logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - redukovaný stav k 01.01.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
07.12.2016 - 01.01.2018
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ81
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2384
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1915
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
6.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1280
7.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
8.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1059
9.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1002
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice968
11.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.963
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
13.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
14.Twardzik Adam2001 Super Stars Most846
15.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka733
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.681
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno673
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín624
19.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most599
20.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice591
21.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno566
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.554
23.Palán Václav2001 SK Prosek Praha526
24.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové501
25.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
26.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.469
27.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
28.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška452
29.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice442
30.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno409
31.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.407
32.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná390
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.390
34.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.359
35.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
36.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
37.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň340
38.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš320
39.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most314
40.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.309
41.Králíček Jan2000 Super Stars Most302
42.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
43.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.285
44.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha284
46.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha283
47.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín281
48.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy268
49.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha260
50.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice248
51.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín245
52.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.244
53.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
54.Hájek David2000 Super Stars Most226
55.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná214
56.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
57.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
58.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.202
60.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.196
61.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
63.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
64.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
65.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha174
66.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.170
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
68.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
69.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.156
72.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
73.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
74.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice146
75.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.142
78.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň139
79.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
81.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.136
82.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice134
83.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná133
84.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
85.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín130
86.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
88.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
89.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
91.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.115
92.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Straka Jakub2000 Super Stars Most114
96.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
98.Altera Jan2004 BaC Kladno108
99.Ziman Jan2000 BKV Plzeň105
100.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha101
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
102.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
103.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka96
104.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice91
105.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
106.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 84
107.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
111.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka75
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
113.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.73
114.Řepa Václav2001 Super Stars Most72
115.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 69
117.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha60
118.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha59
119.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná55
120.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.54
122.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.46
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.46
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
126.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka42
134.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 30
137.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 28
138.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 27
139.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
141.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín13
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
145.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.12
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
151.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ88
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2336
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2336
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2304
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2304
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1830
8.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
10.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1408
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
12.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
13.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
14.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1040
15.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1031
16.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín973
17.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice923
18.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.879
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.879
20.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno861
Morávek Michal2002 BaC Kladno861
22.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha828
23.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.803
24.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka752
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš752
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.708
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice708
29.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice700
30.Hájek David2000 Super Stars Most638
31.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.630
32.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.624
33.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná610
34.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška586
35.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most583
36.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.544
37.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha543
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha543
39.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
40.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
41.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice518
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice515
43.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno492
44.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.489
45.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.486
46.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.479
47.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.465
48.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.458
49.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň452
50.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.445
51.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA422
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha422
53.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha416
54.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.393
55.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice388
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.388
57.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
58.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná376
59.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice354
60.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.353
61.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
62.Králíček Jan2000 Super Stars Most344
63.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.332
64.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
65.Herzán David2002 Slavoj Podivín314
66.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.310
68.Altera Jan2004 BaC Kladno306
69.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice304
70.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
71.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
72.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.279
73.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.278
74.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná262
75.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín245
76.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice243
77.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 242
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 242
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Ziman Jan2000 BKV Plzeň242
81.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín236
82.Straka Jakub2000 Super Stars Most234
83.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
84.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.217
85.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka203
86.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
87.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.192
89.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
90.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná184
91.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
92.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
93.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha167
94.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň165
95.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
97.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka156
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Řepa Václav2001 Super Stars Most156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
101.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka150
103.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.138
Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most138
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
110.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
111.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín125
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
113.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 120
114.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
116.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.112
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.112
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.112
119.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
122.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín84
123.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
133.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.46
135.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
2.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1768
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1739
4.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1672
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1536
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1520
7.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1376
8.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1085
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1077
10.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1053
11.Twardzik Adam2001 Super Stars Most980
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno769
13.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka736
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.733
15.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha706
16.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.680
17.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice634
18.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.595
19.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most552
20.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška550
21.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
22.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno518
23.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.509
24.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
25.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice455
26.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most429
27.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš426
28.Hájek David2000 Super Stars Most402
29.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.400
31.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň397
32.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
33.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice370
34.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice369
35.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha357
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno356
37.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
38.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.322
39.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.314
40.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
41.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha296
42.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
43.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
44.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
45.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha270
46.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín266
Ziman Jan2000 BKV Plzeň266
48.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha258
49.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.253
50.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.232
51.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice230
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
53.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.216
54.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.208
56.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
57.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
58.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.202
59.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
60.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná166
62.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.164
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.164
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
67.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice160
68.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice157
69.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka156
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
71.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
72.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
73.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
76.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
77.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.128
78.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
79.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
80.Řepa Václav2001 Super Stars Most120
81.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
82.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
83.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná88
84.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná86
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.86
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín86
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Králíček Jan2000 Super Stars Most86
Soukup Václav2001 BKV Plzeň86
90.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
94.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
95.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
96.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
101.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
114.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR187
2.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2096
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
4.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1374
5.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1286
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1136
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1125
8.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
9.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1040
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1021
11.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice982
12.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.968
13.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška834
14.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.798
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 769
16.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno719
17.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice718
18.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice651
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň582
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha518
21.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
22.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.463
24.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA429
25.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.418
26.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.416
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice416
28.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 393
29.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
30.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
31.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
32.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň326
33.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA324
34.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice320
35.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.315
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň304
37.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
38.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice277
39.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most274
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice274
41.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň265
42.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice253
43.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
44.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
45.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky230
46.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
48.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.226
49.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.212
50.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha207
52.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha203
53.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most196
54.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.192
56.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Zachová Adéla2001 Start Jihlava180
58.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
59.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
60.Srbová Adéla2000 BaC Kladno153
61.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín152
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany152
64.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň144
65.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.142
66.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
67.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most132
68.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice128
69.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.127
70.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
71.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče125
72.Pálková Tereza2002 Super Stars Most124
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.124
74.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
77.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
78.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
79.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
83.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
84.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
89.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
91.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň66
92.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná55
93.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška54
94.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice46
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná46
99.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice42
106.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.30
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR93
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1939
3.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1792
6.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
7.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1776
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1776
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1664
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1648
11.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1509
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1504
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1413
14.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
15.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1136
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1136
17.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň918
18.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha914
19.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice907
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha898
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.803
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno790
Srbová Adéla2000 BaC Kladno790
24.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.777
25.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.774
26.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň766
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň764
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most640
29.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.582
30.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.572
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.566
32.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice539
33.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most528
34.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
35.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
36.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA477
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA477
39.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín469
40.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
41.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
42.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň377
43.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.279
44.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
46.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
47.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.252
48.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.242
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha242
50.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň240
51.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice239
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
54.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
55.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.230
56.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.207
57.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice200
59.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
63.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka165
64.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.164
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná164
66.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín152
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče152
68.Zachová Adéla2001 Start Jihlava147
69.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
71.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
73.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice125
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice125
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany125
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
79.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
87.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
88.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň102
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
90.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice86
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.86
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná86
94.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.78
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
2.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
3.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1376
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1182
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1145
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1117
7.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1104
8.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1046
9.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
10.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1008
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.995
12.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
13.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.866
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 839
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.733
16.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha706
17.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.634
18.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
19.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška622
20.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
21.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice612
22.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice558
23.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno552
24.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
25.Srbová Adéla2000 BaC Kladno531
26.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
27.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.486
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most417
29.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice392
30.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice382
32.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
33.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň373
34.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.372
35.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
36.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň326
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň326
38.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.308
39.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň303
40.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA296
41.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA284
42.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.281
43.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha263
44.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.224
45.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.216
46.Zachová Adéla2001 Start Jihlava204
47.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice200
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
50.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
51.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
53.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
54.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
57.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany152
58.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
59.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
60.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
61.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.138
62.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice128
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
64.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
65.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
66.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most120
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
68.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
69.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná88
72.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice86
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče86
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
77.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
78.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň78
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
89.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže75
90.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most74
91.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
92.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice46
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná46
97.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
104.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
105.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading