logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 18.01.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
18.01.2017 - 18.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1192
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.989
3.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
4.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg918
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 526
7.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice493
8.Kundrát David2006 Badminton VK Aš478
9.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové466
10.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka464
11.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
12.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany444
13.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice440
14.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.416
15.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha392
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.392
17.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.372
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
19.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.349
20.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice346
21.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové344
22.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš341
23.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
27.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže305
28.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk296
29.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
30.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš284
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.284
32.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
33.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice249
34.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou247
35.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice245
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice245
37.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice244
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha244
39.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
40.Jonáš Václav2006 BaC Kladno229
41.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
42.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary225
43.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.216
44.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.208
45.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš204
46.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
47.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
48.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice180
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice180
50.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno178
51.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
53.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha174
54.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
56.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice171
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže171
58.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
59.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha166
60.Suchopár Jan2006 Super Stars Most164
61.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice160
63.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.154
64.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 150
66.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
67.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha144
68.Seidl Filip2006 Super Stars Most143
69.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice140
70.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
71.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
72.Gašparín Adam2007 Super Stars Most128
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
74.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
75.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha125
76.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha120
77.Klokan Jakub2008 Super Stars Most116
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha116
79.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
80.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
81.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 110
82.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
83.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary108
84.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.106
85.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice104
86.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
87.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
88.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš93
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.93
90.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice91
Vališ Jan2006 Super Stars Most91
92.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
93.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice89
94.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most87
95.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
96.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.85
97.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš84
98.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA83
99.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.80
100.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou79
101.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice78
103.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice77
104.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha76
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
106.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
109.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
110.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice72
111.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 68
112.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.67
113.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.64
114.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
115.Klokan Jan2006 Super Stars Most57
116.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže56
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.56
118.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
119.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
124.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
125.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA52
127.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
129.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.48
131.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
132.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
133.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
148.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
149.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín37
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
152.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most36
155.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY35
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.35
158.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha31
160.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.30
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 30
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
164.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav29
165.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
166.Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
167.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha24
168.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice23
169.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.22
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem22
174.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha21
176.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
178.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.19
179.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
187.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
188.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
190.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Macal Jiří2008 Super Stars Most14
193.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
194.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno12
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
202.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.10
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
210.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.9
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
220.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
221.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
223.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
225.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
228.Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
229.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
234.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2160
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1444
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1360
4.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1206
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 980
6.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg788
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové778
8.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.742
9.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
10.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha729
11.Kundrát David2006 Badminton VK Aš720
12.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové707
13.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka647
14.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice622
15.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
16.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
17.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.564
18.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.540
19.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany527
20.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk504
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.504
22.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
23.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
24.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.478
25.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice467
26.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín452
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš440
28.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice431
29.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
30.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.408
31.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice395
32.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice392
33.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
34.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže384
35.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš380
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš380
38.Jonáš Václav2006 BaC Kladno373
39.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
40.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice356
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
42.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže352
43.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.346
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.346
45.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.345
46.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
47.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice316
49.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
50.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice312
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice312
52.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno295
53.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou294
54.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
55.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice284
56.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha280
57.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha276
58.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.270
59.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou258
60.Seidl Filip2006 Super Stars Most256
61.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha248
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice248
64.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
68.Melcher Patrik2006 SK Podolí242
69.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
72.Suchopár Jan2006 Super Stars Most224
73.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice212
74.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice208
Klokan Jakub2008 Super Stars Most208
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
77.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA204
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 204
79.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 202
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
81.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
83.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.198
85.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
88.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha184
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže184
Vališ Jan2006 Super Stars Most184
91.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
92.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
93.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
95.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
97.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha162
99.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most160
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
101.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
102.Gašparín Adam2007 Super Stars Most152
103.Klokan Jan2006 Super Stars Most150
104.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
105.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha146
106.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.138
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.138
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň138
109.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.130
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná130
111.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice126
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary126
114.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA124
116.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
118.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
119.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
120.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
122.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš102
124.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
125.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 88
126.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
128.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
130.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná78
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná78
150.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.76
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.76
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.76
154.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha64
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
156.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
159.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
162.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.46
166.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
180.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
181.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most38
185.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.963
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice834
4.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg821
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 754
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most574
7.Kundrát David2006 Badminton VK Aš553
8.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice512
9.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.508
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové490
11.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.476
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín431
13.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové418
14.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
15.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.395
16.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany392
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice392
19.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
20.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš360
21.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
22.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.356
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš356
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
25.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.351
26.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
27.Jonáš Václav2006 BaC Kladno323
28.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
29.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka290
30.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice284
31.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha280
32.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
33.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou266
34.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.254
35.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
36.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
37.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno242
38.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš240
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice240
42.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
43.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
44.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.208
46.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice206
47.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice202
48.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice198
49.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice196
50.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha192
51.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
52.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.180
53.Seidl Filip2006 Super Stars Most176
54.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice175
55.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha172
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
57.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže168
59.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
60.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.148
61.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA141
62.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
63.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
64.Suchopár Jan2006 Super Stars Most138
65.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice136
67.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
68.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
69.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice130
70.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha129
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
72.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice128
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
74.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
76.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
77.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
78.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
79.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 114
80.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
81.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA110
82.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic106
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
84.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha104
85.Klokan Jakub2008 Super Stars Most102
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary102
87.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
88.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
89.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 92
90.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
92.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.88
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
95.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
96.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
98.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha80
99.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.78
Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš78
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka78
107.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.72
108.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.58
109.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice56
111.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
112.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
113.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
117.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
140.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha40
141.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 39
142.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Klokan Jan2006 Super Stars Most38
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha38
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA38
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
149.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha29
150.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
151.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.26
155.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
156.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY14
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
165.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
166.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav12
171.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2054
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1814
3.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
4.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1085
5.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.963
6.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice931
7.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.789
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové788
10.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha573
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.560
12.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.553
13.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice552
14.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.502
15.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
16.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.474
17.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.456
18.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 450
19.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany432
20.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
21.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
22.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha396
23.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš392
25.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka382
26.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
27.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany367
29.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
30.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha348
31.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
32.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
33.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice319
34.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice296
35.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.284
36.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
37.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
39.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.256
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
41.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice252
42.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.238
43.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha236
44.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice230
45.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.228
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA228
47.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary224
48.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška221
49.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
51.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.219
52.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš216
53.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.211
54.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.208
56.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.207
57.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
58.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice192
59.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové189
60.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno188
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA188
64.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice185
65.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
66.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.183
67.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice180
68.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové179
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.179
70.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice174
71.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice168
73.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
74.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže161
75.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice160
76.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA158
77.Portová Anna2007 Super Stars Most157
78.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.155
80.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 154
82.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.151
83.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most148
84.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most142
85.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.140
86.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.136
87.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem135
88.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most132
89.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
90.Chvastková Julie2006 Start Jihlava120
91.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most116
93.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha108
94.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
95.Jonášová Klára2006 BaC Kladno102
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary102
97.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
100.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.98
101.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha93
102.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
103.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš91
104.Křížová Anna2006 Super Stars Most85
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
106.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou83
107.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
108.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
109.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
111.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou76
115.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.75
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.75
117.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.74
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha74
119.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY72
121.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
122.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice70
123.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 68
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
125.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.67
126.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk65
127.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice60
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary60
129.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno58
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
131.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha57
132.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
134.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš54
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.54
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň54
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
140.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.52
141.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
142.Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
143.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.46
145.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.43
146.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
150.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 40
151.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha38
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
154.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno35
155.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
162.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha28
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
164.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA27
165.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
167.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
168.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
169.Čechová Tereza2008 Super Stars Most22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
171.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
172.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
173.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav18
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš18
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
178.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.17
179.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha16
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha16
181.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
182.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
185.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha12
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.12
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha12
188.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha10
192.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.9
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš9
197.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
198.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
200.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton5
201.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
204.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA3
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
206.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
209.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2582
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
3.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1744
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1728
5.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1592
6.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1504
7.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1104
8.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.931
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.931
12.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
13.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové719
14.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.693
15.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.680
16.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany609
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha563
18.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.554
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
21.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany542
22.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha538
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha538
24.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
25.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice518
26.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
27.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
28.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
29.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha501
30.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka482
31.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
32.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš444
33.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice428
34.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice420
35.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.416
36.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 412
37.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno410
38.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice403
39.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.399
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.399
41.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice392
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice392
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA392
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.392
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA392
47.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška382
48.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.380
49.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha376
50.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš368
51.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary360
52.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.356
54.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.353
55.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín348
56.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.328
57.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most320
61.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice312
63.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most288
65.Chvastková Julie2006 Start Jihlava280
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.280
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.280
69.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
70.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice276
71.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
72.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice264
73.Jonášová Klára2006 BaC Kladno258
74.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže256
75.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most252
76.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most244
77.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice242
78.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice234
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
82.Portová Anna2007 Super Stars Most230
83.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
84.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 208
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
89.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.206
90.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA204
91.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
92.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem196
93.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary192
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.192
96.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice180
98.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem178
99.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 168
100.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
105.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
106.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
109.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY154
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY154
111.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha146
112.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.145
113.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
114.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
116.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
117.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno128
118.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice120
120.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk114
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
124.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 98
125.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha94
126.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.92
127.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
128.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kynclová Silvie2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
147.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
148.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA68
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
150.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.63
151.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
152.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem50
153.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.46
158.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav42
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš42
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš42
167.Čechová Tereza2008 Super Stars Most38
168.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA26
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
178.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.23
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.23
180.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1584
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
3.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1171
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1068
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha860
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.833
7.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.774
8.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.719
9.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice693
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
11.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.527
12.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
13.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
14.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
15.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice458
16.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
17.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové418
18.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha416
20.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha400
21.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany392
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 392
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš392
25.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka368
26.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
27.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
28.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno323
29.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
30.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.316
31.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice312
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
33.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
34.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice304
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany304
36.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
37.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice284
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.284
Jonášová Klára2006 BaC Kladno284
40.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš280
41.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most268
43.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha252
44.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.248
45.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška244
46.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice240
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
48.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary234
50.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.208
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.208
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.208
55.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice204
57.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
58.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
59.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha176
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most176
61.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín175
62.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice174
63.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice172
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA172
66.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové170
67.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most168
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.168
70.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice166
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
72.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
75.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
77.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem154
78.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.153
79.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
80.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem142
82.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most140
83.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
85.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice132
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
88.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice130
89.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
90.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 124
91.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
92.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA115
93.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 113
94.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
95.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
96.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
97.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha94
Křížová Anna2006 Super Stars Most94
99.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.92
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
101.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
103.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.90
104.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice84
105.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA83
106.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
107.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
108.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk78
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
114.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
115.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.72
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
117.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
Portová Anna2007 Super Stars Most68
119.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
120.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
121.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 54
122.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA50
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.50
124.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
127.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
137.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY40
138.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
141.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha30
142.Čechová Tereza2008 Super Stars Most26
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha26
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
150.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
153.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
154.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav12
159.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
21. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
3GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
41. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
51. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
61. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
71. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
81. GPA U13 - AšA05.02.2017
9GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
10GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
11GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
12GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
13GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
14Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
15Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
16GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
17GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
18GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
19GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
20GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
21GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
22GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
231. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
24GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
252. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
26GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
272. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
28GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
29GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
30GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
31X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
322. GPD U13 - MostD07.05.2017
332. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
342. GPC U13 - MostC13.05.2017
352. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
362. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
372. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
38GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
392. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
402. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
41GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
42GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
432. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
44GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
452. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
46Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
47GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
48GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
49GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
50GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
51GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
52KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
53KP U13 - LiberecD30.09.2017
54GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
55GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
56GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
57GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
58GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
59GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
60GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
61GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
62Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
63GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
64GPD U13 - PrahaD04.11.2017
65OP U13 - AšSKP12.11.2017
66OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
67OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
68OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
69OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
70OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
71GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
72GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
73OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
74GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
75GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
76GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
77OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
78MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
79GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
80GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
81GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
82Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
831. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
84GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
85GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
861. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
871. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
881. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
89GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
901. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
911. GPD U13 - MostD13.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading