logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 25.01.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
25.01.2017 - 25.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR108
2.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR117
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR177
4.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR234
5.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WR248
6.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3440
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3200
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2952
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2824
10.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2776
11.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2680
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
13.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
14.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1960
15.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1840
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1648
17.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1368
18.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1294
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1288
20.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1184
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1178
23.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1144
24.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1068
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1046
26.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1044
27.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
28.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka992
29.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové986
30.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha928
31.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
32.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové888
33.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice868
34.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most842
35.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha832
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic832
37.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 820
38.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.783
39.Repiar Samuel1994 Super Stars Most758
40.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.705
41.Kural Martin1999 USK Plzeň700
42.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice682
43.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno668
44.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška664
45.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno640
46.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
47.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.600
48.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.560
49.Port Jan1972 Super Stars Most548
50.Oros Ladislav1971 Super Stars Most536
51.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.522
52.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže520
53.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.518
54.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.512
55.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha510
56.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.496
57.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.484
58.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
59.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.460
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.460
61.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň426
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
64.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.422
65.Konupka Jiří1965 BaC Kladno421
66.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.398
67.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera390
68.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice370
69.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
70.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové356
71.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 354
72.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 352
73.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.342
74.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
75.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.338
76.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň326
77.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.320
78.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
79.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška304
80.Šula Fabian1995 TJ Ostrov290
81.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter286
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno286
83.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.284
84.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
85.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
87.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton278
88.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava272
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
90.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno266
91.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.264
92.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha258
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem258
94.Morávek Michal2002 BaC Kladno250
95.Čapek Jiří1975 Super Stars Most249
96.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
97.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška244
98.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.242
99.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
100.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most234
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno234
102.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc232
103.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice230
104.Poříz Leoš1974 Start Jihlava228
105.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
106.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice224
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice224
108.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň222
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.222
110.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
111.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
112.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
113.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
114.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň204
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.204
116.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek202
117.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Králíček Jan2000 Super Stars Most198
119.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice194
120.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň192
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
122.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
123.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
124.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové184
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton184
126.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.182
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
128.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.180
129.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 178
131.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice176
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice176
133.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.172
134.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.170
135.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.168
136.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno166
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
138.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.164
139.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň162
140.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
141.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.154
142.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno150
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
145.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 140
146.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany138
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 138
Suttr Martin1979 Spartak Chrást138
149.Novotný Robert1978 BaC Kladno136
150.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek130
151.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.128
153.Helar Jakub1992 Start Jihlava126
154.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
155.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.122
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín122
157.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha120
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 120
160.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové116
161.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
163.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
164.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.110
165.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 108
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek108
167.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.102
168.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha100
170.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.98
171.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška96
172.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka94
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
174.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc92
175.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.90
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy90
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany90
183.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary88
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
185.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice84
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže84
187.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň82
188.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice80
Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže80
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek80
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná80
196.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže78
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha78
204.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.76
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.76
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň76
207.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.72
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.72
210.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice70
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.70
212.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
214.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň64
215.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.58
216.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Pašek Michal1987 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
219.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.55
220.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 54
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín54
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Straka Jakub2000 Super Stars Most54
230.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany52
231.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 48
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA48
233.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.42
Hájek David2000 Super Stars Most42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
247.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
248.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže40
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka40
253.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
254.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.36
255.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže32
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.32
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
264.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany30
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
271.Palán Václav2001 SK Prosek Praha28
272.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
273.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.26
Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
279.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice24
280.Vild Petr1974 SK Jupiter22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
282.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek21
283.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha20
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná20
286.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 18
292.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
299.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
304.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže10
308.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.9
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
312.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
313.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4192
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4192
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4064
4.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3824
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3720
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3440
7.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3400
8.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2872
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2824
10.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2536
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2536
15.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2200
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
17.Louda Jiří1995 USK Plzeň2184
18.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2080
19.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2072
20.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2048
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
22.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2040
23.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1936
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1936
25.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1832
26.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1688
27.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1664
28.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1624
29.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1598
30.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1592
31.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1496
33.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1462
34.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1280
Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
36.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1126
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1126
38.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1124
39.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1120
40.Louda Jan1999 USK Plzeň1104
41.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1096
42.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1086
43.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1074
44.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
45.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1024
46.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1000
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1000
48.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže976
49.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA936
50.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha920
51.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.912
52.Oros Ladislav1971 Super Stars Most866
Port Jan1972 Super Stars Most866
54.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.840
55.Helar Ondřej1995 Start Jihlava818
56.Kural Martin1999 USK Plzeň816
57.Pistulka Radek1997 USK Plzeň800
58.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška798
59.Palán Václav2001 SK Prosek Praha794
60.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.784
61.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.778
62.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška760
64.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice752
65.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.732
66.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno729
67.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška618
68.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice604
69.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška600
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice600
71.Helar Jakub1992 Start Jihlava592
72.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
Konupka Jiří1965 BaC Kladno590
74.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera570
75.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.568
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň568
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic568
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 568
79.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové566
80.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.560
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.560
82.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná558
83.Morávek Michal2002 BaC Kladno545
84.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové534
85.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové532
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice532
87.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.520
88.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
89.Šula Fabian1995 TJ Ostrov506
90.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice498
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.498
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice498
93.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.488
94.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno486
95.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno485
96.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice482
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice482
98.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.480
99.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.476
100.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.464
101.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
103.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové440
104.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
106.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň426
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
109.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most424
110.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno418
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
112.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.413
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.413
114.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 408
115.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 402
116.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.400
117.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
Poříz Leoš1974 Start Jihlava390
119.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
120.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.382
121.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.376
122.Čapek Jiří1975 Super Stars Most372
123.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
124.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem360
125.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton358
126.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc354
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.354
128.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.350
129.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
130.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
133.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.342
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.342
135.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.338
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter338
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice338
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň338
139.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška336
Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.336
143.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.330
144.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň328
145.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.322
146.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást318
147.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice312
148.Králíček Jan2000 Super Stars Most310
149.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice308
150.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
151.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.300
152.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany294
153.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 282
154.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice280
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
158.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc278
159.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
160.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice272
161.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek270
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.270
163.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
164.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 258
165.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno250
166.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka240
167.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc234
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice234
170.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.228
171.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
172.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 222
173.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň220
174.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
175.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.206
176.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 204
177.Novotný Robert1978 BaC Kladno202
Suttr Martin1979 Spartak Chrást202
179.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
180.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek194
Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
182.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
184.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže190
185.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 186
186.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.178
187.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka176
189.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
190.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň166
191.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň164
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.164
193.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
197.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně160
198.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice156
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška156
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
205.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Twardzik Adam2001 Super Stars Most154
208.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton152
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
211.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice150
212.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek146
213.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka144
215.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno138
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
223.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha132
224.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň126
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.126
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
230.Pašek Michal1987 SK Jupiter122
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 122
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
Vild Petr1974 SK Jupiter122
234.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Hájek David2000 Super Stars Most120
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
240.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice114
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice114
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
252.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.112
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
256.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
257.Straka Jakub2000 Super Stars Most102
258.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
259.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek98
260.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže92
261.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha90
263.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
264.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže84
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
268.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice80
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
274.Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 78
292.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany76
294.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary68
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton68
296.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany66
297.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
299.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka60
300.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek56
301.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.52
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
304.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany44
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany44
306.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.42
Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha42
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
322.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha40
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
328.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
330.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
333.Behenský Roman1967 Spartak Chrást30
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
336.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
338.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň24
339.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže22
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
343.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
346.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
347.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR77
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3720
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3544
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3432
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2944
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2472
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2088
9.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
10.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1904
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1904
12.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1896
13.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
14.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1648
15.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1472
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1464
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1236
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1170
20.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1054
21.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1050
22.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1047
23.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
24.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
25.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.924
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň922
27.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
28.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice904
29.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
30.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno870
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
32.Oros Ladislav1971 Super Stars Most772
33.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha762
34.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha748
35.Pistulka Radek1997 USK Plzeň668
36.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha630
38.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
39.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
40.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň618
Palán Václav2001 SK Prosek Praha618
42.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška606
43.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.540
44.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.531
45.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
46.Port Jan1972 Super Stars Most524
47.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice522
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.522
49.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice510
50.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 508
51.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno497
52.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 494
53.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava484
54.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic458
55.Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
56.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
57.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
58.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice404
59.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové392
60.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň376
61.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA372
62.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
63.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže360
64.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.354
65.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha340
66.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové338
67.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
69.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice334
70.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.330
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.330
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň330
73.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.326
74.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové324
75.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice320
76.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
77.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most296
78.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton290
79.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.288
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka288
82.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
83.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha282
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc282
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 282
86.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
87.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
88.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.272
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice272
90.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.262
91.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást258
92.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter250
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice250
94.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.246
95.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
96.Konupka Jiří1965 BaC Kladno234
97.Králíček Jan2000 Super Stars Most230
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín230
99.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška226
100.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.224
101.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
102.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek214
103.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.210
104.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
105.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
106.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.198
107.Helar Jakub1992 Start Jihlava194
Novotný Robert1978 BaC Kladno194
109.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera192
110.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
111.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek186
112.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
113.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.180
115.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka178
116.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
117.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton168
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška168
119.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany162
120.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 156
123.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
124.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
125.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže150
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.150
130.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň142
131.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
133.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
134.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera132
135.Morávek Michal2002 BaC Kladno130
136.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.120
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
142.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany118
143.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice116
144.Hájek David2000 Super Stars Most114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Suttr Martin1979 Spartak Chrást114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
151.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.112
154.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže108
155.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 102
156.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
157.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc98
158.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha96
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek96
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže96
161.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 95
162.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
164.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.90
168.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
169.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
170.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
171.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.82
172.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže80
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín80
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.80
176.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň78
182.Pašek Michal1987 SK Jupiter74
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany74
184.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
185.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň70
186.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
189.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno66
190.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
191.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava56
193.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže54
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
195.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek52
197.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
198.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.46
199.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
211.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha40
214.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
217.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
221.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
222.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže26
Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
226.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
230.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
231.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
232.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
236.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR117
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR134
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR189
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3136
5.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2856
6.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2776
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2701
8.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2664
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2576
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2360
12.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2352
13.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2328
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2080
15.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1912
16.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1864
17.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
18.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1688
19.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1664
20.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1438
21.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1336
22.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1272
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1186
24.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1044
25.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň996
26.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most986
27.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň976
28.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.960
29.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice902
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
31.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava868
32.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most862
33.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.830
34.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice784
35.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.724
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.724
37.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice694
38.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno658
39.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška656
40.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek630
41.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most618
42.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha608
43.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín592
44.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň580
45.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.550
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice530
47.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice524
48.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice522
49.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha520
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice498
51.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.472
52.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.458
53.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška426
54.Dufková Monika1999 BaC Kladno424
55.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
56.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.408
57.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha394
59.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
60.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
61.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice364
62.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška356
63.Zachová Adéla2001 Start Jihlava350
64.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
65.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
66.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.328
67.Pořízová Radka1977 Start Jihlava320
68.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc294
69.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek282
71.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín280
Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
75.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic274
Vocelková Anna1994 USK Plzeň274
77.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany270
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže270
79.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.258
80.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
81.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
82.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
83.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.234
84.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
86.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek222
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.222
88.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň218
89.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.212
90.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.210
91.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
92.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
93.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
94.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 164
95.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.150
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň150
98.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice146
99.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek144
100.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
101.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
102.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice120
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.120
104.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
105.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
106.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Srbová Adéla2000 BaC Kladno110
108.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter108
109.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
110.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek100
111.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera96
112.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže92
113.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
114.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
116.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
117.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.78
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
126.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.76
127.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň74
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany74
129.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže68
130.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.66
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
132.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha54
133.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera42
136.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
137.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
141.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
144.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
147.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
148.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
150.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
151.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek14
152.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR99
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR99
3.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR122
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR122
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4784
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4304
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3904
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3520
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3184
Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3184
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3064
12.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2752
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2752
14.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2664
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2525
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2448
18.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2320
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2208
20.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1952
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1784
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1728
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1728
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1728
25.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1648
26.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1630
27.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1624
28.Krocová Martina1988 Super Stars Most1616
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1616
30.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1576
31.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1548
32.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1536
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1456
35.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1280
36.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1252
37.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1214
38.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1188
39.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1186
40.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
42.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1162
43.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1146
44.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1144
45.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1118
46.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1114
47.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1100
48.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1088
49.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1056
50.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1022
51.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1016
52.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň996
53.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha936
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.936
55.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most934
56.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most922
57.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 914
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 914
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha866
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha866
61.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha856
62.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.850
63.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň830
64.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.760
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška760
66.Srbová Adéla2000 BaC Kladno759
67.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most746
68.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
69.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
70.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek666
71.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno629
72.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
73.Vocelková Anna1994 USK Plzeň610
74.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.608
75.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.589
76.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice548
77.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
79.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic508
80.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava496
81.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.486
82.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
83.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice460
84.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice450
85.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
86.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most415
87.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
88.Dufková Monika1999 BaC Kladno390
89.Zachová Adéla2001 Start Jihlava384
90.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška382
91.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany342
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek342
Pořízová Radka1977 Start Jihlava342
94.Erbenová Monika1986 BaC Kladno336
Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava336
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň336
97.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton318
98.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
99.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže302
100.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.295
101.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
102.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
103.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
104.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.282
106.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice280
110.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
111.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň270
112.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter264
113.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
114.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek249
115.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice244
116.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň240
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.240
118.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň234
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň234
121.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň228
122.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
124.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek204
125.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
126.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 192
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.192
128.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška190
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
130.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
131.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže172
132.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
133.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň166
134.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka160
135.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc156
136.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
140.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 148
142.Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň138
146.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
148.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
149.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže120
150.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.114
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
158.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
159.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice110
160.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany102
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
164.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek96
165.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže80
166.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
173.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň50
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň50
176.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
177.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
183.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
184.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
190.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
191.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
192.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR77
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4352
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2944
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2432
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2192
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
10.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1904
11.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1896
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1728
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1544
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1472
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1376
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1334
19.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
20.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1256
21.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha1188
22.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1168
23.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1047
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1046
25.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1016
27.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice952
28.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.912
29.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha908
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most902
31.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice856
32.Srbová Adéla2000 BaC Kladno843
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň700
34.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha666
35.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice632
36.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek630
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška630
38.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň618
39.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha598
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice592
42.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín590
43.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava576
44.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.546
45.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava532
46.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.531
47.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice498
48.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 496
49.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha490
50.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.484
51.Vocelková Anna1994 USK Plzeň478
52.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška472
53.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice456
54.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.454
55.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most438
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 438
57.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.436
58.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice404
59.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška392
60.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 382
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
62.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.380
63.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška378
64.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.374
65.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno368
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic368
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
68.Dufková Monika1999 BaC Kladno338
69.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
71.Pořízová Radka1977 Start Jihlava332
72.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha330
73.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek326
74.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka324
75.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
76.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.318
77.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha310
78.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 306
79.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice288
80.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 284
81.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.282
82.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže280
83.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most272
84.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň258
85.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc246
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
87.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek242
88.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice232
89.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice224
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.224
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
92.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most214
93.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
96.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
97.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.198
98.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera192
99.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most188
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.188
101.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň182
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera182
Zachová Adéla2001 Start Jihlava182
104.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice180
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
106.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
107.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.168
108.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň162
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
110.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.152
112.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
116.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň142
117.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
118.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
121.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek136
122.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
123.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice126
124.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter120
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
126.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany118
127.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
131.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
132.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška110
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.110
134.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
136.Erbenová Monika1986 BaC Kladno96
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha96
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň96
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek96
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice96
141.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
143.Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
144.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
145.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
147.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín80
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže80
149.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
157.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany74
158.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka72
159.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
163.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
165.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter52
166.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
167.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže44
168.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.42
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
181.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice40
184.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
188.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň33
189.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
191.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
192.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek26
194.Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
196.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
197.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín12
ČísloTurnajGPDatum
1MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
2GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
3GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
4GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
5GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
6GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
7GPC dospělých - MostC04.03.2017
8GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
9GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
10VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
11GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
12GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
13GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
14GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
15GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
16GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
173. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
18GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
19Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
20GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
21GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
22GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
23GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
24GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
25GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
26GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
274. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
28GPB Most - MostB04.06.2017
29GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
30Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
31GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
32GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
33GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
34GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
35GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
36GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
371. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
38GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
39GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
40GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
41GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
42GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
43GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
442. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
45GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
46Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
47GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
48GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
49GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
50GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
51OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
52GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
53GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
54Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading