logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 23.11.2017

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
23.11.2016 - 23.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2384
2.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2256
3.Kural Martin1999 USK Plzeň1904
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
6.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1280
9.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1104
11.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1059
13.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1013
14.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1002
15.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice968
16.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
17.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
18.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
19.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.904
20.Twardzik Adam2001 Super Stars Most846
21.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka707
22.Palán Václav2001 SK Prosek Praha691
23.Morávek Michal2002 BaC Kladno673
24.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice624
25.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín568
26.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno566
27.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.556
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most530
29.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.514
30.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice506
31.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.456
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
33.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška452
34.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 448
35.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň444
36.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice442
37.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
38.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno409
39.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš406
40.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice396
41.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná382
42.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
43.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.341
44.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
45.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové336
46.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka314
47.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
48.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha310
49.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.309
50.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.304
52.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most300
53.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice288
54.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.285
55.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň274
56.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
57.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA228
58.Hájek David2000 Super Stars Most226
59.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha216
Králíček Jan2000 Super Stars Most216
61.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
62.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha198
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.198
64.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.195
65.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice194
66.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.192
69.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná180
70.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha174
71.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.170
72.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín156
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
78.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka155
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
80.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
82.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.150
83.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice146
84.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.144
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
86.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy141
87.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
89.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice134
90.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.132
92.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka128
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.128
94.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
95.Herzán David2002 Slavoj Podivín120
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
100.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.115
101.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.114
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Straka Jakub2000 Super Stars Most114
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové114
107.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
108.Altera Jan2004 BaC Kladno108
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
110.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.96
112.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
113.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice86
114.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín84
116.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.78
123.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha75
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka75
125.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.73
126.Řepa Václav2001 Super Stars Most72
Ziman Jan2000 BKV Plzeň72
128.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
129.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.54
131.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 51
133.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.42
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
146.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA39
147.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 36
148.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
152.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 27
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha27
154.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 18
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
157.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.12
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
165.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2469
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2469
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2336
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2336
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2304
7.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 2070
8.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1830
10.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1712
11.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
13.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1536
14.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1424
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1408
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
18.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
20.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1200
21.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1038
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1004
25.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice896
26.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.866
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.866
28.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno861
Morávek Michal2002 BaC Kladno861
30.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha839
31.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.808
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín808
33.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka791
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš791
35.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
36.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.752
37.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice700
38.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.668
39.Hájek David2000 Super Stars Most638
40.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice624
41.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná610
42.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška586
43.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice556
44.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.550
45.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.544
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.544
47.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most536
48.Kural Martin1999 USK Plzeň520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
50.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha492
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň492
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha492
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno492
54.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.489
55.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice488
56.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.486
57.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.458
58.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice454
59.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň452
60.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.445
61.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice444
62.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.432
63.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
64.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.402
65.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
66.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice380
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.380
68.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná372
69.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka367
70.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice366
71.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA348
72.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice346
73.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha330
74.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.310
76.Altera Jan2004 BaC Kladno306
77.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice304
78.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka289
79.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha270
80.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy266
81.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
82.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.246
83.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka242
84.Straka Jakub2000 Super Stars Most234
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.234
86.Herzán David2002 Slavoj Podivín228
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
89.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.217
90.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná216
92.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
93.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
Králíček Jan2000 Super Stars Most192
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.192
97.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
98.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
100.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka164
101.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 156
Řepa Václav2001 Super Stars Most156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 156
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
108.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
109.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.138
Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most138
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
117.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha128
118.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
119.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA120
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
122.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.114
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.114
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
127.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.112
128.Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
129.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín84
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín84
132.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
148.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2181
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1739
3.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1672
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1664
5.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1536
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1520
8.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1440
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1376
10.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1070
12.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 1048
13.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1042
14.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1016
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most980
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
17.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka808
18.Morávek Michal2002 BaC Kladno769
19.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
20.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka685
21.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.680
22.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha679
23.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.646
24.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice634
25.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
26.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
27.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice574
28.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška550
29.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.548
30.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš538
31.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno518
32.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most496
33.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
34.Hájek David2000 Super Stars Most402
35.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.400
36.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.394
37.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
38.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice372
39.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice370
40.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň358
41.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha356
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno356
43.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
44.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most336
45.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice330
46.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha318
47.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
48.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
49.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha258
50.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.253
51.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň234
52.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.232
53.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA230
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice230
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.228
58.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.216
59.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha210
60.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka202
61.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.194
63.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
65.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín180
Ziman Jan2000 BKV Plzeň180
68.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.164
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
70.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.156
72.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
73.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
74.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice144
75.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
78.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
79.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
80.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Řepa Václav2001 Super Stars Most120
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná120
84.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice114
86.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
87.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha88
88.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
90.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.78
100.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
101.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
102.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
105.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
123.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2672
2.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2096
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1376
6.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1374
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1286
8.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1136
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1110
11.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1040
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1021
14.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most976
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.968
16.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.944
17.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice896
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška834
19.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.798
20.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno719
21.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice716
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 716
23.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice694
24.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.636
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň635
26.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.624
27.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice510
28.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha491
30.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice486
31.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.478
32.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
33.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
34.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.416
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice416
36.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.408
37.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most400
38.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 380
39.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
40.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
41.Dufková Monika1999 BaC Kladno360
42.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA356
43.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
44.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.335
45.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA334
46.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
48.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.314
49.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
50.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
51.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň278
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň278
53.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice276
54.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha266
55.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň251
56.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
57.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.228
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
59.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most220
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice220
61.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.192
64.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Zachová Adéla2001 Start Jihlava180
66.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.159
67.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
68.Srbová Adéla2000 BaC Kladno153
69.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
70.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
71.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň144
72.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha140
73.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
75.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most132
76.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
77.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
78.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
84.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most110
85.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
86.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň99
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
88.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.96
89.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
90.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
91.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
101.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
103.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.72
104.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň59
105.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška54
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
107.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
117.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2544
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
3.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2352
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1792
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1776
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1776
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1776
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1774
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1664
13.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1648
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1648
15.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1504
16.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1494
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1398
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1317
20.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
21.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1136
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1136
23.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
24.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1032
25.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha927
28.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice916
29.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
30.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice906
31.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most878
32.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha871
33.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno790
Srbová Adéla2000 BaC Kladno790
35.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.776
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
37.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.774
38.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň764
39.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.752
40.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most632
41.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.572
42.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
44.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice526
45.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
47.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
48.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
49.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
50.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA477
51.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín469
52.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
53.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.456
54.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most442
55.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA430
56.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.420
57.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň338
58.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.336
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
60.Dufková Monika1999 BaC Kladno302
61.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň264
62.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.252
63.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň240
64.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
65.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
67.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.207
68.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
72.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň188
73.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.156
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha156
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.156
76.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka152
77.Zachová Adéla2001 Start Jihlava147
78.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
80.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
82.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha125
83.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.114
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
99.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka112
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
101.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
102.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
104.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
1.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2384
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
3.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1664
4.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1541
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1536
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1190
8.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1182
9.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1104
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1102
11.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1048
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
13.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1008
14.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1006
15.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.980
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
18.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.866
19.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 786
20.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.781
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.680
22.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha679
23.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.634
24.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice630
25.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
27.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška622
28.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
29.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.610
30.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice574
31.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno552
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
33.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most534
34.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
35.Srbová Adéla2000 BaC Kladno531
36.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
37.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
38.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.432
39.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.390
40.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň387
41.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.384
42.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
43.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.372
44.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice348
45.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
46.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice328
47.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň326
48.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most324
49.Dufková Monika1999 BaC Kladno310
50.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.308
51.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.286
52.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
53.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA244
54.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.240
55.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň226
56.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most224
57.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.216
58.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA210
59.Zachová Adéla2001 Start Jihlava204
60.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most194
61.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
62.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
64.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.156
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
68.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
69.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
70.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
71.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.138
74.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň124
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
76.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most120
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
80.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
83.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
84.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most96
86.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha88
87.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
89.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.84
91.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
104.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže75
105.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most74
106.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
107.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň46
108.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
121.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading