logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 14.12.2017

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
07.12.2016 - 14.12.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2384
2.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2256
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1915
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1904
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
6.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1280
9.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1104
11.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1059
13.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1002
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1002
15.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice968
16.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.963
17.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
18.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
19.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.910
20.Twardzik Adam2001 Super Stars Most846
21.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka733
22.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.681
23.Morávek Michal2002 BaC Kladno673
24.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín624
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice624
26.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.608
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most599
28.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice591
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno566
30.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.554
31.Palán Václav2001 SK Prosek Praha526
32.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 514
33.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové501
34.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
35.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.469
36.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
37.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška452
38.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice442
39.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno409
40.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.407
41.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice396
42.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.394
43.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná390
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.390
45.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň378
46.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.359
47.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
48.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
49.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň340
50.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš320
51.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most314
52.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.309
53.Králíček Jan2000 Super Stars Most302
54.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice292
55.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
56.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.285
57.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha284
59.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha283
60.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín281
61.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy268
62.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha260
63.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice248
64.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín245
65.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.244
66.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
67.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
68.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka228
69.Hájek David2000 Super Stars Most226
70.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná214
71.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
72.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
73.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.202
75.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.196
76.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
78.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
79.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
80.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha174
81.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.170
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
83.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
84.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.156
87.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
88.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy154
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
90.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice146
91.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.142
94.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň139
95.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
97.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.136
98.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice134
99.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná133
100.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
101.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín130
102.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
104.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
105.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
107.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.115
108.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.114
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Straka Jakub2000 Super Stars Most114
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové114
114.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
116.Altera Jan2004 BaC Kladno108
117.Ziman Jan2000 BKV Plzeň105
118.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha101
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
120.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
121.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka96
122.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice91
123.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
124.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
125.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 84
126.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.78
131.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka75
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
133.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.73
134.Řepa Václav2001 Super Stars Most72
135.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 69
137.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha60
138.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha59
139.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná55
140.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.54
142.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.46
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.46
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
146.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.42
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka42
155.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA39
156.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
160.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 28
161.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 27
162.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
164.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín13
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
168.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.12
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
175.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2336
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2336
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2304
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2304
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2304
7.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 2070
8.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1830
10.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1712
11.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
13.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1549
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1549
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1408
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
18.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
20.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1200
21.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1040
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1031
25.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín973
26.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice923
27.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.894
28.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.879
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.879
30.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno861
Morávek Michal2002 BaC Kladno861
32.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha828
33.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.803
34.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
35.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka752
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš752
37.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.708
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice708
39.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice700
40.Hájek David2000 Super Stars Most638
41.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.630
42.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.624
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice624
44.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná610
45.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška586
46.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most583
47.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.544
48.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha543
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha543
50.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
51.Kural Martin1999 USK Plzeň520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
53.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice518
54.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice515
55.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno492
56.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice491
57.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.489
58.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.486
59.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.479
60.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice467
61.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.465
62.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.458
63.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň452
64.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.445
65.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň426
66.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA422
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha422
68.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha416
69.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.393
70.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice388
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.388
72.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
73.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná376
74.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice354
75.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.353
76.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
77.Králíček Jan2000 Super Stars Most344
78.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy332
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.332
80.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
81.Herzán David2002 Slavoj Podivín314
82.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.310
84.Altera Jan2004 BaC Kladno306
85.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice304
86.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
87.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
88.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.279
89.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.278
90.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.266
91.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná262
92.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín245
93.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice243
94.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 242
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 242
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Ziman Jan2000 BKV Plzeň242
98.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín236
99.Straka Jakub2000 Super Stars Most234
100.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
101.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka228
102.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.217
103.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka203
104.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
105.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.192
107.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
108.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná184
109.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
110.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
111.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha167
112.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň165
113.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
115.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka156
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Řepa Václav2001 Super Stars Most156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
119.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka150
121.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.138
Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most138
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
128.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
129.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín125
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
131.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA120
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 120
133.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.114
136.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.112
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.112
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.112
139.Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
140.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
143.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín84
144.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
156.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.46
158.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
2.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1768
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1739
4.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1672
5.Kural Martin1999 USK Plzeň1664
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1536
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1520
8.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1440
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1376
10.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1181
11.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1085
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1077
14.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1053
15.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 1046
16.Twardzik Adam2001 Super Stars Most980
17.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.837
18.Morávek Michal2002 BaC Kladno769
19.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka736
20.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.733
21.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha706
22.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.680
23.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice634
24.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
25.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
26.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice612
27.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.595
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most552
29.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška550
30.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
31.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno518
32.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.509
33.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
34.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice455
35.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most429
36.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš426
37.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice416
38.Hájek David2000 Super Stars Most402
39.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.400
41.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň397
42.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
43.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice370
44.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice369
45.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha357
46.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno356
47.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
48.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.322
49.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.314
50.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
51.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha296
52.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
53.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
54.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
55.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha270
56.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.266
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín266
Ziman Jan2000 BKV Plzeň266
59.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha258
60.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.253
61.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.232
62.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice230
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
64.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.216
65.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.208
67.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
68.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
69.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.202
70.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň188
71.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
72.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná166
74.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.164
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.164
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
79.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice160
80.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice157
81.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka156
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
83.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
84.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
85.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
88.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
89.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.128
90.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
91.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
92.Řepa Václav2001 Super Stars Most120
93.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
94.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
95.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná88
96.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná86
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.86
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín86
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Králíček Jan2000 Super Stars Most86
Soukup Václav2001 BKV Plzeň86
102.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.78
107.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
108.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
109.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
114.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
130.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2672
2.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2096
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1376
6.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1374
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1286
8.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1136
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1125
11.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1040
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1021
14.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most989
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice982
16.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.968
17.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.944
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška834
19.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.798
20.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 769
21.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno719
22.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice718
23.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice694
24.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice675
25.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice651
26.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.642
27.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.624
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň582
29.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha518
30.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
32.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.478
33.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.463
34.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA429
35.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.418
37.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.416
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice416
39.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most406
40.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 393
41.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
42.Dufková Monika1999 BaC Kladno360
43.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
44.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
45.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
46.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň326
47.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA324
48.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice320
49.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.315
50.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň304
51.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
52.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň278
53.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice277
54.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most274
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice274
56.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň265
57.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice253
58.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
59.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
60.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.232
61.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky230
62.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
64.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.226
65.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.212
66.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
67.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha207
68.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha203
69.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most196
70.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.192
72.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Zachová Adéla2001 Start Jihlava180
74.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
75.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň165
76.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
77.Srbová Adéla2000 BaC Kladno153
78.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín152
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany152
81.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň144
82.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.142
83.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
84.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most132
85.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice128
86.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.127
87.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
88.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče125
89.Pálková Tereza2002 Super Stars Most124
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.124
91.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.118
92.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.114
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
97.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
98.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
99.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
103.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
104.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
110.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
112.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň66
113.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná55
114.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška54
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha54
116.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice46
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná46
121.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice42
129.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2709
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2669
3.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2352
4.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1941
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1939
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1792
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
10.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1776
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1776
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1664
13.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1648
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1648
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1509
16.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1504
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1413
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1317
20.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
21.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1184
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1136
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1136
24.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
25.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1003
26.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň918
27.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice916
28.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha914
29.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
30.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice907
31.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha898
32.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.803
33.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno790
Srbová Adéla2000 BaC Kladno790
35.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.777
36.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.776
37.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.774
38.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň766
39.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň764
40.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most640
41.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.582
42.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.572
43.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.566
44.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice539
45.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most528
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
47.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.494
48.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
49.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
50.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA477
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA477
52.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín469
53.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
55.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
56.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.428
57.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň377
58.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.336
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
60.Dufková Monika1999 BaC Kladno302
61.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.281
62.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.279
63.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
65.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
66.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň264
67.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.252
68.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.242
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha242
70.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň240
71.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice239
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
74.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
75.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.230
76.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.207
77.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice200
79.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
83.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň165
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka165
85.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.164
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná164
87.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín152
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče152
89.Zachová Adéla2001 Start Jihlava147
90.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
92.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
94.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice125
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice125
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany125
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
100.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
109.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
110.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň102
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
112.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice86
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.86
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná86
116.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
1.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2536
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
3.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1688
4.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1664
5.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1376
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1182
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1182
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1145
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1117
11.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1104
12.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1077
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1046
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
15.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1008
16.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.995
17.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
18.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.866
19.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 839
20.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.734
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.733
22.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha706
23.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice675
24.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.634
25.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
27.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška622
28.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
29.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice612
30.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.610
31.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most606
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice558
33.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno552
34.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
35.Srbová Adéla2000 BaC Kladno531
36.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
37.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.486
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most417
39.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice392
40.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.384
41.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice382
43.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
44.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň373
45.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.372
46.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
47.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
48.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň326
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň326
50.Dufková Monika1999 BaC Kladno310
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most310
52.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.308
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň303
54.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA296
55.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA284
56.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.281
57.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň266
58.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha263
59.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.244
60.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.224
61.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.216
62.Zachová Adéla2001 Start Jihlava204
63.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice200
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
66.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most194
67.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
68.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.170
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
71.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
72.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
75.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany152
76.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
77.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
78.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
79.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.138
80.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice128
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
82.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň125
84.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
85.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most120
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
87.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
88.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most96
90.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná88
93.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice86
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče86
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
98.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
99.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň78
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
114.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže75
115.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most74
116.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
117.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice46
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná46
122.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
131.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
132.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading