logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 23.11.2017

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
23.11.2016 - 23.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2960
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2736
3.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2672
4.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice2352
5.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha2304
6.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2294
7.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1872
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1760
9.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1472
10.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
11.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1288
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
13.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1168
14.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1128
15.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice989
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
17.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.906
18.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.823
19.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.752
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most745
21.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.729
22.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.634
23.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín610
24.Altera Jan2004 BaC Kladno596
25.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.591
26.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.554
27.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.542
28.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.532
29.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.517
30.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
31.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.496
32.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
33.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové486
34.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.456
35.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha429
36.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.418
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.418
38.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
39.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.409
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.409
41.Oros Marek2003 Super Stars Most402
42.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš398
43.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
44.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš372
45.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
46.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš361
47.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha357
48.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
49.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.352
50.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.345
51.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná332
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice332
53.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
55.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice319
57.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.313
58.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.308
59.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka296
60.Port Jan2003 Super Stars Most284
61.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
62.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.255
63.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.252
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.252
Seidl Michal2004 Super Stars Most252
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.252
67.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice245
68.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
69.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
70.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.234
71.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice233
72.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
73.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha228
74.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš216
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
76.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.215
77.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA208
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 208
80.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.207
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary207
82.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 204
84.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
85.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha198
86.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton197
87.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary194
89.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most192
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.192
91.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.190
92.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš188
93.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha184
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové184
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
97.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka182
98.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.181
99.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.180
100.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
101.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš173
102.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice172
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
104.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš170
105.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most168
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
108.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha167
109.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava166
110.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha164
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.164
112.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice160
115.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha156
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.156
118.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.155
119.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
120.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.151
121.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most148
122.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.147
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové147
124.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.142
125.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže140
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
127.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
128.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín134
129.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice133
130.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.132
131.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.123
132.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem122
133.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA120
134.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
135.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.115
136.Kundrát David2006 Badminton VK Aš113
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
138.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice110
139.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka105
140.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
141.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže101
142.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.100
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice100
145.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň99
146.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
147.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.97
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
149.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
151.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové90
153.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.88
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
156.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
157.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
158.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš84
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
161.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška83
162.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.82
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
164.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
165.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.75
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
167.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.74
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
170.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII72
172.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.70
174.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.69
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha69
176.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg67
177.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.64
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA64
179.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška63
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice63
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
182.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.62
183.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
184.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.60
185.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
186.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most58
187.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.55
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.55
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.55
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha55
191.Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice54
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka54
193.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 53
194.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
195.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.51
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Král Šimon2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice51
199.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA48
200.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
206.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
207.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.44
208.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka43
209.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky42
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
218.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.41
219.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
220.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
221.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
224.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.34
226.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.33
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.33
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.33
230.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
231.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha30
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most30
243.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha29
244.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.28
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.28
Hora Aleš2003 Super Stars Most28
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
248.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha27
249.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
250.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
251.Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton23
252.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Janáček David2004 BK ARION PRAHA22
254.Mařan Ondřej2003 SK Děčín21
255.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
Vlasák David2004 Super Stars Most20
259.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 19
260.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany18
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka18
265.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY17
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY17
267.Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
269.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA15
270.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.14
275.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín13
Foltin Jakub2004 Super Stars Most13
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Maar Ondřej2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín13
284.Grulík Roman2003 SK Podolí12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
290.Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 11
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha11
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA11
293.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.10
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín10
296.Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
306.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 8
307.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín7
308.Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY6
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
311.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha5
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA5
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 5
Mojdl David2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
316.Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
318.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.3
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha3
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 3
323.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
Jáně Kryštof2003 SK Radonice, z.s.2
326.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice4112
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň4112
3.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3376
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3376
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2832
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2702
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice2509
8.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín2222
9.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1912
10.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1792
11.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1760
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1760
13.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1728
14.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1517
15.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1504
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1504
17.Altera Jan2004 BaC Kladno1496
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1494
19.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1472
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1464
21.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1411
22.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
23.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1254
24.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1232
25.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
26.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1144
27.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
28.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1028
29.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice964
30.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.918
31.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha884
32.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 874
33.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
34.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
36.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha753
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.753
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.753
Oros Marek2003 Super Stars Most753
40.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
41.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná729
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.729
43.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.710
44.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.634
45.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.594
46.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.575
47.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš553
48.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice542
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice542
50.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš528
51.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.514
52.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
53.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
54.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
55.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha484
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha484
57.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové481
58.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové479
59.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.463
60.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.461
61.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
62.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem452
63.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš432
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš432
65.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.431
66.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha429
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha429
68.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
70.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
71.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava410
72.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš397
73.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
74.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha392
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
77.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka390
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.390
79.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
80.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.363
81.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most360
82.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.359
83.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA356
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka356
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže356
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA356
89.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
90.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.335
91.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most334
92.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.331
93.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.327
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.327
95.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.320
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice320
99.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha316
101.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha312
102.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary308
106.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.302
107.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
109.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.295
110.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most294
111.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha292
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš292
113.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.288
114.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary284
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
117.Port Jan2003 Super Stars Most281
118.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
120.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
122.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže268
123.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.252
124.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
Seidl Michal2004 Super Stars Most248
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové248
127.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.245
128.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 244
130.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
131.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
132.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem236
133.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka222
134.Kundrát David2006 Badminton VK Aš214
135.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice206
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška206
137.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
138.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
140.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.196
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.196
143.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno192
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA192
145.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha190
146.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice188
147.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.184
148.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.172
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
151.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice170
152.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.168
153.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
155.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
156.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice164
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg164
161.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.162
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové162
163.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
164.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
165.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.150
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka150
167.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň144
168.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most142
169.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
170.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.132
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka132
172.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.128
174.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.126
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
177.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
178.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.124
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
181.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.120
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška120
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Král Šimon2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
187.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
188.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 118
189.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky114
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
192.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha112
193.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
194.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
195.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha101
196.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.98
197.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.92
198.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
200.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.88
204.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA86
209.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové84
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.84
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
214.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
215.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.78
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové78
Vlasák David2004 Super Stars Most78
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most78
232.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.77
233.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA74
234.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII70
235.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
237.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha63
238.Janáček David2004 BK ARION PRAHA60
239.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
241.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha53
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha53
244.Foltin Jakub2004 Super Stars Most52
Hora Aleš2003 Super Stars Most52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
247.Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
248.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Mojdl David2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín46
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
264.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha43
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha43
266.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
273.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha41
274.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA40
Mařan Ondřej2003 SK Děčín40
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
277.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice38
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.38
279.Klečka Jiří2003 USK Plzeň30
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany30
282.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 27
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 27
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
Solar Jan2005 SK Prosek Praha27
286.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
293.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
305.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 13
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 13
309.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha4
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 4
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3536
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3120
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2928
4.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice2029
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1902
6.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1814
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1320
8.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1310
9.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1264
10.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1208
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1208
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1200
14.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1061
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1061
16.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1021
17.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.980
18.Altera Jan2004 BaC Kladno942
19.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.933
20.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.833
21.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
22.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 765
23.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.764
24.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.711
25.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
26.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
27.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.568
28.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha527
29.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
30.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha490
31.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.476
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.476
33.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha474
34.Oros Marek2003 Super Stars Most456
35.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.446
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton446
37.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.436
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
39.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové428
40.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice426
41.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš409
42.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
43.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 397
44.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
45.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.385
46.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice380
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice380
48.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice360
49.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové356
50.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš338
51.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš337
52.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton327
53.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.323
54.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka320
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha320
56.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha318
57.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.306
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava306
60.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.295
61.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.287
62.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha284
65.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná281
66.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
67.Port Jan2003 Super Stars Most278
68.Seidl Michal2004 Super Stars Most264
69.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha256
70.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.252
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice252
72.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary248
73.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže244
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš244
77.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.240
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha240
80.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 234
81.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.218
82.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.215
83.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.214
84.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
86.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha211
87.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
90.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary206
91.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš204
93.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.202
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín202
95.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
96.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most182
97.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
98.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
99.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.176
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka176
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
102.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
103.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.174
104.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
106.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš166
107.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
110.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
111.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most154
112.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš148
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš148
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice148
115.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže144
116.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno138
117.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
118.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.133
119.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.132
120.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové130
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice130
122.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
123.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
124.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.124
125.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha122
127.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
130.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha119
131.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
133.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
134.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA111
135.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň108
136.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.104
137.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem96
138.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem93
139.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
140.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.89
141.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice88
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
145.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg86
148.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
149.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
150.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA79
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA79
152.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice78
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
159.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
160.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most72
161.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha70
162.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 68
163.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha67
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha67
165.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha65
167.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.64
168.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.60
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 60
170.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
174.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.56
176.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha55
177.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka54
180.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha53
181.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
183.Janáček David2004 BK ARION PRAHA51
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka51
185.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
186.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice46
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
196.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Král Šimon2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice42
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany42
212.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.40
215.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
217.Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
218.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha33
219.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA28
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.28
222.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
226.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.25
227.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha21
228.Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň18
229.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
235.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 13
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.13
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka13
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
241.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
248.Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
251.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha7
252.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha4
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.3456
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3168
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2824
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2768
5.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2240
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2240
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1880
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1880
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1528
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1520
11.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1136
12.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1072
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
14.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
15.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.944
16.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
17.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.801
18.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka771
19.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice753
20.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
21.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice727
22.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.696
23.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
24.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.680
25.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.585
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové580
27.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín574
28.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha521
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.521
30.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
31.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha491
32.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň478
33.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice470
34.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice463
35.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem442
36.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most433
37.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
38.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.421
39.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
40.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.407
41.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
42.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice397
43.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka396
44.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha392
45.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
46.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.370
47.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha356
48.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice355
49.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
50.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín352
51.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.345
52.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice344
53.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.324
54.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha320
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice320
57.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.312
58.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.298
59.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary296
60.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice293
61.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.284
62.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.280
63.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 272
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš272
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.272
66.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha264
67.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.260
68.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka255
69.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň243
70.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary240
71.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
72.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 230
73.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.228
74.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice221
75.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.215
76.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
77.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice204
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka204
80.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem192
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš192
82.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice191
83.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most188
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice188
85.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.187
86.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
87.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.182
88.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most180
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno180
90.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
91.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.173
92.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most172
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
94.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.170
95.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové168
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha168
98.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.166
99.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín163
100.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.162
101.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže161
102.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.159
103.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.154
104.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
105.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton151
106.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
108.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.149
109.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.148
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha148
112.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň147
113.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka146
114.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
117.Benediktová Klára2005 USK Plzeň143
118.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 142
119.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky141
120.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové140
121.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice139
122.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
123.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
124.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA124
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín124
126.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš119
127.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové117
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže117
129.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice115
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton115
131.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
132.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
135.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka108
136.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha106
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.106
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA106
139.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň105
140.Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou104
141.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.101
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.101
143.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
144.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice99
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice99
146.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.98
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice98
148.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.97
149.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice95
150.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové93
151.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha92
152.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
Tomášková Eva2003 BaC Kladno90
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou90
155.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
159.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
160.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.84
162.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 83
163.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA82
165.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.78
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.78
168.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.76
170.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
171.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.73
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš73
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice73
174.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
175.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň63
176.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
178.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.61
179.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové60
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA60
181.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš58
182.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš57
183.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice55
184.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš54
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem54
188.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha53
189.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
191.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš49
192.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub46
198.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.44
200.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
206.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk33
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš33
208.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.32
209.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Walizsewská Lenka2003 Sportclub Metalurg30
219.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.29
220.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
221.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
224.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín25
225.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.24
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
227.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš22
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
230.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha21
231.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha20
233.Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton19
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha19
235.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany18
239.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha16
240.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
242.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
244.Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
247.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.10
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
256.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany9
258.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha8
259.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha5
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3936
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha3392
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.3360
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.3104
5.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2480
6.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2360
7.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice2248
8.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky2192
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2160
10.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2104
11.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.1984
12.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
14.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1886
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1760
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1760
17.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň1744
18.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1680
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
20.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
21.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
23.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1256
24.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1152
25.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1128
26.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1090
27.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice1065
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1065
29.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha1063
30.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1048
31.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.992
32.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
33.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.918
34.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.862
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.862
36.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.856
37.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha801
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.801
39.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice764
40.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.751
41.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice708
42.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.707
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové707
44.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
45.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha681
46.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most665
47.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha655
48.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha585
49.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice579
50.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.568
51.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
52.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.552
53.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín505
54.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice491
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice491
56.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary481
57.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 480
58.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary479
59.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín478
60.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
61.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín466
62.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem455
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem455
64.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka442
65.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.431
66.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice428
67.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
68.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
69.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.412
70.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka403
71.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.395
72.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha390
73.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.382
74.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
75.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 372
76.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem367
77.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové366
78.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.364
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice364
80.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
81.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.353
82.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
83.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice336
85.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.326
86.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.323
87.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš320
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš320
90.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.317
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.317
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.317
93.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš312
94.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.306
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.306
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
98.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most300
99.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice291
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice291
101.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice288
102.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
104.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice280
105.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.278
106.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže277
107.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš272
108.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
110.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.260
111.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha256
112.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha252
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.252
114.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA248
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.248
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha248
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.248
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.248
119.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
120.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň244
122.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.242
123.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže241
124.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice240
125.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky230
126.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.228
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice228
128.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
129.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha220
130.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.214
131.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha212
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha212
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA212
134.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň208
135.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.202
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
137.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové200
138.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.198
139.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš194
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš194
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš194
142.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.192
143.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň186
144.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice182
145.Benediktová Klára2005 USK Plzeň178
146.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
147.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice166
148.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
149.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín164
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš164
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš164
154.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most162
155.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
156.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové156
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš156
Tomášková Eva2003 BaC Kladno156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
160.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA152
161.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.150
162.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.142
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
165.Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
171.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
172.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
174.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 118
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.118
176.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
177.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
178.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň108
179.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.100
180.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk86
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub86
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou86
189.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš78
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky78
204.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
205.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA72
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha72
208.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
210.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka54
211.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
212.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
213.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha46
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
226.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
233.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
240.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
242.Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
247.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha13
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha13
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3536
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha3120
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2688
4.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2269
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2032
6.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1760
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1549
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1536
9.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1408
10.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1390
11.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1264
12.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
13.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1144
14.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1032
15.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
16.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.955
17.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
18.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice896
19.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky862
20.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
21.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka824
22.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
23.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.763
24.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 612
25.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové594
26.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.585
27.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
28.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
29.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha551
30.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
31.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha494
32.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice482
33.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice476
34.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.473
35.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice466
36.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.454
37.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň448
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
40.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.433
41.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha416
42.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice392
43.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice388
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.388
45.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
46.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.385
47.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
48.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most380
49.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín367
50.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
51.Benediktová Klára2005 USK Plzeň356
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš337
54.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
55.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
56.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 315
57.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice310
58.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš300
59.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice288
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.288
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice288
62.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.283
63.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš280
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.280
65.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
66.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové270
67.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
68.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
69.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka255
70.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice252
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice252
72.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky249
73.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary248
74.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.245
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.245
76.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
77.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha241
78.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
79.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
80.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
81.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.218
82.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.216
83.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
84.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice208
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
89.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.206
90.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem204
91.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš202
92.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.194
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.194
94.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem188
95.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
96.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň180
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže180
98.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň177
99.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka176
100.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
101.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.167
102.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice166
103.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
105.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.162
106.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice160
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most160
108.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka158
109.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka156
111.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.152
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
113.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
114.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha147
115.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice146
116.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
117.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.140
118.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže138
119.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
121.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
122.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.131
123.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.130
124.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové128
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 128
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
127.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.126
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
130.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
131.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš120
132.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice116
133.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.114
134.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.113
135.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 112
136.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha111
137.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.110
138.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem108
139.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA107
140.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš106
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš106
142.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.102
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice102
144.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.94
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.94
146.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.91
147.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
151.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
153.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové84
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
155.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
157.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA81
158.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou78
164.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha68
165.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA65
166.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
167.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
168.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou58
170.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.55
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
172.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové54
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice54
175.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
177.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš51
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň51
180.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
181.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
190.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka42
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany42
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
206.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.40
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.40
210.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha33
211.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
213.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA27
214.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
221.Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
223.Tomášková Eva2003 BaC Kladno24
224.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha21
225.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
231.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha13
Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín13
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.13
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
240.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno12
246.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň9
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany9
248.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha7
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha7
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha7
251.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U15 - České BudějoviceD03.12.2016
2VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC04.12.2016
3GPC U15 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC04.12.2016
4OP U15 - Orlová - LutyněSKP10.12.2016
5OP U15 - Brno - BohuniceSKP11.12.2016
6GPC U15 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC11.12.2016
7MČR U15 - Heřmanův MěstecMČR18.12.2016
81. GPC U15 - Český KrumlovC07.01.2017
91. GPC U15 - Hradec KrálovéC07.01.2017
101. GPC U15 - IvančiceC07.01.2017
111. GPC U15 - OlomoucC07.01.2017
121. GPD U15 - LiberecD14.01.2017
131. GPD U15 - Praha - VinořD14.01.2017
141. GPC U15 - KladnoC15.01.2017
151. GPD U15 - Ústí nad LabemD15.01.2017
16GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
17GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
181. GPC U15 - MostC28.01.2017
191. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
201. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
21GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
22GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
23Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
241. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
252. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
262. GPD U15 - MostD08.04.2017
27GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
282. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
29GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
302. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
312. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
322. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
332. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
342. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
352. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
362. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
37GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
382. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
392. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
40GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
41GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
42GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
43GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
44GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
45GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
46KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
47KP U15 - MostD23.09.2017
48GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
49GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
50GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
51OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
52OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
53OP U15 - MostSKP14.10.2017
54OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
55OP U15 - AšSKP14.10.2017
56OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
57OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
58OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
59MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
60GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading