logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 11.01.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
11.01.2017 - 11.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ53
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ129
3.Abraham Tomáš2000 Super Stars MostWJ160
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.WJ163
5.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2672
6.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2203
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1776
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1616
9.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1437
10.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice968
12.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.960
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno859
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most846
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové789
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice789
18.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.763
19.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka733
20.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.681
21.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín624
22.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno566
23.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.554
24.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
25.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
26.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška452
27.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice442
28.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno409
29.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná390
30.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.385
31.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.359
32.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
33.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
34.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň340
35.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš320
36.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.312
37.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.309
38.Králíček Jan2000 Super Stars Most302
39.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
40.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.285
41.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha284
43.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha283
44.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín281
45.Palán Václav2001 SK Prosek Praha280
46.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most268
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy268
48.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice248
49.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín245
50.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.244
51.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
52.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha224
53.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná214
54.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
55.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
56.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.202
58.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.196
59.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
60.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.170
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
62.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
63.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
64.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
65.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice146
66.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
68.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň139
69.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
71.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.136
72.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice134
74.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná133
75.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
76.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín130
77.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
79.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
80.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.124
81.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha120
84.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.115
85.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
88.Hájek David2000 Super Stars Most112
89.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.110
91.Altera Jan2004 BaC Kladno108
92.Ziman Jan2000 BKV Plzeň105
93.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha101
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
95.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
96.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka96
97.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice91
98.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.88
99.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
100.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
101.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 84
Straka Jakub2000 Super Stars Most84
103.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
108.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka75
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
110.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.73
111.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 69
112.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha60
113.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha59
114.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná55
115.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
116.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.46
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.46
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
120.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka42
130.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
131.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 28
132.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 27
133.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
135.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín13
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
139.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.12
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
145.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ48
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.WJ96
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3104
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3104
5.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2592
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2592
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2304
8.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1517
11.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1408
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
13.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1277
14.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
15.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1171
16.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1145
17.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1050
18.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1040
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno1032
20.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
21.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno861
22.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
23.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice776
24.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha765
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha765
26.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka752
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš752
28.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.729
29.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.708
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice708
31.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.630
32.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.624
33.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.621
34.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.615
35.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná610
36.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška586
37.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most583
38.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice579
39.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.543
40.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
41.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice515
43.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň501
44.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno492
45.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.489
46.Hájek David2000 Super Stars Most488
47.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.479
48.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.465
49.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.458
50.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň452
51.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice450
52.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.445
53.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.430
54.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA422
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha422
56.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice388
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.388
58.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
59.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná376
60.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice354
61.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.353
62.Králíček Jan2000 Super Stars Most344
63.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.332
64.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
65.Herzán David2002 Slavoj Podivín314
66.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.310
68.Altera Jan2004 BaC Kladno306
69.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice304
70.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
71.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
72.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.278
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha278
74.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.270
75.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná262
76.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín245
77.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 242
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 242
Ziman Jan2000 BKV Plzeň242
80.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín236
81.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
82.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.217
83.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka203
84.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
85.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná184
86.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
87.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
88.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha167
89.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.164
92.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka156
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Straka Jakub2000 Super Stars Most156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
96.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.150
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka150
99.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.138
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
105.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
106.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín125
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
108.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 120
109.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.114
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
112.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.112
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.112
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.112
115.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
119.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín84
120.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Řepa Václav2001 Super Stars Most78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
129.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.46
131.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
2.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2432
3.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2112
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2056
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1616
6.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
7.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1264
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1144
9.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1096
10.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1040
11.Twardzik Adam2001 Super Stars Most980
12.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.955
Morávek Michal2002 BaC Kladno955
14.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín899
15.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka752
16.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha706
17.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice634
18.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.628
19.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice616
20.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.595
21.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška550
22.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.525
23.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno518
24.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most498
25.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice473
26.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš426
27.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
28.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň397
29.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
30.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most383
31.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
32.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice370
33.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice369
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno356
35.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
36.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.322
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.322
38.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
39.Hájek David2000 Super Stars Most288
40.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha279
41.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA274
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
43.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín266
Ziman Jan2000 BKV Plzeň266
45.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha258
46.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha254
47.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.253
48.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.232
49.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice230
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
51.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.216
52.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.208
53.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
54.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
55.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.200
56.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
57.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha192
58.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
59.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná166
61.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.164
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.164
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
66.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice160
67.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice157
68.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka156
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
70.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
71.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
72.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
74.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
75.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
76.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
77.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
78.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
79.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná88
80.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná86
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.86
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín86
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Králíček Jan2000 Super Stars Most86
Soukup Václav2001 BKV Plzeň86
87.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Řepa Václav2001 Super Stars Most78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
92.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
94.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
99.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
109.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR187
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ148
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ186
4.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2864
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1952
7.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1872
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
9.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1222
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1166
11.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1136
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1040
13.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno916
14.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.894
15.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška834
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 769
17.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice718
18.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice651
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň582
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha516
21.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
22.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.463
24.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.418
25.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.416
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice416
27.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA381
28.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.362
29.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
30.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 347
31.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
32.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice320
33.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA316
34.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň304
35.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice277
36.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice274
37.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň265
38.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.261
39.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice253
40.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín248
41.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
42.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
43.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň230
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky230
45.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
47.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.226
48.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.212
49.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha207
50.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most196
51.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.192
54.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Zachová Adéla2001 Start Jihlava180
56.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
57.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
58.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
59.Srbová Adéla2000 BaC Kladno153
60.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany152
62.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň144
63.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
64.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice128
65.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.127
66.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
67.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče125
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
69.Pálková Tereza2002 Super Stars Most124
70.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
72.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
73.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
74.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany96
75.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.88
76.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
80.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
81.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
86.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
88.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň66
89.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná55
90.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška54
91.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice46
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.46
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná46
97.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice42
103.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR93
2.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
4.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2064
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice2064
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1939
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1776
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1680
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
11.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1552
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1552
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1376
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1277
16.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1264
17.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1168
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno976
Srbová Adéla2000 BaC Kladno976
20.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň918
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.918
22.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice907
23.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha898
24.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.789
25.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
26.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.777
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň764
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most640
29.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice602
30.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.576
31.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.566
32.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice539
33.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.530
34.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most528
35.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
36.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA477
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA477
39.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín469
40.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň430
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň377
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.377
45.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
46.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
48.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.252
49.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha242
50.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň240
51.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice239
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
54.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
55.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.207
56.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice200
58.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
61.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka165
62.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.164
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná164
64.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín152
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče152
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha152
67.Zachová Adéla2001 Start Jihlava147
68.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
70.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
72.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice125
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice125
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany125
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
78.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most114
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
85.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
86.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň102
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
88.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice86
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.86
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.86
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná86
93.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ98
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
3.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1904
4.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1469
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1440
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1145
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1117
9.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.998
11.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.931
12.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.866
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 860
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 839
15.Srbová Adéla2000 BaC Kladno753
16.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha706
17.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha672
18.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.634
19.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška622
20.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
21.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice612
22.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice558
23.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno552
24.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice536
25.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
26.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
27.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.468
28.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.440
29.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most407
30.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň399
31.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice392
32.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice382
33.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
34.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň373
35.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
36.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
37.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň326
39.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA274
40.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA254
41.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň230
42.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.224
43.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.216
44.Zachová Adéla2001 Start Jihlava204
45.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.203
46.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice200
47.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
48.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
49.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
51.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
52.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
55.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany152
56.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
57.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
58.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
59.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice128
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
61.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
63.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
64.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
65.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
66.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná88
69.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice86
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče86
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
74.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
75.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
85.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most74
86.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice46
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná46
91.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most42
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
97.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
98.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading