logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 16.11.2017

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
16.11.2016 - 16.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka3584
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3456
3.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2208
4.Twardzik Adam2001 Super Stars Most2192
5.Morávek Michal2002 BaC Kladno2112
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2000
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1848
8.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1824
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1544
10.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1528
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1528
12.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1437
13.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1352
14.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1232
15.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1061
16.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín989
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.976
18.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.837
19.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň777
20.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.763
21.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
22.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava716
23.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.668
24.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha657
25.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.656
26.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice654
27.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
28.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná553
29.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice537
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.537
31.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
32.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.514
33.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
34.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
35.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most478
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno477
37.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha465
38.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.456
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
40.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.449
41.Altera Jan2004 BaC Kladno446
42.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná440
43.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.424
44.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha416
45.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
46.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.356
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
49.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
50.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA340
51.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín332
52.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.326
53.Oros Marek2003 Super Stars Most324
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice324
55.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.320
56.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
57.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka314
58.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
59.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
60.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
61.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha296
62.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.292
63.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha284
64.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice283
65.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.280
66.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most274
67.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha270
68.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha268
69.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.266
70.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.265
71.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.262
72.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.261
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.261
74.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové260
75.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka256
76.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
77.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
78.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 244
79.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem241
80.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.232
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš232
82.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.224
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.224
84.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.222
85.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice220
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha220
87.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
90.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
91.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná204
92.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice199
93.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.198
94.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem197
95.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
96.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná184
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.184
98.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš182
99.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem180
100.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
101.Herzán David2002 Slavoj Podivín172
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
103.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.171
104.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
105.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
107.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha151
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.151
109.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most143
110.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
111.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
112.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice132
113.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.128
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
115.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem127
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton127
117.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek126
118.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice124
119.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
120.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
121.Seidl Michal2004 Super Stars Most113
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
123.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.112
124.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most109
125.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most108
126.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín106
127.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.104
128.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
129.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín101
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové101
131.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 100
133.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek99
134.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.98
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.98
136.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most96
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
139.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
143.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.89
144.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
148.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha81
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton81
150.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
152.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 76
153.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
154.Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav74
155.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.73
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.73
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
159.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš72
160.Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.71
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 71
162.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA70
163.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Soukup Václav2001 BKV Plzeň66
166.Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha64
167.Foltin Jakub2004 Super Stars Most62
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Vlasák David2004 Super Stars Most62
170.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
171.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha56
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha56
174.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná55
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.55
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha55
177.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
179.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA51
180.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem48
181.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha47
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.47
183.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
189.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš42
Jurák Matěj2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
196.Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.40
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 40
198.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
199.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha38
200.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
202.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.34
204.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
205.Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.31
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.31
207.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Port Jan2003 Super Stars Most30
209.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA27
210.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
213.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.24
214.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA22
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.22
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.22
217.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav20
218.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha19
219.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA18
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
223.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.14
225.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové13
230.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Levý Josef2001 Jevišovice12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
235.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Hora Aleš2003 Super Stars Most10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
239.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
244.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 7
245.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3128
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3112
Palán Václav2001 SK Prosek Praha3112
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3072
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice3072
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2816
7.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.2448
Twardzik Adam2001 Super Stars Most2448
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2357
10.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2208
11.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1829
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1829
13.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1792
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1792
15.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1760
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1744
17.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1632
18.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1602
19.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1584
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1560
21.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1544
22.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1376
23.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1301
24.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1272
25.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1214
26.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1200
27.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1085
28.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1064
29.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice991
30.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.976
32.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.944
33.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha934
34.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
35.Altera Jan2004 BaC Kladno892
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno892
37.Herzán David2002 Slavoj Podivín870
38.Morávek Michal2002 BaC Kladno868
39.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.850
40.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.808
41.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
42.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
43.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
44.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.681
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.681
46.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.657
47.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
48.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
49.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná598
50.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha566
51.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice552
52.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.546
53.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice544
54.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
55.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha527
56.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA516
57.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.515
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.515
59.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most491
60.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
61.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.477
62.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
63.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha454
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
66.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha453
67.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.434
68.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
69.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš430
71.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
72.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka404
73.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha392
74.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.390
75.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.388
76.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.386
77.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
78.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš370
79.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka368
80.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná367
81.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš360
82.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.356
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
84.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
85.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice352
86.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
87.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most336
Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
89.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín334
90.Oros Marek2003 Super Stars Most327
91.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
99.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most314
100.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
101.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.299
102.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice288
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice288
104.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
105.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem280
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.280
108.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
109.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice252
110.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
111.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most248
112.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín245
113.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.242
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
116.Seidl Michal2004 Super Stars Most238
117.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka234
118.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná218
119.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš216
120.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná212
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.212
122.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 208
123.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
124.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.202
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.202
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.202
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.202
128.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
131.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
132.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
133.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.178
134.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.176
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice176
136.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.174
137.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha170
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most170
139.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
140.Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 166
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA166
143.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín164
144.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.160
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.160
146.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš156
147.Foltin Jakub2004 Super Stars Most154
Vlasák David2004 Super Stars Most154
149.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
150.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.146
151.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
152.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
153.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
156.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha128
157.Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
159.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín125
160.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 124
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
163.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
165.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.114
168.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
169.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň102
Soukup Václav2001 BKV Plzeň102
173.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
174.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
177.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové86
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav86
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav86
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové86
188.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA84
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
191.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
193.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
199.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem72
200.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
201.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
202.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.58
205.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.50
206.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA46
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 46
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
214.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
226.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Hora Aleš2003 Super Stars Most38
230.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Port Jan2003 Super Stars Most26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
237.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2928
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2824
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2672
4.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2294
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2048
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1814
7.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1600
8.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1472
Twardzik Adam2001 Super Stars Most1472
10.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1435
11.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1363
12.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
13.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1312
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno1286
15.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1256
16.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1170
17.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1147
18.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
19.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice951
20.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš920
21.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.862
22.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.856
23.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha788
24.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha749
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka748
26.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha566
27.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.554
28.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín548
29.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice546
30.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava542
31.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most528
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
33.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.491
34.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
35.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.476
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno469
37.Altera Jan2004 BaC Kladno453
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA444
39.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most429
40.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.421
41.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.412
42.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice409
43.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.408
44.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
45.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice403
46.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha393
47.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem392
48.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha382
49.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
50.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.348
51.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
52.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
53.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.337
54.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.328
55.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice320
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.314
57.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš296
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš296
59.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.288
60.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 286
61.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha284
63.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.280
65.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.278
66.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha274
67.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.260
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.260
69.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice252
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.252
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
72.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka248
73.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
74.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.242
75.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem240
76.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
77.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
78.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.226
79.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.222
80.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.220
81.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice216
82.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.212
83.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
84.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka208
85.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
87.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
88.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín202
89.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.194
91.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
92.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha176
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.176
94.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš174
95.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
96.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.170
97.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
98.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.167
99.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most166
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.166
102.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové162
103.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
104.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná158
105.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 156
107.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
108.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
109.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice142
110.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
111.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.138
112.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
113.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
114.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem122
115.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha120
117.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Soukup Václav2001 BKV Plzeň114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
120.Seidl Michal2004 Super Stars Most102
121.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.96
Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
124.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.94
125.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.92
127.Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
128.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
130.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
134.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
135.Vlasák David2004 Super Stars Most82
136.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
137.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA78
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
147.Oros Marek2003 Super Stars Most72
148.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
149.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
151.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš66
152.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.58
155.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Port Jan2003 Super Stars Most50
157.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha46
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.46
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
170.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Jurák Matěj2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
181.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
182.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
183.Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha37
184.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
190.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
195.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice3872
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2480
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2480
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2229
6.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2000
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
9.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1712
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
11.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1536
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1440
13.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1352
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1264
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
16.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
17.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1053
18.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1032
19.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.877
20.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.795
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň789
22.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most727
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň722
24.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 717
25.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.692
26.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno677
27.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
28.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín590
29.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.585
30.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.575
31.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice566
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň539
33.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice529
34.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
35.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA518
36.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
37.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most496
38.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice491
39.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.481
40.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA480
41.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.467
42.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice446
43.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.444
44.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.441
45.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky416
46.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice395
47.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha392
48.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.386
49.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice383
50.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže381
51.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka380
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice380
54.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
55.Zachová Adéla2001 Start Jihlava364
56.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.354
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most354
58.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha353
59.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.341
60.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 332
61.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice328
62.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.320
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
64.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče318
65.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice317
66.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
67.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.311
68.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.296
69.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.295
70.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
71.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
72.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.260
73.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.258
74.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem257
75.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka248
76.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most247
77.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
78.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
79.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha238
Pálková Tereza2002 Super Stars Most238
81.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
82.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
83.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice218
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.218
85.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice216
86.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
87.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
88.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
89.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most202
90.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.196
91.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
92.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.188
93.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
94.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice178
95.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš172
96.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 170
97.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha168
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.168
99.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.167
100.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.164
101.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka163
102.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most159
103.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové156
105.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most155
106.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice150
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň150
108.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
109.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.147
110.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.146
111.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice143
112.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice142
113.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice141
114.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.138
115.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň132
117.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
118.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha129
119.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most126
120.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
121.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.121
122.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha119
123.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
124.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
125.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
126.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.112
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.112
128.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
129.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.106
130.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín105
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.105
132.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.104
133.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš102
134.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha101
135.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary100
137.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha99
139.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice93
140.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
142.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín86
145.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
146.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most82
147.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
150.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha77
151.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
152.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.74
153.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek73
155.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.68
156.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA63
157.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
158.Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
159.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň58
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
161.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most56
162.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň55
163.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
165.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.48
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most48
167.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.46
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno46
177.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
182.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky38
183.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.36
184.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
185.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.34
186.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.31
187.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
188.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
190.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
191.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.20
192.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky18
195.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany16
196.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
200.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
202.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3744
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha3456
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3168
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3056
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2968
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2968
7.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2816
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2528
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2336
10.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2328
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2288
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2104
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1952
14.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1872
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1848
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1824
17.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1728
18.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1584
19.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1518
20.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1384
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
22.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1328
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1312
24.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1218
25.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
26.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1128
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1128
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1117
29.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
30.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
31.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň1030
32.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
33.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most975
34.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 962
35.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 931
37.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.824
38.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.772
39.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice765
40.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
41.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.727
42.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.726
43.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.706
44.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice696
45.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most690
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice666
47.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
48.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.633
49.Zachová Adéla2001 Start Jihlava629
50.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha609
51.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň565
52.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče564
53.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice542
54.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA518
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.518
56.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky516
57.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA504
58.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice496
59.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.486
60.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.478
61.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
63.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.465
64.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
65.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka452
66.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.441
67.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.416
68.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.393
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.393
70.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice392
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
73.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka380
74.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice377
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
76.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha356
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš356
81.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.354
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
83.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.351
84.Pálková Tereza2002 Super Stars Most349
85.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš339
86.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.320
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.320
89.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.317
90.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most310
91.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
92.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem288
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň288
94.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha281
95.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
97.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
99.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha274
100.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice270
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka270
102.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
103.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
104.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most256
105.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.252
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem252
107.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
108.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice242
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice242
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice242
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.242
113.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most240
114.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.239
115.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most238
117.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA234
118.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
119.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
120.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín225
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.225
122.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha212
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.212
124.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
125.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
126.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.203
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice203
128.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 202
129.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka200
130.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha196
131.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.188
132.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most174
133.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
134.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.166
135.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
136.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
138.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most158
139.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice156
140.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň152
142.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň144
143.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
144.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň128
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary128
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
150.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín125
152.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
153.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
154.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.114
159.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš111
160.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
161.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.86
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.86
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno86
171.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
172.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
179.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most76
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.76
181.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.64
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.64
183.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most52
185.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.50
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky50
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky50
188.Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
189.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
191.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
192.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany32
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.32
194.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2824
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2640
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2480
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2048
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1814
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
7.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1680
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
9.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1368
10.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1352
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1352
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1344
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1333
14.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1288
16.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1232
17.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1108
18.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1104
19.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.965
20.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice934
21.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň878
24.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň790
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň776
26.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.718
27.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
28.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
29.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
30.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
31.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno523
32.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice516
33.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
34.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice491
35.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.490
36.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.469
37.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most461
38.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.460
39.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.454
40.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most451
41.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.438
42.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.418
43.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha416
44.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.409
45.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
46.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 395
47.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 393
48.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
49.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.390
Zachová Adéla2001 Start Jihlava390
51.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
52.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA384
53.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
55.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.350
56.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most344
57.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most330
58.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň320
60.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.306
61.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.292
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče292
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice292
64.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.290
65.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.288
66.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice284
67.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice280
68.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.261
69.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
70.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka244
71.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.242
72.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
73.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem236
74.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
75.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most218
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha218
77.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem216
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš216
79.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín211
80.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
81.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka208
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
83.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 206
84.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky202
85.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice198
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš198
87.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka194
88.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
90.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
91.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.185
92.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.178
94.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
95.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.172
96.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
97.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
98.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové166
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.166
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
101.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
103.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.160
104.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
107.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
108.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
109.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
110.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice140
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.140
112.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.131
113.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
114.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.128
116.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
117.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice124
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
119.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
120.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
124.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.112
125.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
126.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA96
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most96
128.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most92
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
131.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
133.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
Pálková Tereza2002 Super Stars Most88
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
137.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
140.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice84
141.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most82
142.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
145.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
148.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.68
149.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha67
150.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš66
151.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most64
152.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha58
155.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.52
156.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.46
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
162.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
169.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most40
170.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
171.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.32
172.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky26
177.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky14
184.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1OP U17 - HoliceSKP20.11.2016
2OP U17 - PřerovSKP26.11.2016
3OP U17 - PodivínSKP26.11.2016
4VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
5MČR U17 - MostMČR04.12.2016
61. GPC U17 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
71. GPC U17 - České BudějoviceC21.01.2017
81. GPD U17 - Liberec - VesecD21.01.2017
91. GPD U17 - MostD22.01.2017
101. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
111. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
121. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
131. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
14GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
151. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
161. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
17GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
18GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
19Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
20GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
211. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
222. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
232. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
242. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
252. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
262. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
272. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
282. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
292. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
302. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
31GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
322. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
33GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
34GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
35GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
36GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
37GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
38GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
39GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
402. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
41OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
42OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
43OP U17 - MostSKP21.10.2017
44OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
45OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
46OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
47OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
48OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
49GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
50MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
51GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading