logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 07.12.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
07.12.2016 - 07.12.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3200
3.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2952
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2584
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
6.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2536
7.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2440
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2440
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2120
10.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1832
13.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1648
14.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1525
15.Louda Jan1999 USK Plzeň1384
16.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1368
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1344
18.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1294
19.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
20.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1144
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1069
23.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1058
24.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1046
25.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1032
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
27.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška938
28.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha928
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
30.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové888
31.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic883
32.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka877
33.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové844
34.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most842
35.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 831
36.Repiar Samuel1994 Super Stars Most758
37.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
38.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice729
39.Kural Martin1999 USK Plzeň706
40.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.705
41.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.690
42.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
43.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška664
44.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno640
45.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha635
46.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno628
47.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
48.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.605
49.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.602
50.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.597
51.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže565
52.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.564
53.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.560
54.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.558
55.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.556
Port Jan1972 Super Stars Most556
57.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.543
58.Oros Ladislav1971 Super Stars Most536
59.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.496
60.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
61.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.466
62.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.460
63.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice456
64.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
65.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.440
66.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň434
67.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
68.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška429
69.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
70.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera394
71.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.389
72.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.374
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň374
74.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
75.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
76.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 358
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 358
78.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.342
79.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
80.Konupka Jiří1965 BaC Kladno338
81.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
82.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton335
83.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
84.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava326
85.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno323
86.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
87.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice307
88.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno302
89.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška290
Šula Fabian1995 TJ Ostrov290
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.290
92.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice286
93.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.284
94.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem278
95.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter274
96.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha272
97.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.270
98.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.265
99.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most264
100.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
101.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice258
102.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice253
103.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.252
104.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň250
105.Čapek Jiří1975 Super Stars Most249
106.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
107.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno240
109.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň237
110.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice232
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc232
112.Králíček Jan2000 Super Stars Most228
Poříz Leoš1974 Start Jihlava228
114.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton226
116.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň225
117.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 224
118.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek223
119.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.222
120.Morávek Michal2002 BaC Kladno220
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
122.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň215
123.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové214
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.214
125.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
126.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.209
127.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.208
130.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice207
131.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.200
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno200
134.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
135.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
136.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.180
137.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice177
138.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
139.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno166
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
141.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.164
142.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň162
143.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
144.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka153
145.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.152
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice152
147.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
148.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.144
149.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice142
150.Helar Jakub1992 Start Jihlava141
151.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 140
152.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany138
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 138
Suttr Martin1979 Spartak Chrást138
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.138
156.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek136
157.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže133
158.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha130
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek130
160.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice128
161.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice126
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc126
163.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
164.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
165.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.123
166.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary122
167.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 120
169.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
170.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové116
172.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
175.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek113
177.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
179.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže109
180.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 108
181.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 104
182.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně103
183.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.102
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň102
185.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
186.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška96
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
188.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
189.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň93
190.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek92
191.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy90
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Novotný Robert1978 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
196.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.89
197.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové88
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové88
199.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha86
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka86
201.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice84
202.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň82
203.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha80
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek80
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná80
210.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka78
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha78
220.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 74
222.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.72
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.72
225.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice70
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.70
227.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
229.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha66
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
231.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň64
232.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
233.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.58
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže58
236.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Pašek Michal1987 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
239.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín54
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Straka Jakub2000 Super Stars Most54
247.Hájek David2000 Super Stars Most52
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany52
250.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA48
251.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
258.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
270.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
271.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže40
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice40
273.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
274.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
275.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.36
276.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka33
279.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.32
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
285.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.30
Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
291.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany28
Palán Václav2001 SK Prosek Praha28
293.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
294.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.26
Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
298.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
299.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany23
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany23
301.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže22
Vild Petr1974 SK Jupiter22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
304.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek21
305.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha19
306.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
310.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
316.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín13
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
320.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
322.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže10
325.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.9
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
329.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
330.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4120
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3984
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3952
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3952
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3680
6.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3304
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3240
8.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2989
9.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2757
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
12.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2536
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2536
14.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2464
15.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2384
16.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2224
17.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2080
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2072
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2048
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
21.Louda Jan1999 USK Plzeň2024
22.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2005
23.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1832
24.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1829
25.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1688
26.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1680
27.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1622
28.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1613
29.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1592
30.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
31.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1496
32.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1462
33.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1400
34.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1328
35.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
37.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1146
38.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1139
39.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1128
40.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1126
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1126
42.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1120
43.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1096
44.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1069
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
46.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
47.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
48.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.992
49.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
50.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.958
51.Kural Martin1999 USK Plzeň869
Pistulka Radek1997 USK Plzeň869
53.Oros Ladislav1971 Super Stars Most866
Port Jan1972 Super Stars Most866
55.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.856
56.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha845
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha845
58.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.840
59.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
60.Helar Ondřej1995 Start Jihlava831
61.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.800
62.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška798
63.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice797
64.Palán Václav2001 SK Prosek Praha794
65.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.778
66.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
68.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná758
69.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno689
70.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice678
71.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice634
72.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.632
73.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň630
74.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška618
75.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.615
76.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška608
77.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.607
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice607
79.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.606
80.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice600
81.Helar Jakub1992 Start Jihlava592
82.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.583
83.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové579
84.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 576
85.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic574
86.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera570
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.570
88.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové566
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška566
90.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.560
91.Konupka Jiří1965 BaC Kladno550
92.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice543
93.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové540
94.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice538
95.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové526
96.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno511
97.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
98.Šula Fabian1995 TJ Ostrov506
99.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha501
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.501
103.Morávek Michal2002 BaC Kladno498
104.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 494
105.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.476
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
108.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.473
109.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most468
110.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň467
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.467
112.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.464
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice464
114.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
115.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 448
116.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem446
117.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice445
118.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno442
119.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.440
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.440
121.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
122.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.436
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice436
124.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň430
126.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.428
127.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.425
128.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
129.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice404
130.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.400
131.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
134.Králíček Jan2000 Super Stars Most396
135.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.395
136.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice394
137.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc392
138.Poříz Leoš1974 Start Jihlava390
139.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.378
140.Čapek Jiří1975 Super Stars Most372
141.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno360
142.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást358
143.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.354
144.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 352
145.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
146.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
147.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.342
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
149.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň338
150.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.330
151.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
152.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka326
153.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.322
154.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň316
155.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
156.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany294
157.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek286
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc286
159.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 282
160.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc280
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
164.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice274
165.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže262
167.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice261
168.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 258
170.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň252
171.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno250
172.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
173.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.247
174.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka242
175.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň240
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.240
177.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek234
179.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka230
180.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.228
181.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
182.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.224
183.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 222
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka222
185.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.208
186.Hájek David2000 Super Stars Most206
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek206
188.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
189.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 204
190.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové203
191.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
Suttr Martin1979 Spartak Chrást202
195.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice200
196.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton198
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
198.Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
199.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice192
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
202.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.184
203.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
204.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
205.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň171
206.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
210.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín166
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
213.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice165
214.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže164
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 164
216.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek162
219.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek160
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně160
221.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
225.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Twardzik Adam2001 Super Stars Most154
228.Vild Petr1974 SK Jupiter150
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice150
230.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
231.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno138
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
238.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň136
239.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice128
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové128
243.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže126
249.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
252.Pašek Michal1987 SK Jupiter122
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 122
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
255.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
259.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.118
260.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice114
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany114
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
273.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.112
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
276.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
277.Straka Jakub2000 Super Stars Most102
278.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
279.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.92
280.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha90
282.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha86
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice86
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
288.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
291.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
309.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
310.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary68
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek68
312.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
314.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany62
315.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany60
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka60
317.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže54
318.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.52
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
321.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany50
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany50
323.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
331.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
343.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany40
348.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže38
349.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
351.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
353.Behenský Roman1967 Spartak Chrást30
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
356.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
359.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
363.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3784
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3296
4.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3120
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3112
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2952
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2464
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2424
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2408
10.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2088
11.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
12.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
14.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1472
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1389
16.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1376
17.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1336
18.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1334
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
20.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1320
21.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1236
22.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
23.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1061
24.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.994
25.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha968
26.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
27.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.896
28.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno883
29.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice810
30.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.796
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
32.Oros Ladislav1971 Super Stars Most772
33.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha754
34.Pistulka Radek1997 USK Plzeň724
35.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.678
36.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha677
37.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice675
38.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
39.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
40.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň618
Palán Václav2001 SK Prosek Praha618
42.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška614
43.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.587
44.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.566
45.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.558
46.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.555
47.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic541
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
49.Port Jan1972 Super Stars Most532
50.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice528
51.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 512
52.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
53.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno497
54.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.496
55.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 494
56.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava492
57.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže485
58.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň475
59.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice463
60.Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
61.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové449
62.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.440
63.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.438
64.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha426
65.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice404
66.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice396
67.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové392
68.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.387
69.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA386
70.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton376
71.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
72.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most350
73.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové338
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.338
75.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice336
77.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.330
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň330
79.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha328
80.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.326
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.326
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
83.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice320
84.Králíček Jan2000 Super Stars Most316
85.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
86.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást310
87.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.305
88.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
89.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 296
90.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka290
91.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka288
94.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc286
95.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
96.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
98.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera278
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice278
100.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.272
101.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha261
102.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
103.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.256
104.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.246
106.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
107.Konupka Jiří1965 BaC Kladno234
108.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška226
109.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.224
110.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice220
111.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
112.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň215
113.Helar Jakub1992 Start Jihlava214
114.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
115.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha202
116.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.198
117.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
118.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
119.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek182
120.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
121.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
122.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton168
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.168
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška168
125.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín166
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem166
128.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
Louda Jiří1995 USK Plzeň165
130.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek164
131.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany162
132.Hájek David2000 Super Stars Most160
133.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
134.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 156
136.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
137.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
140.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže150
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.150
145.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc144
146.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
148.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera132
149.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže130
Morávek Michal2002 BaC Kladno130
151.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
152.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.124
153.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.120
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno120
158.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany118
159.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže116
160.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Suttr Martin1979 Spartak Chrást114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
166.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.112
169.Novotný Robert1978 BaC Kladno108
170.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 102
171.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
172.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 98
173.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 95
174.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
176.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.90
180.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
182.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany86
186.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
187.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.80
189.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň78
194.Pašek Michal1987 SK Jupiter74
195.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
196.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň70
197.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
200.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže66
201.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže64
202.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava56
204.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
205.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
206.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
207.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.46
Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
213.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
224.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
225.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
227.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
228.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
231.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany28
232.Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
236.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
239.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže18
240.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
241.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
244.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3352
2.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3136
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3064
4.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2776
Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2776
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2576
7.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2448
8.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2144
9.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2080
10.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2077
11.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1928
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1808
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1781
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
15.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1664
16.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1624
17.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1501
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1323
19.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1272
20.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
21.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1142
22.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1126
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1058
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1013
26.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1005
27.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška936
28.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava895
29.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 889
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
31.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most862
32.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice819
33.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň800
34.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice784
35.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice736
36.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.724
37.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice676
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.672
39.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek630
40.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
41.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most618
42.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice598
43.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín592
44.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha589
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň586
46.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.582
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice577
48.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno572
49.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.570
50.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.569
51.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha560
52.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice522
53.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
54.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška475
55.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.472
56.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha435
57.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
58.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.408
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
60.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
61.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň402
62.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
64.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice399
65.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže382
66.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
67.Vocelková Anna1994 USK Plzeň366
68.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže365
69.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.359
70.Zachová Adéla2001 Start Jihlava358
71.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
72.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
73.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.328
74.Dufková Monika1999 BaC Kladno312
75.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.298
76.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc294
77.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
78.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
80.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek278
81.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic274
82.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany270
83.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže259
84.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.258
85.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
86.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
87.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.245
88.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek238
89.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice237
90.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
91.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.222
92.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.210
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň210
94.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
95.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
96.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
97.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
98.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
99.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 164
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
101.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže161
102.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.152
103.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň150
106.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice146
107.Polívková Eliška1998 USK Plzeň139
108.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
109.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
111.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice120
112.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
113.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
114.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Srbová Adéla2000 BaC Kladno110
116.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek106
117.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
118.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
119.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera96
120.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
121.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
122.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most86
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany86
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice86
129.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
131.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
132.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň78
Bláhová Barbara1975 SK Jupiter78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.78
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
140.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
141.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň74
142.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.66
144.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha54
145.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
146.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera42
149.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany40
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
151.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany38
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
155.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
156.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
159.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
160.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
162.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek14
163.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4944
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4704
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3664
4.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška3512
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3512
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3184
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3144
8.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3064
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2968
10.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2960
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2960
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2944
13.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2776
14.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2448
15.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.2376
16.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2208
17.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1952
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1904
19.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1800
20.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1789
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1784
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1656
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1656
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1656
25.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1630
26.Krocová Martina1988 Super Stars Most1616
27.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1605
28.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1589
29.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1576
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1550
31.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1536
32.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1525
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1456
35.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1432
36.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1330
37.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1311
38.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1267
39.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1214
40.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
41.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1104
42.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
43.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1044
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1034
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1034
46.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1016
47.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň998
48.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most935
49.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most934
50.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.916
51.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 914
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 914
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice914
54.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
55.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha894
56.Vocelková Anna1994 USK Plzeň887
57.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.874
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha866
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha866
60.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
61.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha856
62.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most832
63.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň830
64.Srbová Adéla2000 BaC Kladno786
65.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška771
66.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín770
67.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška736
68.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
69.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
70.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice673
71.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek666
72.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
73.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice602
74.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.594
75.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.589
76.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice585
77.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice520
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
81.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic508
82.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno504
83.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most501
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň501
85.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava496
86.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
87.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.486
88.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
89.Zachová Adéla2001 Start Jihlava470
90.Pořízová Radka1977 Start Jihlava467
91.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.456
92.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava422
93.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
95.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
96.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice395
97.Dufková Monika1999 BaC Kladno390
98.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže385
99.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.381
100.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek378
101.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany342
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška342
103.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton318
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň318
105.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
106.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
107.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže293
108.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
109.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
110.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.282
112.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice280
Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
115.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.278
116.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
117.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.275
119.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň270
120.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže266
121.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň258
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň258
123.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
124.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže242
125.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.240
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek240
127.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
128.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň228
129.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice227
130.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter226
131.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.224
132.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha212
133.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek211
134.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
136.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
138.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 192
139.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
140.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
141.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
142.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
143.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
144.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek162
145.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka160
146.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc156
147.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.152
148.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
150.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 148
152.Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
155.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.128
156.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
157.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Polívková Eliška1998 USK Plzeň125
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
162.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.114
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
170.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
171.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice110
172.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
174.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany90
175.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
181.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
186.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
187.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň50
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň50
190.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany46
191.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
197.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže38
199.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
205.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
206.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3872
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
4.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové3120
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3112
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2704
7.Krocová Martina1988 Super Stars Most2432
8.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2424
9.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2269
10.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
11.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1896
12.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1781
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1544
16.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1472
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1365
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1334
19.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
20.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1320
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1168
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1088
23.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1046
25.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.994
26.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most902
27.Srbová Adéla2000 BaC Kladno830
28.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.784
29.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška752
30.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň744
31.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice728
32.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha711
33.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
34.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice638
35.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek630
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška630
37.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha628
38.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava621
39.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň618
40.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.616
41.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha604
42.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice594
43.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín590
45.Vocelková Anna1994 USK Plzeň585
46.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.567
47.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most563
48.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava532
49.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška511
50.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 508
51.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice506
52.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.505
53.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 500
54.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.499
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
56.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha490
57.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice458
58.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice440
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.440
60.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.438
61.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice432
62.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha424
63.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka404
64.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice398
65.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha396
66.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška392
67.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 382
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
69.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
70.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic368
71.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže355
72.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
73.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice350
74.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
75.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 330
76.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek326
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
78.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
80.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.318
81.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň310
82.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.302
83.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek282
84.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
86.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera278
87.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most272
88.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most268
89.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.266
90.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice263
91.Erbenová Monika1986 BaC Kladno261
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha261
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
94.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže258
95.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.254
96.Dufková Monika1999 BaC Kladno252
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice252
98.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
99.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň248
100.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
101.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.238
102.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most234
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.234
104.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice232
105.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.224
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
107.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno216
108.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň215
109.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.214
Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
111.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
113.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
114.Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno200
115.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.198
116.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška196
117.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň186
118.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň182
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera182
120.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
121.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
122.Polívková Eliška1998 USK Plzeň165
123.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
124.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.156
125.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
127.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
130.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
131.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.138
133.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek132
134.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže130
136.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice126
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
139.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
142.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.124
143.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
144.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany118
145.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
148.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
149.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
151.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek98
152.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter94
153.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
155.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
157.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
160.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
161.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín82
162.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
168.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany76
169.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka72
170.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
174.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany66
175.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
176.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter52
177.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice46
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice46
182.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.42
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
194.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
195.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
199.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň33
200.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
202.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter26
Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást26
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek26
206.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
207.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín12
208.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
2Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
3OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
4OP dospělých - MostSKP14.01.2017
5OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
6OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
7OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
8OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
9OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
10OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
11GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
12MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
13GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
14GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
15GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
16GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
17GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
18GPC dospělých - MostC04.03.2017
19GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
20GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
21VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
22GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
23GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
24GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
25GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
26GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
27GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
283. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
29GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
30Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
31GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
32GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
33GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
34GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
35GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
36GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
37GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
384. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
39GPB Most - MostB04.06.2017
40GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
41Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
42GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
43GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
44GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
45GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
46GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
47GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
481. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
49GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
50GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
51GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
52GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
53GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
54GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
552. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
56GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
57Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
58GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
59GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
60GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
61GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading