logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 21.12.2017

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
21.12.2016 - 21.12.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2832
2.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2672
3.Morávek Michal2002 BaC Kladno2112
4.Twardzik Adam2001 Super Stars Most2021
5.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1848
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1814
7.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1528
8.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
9.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1437
10.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1338
11.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
12.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1104
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1104
14.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1061
15.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.976
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín976
17.Palán Václav2001 SK Prosek Praha920
18.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.837
19.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň777
20.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.763
21.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
22.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava716
23.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.668
24.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha657
25.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice654
26.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
27.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.632
28.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná541
29.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice537
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.537
31.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most528
32.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
33.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.514
34.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most500
35.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno477
37.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
38.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.456
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
40.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
41.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
42.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.449
43.Altera Jan2004 BaC Kladno446
44.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná416
46.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA408
47.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
48.Oros Marek2003 Super Stars Most392
49.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
50.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.356
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
53.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.348
55.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka344
57.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín332
58.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha324
59.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
60.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha320
61.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
62.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
63.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
64.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
65.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
66.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice283
67.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.280
68.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice276
69.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.266
Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.266
71.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.265
72.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.262
73.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.261
74.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové260
75.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.257
76.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice256
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka256
78.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
79.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.244
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 244
81.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem241
82.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
83.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš232
84.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.224
85.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.222
86.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
91.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
92.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
93.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.198
94.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem197
95.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.184
96.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš182
97.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem180
98.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
99.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
100.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
101.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
102.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná156
105.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice153
106.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice148
107.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.147
108.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most143
109.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.140
110.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
111.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
112.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
113.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná130
114.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.128
115.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem127
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton127
117.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek126
118.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.125
119.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
120.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
123.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 116
124.Seidl Michal2004 Super Stars Most113
125.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most109
126.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most108
127.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.104
128.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
130.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové101
131.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 100
133.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek99
134.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha98
135.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.97
136.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň96
137.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
141.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.89
142.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA88
145.Herzán David2002 Slavoj Podivín86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
149.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 81
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton81
151.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
153.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
154.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
156.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš72
157.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 70
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha70
159.Soukup Václav2001 BKV Plzeň66
160.Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha64
161.Foltin Jakub2004 Super Stars Most62
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Vlasák David2004 Super Stars Most62
164.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.60
165.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha59
166.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.58
168.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha56
170.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná55
171.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš54
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
175.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.52
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.52
177.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA51
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.51
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA51
180.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem48
181.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
184.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA43
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.43
186.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub42
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Jurák Matěj2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Port Jan2003 Super Stars Most42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
196.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
197.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha38
198.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
200.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.34
201.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
202.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA32
203.Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.31
204.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA30
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
207.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.27
208.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
211.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
212.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.24
213.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.22
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.22
215.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha21
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.21
217.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 19
218.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.18
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
223.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.14
225.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
227.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub12
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice12
Levý Josef2001 Jevišovice12
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
235.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Hora Aleš2003 Super Stars Most10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
239.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
244.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha5
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3072
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice3072
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2357
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2357
5.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2200
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
8.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1976
9.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1974
10.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1829
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1829
12.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1792
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1792
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1744
15.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1632
16.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1602
17.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1584
18.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1560
19.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1320
20.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1301
21.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1272
22.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1085
24.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1064
25.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1014
26.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice978
27.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.976
29.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha946
30.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.944
31.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín942
32.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
33.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka920
34.Altera Jan2004 BaC Kladno892
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno892
36.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.878
37.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
38.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.808
39.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
40.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
41.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
42.Herzán David2002 Slavoj Podivín718
43.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
45.Morávek Michal2002 BaC Kladno644
46.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
47.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
48.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná598
49.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice596
50.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
51.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
52.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice552
53.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha551
54.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
55.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most527
56.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.515
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.515
58.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.512
59.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
61.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha490
62.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha489
63.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
65.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
66.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš430
68.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha428
69.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
70.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
71.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
73.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.418
74.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka404
75.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.388
76.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš370
77.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka368
78.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš360
79.Oros Marek2003 Super Stars Most359
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná359
81.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.356
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
85.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
86.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice352
87.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.350
88.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
89.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
90.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice320
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
96.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most314
97.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.312
98.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná284
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice284
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
102.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem280
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.280
105.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka276
107.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.254
108.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
109.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice248
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most248
111.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín245
112.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.244
113.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.242
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
115.Seidl Michal2004 Super Stars Most238
116.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.224
117.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš216
118.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín209
119.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná208
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice208
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 208
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 208
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
124.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
126.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.202
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.202
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.202
129.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
132.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
133.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
134.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň180
135.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.178
136.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha170
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most170
138.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
139.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
141.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha156
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš156
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.156
144.Foltin Jakub2004 Super Stars Most154
Vlasák David2004 Super Stars Most154
146.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
147.Port Jan2003 Super Stars Most146
148.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
149.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
150.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
153.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA130
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
155.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha128
156.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
159.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
160.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.120
164.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
169.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
170.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
Soukup Václav2001 BKV Plzeň102
173.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.100
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 100
176.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA96
177.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
178.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
183.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
188.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 84
190.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
192.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha78
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
204.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem72
205.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
206.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
207.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
208.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.50
209.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
212.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
229.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Hora Aleš2003 Super Stars Most38
233.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
239.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2304
2.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2294
3.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
5.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1814
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
7.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1600
8.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1435
9.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1363
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
11.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1312
12.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1301
13.Morávek Michal2002 BaC Kladno1286
14.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1261
15.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1256
16.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1170
17.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1147
18.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice951
19.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš920
20.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.824
21.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha788
22.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.760
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha749
24.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka748
25.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice598
26.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha566
27.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.554
28.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava542
29.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most530
30.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
31.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most491
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
33.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.480
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno469
35.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice467
36.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha465
37.Altera Jan2004 BaC Kladno453
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA444
39.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
40.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
41.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice409
43.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.408
44.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín398
45.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem392
46.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 384
48.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha382
49.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
50.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.376
51.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
52.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.346
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
54.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
55.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice320
56.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš296
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš296
58.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.288
59.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha284
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.284
62.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.280
64.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.278
65.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.260
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.260
67.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha254
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.254
69.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.252
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
71.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice248
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka248
73.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
74.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
75.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice240
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem240
77.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.232
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
79.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice208
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka208
81.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
83.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
84.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín202
85.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.194
87.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
88.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
89.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.176
90.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš174
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
92.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.170
93.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha168
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
95.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.167
96.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
98.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
99.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka162
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové162
101.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
102.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná158
103.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 156
105.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
106.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
Oros Marek2003 Super Stars Most144
108.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.140
109.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice138
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.138
111.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.136
112.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
113.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
114.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem122
115.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
119.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Soukup Václav2001 BKV Plzeň114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
122.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
123.Port Jan2003 Super Stars Most104
124.Seidl Michal2004 Super Stars Most102
125.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
127.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.94
128.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.92
129.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň90
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
131.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
132.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
135.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha84
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha84
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
138.Vlasák David2004 Super Stars Most82
139.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
140.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub78
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
149.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
150.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
152.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš66
153.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
156.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
157.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha46
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
165.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 42
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.42
Jurák Matěj2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
178.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
179.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
180.Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha37
181.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
182.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
188.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
190.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
195.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
1.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2960
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2384
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2294
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1440
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1376
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1376
11.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1350
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1264
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1192
15.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1053
16.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.862
17.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.861
18.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň801
19.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.795
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 753
21.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most727
22.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň706
24.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno677
25.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
26.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
27.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín590
28.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.585
29.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.575
30.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice555
31.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA542
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň539
33.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
34.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice504
35.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
36.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most496
37.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.481
38.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA480
39.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky452
40.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice446
41.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.444
42.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.441
43.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.421
44.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.418
45.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice395
46.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha392
47.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice383
48.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže381
49.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka380
51.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
52.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
53.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice360
54.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 356
55.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most354
56.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice353
57.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.344
58.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.341
59.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.335
60.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
62.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice317
63.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.302
64.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
65.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.296
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.296
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka296
68.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.295
69.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.284
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
71.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.276
72.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
73.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
74.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.260
75.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.258
76.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem257
77.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.256
78.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.248
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 248
Pálková Tereza2002 Super Stars Most248
81.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most247
82.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
83.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.241
84.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
85.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
86.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
87.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče206
88.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
89.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most202
90.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.190
91.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
92.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka184
93.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
94.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.182
95.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
96.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka178
97.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha173
98.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš172
99.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.168
100.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.164
101.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most159
102.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové156
103.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most155
104.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany154
105.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice150
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice150
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň150
108.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha149
109.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
110.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
111.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.146
112.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice143
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha143
114.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice142
115.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice141
116.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
117.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice132
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň132
119.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
120.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha129
121.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most126
122.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
123.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
124.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
125.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.112
126.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.110
127.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
128.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.106
129.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.104
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.104
131.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš102
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most102
133.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
134.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary100
136.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
137.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice93
138.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
140.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín86
143.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
144.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
148.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
150.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.74
151.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek73
153.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
154.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.68
155.Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
156.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
157.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
158.Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
159.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín59
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
161.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň58
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
163.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most56
164.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň55
165.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 54
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
168.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.48
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most48
171.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno46
178.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
185.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
186.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky38
187.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.36
188.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
189.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.34
190.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
191.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
193.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
194.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.20
195.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky18
198.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
202.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
204.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
205.Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3120
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2982
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2832
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2328
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2104
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2042
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1872
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1872
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
13.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1848
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1824
15.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1424
16.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1398
17.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1384
18.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
19.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1326
20.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1312
21.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1269
22.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1230
23.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
24.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1182
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
26.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
27.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň1030
28.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
29.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 962
30.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.944
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.944
32.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 931
34.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most919
35.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
36.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
37.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most777
38.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.772
39.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
40.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice730
41.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.727
42.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.726
43.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.706
44.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice694
45.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most690
46.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
47.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.633
48.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha609
49.Zachová Adéla2001 Start Jihlava582
50.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
51.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň565
52.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky554
53.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA552
54.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice542
55.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.518
56.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
59.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.455
61.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka452
63.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.434
64.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
65.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice422
66.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.416
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka416
68.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
69.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.393
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.393
71.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice392
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
75.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče381
76.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice377
77.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
78.Pálková Tereza2002 Super Stars Most359
79.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš356
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
83.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.355
84.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
85.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
87.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.341
88.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.340
89.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš339
90.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha320
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.320
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha320
93.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most310
94.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
95.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem288
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň288
97.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
98.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.281
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice281
100.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka278
101.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
102.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most272
103.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice270
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka270
105.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
106.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
107.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.252
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem252
109.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
110.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice242
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice242
113.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most240
114.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most238
116.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
117.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
118.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.226
119.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha212
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.212
121.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
122.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
123.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 202
124.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.192
125.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
127.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.188
128.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most174
129.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.166
130.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
131.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
133.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most158
134.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice156
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice156
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 156
137.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň152
139.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
140.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň144
141.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín139
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
143.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
144.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň128
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary128
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
149.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín125
151.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
152.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
154.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.114
161.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš111
162.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany110
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
164.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
165.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno86
173.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
174.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
184.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most76
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.76
186.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.64
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.64
188.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most52
190.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.50
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky50
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky50
193.Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
194.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
196.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
197.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1814
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
7.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1680
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
9.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1368
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1344
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1296
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1288
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1256
15.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1214
16.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1147
17.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1120
18.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.963
19.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice946
20.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň862
21.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň790
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň776
23.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.718
24.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
26.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
27.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
28.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno523
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice505
30.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice491
31.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.490
32.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 465
33.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most461
34.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.460
35.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.454
36.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most451
37.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
38.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 431
39.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha416
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň416
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
42.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.409
43.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
46.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.390
Zachová Adéla2001 Start Jihlava390
48.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.386
50.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA384
51.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
52.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha380
53.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice372
54.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most344
55.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.342
56.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
57.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most330
58.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.292
60.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.287
61.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 284
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice284
63.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
66.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.261
67.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
68.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice248
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.246
70.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.244
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
73.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
74.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem236
75.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.218
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most218
77.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem216
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš216
79.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky214
80.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.210
81.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka208
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
83.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče206
84.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice198
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš198
86.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka194
87.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
89.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
90.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.182
91.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
92.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
93.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.172
95.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
96.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice166
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové166
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.166
99.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
102.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
105.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
106.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
107.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha142
108.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
109.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
111.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.131
112.Pálková Tereza2002 Super Stars Most130
113.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka128
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.128
116.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
117.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice124
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.124
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most124
121.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
122.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
127.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
129.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
130.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most96
131.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most92
132.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
134.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
135.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín86
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
138.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice84
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha84
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 84
141.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
144.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha79
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
146.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
150.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
151.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.68
152.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš66
153.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most64
154.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
155.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
157.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.52
158.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
163.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
173.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most40
174.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky26
179.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky14
186.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
21. GPC U17 - České BudějoviceC21.01.2017
31. GPD U17 - Liberec - VesecD21.01.2017
41. GPD U17 - MostD22.01.2017
51. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
61. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
71. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
81. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
9GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
101. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
111. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
12GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
13GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
14Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
15GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
161. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
172. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
182. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
192. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
202. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
212. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
222. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
232. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
242. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
252. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
26GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
272. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
28GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
29GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
30GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
31GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
32GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
33GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
34GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
352. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
36OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
37OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
38OP U17 - MostSKP21.10.2017
39OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
40OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
41OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
42OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
43OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
44GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
45MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
46GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
47GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
48GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
49GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
50GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading