logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 30.11.2017

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
30.11.2016 - 30.11.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2384
2.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2256
3.Kural Martin1999 USK Plzeň1904
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
6.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1280
9.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1104
11.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1059
13.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1002
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1002
15.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice968
16.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
17.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.912
19.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.910
20.Twardzik Adam2001 Super Stars Most846
21.Morávek Michal2002 BaC Kladno673
22.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice624
23.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.608
24.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka600
25.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most599
26.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín568
27.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno566
28.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.556
29.Palán Václav2001 SK Prosek Praha526
30.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.514
31.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice506
32.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
33.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška452
34.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice442
35.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 440
36.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
37.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno409
38.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice396
39.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.390
40.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná382
41.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha348
42.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
43.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové336
44.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš320
45.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most314
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
47.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
48.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.309
49.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
50.Králíček Jan2000 Super Stars Most302
51.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň292
52.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice288
53.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.285
54.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
55.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA228
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka228
57.Hájek David2000 Super Stars Most226
58.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha224
59.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň220
60.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha216
61.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
62.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha198
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.198
64.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice194
65.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.192
69.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná180
70.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
71.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha174
72.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.170
73.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
74.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín156
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
80.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
81.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.150
82.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice146
83.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.144
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
85.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.142
86.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
88.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice134
89.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
90.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.128
91.Herzán David2002 Slavoj Podivín120
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
96.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.115
97.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.114
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Straka Jakub2000 Super Stars Most114
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové114
103.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
104.Altera Jan2004 BaC Kladno108
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
107.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka96
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.96
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.96
110.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
111.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice86
112.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín84
114.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.78
120.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.73
121.Řepa Václav2001 Super Stars Most72
Ziman Jan2000 BKV Plzeň72
123.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
124.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.54
126.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 51
128.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.42
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka42
145.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA39
146.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 36
147.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
151.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 27
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha27
153.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 18
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
156.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.12
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
164.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2336
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2336
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2304
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2304
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2304
7.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 2070
8.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1830
10.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1712
11.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
13.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1549
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1549
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1408
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
18.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
20.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1200
21.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1040
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1031
25.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice896
26.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno861
Morávek Michal2002 BaC Kladno861
28.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.832
29.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha828
30.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.808
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín808
32.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.803
33.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
34.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.754
35.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka752
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš752
37.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice700
38.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.668
39.Hájek David2000 Super Stars Most638
40.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice624
41.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná610
42.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška586
43.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most583
44.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice556
45.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.550
46.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.544
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.544
48.Kural Martin1999 USK Plzeň520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
50.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha492
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha492
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno492
53.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice488
54.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.486
55.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.458
56.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice454
57.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň452
58.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.445
59.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice444
60.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.442
61.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.432
62.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
63.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.402
64.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice380
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.380
66.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná372
67.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice366
68.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA348
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
70.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice346
71.Králíček Jan2000 Super Stars Most344
72.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň340
73.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha330
74.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.310
76.Altera Jan2004 BaC Kladno306
77.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice304
78.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha270
79.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
80.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.246
81.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
82.Straka Jakub2000 Super Stars Most234
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.234
84.Herzán David2002 Slavoj Podivín228
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka228
88.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.217
89.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná216
91.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
92.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
93.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.192
96.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
97.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy180
100.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka156
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 156
Řepa Václav2001 Super Stars Most156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
107.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka150
109.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.138
Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most138
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
117.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
118.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA120
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
121.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.114
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
125.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.112
126.Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
127.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín84
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín84
130.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka78
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
147.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1739
3.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1672
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1664
5.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1536
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1520
8.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1440
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1376
10.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1181
11.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1070
13.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 1046
14.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1042
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most980
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno769
18.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
19.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka736
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.680
21.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha668
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.646
23.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice634
24.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
25.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
26.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.595
27.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice574
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most552
29.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška550
30.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
31.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno518
32.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most429
33.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš426
34.Hájek David2000 Super Stars Most402
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.402
36.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.400
37.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.394
38.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
39.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice372
40.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice370
41.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno356
42.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
43.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice330
44.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.314
45.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
46.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň304
47.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha270
48.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
49.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha258
50.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.253
51.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.232
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha232
53.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA230
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice230
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
57.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.216
58.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha210
59.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.202
60.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.194
62.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
64.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň188
65.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín180
Ziman Jan2000 BKV Plzeň180
68.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.164
69.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka156
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
71.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
72.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
73.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice144
74.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
77.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
78.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.128
79.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
80.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Řepa Václav2001 Super Stars Most120
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná120
84.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice114
86.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
87.Králíček Jan2000 Super Stars Most86
88.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.78
99.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
100.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
101.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
119.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2672
2.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2096
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1376
6.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1374
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1286
8.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1136
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1110
11.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1040
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1021
14.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most989
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.968
16.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.944
17.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice896
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška834
19.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.798
20.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno719
21.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice716
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 716
23.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice694
24.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.642
25.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.624
26.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň576
27.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice510
28.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice486
29.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.478
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha478
31.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.463
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
33.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
34.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice416
35.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.408
36.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most406
37.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
38.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
39.Dufková Monika1999 BaC Kladno360
40.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
41.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA334
42.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
44.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň326
Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 326
46.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA324
47.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.315
48.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
49.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
50.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice276
51.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most274
52.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
53.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky230
54.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.228
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
57.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice220
58.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
59.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most196
60.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň192
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.192
65.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Zachová Adéla2001 Start Jihlava180
67.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
68.Srbová Adéla2000 BaC Kladno153
69.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň144
70.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.142
71.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
73.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most132
74.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň126
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
77.Pálková Tereza2002 Super Stars Most124
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.124
79.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
80.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.118
81.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
88.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
89.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
90.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
91.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
98.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
100.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň66
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka66
102.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška54
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha54
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
105.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
115.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2669
2.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
3.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2352
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1792
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1776
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1776
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1776
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1774
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1664
13.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1648
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1648
15.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1504
16.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1494
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1398
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1317
20.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
21.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1184
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1136
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1136
24.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
25.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1003
26.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice916
27.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
28.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice906
29.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha860
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.803
31.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno790
Srbová Adéla2000 BaC Kladno790
33.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.776
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
35.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.774
36.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň766
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň766
38.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň764
39.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha762
40.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most640
41.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.572
42.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most528
43.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice526
44.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
45.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
46.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
47.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín469
48.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
50.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.456
51.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA430
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA430
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
55.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.420
56.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.366
57.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.336
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
59.Dufková Monika1999 BaC Kladno302
60.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.281
61.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.279
62.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň264
63.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň252
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.252
65.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.242
66.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň240
67.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
68.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
71.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.207
72.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
76.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.164
77.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha156
78.Zachová Adéla2001 Start Jihlava147
79.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
81.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
83.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.114
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
97.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
98.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň102
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
100.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
1.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2384
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
3.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1664
4.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1536
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1376
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1182
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1182
9.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1104
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1102
11.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1046
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
13.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1008
14.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1006
15.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.980
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
18.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.866
19.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 786
20.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.734
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.733
22.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha668
23.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.634
24.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice630
25.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
27.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška622
28.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
29.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.610
30.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most606
31.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice574
32.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno552
33.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice550
34.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
35.Srbová Adéla2000 BaC Kladno531
36.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.486
37.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most417
39.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.384
40.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
41.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.372
42.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice348
43.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
44.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
45.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice328
46.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň326
47.Dufková Monika1999 BaC Kladno310
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most310
49.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.286
50.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.281
51.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň280
52.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.240
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň240
54.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA230
55.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
56.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.216
57.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA210
58.Zachová Adéla2001 Start Jihlava204
59.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
60.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most194
61.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
62.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň180
63.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.170
64.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
67.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
68.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
69.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
70.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň138
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.138
74.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most120
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
78.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
80.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
81.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most96
83.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
84.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
85.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň78
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
102.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže75
103.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most74
104.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
105.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
119.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading