logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 23.11.2017

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
23.11.2016 - 23.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2501
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2294
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2168
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2064
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1595
6.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1558
7.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1376
8.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1360
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1340
10.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1184
11.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1008
12.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice884
13.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice803
14.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
15.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.788
16.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.730
17.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
18.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.708
19.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg706
20.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha687
21.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.684
22.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.676
23.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice670
25.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav646
26.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.635
27.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice610
28.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.603
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary591
30.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
31.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka536
32.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
33.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 526
34.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
35.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
36.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.477
37.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
38.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové466
39.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice444
40.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš428
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice421
42.Kundrát David2006 Badminton VK Aš418
43.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.414
44.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha392
45.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.384
46.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka380
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
48.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany367
49.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
50.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice345
51.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.322
52.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.320
58.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.312
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.312
61.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka300
62.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha299
63.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
64.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.294
65.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
66.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.284
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové284
68.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
70.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk272
71.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice268
72.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
73.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice252
74.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.251
75.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš248
76.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice244
77.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš237
78.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové233
79.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice229
80.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
81.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.216
Solar Jan2005 SK Prosek Praha216
83.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže213
84.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
85.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice205
86.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice203
87.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.200
88.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
89.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary193
90.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice192
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg192
92.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice190
93.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš187
94.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.180
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Seidl Filip2006 Super Stars Most180
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
98.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice179
99.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.176
100.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
103.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice168
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
106.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice167
107.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA162
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.162
109.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice160
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA160
Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
112.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY156
114.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Klokan Jakub2008 Super Stars Most144
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 144
119.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš140
120.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.138
121.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou132
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 132
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice132
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice132
126.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.128
Gašparín Adam2007 Super Stars Most128
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha128
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha128
130.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha119
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže119
132.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
133.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice114
134.Vališ Jan2006 Super Stars Most112
135.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.110
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice110
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha110
138.Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš109
139.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka108
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
142.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
144.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.103
Klokan Jan2006 Super Stars Most103
146.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš100
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha100
148.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.98
149.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
150.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.96
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
153.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm93
154.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice91
155.Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou90
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
158.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové89
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš89
160.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.86
161.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice84
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín84
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška84
165.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.82
166.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 79
167.Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou78
168.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.72
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.72
170.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 71
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice71
172.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.69
173.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
174.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA67
175.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary66
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most66
179.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
180.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš59
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš59
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha59
183.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha58
184.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha57
185.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.56
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže56
188.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Jonáš Václav2006 BaC Kladno54
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
193.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA52
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 52
195.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
196.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA46
198.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
199.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.43
200.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
210.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice40
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha40
212.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš39
213.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
214.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
215.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
216.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.34
217.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary33
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
223.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
224.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
225.Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška30
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic30
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.30
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.30
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
232.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice29
233.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.28
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most28
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 28
236.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 27
237.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
239.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
240.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín24
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.24
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
243.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha23
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha23
245.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 22
247.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.21
Nový Mikuláš2005 SK Hamr, z.s. 21
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.21
252.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
254.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.19
255.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš18
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most18
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav18
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.18
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.18
266.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš17
267.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná16
269.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
270.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
274.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha13
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
276.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
282.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.11
283.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Slížek Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
290.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Mrozek Adam2005 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Šmedek Jan2005 SK Podolí9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 9
305.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
306.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.7
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.7
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno7
310.Belda Josef2005 BK 93 Hořovice6
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 6
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 6
316.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk4
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
320.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice3
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
324.Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
325.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3094
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3077
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2774
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2176
5.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1829
6.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1776
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1776
8.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1696
9.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1590
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1584
11.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1526
12.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1472
13.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1456
14.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1413
15.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1376
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1326
17.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1288
18.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary1229
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1197
20.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1108
21.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1102
22.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1062
23.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1043
24.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1016
25.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 980
26.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice960
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice960
28.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.945
29.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.918
30.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice912
31.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most874
32.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.872
33.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg788
34.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové778
35.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.732
36.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav730
38.Kundrát David2006 Badminton VK Aš708
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš708
40.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.683
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka683
42.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové671
43.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.605
44.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
45.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
46.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.551
47.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš540
48.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
49.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.516
51.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
52.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha505
53.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.504
54.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha492
55.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany489
56.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.478
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk478
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice478
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.478
60.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha471
61.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha458
62.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín452
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
64.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem450
65.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice442
66.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice435
67.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka433
68.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice431
69.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.428
71.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.420
72.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
73.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
74.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice395
75.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice392
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.392
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
78.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
79.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
80.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.372
81.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice363
82.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
83.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary340
84.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
85.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové331
Solar Jan2005 SK Prosek Praha331
87.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka324
88.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.322
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.322
90.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš320
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš320
93.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže316
94.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.314
95.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš304
96.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha299
97.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
98.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš290
99.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
101.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice284
102.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice280
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže280
105.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
106.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.267
107.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.262
108.Seidl Filip2006 Super Stars Most256
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.256
110.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA252
111.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice248
112.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 244
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA244
114.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice242
Melcher Patrik2006 SK Podolí242
116.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.240
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice240
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
120.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most238
121.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha236
122.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.234
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.234
124.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice228
Suchopár Jan2006 Super Stars Most228
126.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice222
127.Klokan Jakub2008 Super Stars Most216
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
129.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
130.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
131.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice204
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice204
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm204
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
136.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
137.Klokan Jan2006 Super Stars Most200
138.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice198
140.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
142.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže184
143.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice180
Vališ Jan2006 Super Stars Most180
147.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové164
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice164
149.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.162
151.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 158
152.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška156
157.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.154
158.Gašparín Adam2007 Super Stars Most152
159.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
160.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA148
161.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 146
162.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš144
163.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň138
164.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha134
166.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha126
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice126
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.126
169.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 124
170.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Jonáš Václav2006 BaC Kladno120
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
176.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
177.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou114
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou114
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY114
182.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA110
183.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 104
185.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.96
186.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha92
187.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka90
188.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš88
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
190.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš86
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš86
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary86
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
201.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín84
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín84
206.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
207.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška78
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.78
Šmedek Jan2005 SK Podolí78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
223.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou68
224.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha66
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha66
226.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice64
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
228.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
229.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha52
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
231.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
232.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš46
233.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrozek Adam2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná42
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná42
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
255.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
257.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 38
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 38
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
261.Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
274.Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2694
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2168
3.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2144
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1822
5.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1541
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1268
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1190
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1168
9.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1136
10.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
11.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
12.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.970
13.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.948
14.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha886
15.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha863
16.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice861
17.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice860
18.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.803
19.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary789
20.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg774
21.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 754
22.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice740
23.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice693
24.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
25.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.577
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš553
27.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav540
29.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most538
30.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem529
31.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš502
32.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.496
33.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
34.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.469
35.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
36.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín431
37.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové426
38.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha424
39.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
41.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice410
42.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice392
44.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.388
45.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové382
46.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.380
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
48.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.372
49.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.356
52.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.346
53.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš344
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka344
55.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany328
57.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha323
58.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
59.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
60.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka304
61.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice286
62.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice284
63.Solar Jan2005 SK Prosek Praha283
64.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha280
65.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš276
66.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš272
67.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.264
68.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
69.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.255
70.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem252
71.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
72.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
73.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.234
74.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
75.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.208
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice208
78.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš206
79.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
80.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice200
81.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice198
82.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice188
83.Seidl Filip2006 Super Stars Most184
84.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.180
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka180
86.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha174
87.Suchopár Jan2006 Super Stars Most172
88.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice168
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
90.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
91.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice164
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže164
93.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš162
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 162
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
96.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice159
97.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary156
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice156
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
100.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most154
101.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
102.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
103.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 142
104.Klokan Jakub2008 Super Stars Most140
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
106.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.136
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice136
Vališ Jan2006 Super Stars Most136
109.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY134
110.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice132
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka132
113.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové130
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice130
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice130
116.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
117.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice128
118.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.126
119.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.122
120.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín120
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.120
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
123.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA117
124.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
125.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
126.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
127.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou102
128.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha101
129.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
130.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
131.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most94
132.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
133.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.90
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice90
135.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA89
136.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice88
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha88
139.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
140.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš84
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
Jonáš Václav2006 BaC Kladno84
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice84
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
146.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
147.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.82
149.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň78
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
152.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha77
153.Klokan Jan2006 Super Stars Most76
154.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha74
155.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA72
156.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
157.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou66
158.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA64
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha64
161.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha62
162.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
163.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.54
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
167.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
168.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš46
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
178.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno42
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
205.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
206.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 38
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.38
209.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice28
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
213.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 27
214.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
223.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.24
224.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
225.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha17
226.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
236.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav12
Šmedek Jan2005 SK Podolí12
243.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2694
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2582
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2282
4.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2064
5.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1766
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1616
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1350
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1340
9.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1213
10.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1200
11.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1182
12.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1072
13.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.963
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.899
16.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most848
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka848
18.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice788
19.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš708
20.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice680
21.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové670
22.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.534
23.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové530
24.Benediktová Klára2005 USK Plzeň529
25.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.528
26.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice514
27.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka511
28.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.505
29.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha501
30.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
31.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.474
32.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha459
33.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha456
34.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice454
35.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.444
36.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.412
37.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.408
38.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.404
39.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha396
40.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha364
41.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk356
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
43.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 354
44.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.351
45.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
46.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
48.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany341
49.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka334
50.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš332
52.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha328
53.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice324
54.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice320
57.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš308
58.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany307
59.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš304
60.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže301
61.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice296
62.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice293
63.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha292
64.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
66.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.284
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.284
68.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
69.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš269
70.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.264
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
73.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha259
74.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha256
76.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice252
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.252
78.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
79.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice247
80.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.246
81.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.244
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha244
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
84.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha236
85.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín234
86.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice230
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
88.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA228
89.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín226
90.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice220
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
92.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.216
93.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže209
94.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
95.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
96.Portová Anna2007 Super Stars Most196
97.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.194
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava194
99.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem190
100.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha184
101.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most176
102.Marková Julie2005 Start Jihlava172
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.172
104.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.171
105.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
107.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.164
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha164
109.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš162
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
111.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže161
112.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice160
114.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.159
115.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
116.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice156
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.156
118.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
119.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
121.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš151
122.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice150
124.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
125.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška143
126.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most142
127.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.141
128.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.138
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.138
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou138
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín138
132.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
133.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.135
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice135
135.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice132
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice132
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.132
139.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice130
140.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most128
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
143.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava127
144.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice126
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem126
146.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice125
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové125
148.Chvastková Julie2006 Start Jihlava120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín120
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most120
152.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
153.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
155.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary113
156.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové111
157.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice109
158.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.101
159.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.98
160.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
162.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek90
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
164.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno88
165.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno84
166.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
167.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň78
168.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.75
169.Křížová Anna2006 Super Stars Most73
170.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.72
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.72
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
173.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice70
174.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY68
175.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA66
177.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.64
178.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.63
179.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha61
180.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary60
181.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.58
183.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most57
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
185.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
189.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.54
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno54
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 54
192.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 51
193.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA49
194.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice48
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.48
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
197.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže44
198.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Šmerdová Šárka2005 SK Brno Slatina, z.s.42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
203.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
204.Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
205.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno35
206.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.34
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha34
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 34
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem34
210.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
212.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany32
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.32
214.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš31
215.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Pelikánová Tamara2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
Poláková Karolína2005 BaC Kladno30
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
220.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.29
221.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic28
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY28
223.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.27
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.27
225.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
227.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.24
Jonášová Klára2006 BaC Kladno24
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
230.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most22
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
233.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice21
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton21
235.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha20
Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice20
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 20
239.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha19
240.Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav18
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
244.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha17
245.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha16
246.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 13
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.13
248.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 12
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno12
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most12
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
253.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.10
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka10
257.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice9
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.9
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany9
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha9
264.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
266.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.7
267.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
270.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk5
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš5
273.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha4
Herudková Elen2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.4
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.4
279.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
280.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2960
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2742
5.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2294
7.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice2006
8.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1798
9.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1776
10.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1558
11.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1494
12.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1482
13.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1406
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1365
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1306
16.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1269
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1269
18.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha1197
19.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš1158
20.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1127
21.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice995
22.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice976
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.976
25.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha960
26.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most959
27.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové918
28.Benediktová Klára2005 USK Plzeň791
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.791
30.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.730
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.730
32.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.720
33.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové719
34.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.710
35.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.680
36.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.620
37.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha618
38.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk610
39.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.588
40.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
42.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha554
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha554
44.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany549
45.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.542
46.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.540
47.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha539
48.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
49.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
51.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš505
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš505
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem505
54.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem503
55.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha492
56.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
57.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
58.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
59.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha466
60.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha465
61.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.463
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.463
63.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.456
64.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice455
65.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha452
66.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
67.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany446
68.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.442
69.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka437
70.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín431
71.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka422
72.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice420
73.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
74.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA416
75.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš408
76.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha406
77.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice392
Marková Julie2005 Start Jihlava392
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava392
82.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha388
83.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.386
84.Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.384
85.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice380
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice380
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš380
88.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.376
89.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.372
90.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš368
91.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice366
92.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.356
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže356
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA356
97.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
98.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.348
99.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže328
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice328
101.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
104.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice312
107.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 304
108.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
109.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.295
110.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
111.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice289
112.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most288
113.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
114.Chvastková Julie2006 Start Jihlava280
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Portová Anna2007 Super Stars Most280
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava280
118.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
119.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín270
120.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška268
121.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most260
122.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most256
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže256
124.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.252
126.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most244
127.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.242
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice242
130.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice234
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice234
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
135.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice228
136.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
137.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
138.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
139.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.206
140.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.198
141.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice192
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.192
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.192
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín192
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
146.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.190
147.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš182
148.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice180
149.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice176
151.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA164
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
153.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno162
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.162
155.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice156
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
160.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany154
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem154
162.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
163.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice140
165.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
166.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem128
167.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.120
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Jonášová Klára2006 BaC Kladno120
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
171.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most118
172.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.116
173.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.114
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
178.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice104
179.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice98
180.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 94
181.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.92
182.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
183.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno84
185.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.80
187.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Poláková Karolína2005 BaC Kladno78
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Šmerdová Šárka2005 SK Brno Slatina, z.s.78
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
199.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
200.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
201.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary66
202.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha64
203.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha60
204.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže52
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 52
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA52
208.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 46
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
213.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav42
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno42
220.Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice40
221.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most38
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.38
224.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha34
225.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY26
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY26
234.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2454
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2334
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2258
4.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1904
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1664
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1541
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1292
8.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1258
9.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1106
10.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
11.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
12.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.970
13.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice960
14.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha896
15.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha886
16.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice861
17.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha822
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.803
19.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.792
20.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka767
21.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš756
22.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice740
23.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.719
24.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.710
25.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice693
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň591
27.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem565
28.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha555
29.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
30.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové528
31.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka516
32.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš502
33.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem494
34.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
35.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
36.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
37.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín431
38.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.400
39.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice392
40.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové382
41.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.372
42.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka368
43.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.363
44.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
45.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha357
46.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk356
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
49.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha348
50.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.347
51.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.346
52.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš344
53.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.338
54.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš336
55.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany328
56.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.326
57.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
59.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.318
60.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.316
61.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
62.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice304
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany304
64.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice284
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš284
67.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.280
68.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 274
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha274
70.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice270
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
72.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most268
73.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha256
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.256
76.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha252
77.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže244
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava244
79.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.232
80.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.218
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.218
82.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.216
83.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.214
84.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
86.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice208
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice208
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.208
92.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice206
93.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
94.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha199
95.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš196
96.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
97.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most184
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.184
99.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha178
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.178
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha178
102.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice172
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
105.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most168
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže168
107.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice166
108.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
110.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.162
111.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín156
114.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
115.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA151
116.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice148
117.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
118.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice144
119.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
120.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
121.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.138
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou138
123.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary132
126.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice130
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška130
130.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové128
131.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.126
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.126
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
134.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha120
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín120
139.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice119
140.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem116
141.Portová Anna2007 Super Stars Most114
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.114
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
145.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže112
146.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
147.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
148.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.96
Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
151.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.94
152.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany92
153.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.90
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
155.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš88
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
157.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice84
Jonášová Klára2006 BaC Kladno84
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava84
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno84
162.Křížová Anna2006 Super Stars Most82
163.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha78
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
165.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
166.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 70
167.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
168.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice67
169.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.66
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.66
172.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA65
173.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
174.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Marková Julie2005 Start Jihlava54
176.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
178.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Poláková Karolína2005 BaC Kladno42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
189.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA40
190.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
191.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň30
192.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.29
193.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha28
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 28
195.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
207.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha18
208.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice14
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice14
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 14
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY14
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
214.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 13
215.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav12
220.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže4
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY4
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U13 - Český KrumlovMČR27.11.2016
2GPD U13 - České BudějoviceD03.12.2016
3GPC U13 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC03.12.2016
4VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
5GPC U13 - otevřený - KladnoC04.12.2016
6VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceE5004.12.2016
7Vánoční turnaj U13 - otevřený - LiberecC18.12.2016
81. GPD U13 - Praha - HamrD07.01.2017
9Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5007.01.2017
101. GPD U13 - MostD08.01.2017
111. GPD U13 - LiberecD08.01.2017
121. GPC U13 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
131. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
141. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
15GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
161. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
171. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
181. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
191. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
201. GPA U13 - AšA05.02.2017
21GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
22GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
23GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
24GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
25GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
26Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
27Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
28GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
29GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
30GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
31GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
32GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
33GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
34GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
351. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
36GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
372. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
38GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
392. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
40GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
41GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
42GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
43X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
442. GPD U13 - MostD07.05.2017
452. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
462. GPC U13 - MostC13.05.2017
472. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
482. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
492. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
50GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
512. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
522. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
53GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
54GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
552. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
56GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
572. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
58Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
59GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
60GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
61GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
62GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
63GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
64KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
65KP U13 - LiberecD30.09.2017
66GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
67GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
68GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
69GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
70GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
71GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
72GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
73GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
74Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
75GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
76GPD U13 - PrahaD04.11.2017
77OP U13 - AšSKP12.11.2017
78OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
79OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
80OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
81OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
82OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
83GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading