logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - redukovaný stav k 01.01.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2017 - 01.01.2018
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1192
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.989
3.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
4.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg918
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 526
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové466
8.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka464
9.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice421
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
11.Kundrát David2006 Badminton VK Aš418
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
13.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany367
14.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
15.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.320
20.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
21.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
22.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.284
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové284
24.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
25.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk272
26.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou271
27.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice262
28.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice244
29.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš241
30.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice229
31.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary225
32.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.221
33.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
34.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.216
35.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice215
36.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže213
37.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš200
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
40.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
41.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice181
42.Seidl Filip2006 Super Stars Most180
43.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou178
44.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
47.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
49.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice160
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha160
Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
53.Klokan Jakub2008 Super Stars Most144
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
55.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice141
56.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš140
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice140
58.Gašparín Adam2007 Super Stars Most128
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha128
60.Jonáš Václav2006 BaC Kladno127
61.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno124
62.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
63.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže119
64.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice114
65.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.113
66.Vališ Jan2006 Super Stars Most112
67.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha110
68.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
69.Klokan Jan2006 Super Stars Most103
70.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha100
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA100
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha100
73.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
74.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
75.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice91
76.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
78.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
81.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 79
82.Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou78
83.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.76
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.76
85.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
86.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most66
89.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.64
90.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
91.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha57
92.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic56
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže56
94.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
98.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA52
99.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha51
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.51
101.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 48
102.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
103.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
104.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.43
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.43
106.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
116.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
117.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín37
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
120.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
121.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
122.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
127.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
128.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.30
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.30
131.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav29
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.29
133.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most28
134.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš27
135.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
136.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
138.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 24
139.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha23
140.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
142.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
144.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
146.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.19
147.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš18
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most18
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary18
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice18
156.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
157.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
159.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
163.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha13
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
167.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno12
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
172.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice11
173.Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
178.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.9
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
186.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
187.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem6
191.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
193.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
197.Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
198.Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
201.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2160
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1444
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1360
4.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1194
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 980
6.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg788
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové778
8.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.732
9.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
10.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha729
11.Kundrát David2006 Badminton VK Aš708
12.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové671
13.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka647
14.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
15.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
16.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice558
17.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.551
18.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
19.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany489
20.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk478
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.478
22.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín452
23.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice431
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
25.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
26.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
27.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
28.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice395
29.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice392
30.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
31.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice367
32.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
33.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.322
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.322
35.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš320
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš320
38.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou318
39.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže316
40.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš290
41.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
43.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže280
44.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
45.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.267
46.Jonáš Václav2006 BaC Kladno259
47.Seidl Filip2006 Super Stars Most256
48.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice248
50.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
51.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice242
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice242
Melcher Patrik2006 SK Podolí242
54.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.240
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice240
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
59.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha236
60.Suchopár Jan2006 Super Stars Most228
61.Klokan Jakub2008 Super Stars Most216
62.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
63.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
64.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice202
66.Klokan Jan2006 Super Stars Most200
67.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
68.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
70.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže184
71.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno181
72.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou180
Vališ Jan2006 Super Stars Most180
74.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice170
76.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.166
78.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
79.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA164
80.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.162
82.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
83.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
87.Gašparín Adam2007 Super Stars Most152
88.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
89.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha144
90.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň138
91.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha134
92.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná130
93.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha126
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice126
95.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA124
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 124
97.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
99.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
100.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou114
102.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
105.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
111.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
114.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 80
115.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha78
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
128.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
129.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
130.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha52
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
132.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
134.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
141.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
143.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
146.Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
155.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.963
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice834
4.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg821
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 754
6.Kundrát David2006 Badminton VK Aš553
7.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most538
8.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
9.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín431
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové426
11.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
12.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice404
13.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.395
14.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice392
16.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové382
17.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
18.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
19.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.356
22.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany328
23.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
24.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka290
25.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice284
26.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš276
27.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.255
28.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
29.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha244
30.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
31.Jonáš Václav2006 BaC Kladno209
32.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.208
34.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš206
35.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice188
37.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
38.Seidl Filip2006 Super Stars Most184
39.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.180
40.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.176
41.Suchopár Jan2006 Super Stars Most172
42.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice168
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
44.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže164
45.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš162
46.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA155
47.Klokan Jakub2008 Super Stars Most140
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
49.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice136
Vališ Jan2006 Super Stars Most136
51.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice133
53.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
54.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice130
56.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno128
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice128
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice128
59.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.126
60.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
61.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
62.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
65.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
66.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
67.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
68.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice97
69.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
70.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA94
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most94
72.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice88
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha88
74.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
75.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
77.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
78.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
79.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň78
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka78
81.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha77
82.Klokan Jan2006 Super Stars Most76
83.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
84.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha64
85.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha62
86.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha58
87.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice54
88.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
95.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
111.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
112.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA38
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.38
114.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic28
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
118.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 27
119.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
123.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
124.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha17
125.Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice14
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice14
130.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
133.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav12
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha12
140.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2054
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1814
3.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
4.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1085
5.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.963
6.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice931
7.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.789
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové752
10.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha537
11.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice514
12.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.505
13.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
14.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.474
15.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
16.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.442
17.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.422
18.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.404
19.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha396
20.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 390
21.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
22.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.346
23.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
24.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany341
25.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka334
26.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš332
28.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
29.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany307
30.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice296
32.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
34.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
35.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice252
36.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
37.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice247
38.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.246
39.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.244
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha244
41.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha236
42.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice230
43.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou224
44.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.220
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
46.Portová Anna2007 Super Stars Most196
47.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA192
48.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
49.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most176
50.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.171
51.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.169
52.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
53.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.164
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha164
55.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
56.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže161
57.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.160
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice160
59.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.159
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš159
61.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice156
62.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
63.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
64.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary143
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška143
66.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most142
67.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.141
68.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.139
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice139
70.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
71.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
73.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice130
74.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most128
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
76.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice126
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem126
78.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice125
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové125
80.Chvastková Julie2006 Start Jihlava120
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno120
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most120
83.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.118
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
85.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
86.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové111
87.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.101
88.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
89.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.98
90.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.90
91.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
92.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.85
93.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
94.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
95.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.75
96.Křížová Anna2006 Super Stars Most73
97.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
98.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha71
99.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice70
100.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY68
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 68
102.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
103.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA66
104.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
105.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš61
106.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary60
107.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.59
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha59
109.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.58
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno58
111.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 57
112.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
115.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.54
116.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary48
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.48
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
119.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou46
124.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
127.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha37
128.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno35
129.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 34
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem34
131.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic31
132.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
134.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.29
135.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha28
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY28
137.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
138.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
140.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.24
Jonášová Klára2006 BaC Kladno24
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
143.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
145.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
146.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
147.Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav18
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
151.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.17
152.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha16
154.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
155.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 13
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
159.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk11
160.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
162.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA9
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.9
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha9
168.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
171.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
173.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton5
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš5
176.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha4
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
180.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
181.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
184.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2582
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
3.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1744
4.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1728
5.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1592
6.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1504
7.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1104
8.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.931
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.931
12.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové719
13.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
14.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.680
15.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.575
16.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany549
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha539
18.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.530
19.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
20.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice518
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
23.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha501
24.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
26.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha466
27.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha456
28.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice455
29.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany446
30.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha442
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka422
32.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice420
33.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice392
36.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.380
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš380
38.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš368
39.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA356
43.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
46.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
47.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
48.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 304
49.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
50.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.295
51.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice289
52.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most288
54.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
55.Chvastková Julie2006 Start Jihlava280
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Portová Anna2007 Super Stars Most280
58.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
59.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice276
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice276
61.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno272
62.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška268
63.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most260
64.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most256
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže256
66.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
67.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most244
68.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.242
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice242
71.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.239
72.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
74.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
75.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.206
76.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice192
77.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.190
78.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice180
79.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice176
81.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 172
82.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
84.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA164
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
86.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice156
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
92.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem154
93.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
95.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
96.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
97.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno128
99.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou125
100.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.120
Jonášová Klára2006 BaC Kladno120
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
103.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.114
104.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha106
105.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha104
106.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
107.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.92
108.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 88
110.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
115.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
116.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
122.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
123.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary66
124.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
125.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha56
126.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 52
127.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
130.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA42
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav42
137.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most38
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.38
139.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha34
140.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY26
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY26
147.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1584
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
3.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1171
4.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha860
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.795
7.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.774
8.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.719
9.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice693
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
11.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.508
12.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
13.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
14.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.455
15.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.439
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové382
17.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka368
18.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.363
19.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
20.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
21.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha348
22.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany328
23.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
24.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.316
25.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice312
26.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
27.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice304
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany304
29.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha300
30.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice284
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 284
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš284
34.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most268
35.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha256
37.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice240
38.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.232
39.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou224
40.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.216
41.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.212
42.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno209
43.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
44.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha204
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha204
46.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
47.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš196
48.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
49.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
50.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most184
51.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice174
52.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice172
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
55.Jonášová Klára2006 BaC Kladno170
56.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most168
57.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice166
58.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
60.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.162
61.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
63.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
64.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.142
Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
66.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
67.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
68.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
69.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary132
71.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice130
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška130
75.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové128
76.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice120
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha120
79.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem116
80.Portová Anna2007 Super Stars Most114
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
83.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 112
84.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
85.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem100
86.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
88.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha92
89.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.90
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
91.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
92.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou86
93.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
94.Křížová Anna2006 Super Stars Most82
95.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
96.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
97.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
98.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice68
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
101.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
102.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA65
103.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
104.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
105.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA49
106.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
108.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
111.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.41
112.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
113.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
115.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 28
116.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.26
122.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 25
123.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY14
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
125.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
128.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA12
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav12
134.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY4
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U13 - Praha - HamrD07.01.2017
2Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5007.01.2017
31. GPD U13 - MostD08.01.2017
41. GPD U13 - LiberecD08.01.2017
51. GPC U13 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
61. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
71. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
8GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
91. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
101. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
111. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
121. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
131. GPA U13 - AšA05.02.2017
14GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
15GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
16GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
17GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
18GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
19Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
20Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
21GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
22GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
23GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
24GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
25GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
26GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
27GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
281. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
29GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
302. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
31GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
322. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
33GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
34GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
35GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
36X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
372. GPD U13 - MostD07.05.2017
382. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
392. GPC U13 - MostC13.05.2017
402. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
412. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
422. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
43GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
442. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
452. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
46GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
47GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
482. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
49GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
502. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
51Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
52GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
53GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
54GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
55GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
56GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
57KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
58KP U13 - LiberecD30.09.2017
59GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
60GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
61GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
62GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
63GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
64GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
65GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
66GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
67Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
68GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
69GPD U13 - PrahaD04.11.2017
70OP U13 - AšSKP12.11.2017
71OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
72OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
73OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
74OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
75OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
76GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
77GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
78OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
79GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
80GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
81GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
82OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
83MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
84GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
85GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading