most284
156.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 282
157.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc280
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
162.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové278
163.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň274
164.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno270
165.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany262
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň262
168.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
169.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno250
171.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek248
173.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.247
174.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 246
175.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter242
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka242
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 242
178.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.240
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
180.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.234
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška234
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň234
184.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha228
185.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek226
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
187.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 222
188.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže214
189.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.208
190.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín206
191.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
192.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové203
193.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
Suttr Martin1979 Spartak Chrást202
196.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha200
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice200
198.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton198
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
200.Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
201.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice192
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
205.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.184
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.184
207.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň171
208.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
212.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 166
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
215.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice165
216.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
217.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek162
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka162
221.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek160
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně160
223.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
229.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Twardzik Adam2001 Super Stars Most154
232.Vild Petr1974 SK Jupiter150
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice150
234.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
235.Drudík Ota1992 USK Plzeň138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno138
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
242.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka128
Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice128
246.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
250.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
254.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 122
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
256.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
260.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.118
261.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek116
262.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice114
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Pašek Michal1987 SK Jupiter114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
273.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
275.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
276.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka102
Straka Jakub2000 Super Stars Most102
278.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
279.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka96
280.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 90
281.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha88
282.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice86
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
287.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
290.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
304.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany76
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany76
307.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
308.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary68
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek68
310.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
312.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
314.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany50
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany50
316.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
324.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany44
325.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
336.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
341.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže38
342.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže34
345.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže32
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
348.Behenský Roman1967 Spartak Chrást30
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
351.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže26
352.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
356.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
360.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4704
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3352
4.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3056
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2952
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2408
8.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2296
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2224
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1960
12.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
13.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1776
14.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
15.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1616
16.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1544
17.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1488
19.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1334
20.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1256
21.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň981
23.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha934
24.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.896
25.Pistulka Radek1997 USK Plzeň892
26.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno883
27.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice810
28.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice808
29.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.796
30.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.794
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
32.Oros Ladislav1971 Super Stars Most772
33.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.704
34.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha684
35.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.678
36.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha675
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice675
38.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška642
39.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
40.Palán Václav2001 SK Prosek Praha618
41.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha616
42.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.590
43.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.587
44.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové584
45.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň578
46.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
47.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.566
48.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže565
49.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.558
50.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
51.Port Jan1972 Super Stars Most532
52.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice528
53.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic505
54.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
55.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha494
56.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava492
57.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.486
58.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové483
59.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.477
60.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 476
61.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice463
62.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha460
63.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno451
64.Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
65.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 448
66.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové416
67.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice404
68.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice400
69.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.398
70.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most396
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice396
72.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové392
73.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.387
74.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton376
75.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha375
76.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
77.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA338
78.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice336
80.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.330
81.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň329
82.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.326
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
84.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň325
85.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
86.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást310
87.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.305
88.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka288
91.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc286
92.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
93.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
95.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera278
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice278
97.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.262
98.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.256
99.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.246
100.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek242
101.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
102.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.238
Hájek David2000 Super Stars Most238
104.Konupka Jiří1965 BaC Kladno234
105.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.230
106.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška226
107.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.224
108.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter218
109.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
110.Helar Jakub1992 Start Jihlava214
111.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 210
112.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem208
114.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka200
115.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.198
116.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice196
117.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.192
118.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
120.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
121.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.180
123.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
124.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton168
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.168
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň168
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška168
128.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín166
130.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
Louda Jiří1995 USK Plzeň165
132.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň160
133.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
134.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
135.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
136.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
139.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.150
141.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany146
142.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc144
143.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka138
145.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera132
146.Morávek Michal2002 BaC Kladno130
147.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek126
148.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
149.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
152.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany118
153.Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Suttr Martin1979 Spartak Chrást114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
159.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.112
162.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška110
163.Novotný Robert1978 BaC Kladno108
164.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek104
165.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 102
166.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
167.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 98
168.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
170.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.90
175.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha88
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň88
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
179.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
182.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 84
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
185.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
188.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha78
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
196.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
197.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
200.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
201.Pašek Michal1987 SK Jupiter60
202.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže56
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava56
205.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
206.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
207.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany48
208.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.46
Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže46
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
215.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
222.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
225.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
226.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
229.Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
233.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
236.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže18
237.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
238.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
240.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 11
241.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice4352
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3304
3.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3296
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2896
5.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
6.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2421
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2344
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2168
9.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2136
10.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2077
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1944
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1904
13.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1864
14.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1781
15.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1752
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1323
18.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1272
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1216
20.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
21.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1168
22.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1126
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1005
25.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava895
26.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 892
27.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 889
28.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most888
29.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most871
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice819
32.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň800
33.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň772
34.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
35.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most734
36.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.724
37.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice676
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.670
39.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek630
40.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
41.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice616
42.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice606
43.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice598
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín592
45.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha584
46.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.582
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice577
48.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice572
49.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.570
50.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.569
51.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň528
53.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice522
54.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
55.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
56.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška475
57.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha469
58.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 460
59.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.437
60.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha435
61.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
62.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.408
63.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
64.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
65.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň402
Vocelková Anna1994 USK Plzeň402
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
69.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.376
70.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
71.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.359
72.Zachová Adéla2001 Start Jihlava358
73.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
74.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice347
75.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
76.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.328
77.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc294
78.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA280
79.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
80.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže263
81.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň262
82.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.258
83.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic242
84.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek238
85.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže232
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
87.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.222
88.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže221
89.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.210
90.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany206
91.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha204
93.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška194
94.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
95.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek186
96.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
97.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
98.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
99.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
100.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 164
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
102.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka152
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.152
104.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
106.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice146
107.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
108.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň140
109.Polívková Eliška1998 USK Plzeň139
110.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
112.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
113.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
115.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice120
116.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
119.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže113
120.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
121.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
122.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
123.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.102
124.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
125.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera96
126.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
127.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
130.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most86
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice86
136.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
137.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
138.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
140.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň78
Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.78
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
147.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
148.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.66
151.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
152.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter52
153.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
154.Srbová Adéla2000 BaC Kladno44
155.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera42
158.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
161.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
162.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
165.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
166.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany22
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
169.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
170.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter14
171.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5024
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4784
3.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška4272
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4272
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3344
6.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3224
7.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.3200
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2968
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2829
10.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.2616
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2448
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2424
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2208
14.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2200
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
16.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
17.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2069
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1904
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1870
20.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1869
21.Krocová Martina1988 Super Stars Most1832
22.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
23.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1800
24.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1784
25.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1776
26.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1744
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1696
28.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1680
29.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1656
30.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1640
31.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1605
32.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1584
33.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1526
34.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1432
35.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1395
36.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1330
37.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
38.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1176
39.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1137
40.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1128
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1128
42.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1116
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
44.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1112
45.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
46.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1044
47.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1034
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1034
49.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1031
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň972
51.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška938
52.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.916
53.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice914
54.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
55.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 901
56.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha894
57.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 888
58.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.874
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha866
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha866
61.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
62.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha856
63.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most818
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška783
65.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň781
66.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín770
67.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most769
68.Srbová Adéla2000 BaC Kladno762
69.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška748
70.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
71.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
72.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň674
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice673
74.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most624
75.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
76.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice602
77.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.594
78.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.589
79.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice585
80.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek570
81.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice560
82.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
83.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice504
84.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava496
85.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
86.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.486
87.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
88.Zachová Adéla2001 Start Jihlava470
89.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.468
90.Pořízová Radka1977 Start Jihlava467
91.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava422
92.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.416
93.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic412
94.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
96.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
97.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.381
98.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek322
99.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice319
100.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton318
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň318
102.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
103.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
104.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
105.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka286
106.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 282
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.282
108.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
110.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
111.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.275
113.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.266
114.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové262
115.Dufková Monika1999 BaC Kladno252
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
117.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže247
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže247
119.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek240
120.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 238
121.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha236
122.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
123.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň228
124.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.224
125.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín216
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové216
127.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň210
128.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
130.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň206
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň206
132.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 204
134.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
136.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany192
137.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň188
138.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek181
139.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
140.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
141.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
142.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
143.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc156
144.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže154
145.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže152
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.152
147.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
150.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
151.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
156.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
158.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Polívková Eliška1998 USK Plzeň125
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
164.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.114
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
173.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice110
174.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
175.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
177.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
178.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
184.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
187.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
188.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
189.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň50
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
Bláhová Barbara1975 SK Jupiter50
192.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany46
193.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
199.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA40
200.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže38
201.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
208.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4144
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3568
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3352
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2872
5.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2704
6.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2701
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2296
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2269
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2224
10.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2200
11.Krocová Martina1988 Super Stars Most2192
12.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1896
13.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1800
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1784
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
16.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1544
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1336
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1334
19.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1256
20.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
21.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1148
22.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1046
24.Koldová Veronika1994 Super Stars Most888
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most876
26.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice856
27.Srbová Adéla2000 BaC Kladno830
28.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška816
29.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.794
30.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.784
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most763
32.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice728
33.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha711
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň672
35.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice638
36.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha632
37.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška630
38.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha628
39.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava621
40.Vocelková Anna1994 USK Plzeň619
41.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
42.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.616
43.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha604
44.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice594
45.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín590
46.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.567
47.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek534
48.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava532
49.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha524
50.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška511
51.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 508
52.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice506
53.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.505
54.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 502
55.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.499
56.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
57.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.486
58.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň482
59.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice472
60.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha470
61.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice458
62.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.452
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka452
64.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice440
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.440
66.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice398
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška392
68.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška386
69.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most380
70.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
71.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha375
72.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.352
74.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice350
75.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
76.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
77.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
78.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.318
79.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most312
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.312
81.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň310
82.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 304
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
84.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 294
85.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.292
86.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha282
87.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
91.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most278
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera278
93.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 274
94.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
95.Erbenová Monika1986 BaC Kladno261
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
97.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
98.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
99.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň248
100.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
101.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek242
102.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice232
103.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice228
104.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.224
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
106.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 222
107.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice216
108.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň215
109.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
110.Dufková Monika1999 BaC Kladno210
111.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
113.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže205
114.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
115.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň202
116.Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno200
117.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.198
118.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera182
119.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek180
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže180
122.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
123.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň170
124.Polívková Eliška1998 USK Plzeň165
125.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
126.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.160
127.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.156
128.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
130.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
133.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
134.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
135.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.138
139.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek132
140.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
141.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice126
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
143.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
147.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.124
148.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
149.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany118
150.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
155.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže112
156.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
157.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň99
158.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
160.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín90
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
162.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
164.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
167.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín82
168.Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
173.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže74
174.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Bláhová Barbara1975 SK Jupiter68
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
179.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
180.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice46
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice46
184.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.42
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
197.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany40
199.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany38
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
204.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
205.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek30
206.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter26
Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást26
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany26
209.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
210.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
211.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín12
212.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
2GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
3GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
4GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
5GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
6GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
7GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
8Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
9OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
10OP dospělých - MostSKP14.01.2017
11OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
12OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
13OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
14OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
15OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
16OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
17GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
18MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
19GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
20GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
21GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
22GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
23GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
24GPC dospělých - MostC04.03.2017
25GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
26GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
27VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
28GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
29GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
30GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
31GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
32GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
33GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
343. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
35GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
36Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
37GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
38GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
39GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
40GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
41GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
42GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
43GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
444. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
45GPB Most - MostB04.06.2017
46GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
47Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
48GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
49GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
50GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
51GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
52GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
53GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
541. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
55GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
56GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
57GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
58GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
59GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
60GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
612. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading