logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - redukovaný stav k 01.01.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2017 - 01.01.2018
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2672
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1288
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1274
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice989
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
6.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.823
7.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.789
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.752
9.Altera Jan2004 BaC Kladno596
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.591
11.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.551
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.517
13.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové486
14.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.469
15.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.454
16.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
17.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové380
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
19.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem364
20.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
21.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
23.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice319
25.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.313
26.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.308
27.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton293
28.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
29.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
30.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice269
31.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice268
32.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha260
33.Seidl Michal2004 Super Stars Most252
34.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 244
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha244
38.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 240
39.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
40.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.234
41.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice233
42.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.231
43.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
44.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.224
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice224
46.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha220
47.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.216
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha216
49.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.215
50.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
51.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
52.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha200
53.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.197
54.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary194
56.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.190
57.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš188
58.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové184
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
60.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice182
61.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.181
62.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
63.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
64.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš173
65.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš170
66.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
67.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.164
69.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
70.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín156
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže156
72.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
73.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.151
74.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.148
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most148
76.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
77.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg145
78.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
79.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové138
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice138
81.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
82.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.132
83.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
84.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha126
85.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.124
86.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.123
87.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem122
88.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava120
89.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže119
90.Kundrát David2006 Badminton VK Aš113
91.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice112
92.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most108
93.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA106
94.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
95.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.102
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
97.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most100
Janáček David2004 BK ARION PRAHA100
99.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.97
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.97
101.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
103.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
104.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice93
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice93
106.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň90
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové90
109.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.88
110.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.86
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
112.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
113.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš84
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII84
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
116.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
117.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha78
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
119.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.76
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
121.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.75
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
123.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
124.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha71
125.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.70
126.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.69
127.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
128.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
129.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.62
130.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
131.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem58
132.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.57
133.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
135.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka54
136.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 53
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
138.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
139.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
142.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
152.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
153.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem36
154.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.34
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
157.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha33
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.33
159.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
160.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
167.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.29
168.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.28
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 28
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
171.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
172.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice21
174.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
Vlasák David2004 Super Stars Most20
177.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
179.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové18
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
182.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY17
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 17
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 17
185.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.14
188.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín13
Foltin Jakub2004 Super Stars Most13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín13
195.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
201.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha11
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA11
203.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
204.Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
211.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín7
212.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
214.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha5
216.Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
218.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.3
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha3
221.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
223.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2890
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2832
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1912
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1728
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1517
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1504
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1504
8.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1254
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1144
12.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
13.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice964
14.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.801
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.646
17.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.594
18.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.575
19.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice542
20.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha501
21.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
23.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.491
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
26.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha489
27.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové481
28.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha480
30.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové479
31.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.431
32.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem428
36.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha408
37.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš397
38.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
39.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
40.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka390
41.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha384
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
45.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.383
46.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava364
47.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA356
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže356
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
51.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 348
52.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
53.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha340
54.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.335
55.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.331
56.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
61.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
62.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary308
66.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.302
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice302
68.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
70.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most294
71.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš292
72.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže284
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice284
75.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
76.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
77.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
79.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem252
80.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.248
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.248
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice248
Seidl Michal2004 Super Stars Most248
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové248
85.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
86.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.242
87.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha236
88.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice216
90.Kundrát David2006 Badminton VK Aš214
91.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem212
92.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg206
93.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
95.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
97.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno192
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.192
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
100.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most184
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.184
102.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
103.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.170
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.170
105.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.168
106.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
107.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
110.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové162
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA162
115.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice156
117.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
118.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka150
119.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha139
120.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
123.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
124.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.126
125.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
126.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
127.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
131.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 118
132.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
134.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII112
135.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
136.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.104
137.Janáček David2004 BK ARION PRAHA102
138.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.98
139.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.95
140.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.92
141.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
142.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
143.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA86
147.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha85
148.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice84
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.84
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
151.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha83
152.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem82
154.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové78
Vlasák David2004 Super Stars Most78
167.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 69
168.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
170.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 55
171.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha53
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha53
173.Foltin Jakub2004 Super Stars Most52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
175.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín46
182.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha43
183.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
193.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
194.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
Solar Jan2005 SK Prosek Praha27
196.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
199.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 25
200.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
210.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
212.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha4
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1902
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1320
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1310
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1264
5.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1200
6.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.980
7.Altera Jan2004 BaC Kladno942
8.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
9.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 765
10.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.764
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.568
13.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.530
14.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
15.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha488
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
17.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton446
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové428
19.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka416
20.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
21.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
22.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice380
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice380
24.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
25.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové356
27.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
28.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš337
29.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha332
30.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice320
31.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha312
32.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
33.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.306
34.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
35.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.295
36.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
37.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 280
40.Seidl Michal2004 Super Stars Most264
41.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava260
42.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.244
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
49.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha240
51.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.215
52.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
54.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
55.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary206
56.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
57.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.202
58.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice192
59.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
60.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
61.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.176
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
63.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
64.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice172
66.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
67.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš166
68.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
72.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš148
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš148
74.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
75.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
76.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže144
77.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno138
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem138
79.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.132
80.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové130
81.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg128
82.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
83.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
84.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.124
86.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem123
87.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
89.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
90.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
91.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA109
92.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
93.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 102
94.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
95.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
96.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.89
97.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice88
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
100.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
102.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most84
105.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
111.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.77
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
113.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
114.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 68
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.68
116.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha67
117.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA66
118.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.64
119.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
122.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.56
123.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
124.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
127.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
128.Janáček David2004 BK ARION PRAHA51
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka51
130.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice46
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín46
134.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha45
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha45
136.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
148.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.40
151.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
152.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.28
154.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
157.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
158.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha16
159.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
164.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 12
171.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
172.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha7
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1824
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1528
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.801
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice777
8.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
9.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín610
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové580
11.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha551
12.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
13.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.481
14.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.479
15.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most469
16.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice468
17.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka428
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha428
19.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
20.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
21.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
22.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
23.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka396
24.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha392
25.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice380
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
27.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 372
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha372
29.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
30.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha356
31.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
32.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.329
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary296
34.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš272
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.272
36.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka269
37.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.260
38.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
39.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.251
40.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.244
41.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary240
42.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
43.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.228
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice221
45.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
46.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most216
47.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
48.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.209
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
50.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice204
51.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže197
52.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha192
53.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
54.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most188
55.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
56.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno180
57.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
58.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha172
59.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové168
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
62.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.162
63.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
64.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
65.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.154
66.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
68.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha148
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.148
70.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice147
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
72.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
74.Benediktová Klára2005 USK Plzeň143
75.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže135
76.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
77.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
78.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
79.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.127
80.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
84.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš119
85.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.118
86.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové117
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
88.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA114
89.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
90.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
91.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.110
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
94.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.106
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA106
96.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
98.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha102
99.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.101
100.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
101.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice98
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha98
103.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
104.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
105.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk93
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové93
107.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou90
109.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
111.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice86
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
116.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.84
117.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.78
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.78
122.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
123.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
124.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš73
125.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton69
126.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
128.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha62
131.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.61
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha61
133.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové60
134.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš58
135.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
137.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš54
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem54
141.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
142.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš49
143.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
145.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.44
146.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
150.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
152.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
153.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.37
154.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
155.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.32
156.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
162.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
164.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.24
165.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš22
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
169.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
170.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
171.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
173.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha16
174.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
176.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha13
177.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
182.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.10
187.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA9
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic9
191.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha8
192.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha5
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2021
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1886
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1886
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1704
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1680
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
10.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice1077
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1077
12.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
13.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha801
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.801
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.777
16.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice764
17.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.719
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové707
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha706
20.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most693
22.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha679
23.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha609
24.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.568
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
26.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín540
27.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 516
28.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín494
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.494
30.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.491
32.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary481
33.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary479
34.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
35.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.455
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka455
37.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha450
39.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice428
40.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem395
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.395
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem395
43.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
44.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.382
45.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
46.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 372
47.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové366
48.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.356
49.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže355
50.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
52.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.326
53.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.323
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice323
55.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš320
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš320
60.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže319
61.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.317
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.317
63.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
64.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.306
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.306
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
68.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most300
69.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
72.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha280
73.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
75.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš272
76.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
78.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.260
79.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.248
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 248
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.248
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.248
83.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
84.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice245
85.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
88.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.228
89.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
91.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha212
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA212
93.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk206
94.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
95.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
96.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš194
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš194
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš194
99.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
100.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.190
101.Benediktová Klára2005 USK Plzeň178
102.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
104.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA168
106.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
107.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.164
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín164
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš164
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš164
114.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
115.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové156
116.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha150
117.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.142
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
120.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
122.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
124.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice120
125.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.118
126.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA114
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
128.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
129.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha104
130.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.100
131.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha91
132.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
135.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
136.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš78
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.78
153.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
154.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
156.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
158.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
159.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
166.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
178.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
184.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
185.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha13
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2032
2.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1192
3.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1144
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1032
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.955
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice896
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
9.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
10.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 648
11.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové594
12.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
13.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
14.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
15.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha540
16.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha530
17.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.491
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.482
19.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice456
20.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most452
21.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín420
22.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka416
23.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.388
24.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
25.Benediktová Klára2005 USK Plzeň356
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
27.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.352
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice352
29.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš337
30.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.323
31.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary320
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice320
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
34.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha312
35.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
36.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice288
37.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.284
38.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš280
40.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
42.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha271
43.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové270
44.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
45.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
46.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.245
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
49.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
50.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.238
51.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
52.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
53.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.216
54.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
55.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice208
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
58.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.206
59.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
60.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš202
61.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.194
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.194
63.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
64.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 178
65.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha176
66.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka172
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
69.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
71.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.167
72.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk166
73.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.164
74.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.162
75.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka152
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.152
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
78.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže150
79.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
80.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.140
81.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem138
82.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA136
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
84.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.133
85.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
86.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.131
87.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
88.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
89.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
90.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
92.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
93.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
94.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
95.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.110
96.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.106
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš106
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš106
99.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
100.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice100
101.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
102.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA95
103.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.94
104.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
105.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
113.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
115.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové84
116.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
117.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha80
118.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou78
123.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
124.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
125.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
126.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
128.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
129.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
131.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové54
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice54
133.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
135.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš51
136.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha49
137.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
139.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha45
140.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice42
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
154.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.40
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.40
159.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA39
160.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.28
161.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
165.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
167.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha21
168.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha16
169.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
175.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha13
178.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno12
187.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha7
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U15 - Český KrumlovC07.01.2017
21. GPC U15 - Hradec KrálovéC07.01.2017
31. GPC U15 - IvančiceC07.01.2017
41. GPC U15 - OlomoucC07.01.2017
51. GPD U15 - LiberecD14.01.2017
61. GPD U15 - Praha - VinořD14.01.2017
71. GPC U15 - KladnoC15.01.2017
81. GPD U15 - Ústí nad LabemD15.01.2017
9GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
10GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
111. GPC U15 - MostC28.01.2017
121. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
131. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
14GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
15GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
16Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
171. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
182. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
192. GPD U15 - MostD08.04.2017
20GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
212. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
22GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
232. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
242. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
252. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
262. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
272. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
282. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
292. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
30GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
312. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
322. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
33GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
34GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
35GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
36GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
37GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
38GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
39KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
40KP U15 - MostD23.09.2017
41GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
42GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
43GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
44OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
45OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
46OP U15 - MostSKP14.10.2017
47OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
48OP U15 - AšSKP14.10.2017
49OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
50OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
51OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
52MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
53GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
54GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
55GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
56GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
57GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
58GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
59GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading