logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 11.01.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
11.01.2017 - 11.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2672
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1288
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1274
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice989
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
6.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.823
7.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.789
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.752
9.Altera Jan2004 BaC Kladno596
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.591
11.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.551
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.505
13.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.469
14.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové462
15.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
16.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
17.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové380
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
19.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem364
20.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.324
21.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
23.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.301
24.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
25.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice283
26.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
27.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
28.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice269
29.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice268
30.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha260
31.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton257
32.Seidl Michal2004 Super Stars Most252
33.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
34.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 244
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha244
38.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 240
39.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
40.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.234
41.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.231
42.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
43.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice224
45.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha220
46.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.216
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha216
48.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.215
49.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
50.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
51.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha200
52.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary194
53.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.190
54.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš188
55.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice185
56.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.181
57.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
58.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
59.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš173
60.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš170
61.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
62.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.164
64.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
65.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
66.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.151
67.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most148
68.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
71.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg145
72.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.143
73.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové142
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice142
75.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
77.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
78.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.132
79.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
80.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže128
81.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha126
82.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.124
83.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.123
84.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem122
85.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže119
86.Kundrát David2006 Badminton VK Aš113
87.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
88.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most108
89.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha107
90.Janáček David2004 BK ARION PRAHA106
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA106
92.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.102
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
94.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most100
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice100
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII100
97.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.97
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.97
99.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové96
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
103.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha95
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
105.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice93
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice93
107.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň90
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
110.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
111.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
112.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš84
113.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
114.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.79
115.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
116.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.76
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.76
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
119.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
120.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
121.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové72
122.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.70
123.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.69
124.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.63
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
126.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.62
127.Solar Jan2005 SK Prosek Praha60
128.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
129.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem58
130.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.57
131.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.56
132.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka54
134.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 53
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
136.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 50
137.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
140.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.44
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.44
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha44
143.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové42
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 42
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
155.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
156.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem36
157.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.34
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
160.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.33
161.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
162.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 31
164.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
170.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.29
171.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.28
172.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
173.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha25
174.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice21
176.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
Vlasák David2004 Super Stars Most20
180.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
182.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.18
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
185.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha17
186.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
191.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín13
Foltin Jakub2004 Super Stars Most13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín13
197.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
204.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA11
205.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
206.Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
212.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín7
213.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
217.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha5
219.Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
222.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.3
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha3
231.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
235.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2890
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2832
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1912
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1728
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1517
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1504
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1504
8.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1254
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1132
12.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
13.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice928
14.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.801
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.634
17.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.594
18.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.575
19.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice542
20.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha501
21.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
22.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
23.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha489
24.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové481
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha480
27.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové479
28.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
29.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice431
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
31.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha428
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem428
33.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha408
34.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš397
35.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.395
36.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice392
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice392
39.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka390
40.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha384
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
44.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.363
45.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA356
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
47.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 348
48.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.341
49.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha340
50.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.335
51.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.331
52.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
56.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary308
60.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.302
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice302
62.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
64.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most294
65.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš292
66.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava286
67.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže284
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže284
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice284
72.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
74.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.272
76.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice264
77.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem252
78.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.248
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.248
Seidl Michal2004 Super Stars Most248
81.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
82.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
83.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha236
84.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
85.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice216
86.Kundrát David2006 Badminton VK Aš214
87.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem212
88.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
89.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice206
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové206
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg206
93.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
95.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
97.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno192
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.192
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
100.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most184
101.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
102.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
103.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.170
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.170
105.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.168
106.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
107.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.164
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
110.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA162
112.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice156
113.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
114.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka150
115.Janáček David2004 BK ARION PRAHA148
116.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII144
117.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha139
118.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
121.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
122.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
123.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
124.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
130.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 118
131.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
133.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
134.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha107
135.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.104
136.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.98
137.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.95
138.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.92
139.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
140.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
141.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA86
145.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha84
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
148.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 83
149.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem82
151.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Vlasák David2004 Super Stars Most78
161.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 69
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha69
163.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
165.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha53
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha53
167.Foltin Jakub2004 Super Stars Most52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY52
170.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
171.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín46
178.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
190.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha41
Solar Jan2005 SK Prosek Praha41
192.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
193.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
194.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
195.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
202.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
221.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
222.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha4
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1902
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1320
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1298
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1264
5.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1200
6.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.980
7.Altera Jan2004 BaC Kladno942
8.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
9.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 765
10.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.740
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
13.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.530
14.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
15.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha488
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
17.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové428
18.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka416
19.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
20.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice380
21.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.359
22.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
23.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš337
24.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha332
25.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice320
26.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha312
28.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
29.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.306
30.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
31.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.295
32.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice284
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové284
35.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 280
37.Seidl Michal2004 Super Stars Most264
38.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.252
39.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
44.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha240
46.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.215
47.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
50.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže208
52.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary206
53.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
54.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
55.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
56.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
58.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.176
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
60.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice172
62.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
63.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš166
64.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
68.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.160
69.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš148
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš148
71.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
72.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava146
73.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
74.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže144
75.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
76.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno138
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem138
78.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
79.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové130
80.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg128
81.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
82.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
83.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.124
85.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem123
86.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
87.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.115
88.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
91.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA109
92.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
93.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
94.Janáček David2004 BK ARION PRAHA97
95.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha91
96.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
97.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.89
98.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
100.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
102.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most84
105.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
106.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
111.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
112.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 68
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.68
114.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA66
115.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.64
116.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha59
117.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
120.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.56
121.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
122.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
126.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
128.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka51
129.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice46
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín46
134.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
144.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.40
147.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
149.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.28
151.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII26
Solar Jan2005 SK Prosek Praha26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
156.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
157.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha16
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 16
159.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
168.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
174.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha11
175.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
176.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1824
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1528
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.801
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice777
8.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
9.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín610
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové580
11.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha551
12.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
13.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.481
14.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.479
15.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most469
16.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka428
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha428
18.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
19.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice415
20.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka396
21.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.393
22.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha392
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.380
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
25.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 372
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha372
27.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
28.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha356
30.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
31.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice318
32.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary296
33.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš272
34.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka269
35.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.260
36.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
37.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.251
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.251
39.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary240
40.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
41.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.228
42.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
43.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most216
44.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
45.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
46.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.202
47.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže197
48.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.194
49.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice193
50.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice192
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha192
52.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most188
53.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
54.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno180
55.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
56.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.173
57.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha172
58.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
60.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.162
61.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
63.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
64.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.154
65.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
66.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha148
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.148
68.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
69.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
71.Benediktová Klára2005 USK Plzeň143
72.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice141
73.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
74.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
75.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
76.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
78.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.127
79.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
83.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš119
84.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA118
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.118
86.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
87.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
89.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.110
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
91.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA106
92.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
94.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.101
95.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
96.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha99
97.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice98
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha98
99.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
100.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
101.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.93
102.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA92
103.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové90
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou90
106.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
108.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
112.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.84
113.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
114.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.78
117.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
118.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
119.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš73
120.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.72
121.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže69
122.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha67
123.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.64
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
126.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha62
128.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.61
129.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
130.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš58
131.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
132.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš54
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem54
136.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
137.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
139.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš49
140.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
141.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
143.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.44
144.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
147.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové39
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové39
151.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
152.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.37
153.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice32
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.32
155.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
163.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
165.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.24
166.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
167.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš22
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
170.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha19
172.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
174.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
179.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
186.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.10
191.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic9
194.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha6
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
197.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2021
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1886
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1886
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1704
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1680
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
10.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1077
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1077
12.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
13.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha801
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.777
15.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.765
16.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice764
17.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.719
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové707
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha706
20.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most693
22.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha679
23.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha609
24.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.568
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
26.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín540
27.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 516
28.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.494
29.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary481
31.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary479
32.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
33.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
34.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka455
35.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha450
37.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem395
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.395
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem395
40.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice392
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
42.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.382
43.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
44.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.377
46.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 372
47.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.356
48.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.326
49.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.323
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice323
51.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš320
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš320
56.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže319
57.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
58.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.306
59.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most300
60.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
63.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha280
64.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
66.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš272
67.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
69.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.260
70.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.248
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 248
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.248
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.248
74.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
75.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
78.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže241
79.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.239
80.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.228
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové228
82.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
84.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
86.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
87.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha212
88.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.206
89.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.203
90.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
91.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš194
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš194
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš194
94.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.192
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
98.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.190
99.Benediktová Klára2005 USK Plzeň178
100.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha176
102.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
103.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
105.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
106.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice167
107.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
108.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.164
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín164
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš164
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš164
115.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
116.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.142
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
119.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
122.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
124.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
125.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.118
126.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
127.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha104
128.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.100
129.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
131.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha91
132.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
135.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
136.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš78
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.78
155.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
156.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha72
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
158.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
160.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA56
161.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
162.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha51
163.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
168.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
180.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
185.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha26
188.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2032
2.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1192
3.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1132
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1032
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.955
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice872
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
9.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
10.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 648
11.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
12.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
13.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
14.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové558
15.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha540
16.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha530
17.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.491
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.482
19.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most452
20.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.424
21.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín420
22.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka416
23.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.388
24.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
25.Benediktová Klára2005 USK Plzeň356
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
27.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.352
28.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš337
29.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary320
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice320
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
32.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice316
33.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha312
34.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš280
36.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
38.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha271
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
40.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
41.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice252
42.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.248
43.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.245
44.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
46.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
47.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.238
48.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové228
49.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
50.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.216
51.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
53.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
54.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
55.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
56.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš202
57.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.194
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.194
59.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
60.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 178
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha178
62.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha176
63.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice172
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka172
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
68.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA168
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
71.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.167
72.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.166
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice166
74.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.164
75.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka152
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.152
77.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
78.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem138
79.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
80.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.133
81.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
82.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.131
83.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.128
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
85.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
86.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
87.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
89.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
90.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
91.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
93.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.110
94.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA108
95.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.106
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš106
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš106
98.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
99.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
100.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
101.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.98
102.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
103.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.94
104.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
105.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
112.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
114.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.84
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
116.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha80
117.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou78
121.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže72
122.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
123.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
124.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
125.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha59
126.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice58
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
128.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
130.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové54
131.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
133.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš51
134.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha49
135.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
137.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA43
138.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice42
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
152.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.40
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.40
156.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
157.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.28
158.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
162.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
164.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha21
165.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha16
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA16
167.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
176.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha13
179.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno12
188.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - LiberecD14.01.2017
21. GPD U15 - Praha - VinořD14.01.2017
31. GPC U15 - KladnoC15.01.2017
41. GPD U15 - Ústí nad LabemD15.01.2017
5GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
6GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
71. GPC U15 - MostC28.01.2017
81. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
91. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
10GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
11GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
12Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
131. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
142. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
152. GPD U15 - MostD08.04.2017
16GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
172. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
18GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
192. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
202. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
212. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
222. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
232. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
242. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
252. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
26GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
272. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
282. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
29GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
30GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
31GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
32GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
33GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
34GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
35KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
36KP U15 - MostD23.09.2017
37GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
38GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
39GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
40OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
41OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
42OP U15 - MostSKP14.10.2017
43OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
44OP U15 - AšSKP14.10.2017
45OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
46OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
47OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
48MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
49GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
50GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
51GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
52GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
53GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
54GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
55GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
561. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading