logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 23.11.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
23.11.2016 - 23.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3200
3.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2952
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2584
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
6.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2536
7.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2440
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2440
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2120
10.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1832
13.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1648
14.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1525
15.Louda Jan1999 USK Plzeň1384
16.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1368
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1308
18.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1294
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1294
20.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
21.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1139
23.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1058
24.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1046
25.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1032
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
27.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška938
28.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha928
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
30.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové888
31.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic883
32.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka877
33.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 844
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové844
35.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most842
36.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha773
37.Repiar Samuel1994 Super Stars Most760
38.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
39.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice729
40.Kural Martin1999 USK Plzeň706
41.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.705
42.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.700
43.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
44.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška664
45.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.648
46.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.641
47.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno640
48.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno628
49.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
50.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.614
51.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.597
52.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže565
53.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.564
54.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.560
55.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.558
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.558
57.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.534
58.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.527
59.Oros Ladislav1971 Super Stars Most500
60.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.496
Port Jan1972 Super Stars Most496
62.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
63.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.460
64.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice456
65.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.446
66.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
67.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.440
68.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové436
69.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň434
70.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
71.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška429
72.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera394
73.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 390
74.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.386
75.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
76.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
77.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 358
78.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem344
79.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.342
80.Konupka Jiří1965 BaC Kladno338
81.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
82.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton335
83.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň334
84.Šula Fabian1995 TJ Ostrov330
85.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň329
86.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
87.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava326
88.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno323
89.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
91.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
92.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.314
93.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most312
94.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice307
95.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno302
96.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha294
97.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška290
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.290
99.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.286
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.286
101.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.265
102.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice258
103.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice253
104.Králíček Jan2000 Super Stars Most252
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.252
106.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
108.Čapek Jiří1975 Super Stars Most249
109.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň247
110.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.244
111.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno240
112.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka236
113.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter234
114.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice232
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc232
116.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno230
117.Poříz Leoš1974 Start Jihlava228
118.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton226
119.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 224
120.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek223
121.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.222
122.Morávek Michal2002 BaC Kladno220
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
124.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.214
125.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň213
126.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
127.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.209
128.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.208
131.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice207
132.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.200
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
134.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň196
135.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 192
137.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
138.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 182
139.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.180
140.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice177
141.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice172
142.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
143.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno166
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
145.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.164
146.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany162
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň162
148.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
149.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary154
150.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka153
151.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice152
152.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
154.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.144
155.Helar Jakub1992 Start Jihlava141
156.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 140
157.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška138
Suttr Martin1979 Spartak Chrást138
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.138
160.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň136
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek136
162.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže133
163.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.132
164.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha130
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek130
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové130
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové130
168.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice128
169.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice126
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc126
171.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
172.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
173.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.123
174.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha122
175.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha120
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy120
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 120
179.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
180.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 116
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové116
183.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
186.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek113
188.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
190.Pistulka Radek1997 USK Plzeň110
191.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže109
192.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 108
193.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně103
194.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.102
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň102
196.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
197.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.98
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 98
199.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
200.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
201.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek92
202.Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Novotný Robert1978 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
206.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.89
207.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha86
208.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha84
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice84
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
211.Hájek David2000 Super Stars Most82
212.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň81
213.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná80
218.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.78
Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha78
226.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
228.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.72
230.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice70
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.70
232.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
233.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
234.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
235.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.58
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže58
238.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Pašek Michal1987 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
241.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň55
242.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín54
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Straka Jakub2000 Super Stars Most54
250.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany52
252.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek50
253.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha49
254.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA48
255.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka46
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
263.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.42
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
275.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
276.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže40
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice40
278.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
279.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
280.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.36
281.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka33
284.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.32
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
288.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
293.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany28
Palán Václav2001 SK Prosek Praha28
295.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
296.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.26
Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
300.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
301.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany23
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany23
303.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže22
Vild Petr1974 SK Jupiter22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
306.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek21
307.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
311.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
316.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín13
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
320.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
322.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže10
325.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.9
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
329.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
330.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4120
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3984
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3952
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3952
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3680
6.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3304
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3240
8.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2989
9.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2757
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
12.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2536
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2536
14.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2464
15.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2384
16.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2224
17.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2080
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2072
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2048
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
21.Louda Jan1999 USK Plzeň2024
22.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2005
23.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1832
24.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1829
25.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1688
26.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1680
27.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1622
28.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1613
29.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1592
30.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
31.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1496
32.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1462
33.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1400
34.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1328
35.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
37.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1146
38.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1139
39.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1128
40.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1126
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1126
42.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1120
43.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1096
44.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1069
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
46.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
47.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
48.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.992
49.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
50.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.958
51.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha915
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha915
53.Kural Martin1999 USK Plzeň869
Pistulka Radek1997 USK Plzeň869
55.Port Jan1972 Super Stars Most866
56.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.856
57.Oros Ladislav1971 Super Stars Most854
58.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.840
59.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
60.Helar Ondřej1995 Start Jihlava831
61.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.800
62.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška798
63.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice797
64.Palán Václav2001 SK Prosek Praha794
65.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.778
66.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
68.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná758
69.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.721
70.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno689
71.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
72.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň678
73.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.677
74.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové676
75.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška660
76.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice634
77.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.632
78.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.626
79.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška618
80.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.617
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.617
82.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.614
83.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice607
84.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.606
85.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice600
86.Šula Fabian1995 TJ Ostrov594
87.Helar Jakub1992 Start Jihlava592
88.Konupka Jiří1965 BaC Kladno582
89.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové579
90.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice577
91.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 576
92.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.575
93.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic574
94.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera570
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.570
96.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové568
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové568
98.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška566
99.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.560
100.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice538
101.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 530
102.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem518
103.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
104.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno511
105.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
106.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha501
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.501
109.Morávek Michal2002 BaC Kladno498
110.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno478
111.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
113.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.473
114.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most468
115.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.467
116.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice464
117.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
118.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 448
119.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice445
120.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.440
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.440
122.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
123.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.436
124.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň430
126.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.428
127.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
128.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice404
129.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.400
130.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
133.Králíček Jan2000 Super Stars Most396
134.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.395
135.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice394
136.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc392
137.Poříz Leoš1974 Start Jihlava390
138.Čapek Jiří1975 Super Stars Most372
139.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň368
140.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice366
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.366
142.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň365
143.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno360
144.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.358
145.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.354
146.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 352
147.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
148.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
149.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.342
150.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást338
151.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 336
152.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.330
153.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
154.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka326
155.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
156.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň304
157.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany294
158.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek286
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc286
160.Hájek David2000 Super Stars Most284
161.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 282
162.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc280
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 280
167.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové278
168.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň274
169.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter262
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže262
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň262
173.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice261
174.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
175.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka254
176.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno250
178.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
179.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.247
180.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka242
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň242
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 242
183.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.240
184.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.234
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek234
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška234
188.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha228
189.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
190.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.224
191.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 222
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka222
193.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.208
194.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek206
195.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
196.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 204
197.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové203
198.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
Suttr Martin1979 Spartak Chrást202
201.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha200
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice200
203.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.198
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton198
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
206.Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
207.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice192
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
211.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.184
212.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
213.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň171
214.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
218.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín166
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
221.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice165
222.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže164
224.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek162
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka162
228.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek160
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně160
230.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
235.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Twardzik Adam2001 Super Stars Most154
238.Vild Petr1974 SK Jupiter150
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice150
240.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
241.Drudík Ota1992 USK Plzeň138
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno138
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
249.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice128
252.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže126
257.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
260.Pašek Michal1987 SK Jupiter122
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 122
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
263.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
267.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.118
268.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice114
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany114
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
280.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
282.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
283.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka102
Straka Jakub2000 Super Stars Most102
285.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
286.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.92
287.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha90
289.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice86
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
294.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
297.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
314.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
315.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary68
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek68
317.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
319.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany62
320.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany60
321.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže54
322.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.52
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
325.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany50
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany50
327.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
335.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
348.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany40
353.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže38
354.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
356.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
358.Behenský Roman1967 Spartak Chrást30
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
361.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
364.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
368.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3784
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3296
4.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3120
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3112
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2952
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2464
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2424
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2408
10.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2088
11.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
12.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
14.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1472
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1389
16.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1376
17.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1336
18.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1334
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
20.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1320
21.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1248
22.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
23.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1061
24.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.994
25.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice974
26.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha968
27.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.896
28.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno883
29.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice810
30.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.796
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
32.Oros Ladislav1971 Super Stars Most772
33.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha754
34.Pistulka Radek1997 USK Plzeň726
35.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.678
36.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha677
37.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice675
38.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška642
39.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
40.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
41.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň618
Palán Václav2001 SK Prosek Praha618
43.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.590
44.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.587
45.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.566
46.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.558
47.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.556
48.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.555
49.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové547
50.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic541
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
52.Port Jan1972 Super Stars Most532
53.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice528
54.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 512
55.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
56.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha498
57.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno497
58.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.496
59.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 494
60.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava492
61.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže485
62.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice463
63.Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
64.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha446
65.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové416
66.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice404
67.Králíček Jan2000 Super Stars Most398
68.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most396
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice396
70.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové392
71.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.387
72.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA386
73.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton376
74.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha375
75.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
76.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.338
77.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice336
79.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.330
80.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň329
81.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.326
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
83.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň325
84.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice320
85.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
86.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást310
87.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.305
88.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
89.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 296
90.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka288
93.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc286
94.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
95.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
97.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera278
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice278
99.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.272
100.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
101.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.256
102.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka254
103.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.246
105.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
106.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.238
Hájek David2000 Super Stars Most238
108.Konupka Jiří1965 BaC Kladno234
109.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška226
110.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.224
111.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.222
112.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice220
113.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň218
114.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
115.Helar Jakub1992 Start Jihlava214
116.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem208
118.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha202
119.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka200
120.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.198
121.Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.192
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.192
123.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
124.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
125.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek182
126.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.180
128.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton168
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.168
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška168
131.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín166
133.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
Louda Jiří1995 USK Plzeň165
135.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek164
136.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany162
137.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň160
138.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
139.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 156
141.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
142.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
145.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže150
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.150
150.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc144
151.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka138
154.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera132
155.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže130
Morávek Michal2002 BaC Kladno130
157.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
158.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.120
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno120
163.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany118
164.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže116
165.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Suttr Martin1979 Spartak Chrást114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
170.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.112
173.Novotný Robert1978 BaC Kladno108
174.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 102
175.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
176.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 98
177.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
179.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.90
184.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň88
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
187.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany86
191.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 84
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
194.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.80
196.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha78
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
201.Pašek Michal1987 SK Jupiter74
202.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
203.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
206.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže66
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
208.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže64
209.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava56
211.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
212.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
213.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
214.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.46
Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
220.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
229.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
230.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
232.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
233.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
236.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 29
237.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany28
238.Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
242.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
244.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže18
245.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
246.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
249.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3352
2.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3136
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3064
4.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2776
Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2776
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2576
7.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2448
8.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2144
9.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2080
10.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2077
11.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1928
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1808
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1781
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
15.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1664
16.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1624
17.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1501
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1323
19.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1272
20.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
21.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1178
22.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1126
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1058
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1013
26.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1005
27.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška936
28.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava895
29.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 889
30.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most888
31.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
32.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice819
33.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň800
34.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice784
35.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice772
36.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most734
37.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.724
38.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice676
39.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.672
40.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek630
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha630
42.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
43.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice598
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín592
45.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha589
46.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.582
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice577
48.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno572
49.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.570
50.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.569
51.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň528
52.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice522
53.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
54.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška475
55.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.472
56.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 460
57.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.437
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha435
59.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
60.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.408
61.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
62.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
63.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň402
Vocelková Anna1994 USK Plzeň402
65.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
67.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice399
68.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže382
69.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.376
70.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
71.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže365
72.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.359
73.Zachová Adéla2001 Start Jihlava358
74.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
75.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
76.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.328
77.Dufková Monika1999 BaC Kladno312
78.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc294
79.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
80.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
82.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic274
83.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň270
84.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže259
85.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.258
86.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
87.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek238
88.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice237
89.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
90.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.222
91.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek212
92.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.210
93.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany206
94.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha204
95.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
96.Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.180
97.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
98.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
99.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
100.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
101.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 164
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
103.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže161
104.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka152
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.152
106.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
108.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice146
109.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň140
110.Polívková Eliška1998 USK Plzeň139
111.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
112.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
113.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
115.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice120
116.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
120.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
121.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Srbová Adéla2000 BaC Kladno110
123.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek106
124.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
125.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
127.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera96
128.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
129.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
132.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most86
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany86
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice86
139.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
141.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
142.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň78
Bláhová Barbara1975 SK Jupiter78
Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.78
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
151.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
152.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.66
155.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
156.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka42
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera42
159.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany40
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
161.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
164.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
165.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
168.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
169.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
171.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek14
172.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4944
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4704
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3664
4.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška3512
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3512
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3184
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3144
8.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3064
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2968
10.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2960
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2960
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2944
13.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2776
14.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2448
15.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.2376
16.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2208
17.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1952
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1904
19.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1800
20.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1789
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1784
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1656
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1656
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1656
25.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1630
26.Krocová Martina1988 Super Stars Most1616
27.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1605
28.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1589
29.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1576
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1550
31.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1536
32.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1525
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1456
35.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1432
36.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1330
37.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1311
38.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1267
39.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1214
40.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1128
41.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
42.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
43.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1044
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1034
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1034
46.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1016
47.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň998
48.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most986
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň961
50.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most937
51.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.916
52.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 914
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 914
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice914
55.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
56.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha894
57.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.874
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha866
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha866
60.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
61.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha856
62.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most832
63.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň806
64.Srbová Adéla2000 BaC Kladno786
65.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška783
66.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín770
67.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška736
68.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
69.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
70.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice673
71.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek642
72.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most624
73.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
74.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.606
75.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice602
76.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.594
77.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.589
78.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice585
79.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice520
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
83.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic508
84.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno504
85.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň501
86.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava496
87.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
88.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.486
89.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
90.Zachová Adéla2001 Start Jihlava470
91.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška468
92.Pořízová Radka1977 Start Jihlava467
93.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava422
94.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.416
95.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
97.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
98.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice395
99.Dufková Monika1999 BaC Kladno390
100.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže385
101.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.381
102.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek378
103.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha362
104.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton318
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň318
106.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
107.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové294
109.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže293
110.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
111.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
112.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka286
113.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 282
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.282
116.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice280
Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
119.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
120.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.275
122.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže266
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.266
124.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové262
125.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň258
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň258
127.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
128.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka250
129.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže242
130.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.240
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek240
132.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 238
133.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
134.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň228
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.228
136.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice227
137.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.224
138.Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.216
139.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek211
140.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň210
141.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
143.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 204
144.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
146.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany192
147.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň188
148.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
149.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
150.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
151.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
152.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek162
153.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc156
154.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.152
155.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
157.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
161.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
163.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Polívková Eliška1998 USK Plzeň125
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
168.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.114
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
176.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice110
177.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
178.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
181.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter100
182.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany90
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
184.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
190.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
193.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
194.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň50
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
196.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany46
197.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
203.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže38
205.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
211.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
212.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3872
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
4.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové3120
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3112
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2704
7.Krocová Martina1988 Super Stars Most2432
8.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2424
9.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2269
10.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
11.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1896
12.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1781
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1544
16.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1472
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1365
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1334
19.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
20.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1320
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1168
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1088
23.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1046
25.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.994
26.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most902
27.Srbová Adéla2000 BaC Kladno830
28.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.784
29.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška752
30.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha746
31.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice728
32.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha711
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň672
34.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice638
35.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška630
36.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha628
37.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava621
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň619
39.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň618
41.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.616
42.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha604
43.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice594
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín590
45.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek570
46.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.567
47.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most563
48.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.556
49.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava532
50.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha528
51.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha526
52.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška511
53.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 508
54.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice506
55.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.505
56.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 500
57.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.499
58.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
59.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice458
60.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.452
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka452
62.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice440
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.440
64.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice432
65.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice398
66.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha396
67.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 394
68.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška392
69.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 382
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
71.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most380
72.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
73.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha375
74.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic368
75.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže355
76.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.352
78.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice350
79.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška346
80.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
81.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
82.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
84.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.318
85.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most312
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.312
87.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň310
88.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.292
89.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek282
90.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
92.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most278
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera278
94.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
95.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice263
96.Erbenová Monika1986 BaC Kladno261
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
98.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže258
99.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka254
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
101.Dufková Monika1999 BaC Kladno252
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice252
103.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
104.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň248
105.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
106.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice232
107.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.224
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
109.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 222
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek222
111.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno216
112.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň215
113.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
114.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
116.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň206
117.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
118.Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno200
119.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.198
120.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň186
121.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera182
122.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
123.Polívková Eliška1998 USK Plzeň165
124.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
125.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.160
126.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.156
127.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
129.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
132.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
133.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
134.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.138
138.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek132
139.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže130
141.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice126
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
144.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
147.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.124
148.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
149.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany118
150.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
155.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
156.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
158.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň99
159.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek98
160.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter94
161.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
163.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
164.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
166.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
169.Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
171.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín82
172.Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
179.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany76
180.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
184.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany66
185.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
186.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter52
187.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice46
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice46
191.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.42
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
204.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
205.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
209.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
210.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter26
Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást26
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek26
214.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
215.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín12
216.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
2GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
3GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
4GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
5GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
6GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
7Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
8OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
9OP dospělých - MostSKP14.01.2017
10OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
11OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
12OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
13OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
14OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
15OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
16GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
17MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
18GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
19GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
20GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
21GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
22GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
23GPC dospělých - MostC04.03.2017
24GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
25GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
26VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
27GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
28GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
29GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
30GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
31GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
32GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
333. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
34GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
35Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
36GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
37GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
38GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
39GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
40GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
41GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
42GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
434. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
44GPB Most - MostB04.06.2017
45GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
46Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
47GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
48GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
49GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
50GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
51GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
52GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
531. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
54GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
55GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
56GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
57GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
58GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
59GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
602. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
61GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
62Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
63GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
64GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
65GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading