logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 18.01.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
18.01.2017 - 18.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2672
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1288
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1274
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice989
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
6.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.823
7.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 789
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.752
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.591
10.Altera Jan2004 BaC Kladno584
11.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.555
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.505
13.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.469
14.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové462
15.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
16.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
17.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové380
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
19.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
20.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.324
21.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
23.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.301
24.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
25.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice283
26.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
27.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.275
28.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice269
29.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice268
30.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton257
31.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha252
Seidl Michal2004 Super Stars Most252
33.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
34.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 244
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha244
38.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 240
39.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.234
40.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.231
41.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice224
43.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha220
44.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.216
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha216
46.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
47.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
48.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha200
49.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary194
50.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš188
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
52.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice185
53.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.181
54.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
55.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš173
56.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš170
57.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
58.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
59.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
60.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
61.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.151
62.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.146
65.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg145
66.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.143
67.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové142
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice142
69.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
71.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.137
72.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
73.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže128
74.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.127
75.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha126
76.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
77.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.124
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
79.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže119
80.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
82.Kundrát David2006 Badminton VK Aš113
83.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
84.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem108
85.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA106
87.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.102
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most102
90.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice100
91.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
92.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.97
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.97
94.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové96
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
98.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.95
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha95
101.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most94
102.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice93
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice93
104.Janáček David2004 BK ARION PRAHA92
105.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň90
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice90
109.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
110.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
112.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
113.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš84
114.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
115.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.79
116.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.76
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.76
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
119.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
120.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most74
121.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII72
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové72
123.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
124.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
125.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.63
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
127.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
128.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.57
129.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka54
Solar Jan2005 SK Prosek Praha54
131.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
132.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 50
133.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.48
136.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
138.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.44
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.44
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha44
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem44
143.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové42
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 42
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
156.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
157.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.35
158.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.34
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
160.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.33
161.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 31
163.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
169.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.24
170.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
171.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
174.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice21
176.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
179.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
181.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.18
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
184.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha17
Vlasák David2004 Super Stars Most17
186.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 15
187.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
192.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín13
197.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
204.Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
205.Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
210.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA8
212.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín7
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
214.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
218.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
219.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
221.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha3
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.3
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha3
229.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
232.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2890
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2832
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1912
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1728
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1517
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1504
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1504
8.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1254
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1132
12.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
13.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice928
14.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.634
17.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.594
18.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice542
19.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha501
20.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
21.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
22.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha489
23.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové481
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha480
26.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové479
27.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
28.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.437
29.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice431
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
31.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha428
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem428
33.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha408
34.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš397
35.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.395
36.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice392
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice392
39.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka390
40.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha384
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
44.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.363
45.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA356
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
47.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 348
48.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.341
49.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha340
50.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.331
51.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
55.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary308
57.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.302
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice302
59.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
61.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš292
62.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava286
63.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže284
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže284
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice284
68.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
70.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice264
71.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most256
72.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem252
73.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.248
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.248
75.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
76.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
77.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha236
78.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno228
79.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
80.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice216
81.Kundrát David2006 Badminton VK Aš214
82.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem212
83.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice206
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové206
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg206
87.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
89.Seidl Michal2004 Super Stars Most202
90.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
91.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.197
92.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
93.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
97.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 192
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
99.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
100.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
101.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.170
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.170
103.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
104.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.164
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
107.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA162
109.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice156
110.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.154
111.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka150
112.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most146
113.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII144
114.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha139
115.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
116.Janáček David2004 BK ARION PRAHA134
117.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.130
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
121.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
122.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
123.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
124.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
129.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.117
130.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
133.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most106
134.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 92
135.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
136.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
139.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha85
140.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
142.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 83
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha83
144.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
145.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.78
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
154.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
155.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.72
156.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 69
157.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem68
159.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Vlasák David2004 Super Stars Most64
162.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA60
163.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.52
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY52
165.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
166.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín46
173.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha43
174.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
187.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
190.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
192.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
193.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
Solar Jan2005 SK Prosek Praha27
195.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
203.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
218.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1902
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1320
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1298
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1264
5.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1200
6.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.980
7.Altera Jan2004 BaC Kladno942
8.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
9.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 765
10.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.740
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
12.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.549
13.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.540
14.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 530
15.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha488
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
17.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové428
18.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka416
19.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
20.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice380
21.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.359
22.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
23.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš337
24.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha332
25.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice320
26.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha312
28.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
29.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.306
30.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
31.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.295
32.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice284
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové284
35.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 280
36.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
37.Seidl Michal2004 Super Stars Most256
38.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.252
39.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
44.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha240
46.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
49.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže208
51.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary206
52.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
53.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
54.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
56.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.176
57.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice172
59.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
60.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš166
61.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
65.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.160
66.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
67.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš148
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš148
69.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
70.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava146
71.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
72.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže144
73.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
74.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
75.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
76.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové130
77.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg128
78.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
79.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
80.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.124
82.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem123
83.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš120
84.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.115
85.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
90.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA109
91.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
92.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
93.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
95.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
96.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
98.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
100.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
102.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha79
103.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň78
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice78
109.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
110.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.68
111.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA66
112.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.64
113.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.63
114.Janáček David2004 BK ARION PRAHA59
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha59
116.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most58
120.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
121.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
125.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.52
127.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka51
128.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice46
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín46
133.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha45
134.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
146.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
147.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
150.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII26
Solar Jan2005 SK Prosek Praha26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
156.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
157.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha16
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 16
159.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
168.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
174.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha11
175.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
176.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1824
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1528
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.801
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice777
8.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
9.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín634
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové580
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.560
12.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha551
13.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.481
14.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.479
15.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most469
16.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka428
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha428
18.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
19.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice415
20.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka396
21.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.393
22.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha392
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.380
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
25.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 372
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha372
27.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
28.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.356
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha356
31.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
32.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice318
33.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary296
34.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš272
35.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka269
36.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.256
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
38.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.251
Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.251
40.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary240
41.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
42.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.220
44.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most216
45.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
47.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.202
48.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže197
49.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.194
50.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice193
51.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice192
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha192
53.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most188
54.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
55.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice176
56.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.173
57.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha172
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
59.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
61.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.162
62.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
63.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
64.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
65.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
66.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno144
67.Benediktová Klára2005 USK Plzeň143
68.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice141
69.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno132
70.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
71.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
73.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.127
74.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 124
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
79.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.122
80.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
81.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš119
82.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA118
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.118
85.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
86.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.115
87.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
89.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
91.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
93.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha102
94.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.101
95.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha99
96.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA97
97.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
98.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
99.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.93
100.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA92
102.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové90
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
104.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.88
106.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
109.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.84
110.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
111.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha81
112.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
115.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
116.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem74
117.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš73
118.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.72
119.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže69
120.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.68
121.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.64
123.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha62
125.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
126.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha58
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš58
128.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
129.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš54
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
133.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.52
134.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
135.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš50
137.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš49
138.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
139.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
140.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
143.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové39
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové39
147.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
148.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.37
149.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.35
150.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice32
151.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
161.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
162.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
165.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš22
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
169.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha19
171.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
172.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
178.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
179.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
186.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.10
189.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic9
192.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha6
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
195.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2021
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1886
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1886
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1704
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1680
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
10.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1077
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1077
12.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
13.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha801
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
15.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.765
16.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice764
17.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.719
18.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové707
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha706
20.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most693
22.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha679
23.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha609
24.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.568
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
26.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín540
27.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 516
28.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.494
29.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.491
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
31.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary481
32.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary479
33.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
34.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
35.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka455
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha450
38.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.419
39.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem395
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem395
41.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice392
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
43.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.382
44.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
45.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.377
47.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 372
48.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.356
49.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.326
50.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice323
51.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš320
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš320
56.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže319
57.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
58.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.306
59.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most292
60.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
63.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha280
64.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
66.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš272
67.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
69.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
70.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 248
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.248
72.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
73.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
76.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže241
77.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.239
78.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.228
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové228
80.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
82.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
84.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
85.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.210
86.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha208
87.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.206
88.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.203
90.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.202
91.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
92.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš194
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš194
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš194
95.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.192
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
99.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.190
100.Benediktová Klára2005 USK Plzeň178
101.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha176
103.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
104.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.170
106.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
107.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice167
108.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
109.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.164
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín164
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš164
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš164
116.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
117.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
119.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
120.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
121.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.116
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem116
123.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
125.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha104
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.104
127.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
129.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.92
130.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha91
131.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
134.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
135.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš78
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.78
155.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha72
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
157.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA56
158.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
160.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha51
161.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.50
162.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
165.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
177.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
182.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha26
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
186.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2032
2.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1192
3.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1132
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1032
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.955
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice872
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
9.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
10.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 648
11.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
12.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.578
13.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka566
14.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové558
16.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha540
17.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha530
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.491
19.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most452
20.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.424
21.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín420
22.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka416
23.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.388
24.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
25.Benediktová Klára2005 USK Plzeň356
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.356
27.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.352
28.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš337
29.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary320
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice320
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
32.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice316
33.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha312
34.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
35.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš280
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
37.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
39.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha271
40.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
41.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice252
42.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.248
43.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.245
44.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most244
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
47.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
48.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.238
49.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové228
50.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
51.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.216
52.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
54.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
55.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
56.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
57.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš202
58.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.194
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.194
60.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 178
61.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice172
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka172
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.172
67.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
68.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.166
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice166
70.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka152
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.152
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
73.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
74.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA144
75.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha139
76.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.138
77.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
78.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
79.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.133
80.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
81.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.128
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
83.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
84.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
86.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice120
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
88.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
90.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem112
93.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA107
94.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.106
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš106
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš106
97.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
98.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
99.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
100.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.98
101.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
102.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.93
103.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno90
105.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš88
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
112.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
114.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.84
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.84
116.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
117.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.78
120.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže72
121.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.68
122.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
123.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha66
124.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
125.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
126.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha59
127.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice58
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
129.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
131.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové54
132.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš51
133.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha49
134.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
136.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA43
137.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice42
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
150.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
151.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
160.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
162.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha21
163.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha16
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA16
165.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
173.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha13
176.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
185.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
2GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
31. GPC U15 - MostC28.01.2017
41. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
51. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
6GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
7GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
8Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
91. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
102. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
112. GPD U15 - MostD08.04.2017
12GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
132. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
14GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
152. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
162. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
172. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
182. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
192. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
202. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
212. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
22GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
232. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
242. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
25GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
26GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
27GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
28GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
29GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
30GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
31KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
32KP U15 - MostD23.09.2017
33GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
34GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
35GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
36OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
37OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
38OP U15 - MostSKP14.10.2017
39OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
40OP U15 - AšSKP14.10.2017
41OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
42OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
43OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
44MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
45GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
46GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
47GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
48GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
49GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
50GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
51GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
521. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
53GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading