logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 07.12.2017

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
26.11.2016 - 07.12.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2501
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2294
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2168
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2064
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1595
6.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1558
7.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1376
8.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1360
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1340
10.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1184
11.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1008
12.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice884
13.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice803
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.803
15.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem800
16.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.745
17.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg720
19.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.708
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.708
21.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha687
22.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.684
23.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice670
25.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav646
26.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.635
27.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice610
28.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.603
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary591
30.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
31.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka536
32.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
33.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 526
34.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.505
35.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
36.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.477
37.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
38.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové466
39.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice456
40.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
41.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš428
42.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice421
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
44.Kundrát David2006 Badminton VK Aš418
45.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha392
46.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.384
47.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka380
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
49.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany367
50.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
52.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice345
53.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.322
54.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.320
61.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.312
62.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka300
63.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha299
64.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
65.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
66.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.284
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové284
68.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
70.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk272
71.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou271
72.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice268
73.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice262
74.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
75.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.259
76.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice256
77.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš248
78.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice244
79.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš241
80.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové233
81.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice229
82.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary225
83.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.221
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
85.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.216
Solar Jan2005 SK Prosek Praha216
87.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže213
88.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
89.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice205
90.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice203
91.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš200
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
94.Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg192
95.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice190
96.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.184
97.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice181
98.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Seidl Filip2006 Super Stars Most180
100.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou178
101.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.176
102.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
103.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
106.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice168
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
109.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice167
110.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA162
111.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice160
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA160
Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
114.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY156
116.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Klokan Jakub2008 Super Stars Most144
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 144
121.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš140
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice140
123.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.138
124.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 132
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice132
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
127.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín130
128.Gašparín Adam2007 Super Stars Most128
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha128
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha128
131.Jonáš Václav2006 BaC Kladno127
132.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno124
133.Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš123
134.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha119
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže119
136.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
138.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice114
139.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.113
140.Vališ Jan2006 Super Stars Most112
141.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.110
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice110
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha110
144.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka108
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
147.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
149.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.103
Klokan Jan2006 Super Stars Most103
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš103
152.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš100
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha100
154.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.98
155.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš97
157.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.96
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
161.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary94
162.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice91
163.Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou90
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
166.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové89
167.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.86
168.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.85
169.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška84
172.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.82
173.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš81
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
175.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.79
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 79
177.Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou78
178.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.76
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.76
180.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 71
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice71
182.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.69
183.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
184.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA67
185.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most66
188.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.64
189.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.61
190.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
191.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha58
Russina Jan2005 Kabal team Karviná58
193.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha57
194.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic56
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.56
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže56
198.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín55
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary55
200.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
204.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA52
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 52
206.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
207.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA46
210.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
211.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.43
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.43
213.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg42
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
226.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná41
227.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice40
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha40
229.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš39
230.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
231.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
233.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
234.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
235.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.34
236.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
241.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.32
243.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
244.Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška30
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.30
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.30
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
249.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most28
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 28
251.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš27
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 27
253.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
255.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná25
258.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
259.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha23
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha23
261.Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 22
262.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Nový Mikuláš2005 SK Hamr, z.s. 21
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.21
266.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
268.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.19
269.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš18
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most18
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary18
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav18
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice18
281.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín16
283.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
284.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
287.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha13
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
292.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
298.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.11
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice11
300.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Slížek Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
307.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Mrozek Adam2005 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Šmedek Jan2005 SK Podolí9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 9
319.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.7
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno7
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
322.Belda Josef2005 BK 93 Hořovice6
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 6
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 6
328.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
329.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk4
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
333.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice3
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
337.Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
339.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3094
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3077
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2774
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2176
5.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1829
6.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1776
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1776
8.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1696
9.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1590
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1584
11.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1526
12.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1472
13.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1456
14.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1413
15.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1376
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1326
17.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1288
18.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary1229
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1197
20.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1159
21.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1102
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1102
23.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1043
24.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1016
25.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 980
26.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice960
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice960
28.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.945
29.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.920
30.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice912
31.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most874
32.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.872
33.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg788
34.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové778
35.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.732
36.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav730
38.Kundrát David2006 Badminton VK Aš708
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš708
40.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.683
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka683
42.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.682
43.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové671
44.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
45.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
46.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice558
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice558
48.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.551
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.551
50.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.542
51.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš540
52.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
53.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
54.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
55.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha505
56.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha492
57.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany489
58.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.478
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk478
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.478
61.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha471
62.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha458
63.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín452
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
65.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem450
66.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice435
67.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka433
68.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice431
69.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.428
71.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.420
72.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
73.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
74.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.399
75.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice395
76.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice392
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.392
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
79.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
80.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
81.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.372
82.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice367
83.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
84.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary340
85.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
86.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové331
Solar Jan2005 SK Prosek Praha331
88.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka324
89.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.322
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.322
91.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš320
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš320
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice320
95.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou318
96.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže316
97.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.314
98.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
99.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš304
100.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha299
101.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
102.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš290
103.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
105.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice284
106.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice280
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže280
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
110.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.267
111.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.262
112.Jonáš Václav2006 BaC Kladno259
113.Seidl Filip2006 Super Stars Most256
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.256
115.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA252
116.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice248
117.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 244
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA244
120.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice242
Melcher Patrik2006 SK Podolí242
122.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.240
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice240
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
127.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most238
128.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha236
129.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice228
Suchopár Jan2006 Super Stars Most228
131.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice222
132.Klokan Jakub2008 Super Stars Most216
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
134.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.208
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
136.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice204
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm204
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
140.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice202
142.Klokan Jan2006 Super Stars Most200
143.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
144.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
147.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže184
148.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno181
149.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou180
Vališ Jan2006 Super Stars Most180
153.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.172
154.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice170
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín170
157.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.166
159.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
160.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové164
161.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.162
163.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 158
164.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška156
169.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.154
170.Gašparín Adam2007 Super Stars Most152
171.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
172.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA148
173.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 146
174.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš144
175.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň138
176.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha134
178.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.130
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná130
180.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín128
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín128
182.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha126
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice126
184.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 124
185.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
188.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha118
190.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou114
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou114
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY114
195.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA110
196.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 104
198.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.96
199.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka90
200.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš88
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná88
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Russina Jan2005 Kabal team Karviná88
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
206.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš86
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš86
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary86
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
217.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
220.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
221.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška78
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.78
Šmedek Jan2005 SK Podolí78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
238.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha66
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha66
240.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice64
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
242.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
243.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha52
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
245.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
246.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš46
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
250.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrozek Adam2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
264.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
266.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 38
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 38
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
271.Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
284.Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2694
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2168
3.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2144
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1822
5.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1541
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1268
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1190
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1168
9.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1136
10.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
11.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
12.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.985
13.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.963
14.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha886
15.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha863
16.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice861
17.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice860
18.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg821
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.803
20.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary789
21.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice776
22.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 754
23.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice693
24.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
25.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.577
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš553
27.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav540
29.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most538
30.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem529
31.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš502
32.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.496
33.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.481
34.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
35.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
36.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.469
37.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
38.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín431
39.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové426
40.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha424
41.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
43.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
44.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice410
45.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.395
46.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice392
48.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové382
49.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.380
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
51.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.356
54.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice350
55.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
56.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.346
57.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš344
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka344
59.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany328
60.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha323
61.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
62.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice316
63.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka304
64.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice284
65.Solar Jan2005 SK Prosek Praha283
66.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha280
67.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš276
68.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš272
69.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.264
70.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
71.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.255
72.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem252
73.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
74.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice244
75.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
76.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
77.Jonáš Václav2006 BaC Kladno209
78.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.208
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice208
81.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.206
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš206
83.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
84.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice200
85.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice198
86.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice188
88.Seidl Filip2006 Super Stars Most184
89.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.180
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka180
91.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.176
92.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha174
93.Suchopár Jan2006 Super Stars Most172
94.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice168
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
97.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
98.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice164
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže164
100.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš162
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 162
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
103.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice159
104.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary156
105.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most154
106.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
107.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
108.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 142
109.Klokan Jakub2008 Super Stars Most140
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
111.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.136
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice136
Vališ Jan2006 Super Stars Most136
114.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY134
115.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
116.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice132
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka132
119.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové130
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice130
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice130
123.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
124.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno128
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice128
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice128
127.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.126
128.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
129.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.122
130.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
132.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA117
133.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
134.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
139.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
140.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha101
141.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
143.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.97
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice97
145.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
147.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most94
148.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
149.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA89
150.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice88
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha88
153.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
154.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
156.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš84
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
159.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
160.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.82
162.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň78
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
164.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha77
165.Klokan Jan2006 Super Stars Most76
166.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha74
167.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA72
168.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha70
169.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
170.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA64
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha64
173.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha62
174.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.54
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice54
176.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
177.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš46
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
187.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
208.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
209.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 38
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.38
212.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic28
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice28
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
217.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 27
218.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
227.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
228.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha17
229.Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice14
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
239.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.13
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
244.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav12
Šmedek Jan2005 SK Podolí12
253.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2694
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2582
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2282
4.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2064
5.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1766
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1616
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1350
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1340
9.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1213
10.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1200
11.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1182
12.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1072
13.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.963
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
15.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.899
16.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most848
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka848
18.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice790
19.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice733
20.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš708
21.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové670
22.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.579
23.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové530
24.Benediktová Klára2005 USK Plzeň529
25.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.528
26.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice514
27.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka511
28.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.505
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.505
30.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha501
31.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
32.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.474
33.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
34.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha459
35.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha456
36.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice454
37.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.442
38.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.422
39.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.412
40.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.404
41.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha396
42.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk392
43.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha364
44.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
46.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 354
47.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.351
48.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
49.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany341
50.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka334
51.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš332
53.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha328
54.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice324
55.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín320
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice320
59.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš308
60.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany307
61.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš304
62.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže301
63.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice296
65.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice293
66.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha292
67.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
69.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.284
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.284
71.Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.280
72.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
73.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš269
74.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
76.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha259
77.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha256
79.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice252
80.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
81.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice247
82.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.246
83.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.244
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha244
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
86.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha236
87.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice230
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
89.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA228
90.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín226
91.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou224
92.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice220
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.220
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
95.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.214
96.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže209
97.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín208
99.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
100.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.196
Portová Anna2007 Super Stars Most196
102.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.194
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.194
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava194
105.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno193
106.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem190
107.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha184
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
109.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most176
110.Marková Julie2005 Start Jihlava172
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.172
112.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.171
113.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno170
114.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.169
115.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
117.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.164
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha164
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno164
120.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice162
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš162
122.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže161
123.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.160
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice160
127.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.159
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš159
129.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
130.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice156
131.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
132.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
134.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
135.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
136.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary143
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška143
138.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most142
139.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.141
140.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.139
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice139
142.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
143.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.135
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice135
145.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice132
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
148.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice130
149.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most128
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
152.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava127
153.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice126
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem126
155.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice125
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové125
157.Chvastková Julie2006 Start Jihlava120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most120
160.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.118
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
162.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
163.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové111
164.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.101
165.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.98
166.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
167.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek90
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
169.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
170.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.85
171.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
172.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň78
173.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.75
174.Křížová Anna2006 Super Stars Most73
175.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
176.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha71
177.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice70
178.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY68
179.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA66
181.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.64
182.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš61
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 61
184.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary60
185.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.59
186.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.58
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno58
189.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most57
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
191.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
194.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.54
195.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 51
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic51
197.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA49
198.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice48
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary48
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.48
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
202.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou46
207.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže44
208.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Šmerdová Šárka2005 SK Brno Slatina, z.s.42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
213.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
214.Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
215.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha37
216.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno35
217.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 34
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem34
219.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
220.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany32
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.32
222.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice31
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic31
224.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Pelikánová Tamara2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
Poláková Karolína2005 BaC Kladno30
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
229.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.29
230.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY28
231.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.27
232.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
233.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.24
Jonášová Klára2006 BaC Kladno24
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
236.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most22
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
239.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton21
240.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha20
Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice20
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 20
244.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha19
245.Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav18
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
249.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha17
250.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha16
251.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
252.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 13
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
259.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 12
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub12
Staňková Nela2005 Ostrava Badminton Klub12
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most12
265.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.10
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka10
269.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice9
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.9
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany9
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha9
277.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
279.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk6
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
283.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš5
285.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha4
Herudková Elen2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.4
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
290.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
293.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton1
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2960
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2742
5.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2294
7.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice2006
8.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1798
9.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1776
10.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1558
11.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1494
12.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1482
13.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1406
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1365
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1306
16.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1269
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1269
18.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha1197
19.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš1158
20.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1127
21.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice995
22.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice976
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.976
25.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha960
26.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most959
27.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové918
28.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň791
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.791
31.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.745
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.745
33.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.720
34.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové719
35.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
36.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.680
37.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha618
38.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk610
39.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.588
40.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.575
41.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
43.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha554
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha554
45.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany549
46.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.542
47.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.540
48.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha539
49.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.530
50.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
51.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice518
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
54.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš505
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš505
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem505
57.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem503
58.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha492
59.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
60.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
61.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
62.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha466
63.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha465
64.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.463
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.463
66.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice455
67.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha452
68.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.446
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany446
70.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.442
71.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka437
72.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín431
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.431
74.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka422
75.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice420
76.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
77.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA416
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.416
79.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš408
80.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha406
81.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.395
82.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice392
Marková Julie2005 Start Jihlava392
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava392
87.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha388
88.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.386
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno386
90.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice380
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.380
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice380
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš380
94.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.376
95.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš368
96.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín359
97.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.356
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže356
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA356
103.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
104.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže328
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice328
106.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
110.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín317
111.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
112.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice312
114.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 304
115.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
116.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.295
117.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
118.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice289
119.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most288
120.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno287
122.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.284
123.Chvastková Julie2006 Start Jihlava280
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Portová Anna2007 Super Stars Most280
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava280
127.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
128.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice276
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice276
130.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice270
131.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška268
132.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most260
133.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most256
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže256
135.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
136.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.248
137.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most244
138.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.242
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice242
141.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.239
142.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
144.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
145.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
146.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.206
147.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice192
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.192
149.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.190
150.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš182
151.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice180
152.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice176
154.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno170
155.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
157.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA164
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
159.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.162
160.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice156
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
165.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany154
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem154
167.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
168.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice140
170.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
171.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno128
173.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou125
174.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.120
Jonášová Klára2006 BaC Kladno120
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
177.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice118
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most118
179.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.116
180.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub114
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.114
Staňková Nela2005 Ostrava Badminton Klub114
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
186.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha106
187.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha104
188.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice98
189.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 94
190.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.92
191.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
198.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
199.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.80
200.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Poláková Karolína2005 BaC Kladno78
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Šmerdová Šárka2005 SK Brno Slatina, z.s.78
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
209.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
210.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
211.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary66
212.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha64
213.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha60
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
216.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže52
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 52
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA52
220.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 46
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
227.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav42
233.Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice40
234.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most38
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.38
237.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha34
238.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY26
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY26
247.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2454
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2334
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2258
4.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1904
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1664
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1541
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1292
8.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1258
9.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1110
10.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1106
11.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
12.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.985
14.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha896
15.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha886
16.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice861
17.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha822
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.803
19.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.795
20.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.792
21.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice778
22.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka767
23.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš756
24.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.719
25.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice693
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň591
27.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem565
28.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha555
29.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
30.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové528
31.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka516
32.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.508
33.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš502
34.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem494
35.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
36.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
37.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
38.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.455
39.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.432
40.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín431
41.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk392
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice392
43.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové382
44.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka368
45.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.363
46.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
47.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha357
48.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
50.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha348
51.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.347
52.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš344
53.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.343
54.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.338
55.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš336
56.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany328
57.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.326
58.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.320
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
61.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.318
62.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.317
63.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.316
65.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice312
66.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
67.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice304
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany304
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
70.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice284
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš284
73.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.280
74.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 274
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha274
76.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most268
77.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha256
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.256
80.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha252
81.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže244
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava244
83.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.232
84.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou224
85.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.216
86.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.214
87.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.212
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
90.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno209
91.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice208
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice208
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.208
97.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice206
98.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
100.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha199
101.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš196
102.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
103.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
104.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most184
105.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha178
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.178
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha178
108.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice174
109.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice172
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.172
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
114.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
115.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most168
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže168
117.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice166
118.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
120.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.162
121.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
122.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
124.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA151
125.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice148
126.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
127.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice144
128.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
129.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.142
Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
131.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
132.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
133.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
134.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary132
136.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice130
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška130
141.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové128
142.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
143.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice120
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha120
148.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice119
149.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem116
150.Portová Anna2007 Super Stars Most114
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
153.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
154.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
155.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
156.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
158.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.94
159.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha92
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany92
161.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.90
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
163.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš88
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
165.Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
167.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice84
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava84
170.Křížová Anna2006 Super Stars Most82
171.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
172.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
173.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
174.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 70
175.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice68
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
177.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
178.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA65
179.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
180.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín55
181.Marková Julie2005 Start Jihlava54
182.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
185.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Poláková Karolína2005 BaC Kladno42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
192.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA40
194.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
195.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň30
196.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.29
197.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha28
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 28
199.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
210.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha18
211.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice14
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice14
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 14
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY14
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
218.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 13
224.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub12
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav12
Staňková Nela2005 Ostrava Badminton Klub12
231.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže4
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY4
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1MČR U13 - Český KrumlovMČR27.11.2016
2GPD U13 - České BudějoviceD03.12.2016
3GPC U13 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC03.12.2016
4VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
5GPC U13 - otevřený - KladnoC04.12.2016
6VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceE5004.12.2016
7Vánoční turnaj U13 - otevřený - LiberecC18.12.2016
81. GPD U13 - Praha - HamrD07.01.2017
9Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5007.01.2017
101. GPD U13 - MostD08.01.2017
111. GPD U13 - LiberecD08.01.2017
121. GPC U13 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
131. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
141. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
15GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
161. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
171. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
181. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
191. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
201. GPA U13 - AšA05.02.2017
21GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
22GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
23GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
24GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
25GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
26Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
27Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
28GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
29GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
30GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
31GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
32GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
33GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
34GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
351. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
36GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
372. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
38GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
392. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
40GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
41GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
42GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
43X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
442. GPD U13 - MostD07.05.2017
452. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
462. GPC U13 - MostC13.05.2017
472. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
482. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
492. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
50GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
512. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
522. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
53GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
54GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
552. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
56GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
572. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
58Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
59GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
60GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
61GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
62GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
63GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
64KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
65KP U13 - LiberecD30.09.2017
66GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
67GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
68GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
69GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
70GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
71GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
72GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
73GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
74Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
75GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
76GPD U13 - PrahaD04.11.2017
77OP U13 - AšSKP12.11.2017
78OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
79OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
80OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
81OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
82OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
83GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
84GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
85OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
86GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
87GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
88GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
89OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading