logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 18.01.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
18.01.2017 - 18.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ52
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ127
3.Abraham Tomáš2000 Super Stars MostWJ158
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.WJ161
5.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2672
6.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2203
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1776
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1616
9.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1437
10.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice968
12.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.960
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno859
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most821
16.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.801
17.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové789
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice789
19.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka679
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín590
21.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.554
22.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.543
23.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno508
24.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
25.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška452
26.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
27.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná426
28.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
29.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.385
30.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice374
31.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno363
32.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.359
33.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
34.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.312
35.Králíček Jan2000 Super Stars Most302
36.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň294
37.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha284
39.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha283
40.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín281
41.Palán Václav2001 SK Prosek Praha280
42.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most268
43.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice248
44.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.244
45.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín239
46.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.231
47.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha224
48.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná214
49.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.207
50.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.196
51.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy190
52.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš182
53.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.172
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.172
55.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.170
56.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.166
57.Herzán David2002 Slavoj Podivín164
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
60.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.154
61.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
62.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
63.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň139
64.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
66.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.136
67.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice134
69.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná133
70.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
71.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín130
73.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
76.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
77.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.124
78.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha120
79.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice116
80.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.115
81.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
83.Hájek David2000 Super Stars Most112
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.112
85.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
86.Altera Jan2004 BaC Kladno108
87.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha101
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
90.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice91
91.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.88
92.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice87
93.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
94.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 84
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Straka Jakub2000 Super Stars Most84
98.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
104.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka75
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
Ziman Jan2000 BKV Plzeň75
107.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.73
108.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 69
109.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná67
110.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha60
111.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha59
112.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.46
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.46
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
116.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka42
127.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
128.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
129.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 28
130.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 27
131.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
133.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín13
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
137.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub12
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
143.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ46
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.WJ97
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3104
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3104
5.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2592
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2592
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2304
8.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1517
11.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1408
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
13.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1277
14.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
15.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1171
16.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1109
17.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1050
18.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1040
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno1032
20.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno861
21.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
22.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
23.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice776
24.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha765
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha765
26.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka739
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.684
28.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.651
29.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná646
30.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.624
31.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.615
32.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš614
33.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška586
34.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most583
35.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice579
36.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice570
37.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.543
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.543
39.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
40.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.516
41.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice515
42.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň501
43.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
44.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.489
45.Hájek David2000 Super Stars Most488
46.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.465
47.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno456
48.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.443
49.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.430
50.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA422
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha422
52.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň412
53.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná408
54.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice390
55.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice388
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.388
57.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
58.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice354
59.Králíček Jan2000 Super Stars Most344
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.344
61.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.341
62.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná334
63.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.332
64.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.331
65.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
66.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
67.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
68.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.278
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha278
70.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.274
71.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.270
72.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná262
73.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín245
74.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 242
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 242
76.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín236
77.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice232
78.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy230
79.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
80.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.217
81.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.204
82.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka203
83.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
84.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
85.Altera Jan2004 BaC Kladno192
86.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.190
87.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
88.Herzán David2002 Slavoj Podivín176
89.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
90.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha167
91.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Ziman Jan2000 BKV Plzeň164
95.Straka Jakub2000 Super Stars Most156
96.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
97.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.138
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.138
101.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín125
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha125
103.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 120
104.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.114
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub114
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
109.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.112
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.112
Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.112
112.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
115.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka78
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava78
Řepa Václav2001 Super Stars Most78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
125.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.46
127.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
2.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2432
3.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2112
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2056
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1616
6.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
7.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1264
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1144
9.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1096
10.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1040
11.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.955
Morávek Michal2002 BaC Kladno955
13.Twardzik Adam2001 Super Stars Most910
14.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín899
15.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha706
16.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka682
17.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.628
18.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice621
19.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.595
20.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška550
21.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno516
22.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most498
24.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.491
25.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice437
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
27.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
28.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most383
29.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.382
30.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín374
32.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice370
33.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.322
34.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň315
35.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
36.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno310
37.Hájek David2000 Super Stars Most288
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš288
39.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha279
40.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA274
41.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha258
42.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha254
43.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.253
44.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.245
45.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.232
46.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
47.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice219
48.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
49.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.200
50.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.198
51.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
53.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice194
54.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha192
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
56.Ziman Jan2000 BKV Plzeň188
57.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.167
58.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná166
59.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.164
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.164
63.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice160
64.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice157
65.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy152
66.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
67.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
68.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
69.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
70.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
72.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
73.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná88
75.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná86
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.86
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín86
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Králíček Jan2000 Super Stars Most86
Soukup Václav2001 BKV Plzeň86
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
83.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka78
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub78
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava78
Řepa Václav2001 Super Stars Most78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
93.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
95.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
100.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
109.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR190
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ145
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ184
4.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2864
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1952
7.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1872
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
9.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1222
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1166
11.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1136
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1040
13.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno916
14.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.894
15.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška834
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 769
17.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice718
18.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice528
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň524
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha516
21.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
22.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.500
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.463
24.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice403
25.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice384
26.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA381
27.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
28.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.362
29.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.353
30.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 347
31.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice320
32.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA316
33.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
34.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice274
35.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.261
36.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín248
37.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky230
38.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice224
39.Zachová Adéla2001 Start Jihlava222
40.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.212
41.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha207
42.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice206
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň202
44.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most196
45.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.194
46.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most192
47.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
49.Srbová Adéla2000 BaC Kladno153
50.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany152
52.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň139
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
54.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
55.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín132
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
57.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.127
58.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče125
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
60.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice124
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
Pálková Tereza2002 Super Stars Most124
63.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
67.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.112
68.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
69.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
70.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany96
71.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.88
72.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
75.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
78.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň80
79.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
86.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.73
88.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná55
89.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.46
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná46
94.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
97.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR94
2.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
4.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2064
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice2064
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1789
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1776
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1680
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
11.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1552
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1552
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1376
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1277
16.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1264
17.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1168
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno976
Srbová Adéla2000 BaC Kladno976
20.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.918
22.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha898
23.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.789
24.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň768
25.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.765
26.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.752
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň751
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most640
29.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.588
30.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice539
31.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.530
32.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most528
33.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
34.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice488
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.488
36.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA477
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA477
38.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
40.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
41.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín400
42.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice377
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.377
44.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
45.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň280
46.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice278
47.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice263
48.Zachová Adéla2001 Start Jihlava261
49.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha242
50.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň239
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.239
53.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice200
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
55.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
56.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka165
57.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.164
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná164
59.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
61.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
62.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín152
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče152
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha152
65.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
67.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
69.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice125
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice125
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
74.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most114
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň114
81.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
82.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.86
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.86
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.86
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná86
86.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
95.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.69
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ97
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
3.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1904
4.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1469
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1440
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1117
8.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.998
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice995
11.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.931
12.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.866
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 860
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 839
15.Srbová Adéla2000 BaC Kladno753
16.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha706
17.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha672
18.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
19.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška622
20.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
21.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice616
22.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice612
23.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno552
24.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
25.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.468
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.440
27.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most407
29.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
30.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.380
31.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
32.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice356
33.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice336
35.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň327
36.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice314
37.Zachová Adéla2001 Start Jihlava282
38.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA274
39.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň261
40.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA254
41.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.230
42.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň212
43.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice206
44.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.203
45.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
46.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice167
47.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
48.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
49.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany152
50.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
51.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
52.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
53.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
54.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
56.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
57.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
58.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná88
61.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice86
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče86
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
67.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
68.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň80
69.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
79.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most74
80.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín66
81.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.46
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná46
86.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
94.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
95.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading