logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 28.12.2017

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
28.12.2016 - 28.12.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3365
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2774
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2744
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2352
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2069
6.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1814
7.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1744
8.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1416
9.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1286
10.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1192
11.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1184
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1184
13.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.989
14.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.931
15.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
16.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg918
17.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice884
18.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice803
19.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.801
20.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.726
21.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.708
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.708
23.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha687
24.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice670
26.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav646
27.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.635
28.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice610
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary597
30.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
32.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 526
33.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha514
34.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.509
35.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.505
36.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
37.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové466
38.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka464
39.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
40.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš428
41.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice421
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
43.Kundrát David2006 Badminton VK Aš418
44.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha392
45.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.384
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice384
47.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka380
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
49.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany367
50.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
52.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice345
53.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha335
54.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.322
55.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.320
61.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.312
62.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
63.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
64.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
65.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.284
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové284
67.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
68.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk272
69.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou271
70.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice268
71.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice262
72.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.259
73.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
74.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš248
75.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice244
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice244
77.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš241
78.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové233
79.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice229
80.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
81.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary225
82.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka222
83.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.221
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
85.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
86.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.216
Solar Jan2005 SK Prosek Praha216
88.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice215
89.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže213
90.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice205
91.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš200
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
94.Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg192
95.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice190
96.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.184
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
98.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice181
99.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Seidl Filip2006 Super Stars Most180
101.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou178
102.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.176
103.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.175
104.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
107.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice168
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
110.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice160
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha160
Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
114.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY156
116.Klokan Jakub2008 Super Stars Most144
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 144
119.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice141
120.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš140
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice140
122.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.138
123.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 132
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
125.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín130
126.Gašparín Adam2007 Super Stars Most128
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha128
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha128
129.Jonáš Václav2006 BaC Kladno127
130.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno124
131.Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš123
132.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
133.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha119
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže119
135.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.118
137.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice114
138.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.113
139.Vališ Jan2006 Super Stars Most112
140.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.110
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha110
142.Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
143.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
145.Klokan Jan2006 Super Stars Most103
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš103
147.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA102
148.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš100
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha100
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA100
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha100
152.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.98
153.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš97
155.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.96
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
158.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary94
159.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.91
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice91
161.Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou90
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
164.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové89
165.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.86
166.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.85
167.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice84
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška84
172.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.82
173.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš81
174.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.79
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 79
176.Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou78
177.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.76
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.76
179.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm75
180.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 71
181.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
182.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.66
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most66
186.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.64
187.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice61
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.61
189.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
190.Russina Jan2005 Kabal team Karviná58
191.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha57
192.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic56
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže56
195.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín55
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA55
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary55
198.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
203.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA52
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 52
205.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha51
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.51
207.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 48
208.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
210.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
211.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.43
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.43
213.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg42
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
227.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice40
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha40
229.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš39
230.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
231.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín37
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
234.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 36
236.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
237.Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.34
238.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
243.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
244.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
245.Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška30
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.30
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.30
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
250.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav29
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.29
252.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most28
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 28
254.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš27
255.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
257.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná25
260.König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 24
262.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha23
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha23
264.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 22
267.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
Nový Mikuláš2005 SK Hamr, z.s. 21
271.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
273.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.19
274.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš18
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most18
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary18
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice18
284.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín16
286.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
288.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
292.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha13
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
297.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno12
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
304.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice11
305.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Slížek Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
312.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.9
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Mrozek Adam2005 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Šmedek Jan2005 SK Podolí9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 9
324.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
325.Belda Josef2005 BK 93 Hořovice6
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem6
330.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
332.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
336.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice3
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
339.Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
342.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3365
2.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3200
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3094
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2944
5.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha2352
6.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice2160
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2160
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2064
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2064
10.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1952
11.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1829
12.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1696
13.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1584
14.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1576
15.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1528
16.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1526
17.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1512
18.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1488
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1444
20.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1368
21.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1360
22.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1288
23.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1229
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary1229
25.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1194
26.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1159
27.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice1158
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice1158
29.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice1134
30.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1102
31.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 980
32.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.920
33.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.872
34.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg788
35.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové778
36.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.732
37.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav730
39.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha729
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha729
41.Kundrát David2006 Badminton VK Aš708
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš708
43.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.693
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice693
45.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.683
46.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové671
47.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka647
48.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
49.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
50.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice558
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice558
52.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.551
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.551
54.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.542
55.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš540
56.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
57.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
58.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
59.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha492
60.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany489
61.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.478
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk478
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.478
64.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
65.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha458
66.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín452
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
68.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem450
69.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka433
70.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice431
71.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
72.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové427
73.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.420
74.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
75.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
76.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
77.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice395
78.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice392
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.392
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
81.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
82.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.372
83.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice367
84.Solar Jan2005 SK Prosek Praha359
85.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
86.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary340
87.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
88.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.322
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.322
90.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš320
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš320
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice320
94.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou318
95.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže316
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 316
97.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
98.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha299
99.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
100.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš290
101.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
103.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice284
104.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice280
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže280
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
107.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
108.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.267
109.Jonáš Václav2006 BaC Kladno259
110.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka258
111.Seidl Filip2006 Super Stars Most256
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.256
113.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice248
115.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
116.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice242
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice242
Melcher Patrik2006 SK Podolí242
119.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.240
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice240
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 240
125.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most238
126.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha236
127.Suchopár Jan2006 Super Stars Most228
128.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš226
129.Klokan Jakub2008 Super Stars Most216
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
131.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.208
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
133.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice204
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm204
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
136.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice202
138.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.200
Klokan Jan2006 Super Stars Most200
140.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
141.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha194
142.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
145.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice190
146.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže184
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice184
148.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno181
149.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou180
Vališ Jan2006 Super Stars Most180
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA180
154.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.172
155.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice170
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín170
158.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.166
160.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
161.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA164
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové164
163.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.162
165.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
166.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška156
171.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.154
172.Gašparín Adam2007 Super Stars Most152
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA152
174.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
175.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 146
176.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš144
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha144
178.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň138
179.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha134
181.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.130
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná130
183.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín128
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín128
185.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha126
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice126
187.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA124
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 124
189.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
192.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
193.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou114
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou114
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY114
198.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 104
200.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.96
201.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš88
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná88
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Russina Jan2005 Kabal team Karviná88
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
207.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš86
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš86
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary86
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
218.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
221.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 80
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 80
223.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha78
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška78
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.78
Šmedek Jan2005 SK Podolí78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
241.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha66
242.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice64
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
244.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
246.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha52
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
248.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
249.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš46
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
253.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrozek Adam2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
267.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
269.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
272.Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
285.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3270
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2936
3.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem2296
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2144
5.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2117
6.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1814
7.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1712
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1584
9.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1340
10.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1200
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1171
12.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha1072
13.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
14.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1061
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
16.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
17.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.963
18.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice860
19.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice834
20.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg821
21.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice776
22.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 754
23.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice693
24.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha676
25.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary591
26.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.577
27.Kundrát David2006 Badminton VK Aš553
28.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav540
30.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most538
31.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem529
32.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš502
33.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
34.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.496
35.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.487
36.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.480
37.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
38.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
39.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha452
40.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín431
41.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové426
42.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
43.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
44.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice410
45.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice404
46.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.395
47.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice392
49.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové382
50.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.380
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
52.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
53.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.356
56.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
57.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš344
58.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.342
59.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany328
60.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
61.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice316
62.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka304
63.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha300
64.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka290
65.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice284
66.Solar Jan2005 SK Prosek Praha283
67.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš276
68.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.264
69.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
70.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.255
71.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem252
72.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
73.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha244
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice244
75.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš242
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
77.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
78.Jonáš Václav2006 BaC Kladno209
79.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.208
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice208
82.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.206
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš206
84.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice200
85.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
86.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice188
88.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
89.Seidl Filip2006 Super Stars Most184
90.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.180
91.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.176
92.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 172
Suchopár Jan2006 Super Stars Most172
94.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 170
95.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice168
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
98.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
99.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže164
100.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš162
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
102.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary156
103.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA155
104.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most154
105.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice152
107.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
108.Klokan Jakub2008 Super Stars Most140
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
110.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice138
111.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice136
Vališ Jan2006 Super Stars Most136
113.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY134
114.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice133
116.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice132
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha132
119.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové130
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice130
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice130
123.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno128
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice128
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice128
126.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.126
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka126
128.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.124
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
130.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
131.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA117
132.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
133.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
139.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.110
140.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
141.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha101
142.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.100
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
144.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
145.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.97
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice97
147.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
149.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA94
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most94
151.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
152.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice88
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha88
155.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
157.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš84
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA84
161.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
162.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.82
164.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň78
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka78
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
167.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha77
168.Klokan Jan2006 Super Stars Most76
169.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha74
170.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
171.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha64
173.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha62
174.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha58
175.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 56
176.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.54
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice54
178.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
179.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš46
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
188.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
210.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
211.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 38
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA38
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.38
215.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic28
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice28
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
220.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 27
221.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Kopecký Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
230.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
231.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha17
232.Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice14
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
240.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.13
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
245.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav12
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha12
Šmedek Jan2005 SK Podolí12
255.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.3174
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2870
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2352
4.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2054
5.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1994
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1904
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1824
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1814
9.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice1552
10.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
11.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
12.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1085
13.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1072
14.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1029
15.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.963
16.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice931
17.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
18.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš906
19.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most848
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka848
21.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.789
22.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové752
23.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové646
24.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha537
25.Benediktová Klára2005 USK Plzeň529
26.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.528
27.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha524
28.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice514
29.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka511
30.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.505
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.505
32.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
33.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.474
34.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
35.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha463
36.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
37.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.442
38.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.422
39.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.412
40.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.404
41.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha396
42.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk392
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
44.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 390
45.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.373
46.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha360
47.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
49.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.346
50.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
51.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany341
52.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka334
53.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš332
55.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha328
56.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice324
57.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín320
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice320
61.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš308
62.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany307
63.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš304
64.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže301
65.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice296
67.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice293
68.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
70.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.284
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.284
72.Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.280
73.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš269
74.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
76.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha259
77.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha256
79.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice252
80.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
81.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice247
82.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.246
83.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.244
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha244
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
86.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha236
87.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice230
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
89.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín226
90.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou224
91.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice220
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.220
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
94.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.214
95.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže209
96.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín208
99.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
100.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.196
Portová Anna2007 Super Stars Most196
102.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.194
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.194
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava194
105.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA192
106.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem190
107.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
108.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most176
109.Marková Julie2005 Start Jihlava172
110.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.171
111.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno170
112.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.169
113.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
114.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.164
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha164
116.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno163
117.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice162
119.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže161
120.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.160
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice160
125.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.159
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš159
127.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
128.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice156
129.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
130.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
132.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš150
133.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
134.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary143
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška143
136.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most142
137.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.141
138.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.139
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice139
140.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
141.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.135
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice135
143.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
145.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice130
146.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most128
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
149.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava127
150.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice126
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem126
152.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice125
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové125
154.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice124
155.Chvastková Julie2006 Start Jihlava120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno120
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most120
159.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.118
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
161.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
162.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové111
163.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.101
164.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
165.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.98
166.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek90
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
168.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
169.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.85
170.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
171.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
172.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
173.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.75
174.Křížová Anna2006 Super Stars Most73
175.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
176.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha71
177.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice70
178.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY68
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 68
180.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
181.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA66
182.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
183.Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.64
184.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš61
185.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary60
186.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.59
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha59
188.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.58
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno58
190.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 57
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most57
192.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
195.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA55
196.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.54
197.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic51
198.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice48
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary48
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.48
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
202.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou46
207.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Šmerdová Šárka2005 SK Brno Slatina, z.s.42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
212.Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
213.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha37
214.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno35
215.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 34
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem34
217.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
218.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany32
219.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice31
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic31
221.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Pelikánová Tamara2005 Boleslavská sportovní s.r.o.30
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
225.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.29
226.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha28
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY28
228.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.27
229.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
230.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
232.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.24
Jonášová Klára2006 BaC Kladno24
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
235.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most22
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
238.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
239.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha20
Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice20
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 20
243.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav18
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
249.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.17
250.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha16
252.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
253.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 13
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
260.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub12
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
263.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk11
264.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
267.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice9
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.9
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany9
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha9
275.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
278.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
280.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton5
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš5
283.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha4
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
287.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
288.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
291.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3174
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2960
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2960
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2742
6.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice2582
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2582
8.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš2560
9.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1968
10.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1776
12.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1744
13.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1728
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1728
15.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1680
16.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha1656
17.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1592
18.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1504
19.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1469
20.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1446
21.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1325
22.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1181
23.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš1158
24.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1104
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
26.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha1064
27.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
28.Benediktová Klára2005 USK Plzeň989
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
30.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.976
31.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.931
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.931
33.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové918
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.918
35.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové719
36.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
37.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.680
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.680
39.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha618
40.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk610
41.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.588
42.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.575
43.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
45.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha554
46.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany549
47.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.542
48.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.540
49.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha539
50.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.530
51.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
52.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice518
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
55.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš505
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš505
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem505
58.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem503
59.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha501
60.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
61.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
62.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
63.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha466
64.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.463
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.463
66.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha456
67.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice455
68.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha452
69.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.446
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany446
71.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha442
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.442
73.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka437
74.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín431
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.431
76.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka422
77.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice420
78.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
79.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.416
80.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš408
81.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.395
82.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice392
Marková Julie2005 Start Jihlava392
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava392
87.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha390
88.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha388
89.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice380
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.380
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice380
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš380
93.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.376
94.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš368
95.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín359
96.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA356
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.356
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže356
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA356
103.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže328
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice328
105.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
109.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín317
110.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
111.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice312
113.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 304
114.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
115.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.295
116.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice289
117.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most288
119.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
120.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.284
121.Chvastková Julie2006 Start Jihlava280
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Portová Anna2007 Super Stars Most280
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava280
125.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
126.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice276
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice276
128.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno272
129.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice270
130.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška268
131.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most260
132.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most256
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže256
134.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
135.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.248
136.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most244
137.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.242
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice242
140.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.239
141.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
143.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
144.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno209
145.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
146.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.206
147.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice192
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.192
149.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.190
150.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice180
151.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice176
153.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 172
154.Tůmová Kristína2005 BaC Kladno170
155.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
157.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA164
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
159.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.162
160.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice156
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
166.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany154
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem154
168.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš152
169.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
171.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice140
173.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
174.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno128
176.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou125
177.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.120
Jonášová Klára2006 BaC Kladno120
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
180.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice118
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most118
182.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.116
183.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub114
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.114
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
188.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha106
189.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha104
190.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice98
191.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA94
193.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.92
194.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 88
196.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
203.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
204.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.80
205.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Šmerdová Šárka2005 SK Brno Slatina, z.s.78
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
213.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
214.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
215.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary66
216.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha60
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
219.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha56
220.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 52
221.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
226.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA42
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav42
234.Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice40
235.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most38
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.38
238.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha34
239.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY26
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY26
249.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3198
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2934
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2258
4.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.2117
5.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1712
6.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1688
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1584
8.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
9.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1292
10.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1230
11.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1200
12.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1171
13.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1118
14.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1072
15.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
16.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1040
17.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
19.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha860
20.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.795
21.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice778
22.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha777
23.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.774
24.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka767
25.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.719
26.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice693
27.Benediktová Klára2005 USK Plzeň591
28.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem565
29.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
30.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka516
31.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.508
32.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš502
33.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem494
34.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové490
35.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
36.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
37.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
38.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.455
39.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.439
40.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.432
41.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín431
42.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk392
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice392
44.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové382
45.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka368
46.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.363
47.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
48.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
50.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha348
51.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha347
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.347
53.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš344
54.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany328
55.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.326
56.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.320
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
59.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.317
60.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.316
62.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice312
63.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
64.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice304
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany304
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš304
68.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha300
69.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice284
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.284
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 284
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš284
74.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha280
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.280
76.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha278
77.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.276
78.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha274
79.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most268
80.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha256
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.256
83.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže244
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava244
85.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice240
86.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.232
87.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou224
88.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.216
89.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.214
90.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.212
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
93.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno209
94.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice208
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice208
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.208
100.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice206
101.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha204
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha204
103.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
105.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha199
106.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš196
107.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
108.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
109.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most184
110.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice174
111.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice172
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.172
115.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
116.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most168
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže168
118.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice166
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.166
120.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
122.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.162
123.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
125.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice148
126.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
127.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
128.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.142
Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
130.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
131.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
132.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
133.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary132
135.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice130
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška130
140.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové128
141.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice120
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha120
146.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice119
147.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem116
148.Portová Anna2007 Super Stars Most114
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
151.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.112
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 112
153.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
154.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
155.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
157.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.94
158.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha92
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany92
160.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.90
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
162.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
163.Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
165.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice84
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava84
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno84
169.Křížová Anna2006 Super Stars Most82
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA82
171.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
172.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
173.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
174.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice68
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
177.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
178.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA65
179.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
180.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš58
181.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
182.Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín55
183.Marková Julie2005 Start Jihlava54
184.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA49
185.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
188.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
194.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.41
195.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
196.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
199.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha28
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 28
201.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
210.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 25
211.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice14
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice14
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 14
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY14
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
217.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
222.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub12
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav12
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
230.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže4
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY4
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U13 - Praha - HamrD07.01.2017
2Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5007.01.2017
31. GPD U13 - MostD08.01.2017
41. GPD U13 - LiberecD08.01.2017
51. GPC U13 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
61. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
71. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
8GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
91. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
101. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
111. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
121. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
131. GPA U13 - AšA05.02.2017
14GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
15GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
16GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
17GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
18GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
19Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
20Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
21GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
22GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
23GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
24GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
25GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
26GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
27GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
281. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
29GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
302. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
31GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
322. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
33GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
34GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
35GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
36X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
372. GPD U13 - MostD07.05.2017
382. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
392. GPC U13 - MostC13.05.2017
402. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
412. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
422. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
43GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
442. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
452. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
46GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
47GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
482. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
49GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
502. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
51Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
52GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
53GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
54GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
55GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
56GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
57KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
58KP U13 - LiberecD30.09.2017
59GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
60GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
61GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
62GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
63GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
64GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
65GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
66GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
67Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
68GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
69GPD U13 - PrahaD04.11.2017
70OP U13 - AšSKP12.11.2017
71OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
72OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
73OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
74OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
75OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
76GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
77GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
78OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
79GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
80GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
81GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
82OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
83MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
84GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
85GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading