logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 30.11.2017

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
19.12.2016 - 30.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2672
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
3.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice2352
4.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha2304
5.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava2294
6.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2112
7.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1872
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1424
9.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1288
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1274
11.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
12.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1168
13.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1160
14.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1128
15.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice989
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
17.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
18.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.823
19.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.789
20.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.752
21.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most745
22.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.616
23.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín610
24.Altera Jan2004 BaC Kladno596
25.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.591
26.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.554
27.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.542
28.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.517
29.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
30.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.498
31.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
32.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové486
33.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.469
34.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.460
35.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.456
36.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.454
37.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha429
38.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.418
39.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
40.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.409
41.Oros Marek2003 Super Stars Most402
42.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš398
43.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.380
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
45.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
46.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš361
47.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha357
48.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
50.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
51.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.345
52.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná332
53.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš326
54.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka320
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
57.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice319
59.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.313
60.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.308
61.Port Jan2003 Super Stars Most284
62.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.272
63.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice269
64.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice268
65.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
66.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton257
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.257
68.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
69.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.254
70.Seidl Michal2004 Super Stars Most252
71.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
72.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
73.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.234
74.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice233
75.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.231
76.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
77.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha228
78.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.224
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice224
80.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.216
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
82.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.215
83.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš210
84.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA208
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 208
87.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.207
88.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary205
89.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 204
91.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha200
92.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha198
93.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.197
94.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary194
96.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most192
97.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.190
98.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš188
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
100.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha184
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové184
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
103.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka182
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice182
105.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.181
106.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
107.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš173
108.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
109.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš170
110.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most168
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
113.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha167
114.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha166
115.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.164
116.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
117.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín156
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže156
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha156
121.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
122.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.151
123.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.148
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice148
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most148
126.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
127.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg145
128.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.144
129.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.142
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
131.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
133.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové138
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice138
135.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
136.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.132
137.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
138.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.123
139.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem122
140.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA120
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava120
142.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže119
143.Kundrát David2006 Badminton VK Aš113
144.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
145.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.102
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
147.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.100
148.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
149.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.97
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.97
151.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.96
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka96
155.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha93
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice93
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice93
158.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň90
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové90
161.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.88
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.88
163.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.86
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
165.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
166.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš84
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
168.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
169.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.76
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
171.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.75
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
173.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška74
176.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII72
178.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.70
180.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.69
181.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.64
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA64
183.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
184.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.62
185.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
186.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha59
188.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most58
189.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.57
190.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
191.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška54
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice54
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná54
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka54
195.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 53
196.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.51
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Král Šimon2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
199.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.48
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA48
201.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
206.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky42
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
220.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.41
221.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
222.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
223.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
226.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.34
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.34
230.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.33
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.33
232.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
233.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha30
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most30
244.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha29
245.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.28
Hora Aleš2003 Super Stars Most28
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
248.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha27
249.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
250.Janáček David2004 BK ARION PRAHA22
251.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Mařan Ondřej2003 SK Děčín21
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice21
254.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
Vlasák David2004 Super Stars Most20
259.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
262.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové18
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany18
267.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY17
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY17
269.Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
270.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA15
271.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.14
276.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín13
Foltin Jakub2004 Super Stars Most13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín13
283.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg12
Grulík Roman2003 SK Podolí12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
290.Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 11
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha11
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA11
293.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.10
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
296.Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka9
308.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 8
309.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín7
310.Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY6
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
313.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha5
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA5
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 5
Mojdl David2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
318.Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
320.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.3
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha3
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 3
324.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
Jáně Kryštof2003 SK Radonice, z.s.2
327.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3200
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň3200
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2890
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2832
5.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2752
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha2702
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice2496
8.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín2222
9.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1912
10.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1792
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1728
12.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1632
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1632
14.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1517
15.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1504
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1504
17.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1494
18.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1464
19.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
20.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1411
21.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1344
22.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1254
23.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
24.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1160
25.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1144
26.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
27.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1061
28.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1028
29.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice964
30.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.918
31.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha884
32.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 874
33.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
34.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
36.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha753
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.753
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.753
Oros Marek2003 Super Stars Most753
40.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
41.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná729
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.729
43.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.710
44.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.646
45.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.594
46.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.579
47.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.575
48.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš553
49.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice542
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice542
51.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš528
52.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.514
53.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
54.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
55.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.491
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
58.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha484
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha484
60.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové481
61.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové479
62.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
63.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem452
64.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.431
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.431
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.431
67.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha429
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha429
69.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha428
72.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
73.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš402
74.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš397
75.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
76.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha392
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem392
79.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka390
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.390
81.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
82.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.383
83.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava364
84.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most360
85.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA356
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka356
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA356
90.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš350
91.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha348
92.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
93.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.335
94.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most334
95.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.331
96.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.323
97.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice320
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
104.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha316
106.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary308
110.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.302
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice302
112.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
114.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.295
115.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most294
116.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš292
117.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže284
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary284
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice284
122.Port Jan2003 Super Stars Most281
123.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
124.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
125.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
127.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice248
Seidl Michal2004 Super Stars Most248
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové248
130.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 244
133.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.242
134.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem236
135.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice216
136.Kundrát David2006 Badminton VK Aš214
137.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha212
138.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg206
139.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
141.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
143.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.198
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.198
145.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.196
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.196
148.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno192
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.192
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA192
152.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha190
153.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.184
154.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.172
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
157.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.170
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.170
159.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.168
160.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha166
161.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
162.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška164
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
167.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové162
171.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice156
174.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
175.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka150
176.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka144
177.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most142
178.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.139
179.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
182.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
183.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.126
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
186.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
187.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
188.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Král Šimon2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
193.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.119
194.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 118
195.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň114
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky114
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
199.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
200.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha101
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha101
202.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.98
203.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.92
204.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
206.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
209.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.86
Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA86
215.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice84
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.84
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
218.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
219.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška78
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové78
Vlasák David2004 Super Stars Most78
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most78
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka78
239.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.77
240.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA74
241.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII70
242.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
244.Janáček David2004 BK ARION PRAHA60
245.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň54
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň54
247.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha53
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha53
250.Foltin Jakub2004 Super Stars Most52
Hora Aleš2003 Super Stars Most52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
253.Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
254.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Mojdl David2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín46
264.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha43
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha43
266.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
277.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha41
278.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA40
Mařan Ondřej2003 SK Děčín40
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
281.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany30
283.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 27
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 27
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
Solar Jan2005 SK Prosek Praha27
287.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
293.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
305.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 13
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 13
309.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha4
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 4
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2912
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2784
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2592
4.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1904
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1902
6.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1814
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1320
8.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1310
9.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1264
10.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1208
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1208
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1200
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1200
14.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1061
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1061
16.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1021
17.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.980
18.Altera Jan2004 BaC Kladno942
19.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.933
20.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.833
21.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
22.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 765
23.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.764
24.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.711
25.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.598
26.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
27.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.568
28.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.530
29.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha527
30.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
31.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha490
32.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
33.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha474
34.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice458
35.Oros Marek2003 Super Stars Most456
36.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.446
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.446
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton446
39.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
40.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové428
41.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka416
42.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš409
43.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
44.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 397
45.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.381
46.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice380
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice380
48.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton359
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
50.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha356
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové356
53.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.352
54.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
55.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš338
56.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš337
57.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice320
58.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha318
59.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
60.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.306
61.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.295
62.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.287
63.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha284
66.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná281
67.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
68.Port Jan2003 Super Stars Most278
69.Seidl Michal2004 Super Stars Most264
70.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava260
71.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha256
72.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary248
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.248
74.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.244
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže244
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš244
79.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.240
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha240
81.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 234
82.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.218
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.218
84.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.215
85.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.214
86.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
88.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha211
89.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
92.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary206
93.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
95.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.202
96.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
97.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice192
98.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha188
99.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most182
100.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
101.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
102.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.176
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
104.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
105.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka172
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice172
108.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
109.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš166
110.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
114.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš162
115.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín156
116.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most154
117.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš148
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš148
119.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
120.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
121.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže144
122.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno138
123.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha133
124.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.132
125.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové130
126.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.128
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg128
128.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
129.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
130.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.124
131.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
132.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
134.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha119
135.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
136.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA111
137.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.104
138.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
139.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
140.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha96
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem96
142.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem93
143.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
144.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.89
145.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice88
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice88
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
150.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
153.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
154.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA79
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA79
156.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň78
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
163.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
164.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most72
165.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha70
166.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 68
167.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha67
168.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha65
170.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.64
171.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 60
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka60
173.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
176.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.56
178.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
179.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
184.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha53
185.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
187.Janáček David2004 BK ARION PRAHA51
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka51
189.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
190.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice46
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín46
199.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Král Šimon2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
217.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.40
220.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
222.Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
223.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha33
224.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA28
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.28
227.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
229.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
230.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha21
231.Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň18
232.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
238.Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 13
239.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka12
246.Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
248.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha7
249.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha4
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2832
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2682
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2432
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2200
5.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1904
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1904
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1824
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1824
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1528
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1376
11.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1136
12.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1072
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
14.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
15.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
16.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
17.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.801
18.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice777
19.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka771
20.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
21.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice727
22.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.696
23.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
24.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.680
25.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.585
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové580
27.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín574
28.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha527
29.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha521
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.521
31.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
32.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.481
33.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.479
34.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň478
35.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice470
36.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice468
37.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem442
38.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most433
39.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka428
40.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
41.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
42.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
43.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
44.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice397
45.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka396
46.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha392
47.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
48.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice380
49.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.370
50.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
51.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice360
52.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha356
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha356
54.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
55.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín344
56.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.329
57.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.324
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice320
61.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.312
62.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.298
63.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary296
64.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 272
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš272
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.272
67.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka269
68.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.260
69.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha254
70.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.251
71.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.244
72.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary240
73.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň237
74.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
75.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 230
76.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.228
77.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice221
78.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
79.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
80.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.209
81.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
82.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice204
83.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.202
84.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže197
85.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem192
86.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice191
87.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most188
88.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.187
89.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
90.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most180
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha180
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš180
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno180
94.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
95.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most172
96.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.170
97.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové168
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha168
99.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.162
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.162
101.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.154
102.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
103.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
105.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.148
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha148
108.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice147
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice147
111.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka146
112.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
114.Benediktová Klára2005 USK Plzeň143
115.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 142
116.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky141
117.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové140
118.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
119.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže135
120.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
121.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
122.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
123.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.127
124.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
125.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín124
128.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš119
129.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.118
130.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové117
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň117
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
133.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.115
134.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
135.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
138.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha106
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.106
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA106
141.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha104
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou104
143.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
145.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.101
146.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
147.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.98
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice98
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha98
150.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň96
152.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
153.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové93
154.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
Tomášková Eva2003 BaC Kladno90
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou90
157.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
159.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice86
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
164.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
165.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.84
167.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 83
168.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA82
170.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.78
174.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
175.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk75
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
177.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš73
178.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton69
179.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
181.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
183.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.61
184.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové60
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA60
186.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš58
187.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš57
188.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
189.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš54
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň54
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem54
194.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
195.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš49
196.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
198.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.44
200.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice42
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub42
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
208.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
209.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
210.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.37
211.Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš33
212.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.32
213.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka30
Walizsewská Lenka2003 Sportclub Metalurg30
223.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
225.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.24
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
227.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš22
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
230.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha21
231.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha20
233.Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton19
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha19
236.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic18
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany18
241.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha16
242.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
244.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha13
245.Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
248.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.10
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
254.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic9
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany9
257.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha8
258.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha5
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3162
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.3024
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2480
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2480
5.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky2192
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2160
7.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice2050
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2021
9.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.1984
10.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
12.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1886
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1886
14.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň1744
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1704
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1704
17.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1680
18.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
19.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1312
20.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
22.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
23.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1090
24.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice1077
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1077
26.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha1063
27.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1048
28.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1000
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
30.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.992
31.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 944
32.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
33.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.918
34.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.862
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.862
36.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha801
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.801
38.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice764
39.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.751
40.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.719
41.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice708
42.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové707
43.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha706
44.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
45.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha679
46.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most665
47.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha609
48.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice579
49.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.568
50.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
51.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.552
52.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
53.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín514
54.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín494
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín494
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.494
57.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice491
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice491
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.491
61.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary481
62.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 480
63.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary479
64.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
65.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem455
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem455
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.455
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka455
69.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice428
70.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka418
71.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
72.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.408
73.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.395
74.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
75.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha390
76.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.382
77.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
78.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 372
79.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem367
80.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové366
81.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
82.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.356
83.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže355
84.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice336
86.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.326
87.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.323
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice323
89.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš320
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš320
92.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže319
93.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.317
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.317
95.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.306
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.306
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
99.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most300
100.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
101.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice284
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.284
106.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
108.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš272
109.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
111.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.260
112.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha256
113.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA248
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.248
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.248
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.248
117.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
118.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice245
119.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň244
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
123.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.242
124.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš230
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky230
126.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
128.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.214
129.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha212
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha212
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA212
132.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň208
133.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové200
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
135.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.198
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
138.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš194
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš194
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš194
141.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
142.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.190
143.Benediktová Klára2005 USK Plzeň178
144.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
145.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
147.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
148.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk164
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.164
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín164
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš164
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.164
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš164
159.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most162
160.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
161.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové156
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš156
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň156
Tomášková Eva2003 BaC Kladno156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
167.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA152
168.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.150
169.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.142
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
172.Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
175.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
176.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
178.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice120
179.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 118
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.118
181.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.114
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub114
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
185.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
186.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.100
187.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
190.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou86
192.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš78
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň78
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky78
210.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
211.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA72
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha72
214.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
216.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
217.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
225.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
235.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
242.Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany30
Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany30
244.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
248.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha13
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha13
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2912
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2784
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
4.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2144
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2032
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1424
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1350
8.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1275
9.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1264
10.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1208
11.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1200
12.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1192
13.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1144
14.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1032
15.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
16.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.955
17.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
18.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice896
19.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky862
20.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
21.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.763
23.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 612
24.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové594
25.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.585
26.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
27.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka568
28.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
29.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha551
30.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha530
31.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
32.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.491
33.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice482
34.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice476
35.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice458
36.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice456
37.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.454
38.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
39.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha452
40.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň448
41.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
42.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.433
43.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka416
44.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice392
45.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.388
46.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
47.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
48.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.381
49.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most380
50.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín359
51.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
52.Benediktová Klára2005 USK Plzeň356
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
54.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.352
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice352
56.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš337
57.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.323
58.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice320
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
60.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 315
61.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice310
62.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice288
63.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
65.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.282
66.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš280
67.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš274
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
70.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové270
71.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
72.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
73.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky249
74.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary248
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice248
76.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.245
77.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
78.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
79.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha241
80.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.238
81.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
82.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
83.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.216
84.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha214
85.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
86.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice208
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
92.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.206
93.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem204
94.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš202
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.202
96.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.194
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.194
98.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
100.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
101.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň177
102.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka172
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
104.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.167
105.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.164
106.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.162
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň162
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
109.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most160
110.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka152
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.152
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
113.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže150
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
115.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha147
117.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.140
119.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka138
120.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
121.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.133
122.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
123.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.131
124.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.130
125.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové128
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 128
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
128.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
130.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
131.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk124
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
135.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš120
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
137.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
138.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 112
139.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.110
140.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem108
141.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA107
142.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš106
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš106
144.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
145.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice100
146.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton96
148.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.94
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.94
150.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
151.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice88
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
160.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
162.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.84
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové84
164.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
166.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA81
167.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou78
172.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha68
173.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
174.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA65
175.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
176.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
177.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou58
179.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
180.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové54
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice54
183.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
185.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš51
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
187.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
188.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
191.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub42
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice42
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Špačková Libuše2003 Keramika Chlumčany42
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
211.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.40
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.40
215.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha33
216.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
218.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA27
219.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
224.Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
227.Tomášková Eva2003 BaC Kladno24
228.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha21
229.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
235.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha13
Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha13
239.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno12
245.Veitová Adriana2003 Keramika Chlumčany9
246.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha7
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha7
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha7
249.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U15 - Český KrumlovC07.01.2017
21. GPC U15 - Hradec KrálovéC07.01.2017
31. GPC U15 - IvančiceC07.01.2017
41. GPC U15 - OlomoucC07.01.2017
51. GPD U15 - LiberecD14.01.2017
61. GPD U15 - Praha - VinořD14.01.2017
71. GPC U15 - KladnoC15.01.2017
81. GPD U15 - Ústí nad LabemD15.01.2017
9GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
10GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
111. GPC U15 - MostC28.01.2017
121. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
131. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
14GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
15GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
16Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
171. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
182. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
192. GPD U15 - MostD08.04.2017
20GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
212. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
22GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
232. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
242. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
252. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
262. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
272. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
282. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
292. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
30GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
312. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
322. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
33GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
34GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
35GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
36GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
37GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
38GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
39KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
40KP U15 - MostD23.09.2017
41GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
42GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
43GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
44OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
45OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
46OP U15 - MostSKP14.10.2017
47OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
48OP U15 - AšSKP14.10.2017
49OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
50OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
51OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
52MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
53GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
54GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
55GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
56GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading