logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 11.01.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
11.01.2017 - 11.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ129
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2112
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1528
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
5.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1437
6.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
7.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.976
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín976
9.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.837
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň777
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava716
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha657
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice654
15.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
16.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice537
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.537
18.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most528
19.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
20.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most500
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno477
23.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
24.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.456
25.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
26.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
27.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
28.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
29.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA408
30.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
31.Oros Marek2003 Super Stars Most392
32.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
33.Altera Jan2004 BaC Kladno372
34.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.356
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
37.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.348
39.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka344
40.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín332
41.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha324
42.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
43.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
44.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
45.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
46.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
47.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
48.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice283
49.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice276
50.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.266
51.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.265
52.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.261
53.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové260
54.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.257
55.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka256
56.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
57.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 244
58.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem241
59.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
60.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš232
61.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.224
62.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.222
63.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
65.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
66.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.198
67.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem197
68.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš182
69.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem180
70.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
71.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
72.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
73.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
74.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná156
77.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice153
78.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice148
79.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.147
80.Seidl Michal2004 Super Stars Most143
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most143
82.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.140
83.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most139
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
86.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
87.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.128
88.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton127
89.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek126
90.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.125
91.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
93.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.116
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 116
95.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most108
96.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.104
97.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.102
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
101.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové101
102.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 100
104.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.97
105.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.92
Port Jan2003 Super Stars Most92
107.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
109.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA88
112.Herzán David2002 Slavoj Podivín86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
116.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton81
117.Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
118.Vlasák David2004 Super Stars Most76
119.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
120.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
121.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš72
122.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem70
123.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.65
124.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.64
127.Foltin Jakub2004 Super Stars Most62
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
129.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.60
130.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha59
131.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.58
133.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha56
135.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná55
136.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš54
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
140.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.52
141.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA51
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA51
143.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
144.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
146.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA43
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.43
148.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
154.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
155.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
156.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha38
159.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
160.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
161.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA32
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
164.Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.31
165.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA30
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
168.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.28
169.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
170.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
171.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.24
Hora Aleš2003 Super Stars Most24
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
174.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.22
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.22
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem22
177.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha21
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.21
179.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 19
180.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
182.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
187.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
189.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice12
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
195.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
197.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
202.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.6
203.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha5
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
205.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.4
206.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3072
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2357
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2357
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1744
6.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1584
7.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1301
8.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1085
10.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1064
11.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1014
12.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice978
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.976
15.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha946
16.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.944
17.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín942
18.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
19.Altera Jan2004 BaC Kladno880
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno880
21.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
22.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
23.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
24.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.720
25.Herzán David2002 Slavoj Podivín718
26.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
28.Morávek Michal2002 BaC Kladno644
29.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
30.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
31.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná598
32.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice596
33.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
34.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
35.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice552
36.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha551
37.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
38.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most527
39.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.515
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.515
41.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.512
42.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
44.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha490
45.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha489
46.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
48.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
49.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš430
50.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
51.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
52.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
54.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.418
55.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka404
56.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš370
57.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka368
58.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš360
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most360
60.Oros Marek2003 Super Stars Most359
61.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.356
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
65.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
66.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice352
67.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
68.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
69.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
74.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.312
75.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná284
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
78.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
79.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka276
Seidl Michal2004 Super Stars Most276
82.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.254
83.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
84.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most248
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
86.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín245
87.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.242
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
89.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.224
90.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš216
91.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín209
92.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice208
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 208
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 208
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
96.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
98.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.202
99.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
102.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
103.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
Port Jan2003 Super Stars Most192
105.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha170
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most170
107.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
108.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
109.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.164
110.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš156
111.Foltin Jakub2004 Super Stars Most154
Vlasák David2004 Super Stars Most154
113.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
114.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
115.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
116.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
118.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA130
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
120.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha128
121.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
124.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
127.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
131.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
132.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
133.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
134.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
135.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA96
136.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
137.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
143.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
148.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 84
151.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
152.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha78
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
162.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
165.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
166.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
167.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
168.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
173.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
174.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
176.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
190.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.38
195.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
201.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
203.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2294
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1600
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1435
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1363
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
8.Morávek Michal2002 BaC Kladno1286
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1147
10.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice951
11.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.824
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha788
13.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha749
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice598
15.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha566
16.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.554
17.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava542
18.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most530
19.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most491
21.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
22.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.480
23.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice467
24.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha465
25.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA444
26.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
27.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
28.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice409
30.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.408
31.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín398
32.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem392
33.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 384
35.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha382
36.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
37.Altera Jan2004 BaC Kladno375
38.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno371
39.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.346
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
41.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
42.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice320
43.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš296
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš296
45.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.288
46.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha284
48.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.280
50.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.278
51.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.260
52.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha254
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.254
54.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.252
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
56.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka248
57.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
58.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem240
59.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
60.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka208
61.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
62.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most204
64.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín202
65.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
66.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
67.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.176
68.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš174
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
70.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha168
71.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.167
72.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
73.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
75.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka162
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové162
77.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
78.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 156
80.Port Jan2003 Super Stars Most154
81.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
Oros Marek2003 Super Stars Most144
83.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice138
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.138
85.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.136
86.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
88.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
89.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.124
90.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
91.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
95.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
98.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
99.Seidl Michal2004 Super Stars Most102
100.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
102.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.94
103.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
104.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
106.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha84
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
108.Vlasák David2004 Super Stars Most82
109.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
116.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
117.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
118.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
120.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš66
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem66
122.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
124.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
129.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
135.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 42
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
144.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
146.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
148.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.26
153.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
155.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
159.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ148
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ186
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2294
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1376
9.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1350
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1264
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
12.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.862
13.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.861
14.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň801
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 753
16.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most727
17.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
18.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
19.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín590
20.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.585
21.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.575
22.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice555
23.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA542
24.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice504
26.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
27.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most496
28.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.481
29.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky452
30.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice446
31.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.421
32.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.418
33.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice395
34.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha392
35.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.384
36.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice383
37.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže381
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka380
40.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
41.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 356
42.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice353
43.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.344
44.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
45.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice317
46.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.302
47.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
48.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.296
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka296
50.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.295
51.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
52.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.276
53.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
54.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.269
55.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
56.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.260
57.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.258
58.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem257
59.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.256
60.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.251
61.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.248
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 248
Pálková Tereza2002 Super Stars Most248
64.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.241
65.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
66.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
67.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.218
68.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
69.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče206
70.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
71.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.190
72.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
73.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka184
74.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
75.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
76.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha173
77.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš172
78.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.168
79.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most159
80.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové156
81.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most155
82.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.152
83.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice150
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice150
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň150
86.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha149
87.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
88.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
89.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice143
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha143
91.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice142
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.142
93.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice141
94.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
95.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem136
96.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice132
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň132
98.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha129
99.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most120
100.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
101.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
102.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.110
103.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.106
104.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš102
105.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
106.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary100
108.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
109.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.96
111.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice93
112.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
113.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín86
116.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
117.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
121.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky76
122.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
123.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
124.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
125.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky68
126.Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
127.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
128.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
129.Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
130.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín59
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
132.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň58
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
134.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most56
135.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň55
136.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 54
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
139.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.50
141.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.49
142.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.48
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.48
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most48
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
147.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno46
155.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
162.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
163.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.38
164.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem32
165.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.30
168.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.28
170.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
171.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.22
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.22
173.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
174.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
180.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
182.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
183.Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3120
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2982
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2832
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2328
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2104
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2042
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1872
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1872
11.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1848
12.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1824
13.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1326
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1312
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1230
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
17.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
18.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1032
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 962
21.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.944
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.944
23.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 931
25.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most919
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
27.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
28.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
29.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.727
30.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.726
31.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice694
32.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most690
33.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.682
34.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
35.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.633
36.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha609
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň565
39.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky554
40.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice542
41.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
44.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.455
46.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka452
48.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
49.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice422
50.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka416
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.393
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.393
54.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice392
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
58.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče381
59.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice377
60.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
61.Pálková Tereza2002 Super Stars Most359
62.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš356
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
66.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.355
67.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
68.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
70.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.341
71.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.340
72.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš339
73.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
74.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha320
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha320
76.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
77.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
78.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem288
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň288
80.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most284
82.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.281
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice281
84.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.280
85.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
86.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice270
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka270
88.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem252
89.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
90.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice242
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice242
92.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most240
93.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
94.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
95.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.226
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.226
97.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.216
98.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha212
99.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
100.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 202
101.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.192
102.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
103.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most174
104.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
105.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
107.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice156
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice156
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 156
110.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň152
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.152
113.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
114.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň144
115.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín139
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
117.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
118.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň128
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary128
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
123.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín125
125.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
126.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.122
127.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
129.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
130.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
136.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš111
137.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
138.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky96
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky96
140.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
141.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno86
148.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
159.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most76
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.76
161.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.64
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.64
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
165.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most52
166.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most50
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.50
168.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.46
Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
170.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
171.Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
172.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1680
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1368
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1344
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
10.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1288
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1214
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1147
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1120
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.963
15.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň776
16.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
17.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
18.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
20.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice505
21.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice491
22.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.490
23.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 465
24.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.454
25.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most451
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
27.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 431
28.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha416
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň416
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
31.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
32.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
35.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.386
37.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
38.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha380
39.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most344
40.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
41.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
42.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.292
43.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.287
44.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 284
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice284
46.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
48.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.261
49.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
50.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice248
51.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.246
52.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.244
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
55.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
56.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem236
57.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.218
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem216
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš216
60.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky214
61.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka208
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
63.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče206
64.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice198
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš198
66.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka194
67.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.192
70.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.182
71.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
72.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
73.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
74.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice166
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové166
76.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
79.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
82.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.154
83.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
84.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most148
85.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha142
86.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
87.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
89.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
90.Pálková Tereza2002 Super Stars Most130
91.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
92.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
94.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice124
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
96.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
97.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.118
98.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
103.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
105.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
106.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most96
107.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
108.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
109.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín86
111.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice84
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha84
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 84
114.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
115.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
116.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha79
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
118.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
122.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
123.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
124.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.66
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš66
126.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most64
127.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
128.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
130.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
131.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most50
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.50
133.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
137.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
147.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.40
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most40
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky40
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky40
151.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.38
152.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
153.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
159.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.14
165.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - České BudějoviceC21.01.2017
21. GPD U17 - Liberec - VesecD21.01.2017
31. GPD U17 - MostD22.01.2017
41. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
51. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
61. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
71. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
8GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
91. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
101. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
11GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
12GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
13Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
14GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
151. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
162. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
172. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
182. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
192. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
202. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
212. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
222. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
232. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
242. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
25GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
262. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
27GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
28GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
29GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
30GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
31GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
32GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
33GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
342. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
35OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
36OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
37OP U17 - MostSKP21.10.2017
38OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
39OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
40OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
41OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
42OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
43GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
44MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
45GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
46GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
47GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
48GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
49GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
501. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
511. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading