logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 14.12.2017

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
14.12.2016 - 14.12.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3365
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2774
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2744
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2352
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2069
6.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1814
7.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1744
8.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1416
9.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1286
10.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1192
11.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1184
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1184
13.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.989
14.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.931
15.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg918
16.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.906
17.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice884
18.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice803
19.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.801
20.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.726
21.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.708
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.708
23.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha687
24.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice670
26.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav646
27.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.635
28.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice610
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary597
30.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
32.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 526
33.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.509
34.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.505
35.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
36.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
37.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové466
38.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka464
39.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
40.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš428
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice421
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
43.Kundrát David2006 Badminton VK Aš418
44.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha392
45.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.384
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice384
47.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka380
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
49.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany367
50.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
52.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice345
53.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.322
54.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.320
60.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.312
61.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha299
62.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
63.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.284
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové284
65.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
66.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk272
67.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou271
68.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice268
69.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice262
70.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
72.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.259
73.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
74.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš248
75.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice244
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice244
77.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš241
78.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
79.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové233
80.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice229
81.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary225
82.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka222
83.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.221
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
85.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.216
Solar Jan2005 SK Prosek Praha216
87.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice215
88.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže213
89.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
90.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice205
91.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš200
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
94.Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg192
95.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice190
96.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.184
97.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice181
98.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Seidl Filip2006 Super Stars Most180
100.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou178
101.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.176
102.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
103.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
106.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice168
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
109.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice160
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA160
Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
112.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY156
114.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Klokan Jakub2008 Super Stars Most144
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 144
119.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice141
120.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš140
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice140
122.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.138
123.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 132
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
125.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín130
126.Gašparín Adam2007 Super Stars Most128
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha128
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha128
129.Jonáš Václav2006 BaC Kladno127
130.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno124
131.Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš123
132.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
133.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha119
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže119
135.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
137.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice114
138.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.113
139.Vališ Jan2006 Super Stars Most112
140.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.110
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha110
142.Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
143.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
145.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.103
Klokan Jan2006 Super Stars Most103
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš103
148.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA102
149.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš100
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha100
151.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.98
152.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš97
154.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.96
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
157.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary94
158.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice91
159.Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou90
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
162.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové89
163.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.86
164.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.85
165.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice84
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška84
169.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.82
170.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš81
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
172.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.79
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 79
174.Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou78
175.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.76
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.76
177.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm75
178.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 71
179.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.69
180.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
181.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA67
182.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most66
185.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.64
186.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice61
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.61
188.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
189.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha58
Russina Jan2005 Kabal team Karviná58
191.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha57
192.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic56
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže56
195.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín55
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary55
197.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
202.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA52
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 52
204.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.51
205.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha50
206.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA46
209.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
210.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.43
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.43
212.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg42
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
226.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice40
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha40
228.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš39
229.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
230.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín37
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
233.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
234.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
235.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.34
236.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
241.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
242.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
243.Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška30
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.30
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.30
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
248.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav29
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.29
250.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most28
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 28
252.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš27
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 27
254.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
256.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná25
259.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
260.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha23
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha23
262.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 22
265.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Nový Mikuláš2005 SK Hamr, z.s. 21
268.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
270.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.19
271.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš18
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most18
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary18
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice18
281.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín16
283.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
285.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
289.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha13
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
294.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno12
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
301.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice11
302.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Slížek Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
309.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.9
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Mrozek Adam2005 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Šmedek Jan2005 SK Podolí9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 9
321.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
322.Belda Josef2005 BK 93 Hořovice6
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 6
329.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
331.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
335.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice3
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
339.Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
342.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3365
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3350
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3094
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2944
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha2352
6.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice2160
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2160
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2064
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2064
10.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1952
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1829
12.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1696
13.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1584
14.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1576
15.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1528
16.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1526
17.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1512
18.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1488
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1444
20.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1368
21.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1360
22.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1288
23.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1229
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary1229
25.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1194
26.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1159
27.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice1158
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice1158
29.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice1134
30.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1102
31.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 980
32.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.920
33.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.872
34.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg788
35.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové778
36.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.732
37.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav730
39.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha729
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha729
41.Kundrát David2006 Badminton VK Aš708
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš708
43.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.693
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice693
45.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.683
46.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové671
47.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka647
48.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
49.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
50.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice558
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice558
52.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.551
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.551
54.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.542
55.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš540
56.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
57.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
58.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
59.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha492
60.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany489
61.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.478
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk478
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.478
64.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha458
65.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín452
66.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem450
67.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka433
68.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice431
69.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
70.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové427
71.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.420
72.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
73.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
75.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice395
76.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice392
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.392
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
80.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
81.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
82.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.372
83.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice367
84.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
85.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary340
86.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
87.Solar Jan2005 SK Prosek Praha331
88.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.322
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.322
90.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš320
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš320
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice320
94.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou318
95.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže316
96.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.314
97.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
98.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha299
99.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
100.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš290
101.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
103.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice284
104.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice280
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže280
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
107.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.267
108.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.262
109.Jonáš Václav2006 BaC Kladno259
110.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka258
111.Seidl Filip2006 Super Stars Most256
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.256
113.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice248
114.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 244
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA244
117.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice242
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice242
Melcher Patrik2006 SK Podolí242
120.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.240
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice240
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
125.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most238
126.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha236
127.Suchopár Jan2006 Super Stars Most228
128.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš226
129.Klokan Jakub2008 Super Stars Most216
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
131.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.208
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
133.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice204
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm204
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
137.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice202
139.Klokan Jan2006 Super Stars Most200
140.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
141.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
144.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice190
145.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže184
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice184
147.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno181
148.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou180
Vališ Jan2006 Super Stars Most180
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA180
153.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.172
154.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice170
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín170
157.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.166
159.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
160.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové164
161.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.162
163.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 158
164.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška156
169.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.154
170.Gašparín Adam2007 Super Stars Most152
171.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
172.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA148
173.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 146
174.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš144
175.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň138
176.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha134
178.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.130
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná130
180.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín128
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín128
182.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha126
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice126
184.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 124
185.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
188.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha118
190.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou114
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou114
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY114
195.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA110
196.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 104
198.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.96
199.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš88
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná88
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Russina Jan2005 Kabal team Karviná88
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
205.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš86
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš86
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary86
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
216.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
219.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
220.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška78
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.78
Šmedek Jan2005 SK Podolí78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
237.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha66
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha66
239.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice64
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
241.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
242.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha52
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
244.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
245.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš46
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
249.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrozek Adam2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
263.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
265.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 38
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 38
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
270.Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
283.Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3270
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2936
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2296
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2144
5.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2117
6.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1814
7.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1712
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1584
9.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1286
10.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1200
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1171
12.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1072
13.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
14.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1061
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
16.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
17.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.963
18.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice860
19.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice834
20.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg821
21.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice776
22.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 754
23.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice693
24.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha642
25.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary591
26.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.577
27.Kundrát David2006 Badminton VK Aš553
28.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav540
30.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most538
31.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem529
32.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš502
33.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
34.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.496
35.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.487
36.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
37.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
38.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
39.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha434
40.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín431
41.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové426
42.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
43.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
44.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice410
45.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice404
46.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.395
47.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice392
49.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové382
50.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.380
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
52.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.356
55.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
56.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.346
57.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš344
58.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany328
59.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha323
60.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
61.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice316
62.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka304
63.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka290
64.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice284
65.Solar Jan2005 SK Prosek Praha283
66.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš276
67.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.264
68.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
69.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.255
70.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem252
71.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
72.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha244
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice244
74.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš242
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
76.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
77.Jonáš Václav2006 BaC Kladno209
78.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.208
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice208
81.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.206
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš206
83.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice200
84.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice188
86.Seidl Filip2006 Super Stars Most184
87.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.180
88.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.176
89.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha174
90.Suchopár Jan2006 Super Stars Most172
91.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
93.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
94.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže164
95.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš162
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 162
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
98.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
99.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary156
100.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most154
101.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice152
103.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
104.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 142
106.Klokan Jakub2008 Super Stars Most140
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
108.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice138
109.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.136
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice136
Vališ Jan2006 Super Stars Most136
112.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY134
113.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice133
115.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice132
117.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové130
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice130
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice130
121.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
122.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno128
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice128
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice128
125.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.126
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka126
127.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
128.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.122
129.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
131.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA117
132.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
133.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
138.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
139.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha101
140.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
142.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.97
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice97
144.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
146.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most94
147.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
148.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA89
149.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice88
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha88
152.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
153.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
155.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš84
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
158.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
159.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.82
161.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň78
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka78
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
164.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha77
165.Klokan Jan2006 Super Stars Most76
166.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha74
167.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA72
168.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha70
169.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
170.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA64
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha64
173.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha62
174.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.54
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice54
176.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
177.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš46
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
187.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
208.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
209.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 38
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.38
212.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic28
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice28
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
217.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 27
218.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
227.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
228.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha17
229.Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice14
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
239.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.13
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
244.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav12
Šmedek Jan2005 SK Podolí12
253.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3174
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2870
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2352
4.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2054
5.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1994
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1904
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1824
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1814
9.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice1552
10.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
11.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
12.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1085
13.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1072
14.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1029
15.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.963
16.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice931
17.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
18.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš906
19.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most848
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka848
21.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.789
22.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové752
23.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové646
24.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha537
25.Benediktová Klára2005 USK Plzeň529
26.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.528
27.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice514
28.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka511
29.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.505
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.505
31.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha482
32.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
33.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.474
34.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
35.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha463
36.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
37.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.442
38.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.422
39.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.412
40.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.404
41.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha396
42.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk392
43.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.373
44.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha364
45.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
47.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 354
48.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.346
49.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
50.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany341
51.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka334
52.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš332
54.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha328
55.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice324
56.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín320
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice320
60.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš308
61.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany307
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš304
63.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže301
64.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice296
66.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice293
67.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha292
68.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
70.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.284
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.284
72.Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.280
73.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš269
74.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
76.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha259
77.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha256
79.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice252
80.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
81.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice247
82.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.246
83.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.244
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha244
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
86.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha236
87.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice230
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
89.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín226
90.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou224
91.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice220
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.220
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
94.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.214
95.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže209
96.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín208
98.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
99.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.196
Portová Anna2007 Super Stars Most196
101.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.194
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.194
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava194
104.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem190
105.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA186
106.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
107.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most176
108.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Marková Julie2005 Start Jihlava172
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.172
111.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.171
112.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno170
113.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.169
114.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
115.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.164
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha164
117.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno163
118.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice162
120.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže161
121.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.160
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice160
125.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.159
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš159
127.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
128.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice156
129.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
130.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
132.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš150
133.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
134.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary143
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška143
136.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most142
137.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.141
138.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.139
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice139
140.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
141.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.135
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice135
143.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
145.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice130
146.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most128
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
149.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava127
150.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice126
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem126
152.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice125
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové125
154.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice124
155.Chvastková Julie2006 Start Jihlava120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno120
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most120
159.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.118
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
161.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
162.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové111
163.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.101
164.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.98
165.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
166.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek90
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
168.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
169.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.85
170.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
171.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
172.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.75
173.Křížová Anna2006 Super Stars Most73
174.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
175.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha71
176.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice70
177.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY68
178.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA66
179.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.64
180.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš61
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 61
182.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary60
183.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.59
184.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.58
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno58
187.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most57
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
189.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
192.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.54
193.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 51
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic51
195.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA49
196.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice48
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary48
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.48
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
200.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou46
205.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Šmerdová Šárka2005 SK Brno Slatina, z.s.42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
210.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
211.Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
212.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha37
213.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno35
214.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 34
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem34
216.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
217.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany32
218.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice31
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic31
220.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Pelikánová Tamara2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
224.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.29
225.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY28
226.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.27
227.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
228.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
230.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.24
Jonášová Klára2006 BaC Kladno24
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
233.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most22
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
236.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha20
Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice20
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 20
240.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha19
241.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav18
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
247.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha17
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.17
249.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha16
251.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
252.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 13
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
259.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 12
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub12
Staňková Nela2005 Ostrava Badminton Klub12
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most12
264.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk11
265.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
268.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice9
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.9
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany9
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha9
275.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
278.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
280.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton5
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš5
283.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha4
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
287.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
288.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
291.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2960
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2960
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2742
6.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice2582
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2582
8.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš2560
9.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1968
10.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1776
12.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1744
13.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1728
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1728
15.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1680
16.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha1656
17.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1592
18.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1504
19.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1469
20.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1446
21.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1325
22.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1181
23.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš1158
24.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1104
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
26.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1064
27.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
28.Benediktová Klára2005 USK Plzeň989
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
30.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.976
31.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.931
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.931
33.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové918
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.918
35.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové719
36.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
37.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.680
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.680
39.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha618
40.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk610
41.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.588
42.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.575
43.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
45.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha554
46.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany549
47.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.542
48.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.540
49.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha539
50.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.530
51.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
52.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice518
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
55.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš505
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš505
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem505
58.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem503
59.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
60.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
61.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
62.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha466
63.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha465
64.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.463
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.463
66.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha456
67.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice455
68.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha452
69.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.446
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany446
71.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.442
72.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka437
73.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín431
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.431
75.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka422
76.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice420
77.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
78.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.416
79.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš408
80.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha406
81.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.395
82.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice392
Marková Julie2005 Start Jihlava392
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava392
87.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha388
88.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice380
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.380
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice380
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš380
92.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.376
93.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš368
94.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín359
95.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA356
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.356
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže356
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA356
102.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
103.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže328
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice328
105.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
109.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín317
110.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
111.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice312
113.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 304
114.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
115.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.295
116.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice289
117.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most288
119.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
120.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.284
121.Chvastková Julie2006 Start Jihlava280
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Portová Anna2007 Super Stars Most280
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava280
125.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
126.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice276
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice276
128.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno272
129.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice270
130.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška268
131.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most260
132.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most256
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže256
134.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
135.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.248
136.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most244
137.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.242
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice242
140.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.239
141.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
143.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
144.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno209
145.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
146.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.206
147.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice192
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.192
149.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.190
150.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice180
151.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice176
153.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno170
154.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
156.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA164
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
158.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.162
159.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice156
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
164.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany154
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem154
166.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš152
167.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
168.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice140
170.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
171.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno128
173.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou125
174.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.120
Jonášová Klára2006 BaC Kladno120
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
177.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice118
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most118
179.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.116
180.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub114
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.114
Staňková Nela2005 Ostrava Badminton Klub114
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
186.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha106
187.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha104
188.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice98
189.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 94
190.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.92
191.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
198.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
199.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.80
200.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Šmerdová Šárka2005 SK Brno Slatina, z.s.78
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
208.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
209.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
210.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary66
211.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha64
212.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha60
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
215.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 52
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA52
218.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 46
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
225.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav42
231.Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice40
232.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most38
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.38
235.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha34
236.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY26
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY26
246.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha14
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3198
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2934
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2258
4.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2117
5.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1730
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1712
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1584
8.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
9.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1292
10.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1230
11.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1200
12.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1171
13.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1118
14.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1072
15.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
16.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1040
17.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
19.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha822
20.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.795
21.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice778
22.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha777
23.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.774
24.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka767
25.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.719
26.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice693
27.Benediktová Klára2005 USK Plzeň591
28.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem565
29.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
30.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka516
31.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.508
32.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš502
33.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem494
34.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové490
35.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
36.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
37.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
38.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.455
39.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.439
40.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.432
41.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín431
42.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk392
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice392
44.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové382
45.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka368
46.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.363
47.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
48.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha357
49.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
51.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha348
52.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.347
53.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš344
54.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany328
55.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.326
56.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.320
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
59.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.318
60.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.317
61.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.316
63.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice312
64.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
65.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice304
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany304
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš304
69.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice284
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.284
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš284
73.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.280
74.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 274
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha274
76.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most268
77.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha256
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.256
80.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže244
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava244
82.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice240
83.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.232
84.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou224
85.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.216
86.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.214
87.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.212
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
90.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno209
91.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice208
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice208
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.208
97.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice206
98.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha204
99.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
101.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha199
102.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš196
103.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
104.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
105.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most184
106.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha178
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.178
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha178
109.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice174
110.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice172
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.172
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
115.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
116.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most168
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže168
118.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice166
119.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
121.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.162
122.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
123.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
125.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice148
126.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
127.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
128.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.142
Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
130.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
131.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
132.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
133.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary132
135.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice130
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška130
140.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové128
141.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice120
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha120
146.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice119
147.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem116
148.Portová Anna2007 Super Stars Most114
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
151.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
152.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
153.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
154.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
156.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.94
157.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha92
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany92
159.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.90
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
161.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
162.Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
164.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice84
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava84
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno84
168.Křížová Anna2006 Super Stars Most82
169.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
170.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
171.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
172.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 70
173.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice68
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
175.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
176.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA65
177.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš58
178.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
179.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín55
180.Marková Julie2005 Start Jihlava54
181.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
184.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
190.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA40
192.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
193.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA37
194.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.29
195.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha28
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 28
197.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
208.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha18
209.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice14
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice14
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 14
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY14
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
216.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 13
222.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub12
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav12
Staňková Nela2005 Ostrava Badminton Klub12
229.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže4
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY4
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1Vánoční turnaj U13 - otevřený - LiberecC18.12.2016
21. GPD U13 - Praha - HamrD07.01.2017
3Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5007.01.2017
41. GPD U13 - MostD08.01.2017
51. GPD U13 - LiberecD08.01.2017
61. GPC U13 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
71. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
81. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
9GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
101. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
111. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
121. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
131. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
141. GPA U13 - AšA05.02.2017
15GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
16GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
17GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
18GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
19GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
20Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
21Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
22GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
23GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
24GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
25GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
26GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
27GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
28GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
291. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
30GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
312. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
32GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
332. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
34GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
35GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
36GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
37X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
382. GPD U13 - MostD07.05.2017
392. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
402. GPC U13 - MostC13.05.2017
412. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
422. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
432. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
44GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
452. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
462. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
47GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
48GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
492. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
50GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
512. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
52Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
53GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
54GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
55GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
56GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
57GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
58KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
59KP U13 - LiberecD30.09.2017
60GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
61GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
62GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
63GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
64GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
65GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
66GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
67GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
68Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
69GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
70GPD U13 - PrahaD04.11.2017
71OP U13 - AšSKP12.11.2017
72OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
73OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
74OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
75OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
76OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
77GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
78GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
79OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
80GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
81GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
82GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
83OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
84MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
85GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading