logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 11.01.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
11.01.2017 - 11.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1192
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.989
3.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
4.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg918
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 526
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové466
8.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka464
9.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
10.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice421
11.Kundrát David2006 Badminton VK Aš418
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
13.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany367
14.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
15.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.349
16.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
21.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
22.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
23.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.284
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové284
25.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
26.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk272
27.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice262
28.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou247
29.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice244
30.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš241
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
32.Jonáš Václav2006 BaC Kladno229
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice229
34.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary225
35.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
36.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.216
37.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice215
38.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže213
39.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.208
40.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš200
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
42.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
43.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
44.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice181
45.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno178
46.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
47.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
50.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
51.Suchopár Jan2006 Super Stars Most164
52.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice160
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha160
55.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
56.Seidl Filip2006 Super Stars Most143
57.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice141
58.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš140
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice140
60.Gašparín Adam2007 Super Stars Most128
61.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha120
63.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže119
64.Klokan Jakub2008 Super Stars Most116
65.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice114
66.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha110
67.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha100
68.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
69.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha96
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
71.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice91
Vališ Jan2006 Super Stars Most91
73.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
75.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
78.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA83
79.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 80
80.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou79
81.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice78
82.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.77
83.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha76
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.76
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.76
86.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 72
87.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha71
88.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
89.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha64
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.64
91.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
92.Klokan Jan2006 Super Stars Most57
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha57
94.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic56
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže56
96.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
100.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA52
101.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.51
102.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 50
104.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most49
105.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.47
106.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
107.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
108.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.43
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.43
110.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
120.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
121.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín37
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
124.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.36
126.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.35
128.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.34
129.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.33
133.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha31
135.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.30
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.30
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.30
138.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav29
139.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš27
140.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
142.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
143.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha24
144.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
146.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha21
148.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
150.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.19
151.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš18
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most18
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary18
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice18
163.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
164.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
166.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
168.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
171.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno12
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
176.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice11
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice11
178.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
185.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.9
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
193.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
194.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most6
198.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
200.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
204.Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
205.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
210.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2160
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1444
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1360
4.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1206
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 980
6.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg788
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové778
8.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
9.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
10.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha729
11.Kundrát David2006 Badminton VK Aš708
12.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové671
13.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka647
14.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
15.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
16.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice558
17.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.551
18.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
19.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany489
20.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk478
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.478
22.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín452
23.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice431
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
25.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
26.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
27.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
28.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice395
29.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice392
30.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
31.Jonáš Václav2006 BaC Kladno373
32.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice367
33.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.348
34.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.346
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.346
36.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.345
37.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš320
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš320
40.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže316
41.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
42.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno295
43.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou294
44.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš290
45.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
46.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
47.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže280
48.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
49.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou258
50.Seidl Filip2006 Super Stars Most256
51.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice248
53.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.244
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
55.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice242
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice242
Melcher Patrik2006 SK Podolí242
58.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice240
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
62.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha236
63.Suchopár Jan2006 Super Stars Most224
64.Klokan Jakub2008 Super Stars Most208
65.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
66.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice202
68.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
69.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
71.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže184
Vališ Jan2006 Super Stars Most184
73.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha180
74.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice170
76.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.166
78.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA164
79.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.162
81.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
82.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
87.Gašparín Adam2007 Super Stars Most152
88.Klokan Jan2006 Super Stars Most150
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
90.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.138
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.138
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň138
93.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha134
94.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná130
95.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice126
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 126
97.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA124
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 124
99.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
100.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
102.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
103.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
104.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha90
105.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
107.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.86
113.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha84
117.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha78
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
130.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
131.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha68
132.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha64
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
134.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
137.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
139.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 46
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
142.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
149.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
151.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.38
153.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.963
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice834
4.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg821
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 754
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most574
7.Kundrát David2006 Badminton VK Aš553
8.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.508
9.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín431
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové426
11.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
12.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice404
13.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.395
14.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice392
16.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové382
17.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
18.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
19.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
22.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany328
23.Jonáš Václav2006 BaC Kladno323
24.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
25.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka290
26.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice284
27.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš276
28.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou266
29.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.255
30.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.254
31.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
32.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha244
33.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno242
34.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
35.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
36.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.208
38.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš206
39.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
40.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice188
41.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.180
42.Seidl Filip2006 Super Stars Most176
43.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice168
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
45.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže164
46.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš162
47.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.148
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
49.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA141
50.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
51.Suchopár Jan2006 Super Stars Most138
52.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice136
53.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice133
55.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
56.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice130
58.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice128
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice128
60.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.126
61.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
62.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
63.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
64.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
66.Klokan Jakub2008 Super Stars Most102
67.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
68.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
69.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice97
70.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
71.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
72.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice88
73.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
74.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
75.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
76.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA80
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 80
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most80
79.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.78
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň78
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka78
82.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 72
83.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha66
84.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha63
85.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha62
86.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha58
88.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice54
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha54
90.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
91.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.46
98.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
115.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha40
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
117.Klokan Jan2006 Super Stars Most38
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha38
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA38
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha38
122.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic28
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
125.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 27
126.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.26
128.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
129.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha17
130.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY14
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice14
141.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
144.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav12
150.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2054
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1814
3.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
4.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1085
5.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.963
6.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice931
7.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.789
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové752
10.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.560
11.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha537
12.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice514
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.505
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
15.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.474
16.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.442
17.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
18.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
19.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.404
20.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha396
21.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 390
22.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
23.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
24.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany341
25.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka334
26.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš332
28.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
29.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany307
30.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.296
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice296
32.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.284
33.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
35.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
36.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice252
37.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
38.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice247
39.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha240
40.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.238
41.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha236
42.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice230
43.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.220
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
45.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
46.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
47.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA192
48.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno188
50.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
51.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.171
52.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.169
53.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
54.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
55.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže161
56.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.160
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice160
58.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.159
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš159
60.Portová Anna2007 Super Stars Most157
61.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice156
62.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.155
64.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.149
65.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most148
66.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary143
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška143
68.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most142
69.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.141
70.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.139
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice139
72.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.136
74.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem135
75.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most132
77.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice130
78.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
80.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice126
81.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice125
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové125
83.Chvastková Julie2006 Start Jihlava120
84.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
85.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most116
86.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové111
87.Jonášová Klára2006 BaC Kladno102
88.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
90.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.98
91.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.95
92.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 94
93.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA90
94.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
95.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha85
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.85
97.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou83
98.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha82
99.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
100.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
101.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.78
102.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou76
106.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.75
107.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
108.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice70
109.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 65
110.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš61
111.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary60
112.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.59
113.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.58
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno58
115.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha57
116.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
119.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.54
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
122.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.52
123.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary48
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.48
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
126.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY46
128.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
131.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 40
132.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha38
133.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno35
Křížová Anna2006 Super Stars Most35
135.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha34
137.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic31
138.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
141.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.29
142.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha28
143.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA27
144.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.25
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
146.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.24
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
148.Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
149.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
150.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
151.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav18
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
156.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.17
157.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha16
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha16
160.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
161.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
164.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha12
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.12
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha12
167.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk11
168.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha10
172.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.9
176.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
178.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
180.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.5
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton5
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš5
183.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
186.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA3
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
188.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
191.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2582
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
3.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1744
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1728
5.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1592
6.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1504
7.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1104
8.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.931
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.931
12.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
13.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové719
14.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.693
15.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.680
16.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany549
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha539
18.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.530
19.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
20.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice518
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice518
23.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
24.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha501
25.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.480
26.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
27.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha466
28.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice455
29.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany446
30.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha442
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka422
32.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice420
33.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno410
34.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice392
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.392
38.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.380
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš380
40.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš368
41.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA356
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA356
45.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.353
46.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most320
50.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
51.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
52.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 304
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha304
54.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
55.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.295
56.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice289
57.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most288
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
59.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.287
60.Chvastková Julie2006 Start Jihlava280
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
62.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
63.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice276
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice276
65.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška268
66.Jonášová Klára2006 BaC Kladno258
67.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže256
68.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most252
70.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most244
71.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice242
73.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
75.Portová Anna2007 Super Stars Most230
76.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.206
77.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
78.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem196
79.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice192
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 192
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.192
82.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.190
83.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice180
84.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice176
86.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
87.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
89.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA164
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
95.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice156
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
100.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
101.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
102.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
103.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
104.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno128
106.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 126
107.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.120
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
109.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
111.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha104
Křížová Anna2006 Super Stars Most104
113.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 98
114.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.92
115.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové86
116.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
117.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha82
118.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
126.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY76
129.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA68
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
131.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary66
132.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
133.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
134.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
137.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav42
144.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.38
145.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA26
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
155.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1584
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
3.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1171
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1068
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha860
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.833
7.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.774
8.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.719
9.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice693
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
11.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
12.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
13.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
14.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
15.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.455
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové382
17.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka368
18.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.363
19.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
20.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
21.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha348
22.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany328
23.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno323
24.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
25.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.316
26.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice312
27.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
28.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice304
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany304
30.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice284
Jonášová Klára2006 BaC Kladno284
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 284
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš284
35.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha278
36.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most268
37.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
38.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha252
39.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.248
40.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice240
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
42.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.212
43.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.208
45.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha204
46.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
47.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš196
48.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
49.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
50.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most176
51.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice174
52.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice172
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
54.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most168
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.168
56.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice166
57.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
60.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.162
61.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
63.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
64.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.142
Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem142
67.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most140
69.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
70.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha134
71.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
72.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary132
74.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice130
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška130
78.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové128
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
80.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 124
81.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice120
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
83.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem116
84.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
85.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha107
86.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
88.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.90
89.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
90.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
91.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
92.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
93.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.78
96.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
97.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
98.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 71
99.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice68
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
Portová Anna2007 Super Stars Most68
103.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
104.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
105.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
Křížová Anna2006 Super Stars Most56
107.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA53
108.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha52
109.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA50
110.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA49
111.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
113.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 42
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
118.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
120.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY30
121.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY28
122.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha26
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.26
127.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha18
128.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
132.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
135.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav12
140.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
21. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
3GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
41. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
51. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
61. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
71. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
81. GPA U13 - AšA05.02.2017
9GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
10GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
11GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
12GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
13GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
14Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
15Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
16GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
17GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
18GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
19GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
20GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
21GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
22GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
231. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
24GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
252. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
26GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
272. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
28GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
29GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
30GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
31X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
322. GPD U13 - MostD07.05.2017
332. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
342. GPC U13 - MostC13.05.2017
352. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
362. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
372. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
38GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
392. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
402. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
41GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
42GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
432. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
44GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
452. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
46Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
47GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
48GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
49GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
50GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
51GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
52KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
53KP U13 - LiberecD30.09.2017
54GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
55GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
56GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
57GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
58GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
59GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
60GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
61GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
62Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
63GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
64GPD U13 - PrahaD04.11.2017
65OP U13 - AšSKP12.11.2017
66OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
67OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
68OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
69OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
70OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
71GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
72GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
73OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
74GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
75GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
76GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
77OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
78MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
79GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
80GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
81GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
82Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
831. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
84GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading