logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 25.01.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
25.01.2017 - 25.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1192
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.989
3.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.930
4.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg918
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 526
7.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice493
8.Kundrát David2006 Badminton VK Aš478
9.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové466
10.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
11.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice440
12.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.416
13.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany415
14.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha392
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.392
16.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
17.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
18.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice368
19.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.360
20.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín356
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.356
22.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.349
23.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice346
24.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové344
25.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš341
26.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
27.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka314
28.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže305
29.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk296
30.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.292
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
32.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš284
33.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
34.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.276
35.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice249
36.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou247
37.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice245
38.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha244
39.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
40.Jonáš Václav2006 BaC Kladno229
41.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
42.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary225
43.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
44.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice220
45.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice217
46.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
48.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš200
Suchopár Jan2006 Super Stars Most200
50.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
51.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
52.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice180
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice180
54.Seidl Filip2006 Super Stars Most179
55.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno178
56.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
57.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.174
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha174
59.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže171
60.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
61.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha166
62.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Gašparín Adam2007 Super Stars Most160
64.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.154
65.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.152
66.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 150
68.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
69.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha144
70.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice140
71.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
72.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
73.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem130
74.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
75.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
76.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha125
77.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.122
78.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha120
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
80.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice117
81.Klokan Jakub2008 Super Stars Most116
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha116
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
84.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
85.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice112
87.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
88.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 110
89.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
90.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary108
91.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.106
92.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice104
93.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.102
94.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
95.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš93
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.93
97.Vališ Jan2006 Super Stars Most91
98.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
99.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice89
100.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
101.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.85
102.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš84
103.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA83
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.83
106.Klokan Jan2006 Super Stars Most81
107.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou79
108.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice78
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most78
111.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice77
112.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha76
113.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
116.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.73
117.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice72
118.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most69
119.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 68
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.68
122.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.67
123.Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno66
124.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
125.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže56
126.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
127.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most54
131.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
132.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA52
133.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
134.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.48
136.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
137.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
138.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.44
139.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.43
140.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
152.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
153.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín37
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
156.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.36
158.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY35
160.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha31
162.Berka Jan2007 Slavoj Podivín30
Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.30
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 30
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín30
168.Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
169.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha24
170.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice23
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton23
172.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.22
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem22
177.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha21
179.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
181.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
189.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
190.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
192.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Macal Jiří2008 Super Stars Most14
194.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
195.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
201.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.10
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
209.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.9
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
218.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
219.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
221.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
223.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
226.Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
227.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
232.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2160
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1444
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1360
4.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1206
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 968
6.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg788
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové778
8.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.742
9.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
10.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha729
11.Kundrát David2006 Badminton VK Aš720
12.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové707
13.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice622
14.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice579
15.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
16.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.564
17.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.540
18.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.514
19.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk504
20.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice503
21.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany501
22.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka497
23.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice492
24.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
25.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice467
26.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš440
28.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice439
29.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
30.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.417
31.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín416
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice416
33.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.408
34.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.406
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.406
36.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš380
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš380
39.Jonáš Václav2006 BaC Kladno373
40.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
41.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
42.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha354
43.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže352
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže352
45.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
46.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice316
48.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
49.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice312
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice312
51.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.306
52.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno295
53.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou294
54.Seidl Filip2006 Super Stars Most292
55.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
56.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice284
57.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha280
58.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice278
59.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.270
60.Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
61.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou258
62.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.252
63.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha248
65.Klokan Jakub2008 Super Stars Most244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
69.Melcher Patrik2006 SK Podolí242
70.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
73.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha236
74.Vališ Jan2006 Super Stars Most220
75.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice212
76.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice208
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.208
79.Gašparín Adam2007 Super Stars Most204
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice204
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 204
82.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 202
83.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA200
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
86.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.198
88.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
91.Klokan Jan2006 Super Stars Most186
92.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha184
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže184
94.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín170
95.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
96.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
98.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
100.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha162
102.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most160
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
104.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
107.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.154
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.154
109.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
110.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha146
111.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.138
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.138
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň138
114.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná130
115.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary126
117.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA124
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.124
121.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
123.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.118
125.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most116
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most116
128.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
132.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš102
134.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
135.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 88
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
137.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
139.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
141.Berka Jan2007 Slavoj Podivín78
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná78
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín78
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice78
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná78
160.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
161.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha64
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
163.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
166.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
169.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
171.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
185.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
186.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
188.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.989
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.963
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice834
4.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg821
5.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 754
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most574
7.Kundrát David2006 Badminton VK Aš529
8.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice512
9.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.508
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové490
11.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.476
12.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
13.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové418
14.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.416
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice416
17.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.395
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín395
19.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany392
20.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
21.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
22.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš356
24.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.351
25.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš324
27.Jonáš Václav2006 BaC Kladno323
28.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice320
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
30.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.316
31.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha280
32.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
33.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou266
34.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.254
35.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.252
36.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
37.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
Seidl Filip2006 Super Stars Most248
39.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno242
40.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
42.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
43.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
44.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
46.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice206
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice206
48.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice202
49.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš198
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice198
51.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice196
52.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha192
53.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
54.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice188
55.Suchopár Jan2006 Super Stars Most174
56.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha172
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
58.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže168
60.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka164
61.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
63.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA141
64.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
65.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
66.Klokan Jakub2008 Super Stars Most138
67.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
68.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice133
70.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
71.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.130
72.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha129
73.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
74.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
76.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
77.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice120
79.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
80.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 114
81.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
82.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA110
83.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic106
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
86.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha104
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.104
88.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary102
89.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
90.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
91.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
92.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 92
93.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
95.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav90
96.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
98.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
99.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
100.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha80
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
103.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.78
Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka78
112.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.72
113.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.70
114.Klokan Jan2006 Super Stars Most68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
116.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.58
117.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice56
119.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
120.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
124.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
146.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha40
147.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 39
148.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY38
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha38
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA38
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
152.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha29
153.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
154.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
157.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
158.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY14
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
167.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
168.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
171.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2054
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1814
3.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
4.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1085
5.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.963
6.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice931
7.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.789
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové788
10.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha573
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.560
12.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.553
13.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice526
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
15.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.502
16.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.498
17.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 450
18.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany432
19.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.416
20.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
21.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
22.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš392
24.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka382
25.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice380
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
27.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
28.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
29.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany367
30.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
31.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha348
32.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
33.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice336
34.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.334
35.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice319
36.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice308
37.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.280
38.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
39.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
41.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.256
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
43.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice252
44.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most250
45.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha236
46.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.228
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA228
48.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška221
49.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
51.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.211
52.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.208
54.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem204
55.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
56.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš195
58.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice192
59.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové189
60.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno188
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA188
64.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice185
65.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most184
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
67.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.183
68.Portová Anna2007 Super Stars Most181
69.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové179
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary179
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.179
72.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice174
73.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.171
74.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice168
76.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
77.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže161
78.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA158
79.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.155
81.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 154
83.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
84.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice144
85.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.140
86.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice136
87.Křížová Anna2006 Super Stars Most130
88.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
90.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
91.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.118
92.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
93.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
94.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha108
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most108
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav108
97.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.103
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
99.Jonášová Klára2006 BaC Kladno102
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary102
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem102
102.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
105.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.99
106.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
107.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.94
108.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha93
109.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
111.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš91
112.Chvastková Julie2006 Start Jihlava88
113.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
114.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou83
115.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
116.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
117.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
120.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou76
124.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.74
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha74
126.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY72
127.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
128.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice70
129.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 68
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
131.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.67
132.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk65
133.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.60
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice60
135.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno58
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
137.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha57
138.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
139.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš54
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň54
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
144.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
145.Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
146.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
147.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
150.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 40
151.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha38
153.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno35
154.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
161.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha28
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
163.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA27
164.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.26
167.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
168.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
169.Čechová Tereza2008 Super Stars Most22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
171.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
172.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
173.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš18
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
177.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.17
178.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha16
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha16
180.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
181.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
184.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha12
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.12
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha12
188.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha10
191.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš9
195.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
196.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
198.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton5
199.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
202.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA3
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
204.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
207.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2582
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
3.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1744
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1728
5.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1592
6.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1504
7.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1104
8.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.931
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.931
12.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
13.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové719
14.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.718
15.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.693
16.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany609
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha563
18.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.554
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
21.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.551
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany542
23.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha538
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha538
25.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice518
26.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
27.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
28.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
29.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha501
30.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka482
31.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice464
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice464
34.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš444
35.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.428
36.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice420
37.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.416
38.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 412
39.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno410
40.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice403
41.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.399
42.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA392
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA392
46.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška382
47.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.380
48.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha376
49.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.359
50.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice356
53.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.353
54.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary348
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín348
56.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš344
57.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.328
58.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
59.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most320
62.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most312
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice312
65.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem292
66.Portová Anna2007 Super Stars Most290
67.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
68.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
70.Chvastková Julie2006 Start Jihlava280
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.280
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.280
73.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
74.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice276
75.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice264
77.Jonášová Klára2006 BaC Kladno258
78.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže256
79.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most252
80.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice234
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
84.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
85.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 208
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
89.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.206
90.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
91.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA200
92.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary192
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.192
97.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
99.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
100.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.170
101.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 168
102.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
107.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
108.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav156
110.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY154
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY154
112.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha146
113.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.145
114.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
115.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
117.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
118.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
119.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno128
120.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.124
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
122.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice120
124.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk114
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
128.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice102
129.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
130.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 98
131.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha94
132.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
133.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
149.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
150.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA68
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
152.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.63
153.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
154.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
157.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš42
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš42
165.Čechová Tereza2008 Super Stars Most38
166.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA26
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
176.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.23
177.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1584
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
3.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1171
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1068
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha860
6.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.833
7.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.774
8.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.719
9.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice657
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.541
11.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.527
12.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
13.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.494
14.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
15.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice426
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové418
17.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha416
19.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha400
20.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany392
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 392
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš392
24.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.376
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
26.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
27.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
28.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno323
29.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
32.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice312
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
34.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
35.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice304
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice304
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany304
38.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
39.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.284
Jonášová Klára2006 BaC Kladno284
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka284
42.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem280
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš280
44.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
46.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha248
47.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.244
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška244
49.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice240
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
51.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary234
53.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice208
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.208
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.208
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice208
59.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice204
62.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
63.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
64.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha176
65.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín175
66.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice174
67.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
68.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové170
69.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.168
70.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
71.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
72.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most156
76.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.153
77.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
79.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
80.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most146
81.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
82.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
83.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
85.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice132
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
88.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.128
90.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 124
91.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.122
92.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.118
93.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA115
94.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.114
95.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 113
96.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
97.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
98.Portová Anna2007 Super Stars Most104
99.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
100.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha94
Křížová Anna2006 Super Stars Most94
102.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.92
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
104.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
106.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav90
107.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
108.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice84
109.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA83
110.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
112.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
113.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk78
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.78
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice78
121.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
122.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.68
124.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
125.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
126.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 54
127.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA50
128.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
130.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
140.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY40
141.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
143.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha30
144.Čechová Tereza2008 Super Stars Most26
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
151.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
154.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
155.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
159.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
21. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
31. GPA U13 - AšA05.02.2017
4GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
5GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
6GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
7GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
8GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
9Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
10Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
11GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
12GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
13GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
14GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
15GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
16GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
17GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
181. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
19GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
202. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
21GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
222. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
23GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
24GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
25GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
26X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
272. GPD U13 - MostD07.05.2017
282. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
292. GPC U13 - MostC13.05.2017
302. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
312. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
322. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
33GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
342. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
352. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
36GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
37GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
382. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
39GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
402. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
41Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
42GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
43GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
44GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
45GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
46GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
47KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
48KP U13 - LiberecD30.09.2017
49GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
50GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
51GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
52GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
53GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
54GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
55GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
56GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
57Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
58GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
59GPD U13 - PrahaD04.11.2017
60OP U13 - AšSKP12.11.2017
61OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
62OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
63OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
64OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
65OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
66GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
67GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
68OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
69GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
70GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
71GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
72OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
73MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
74GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
75GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
76GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
77Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
781. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
79GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
80GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
811. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
821. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
831. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
84GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
851. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
861. GPD U13 - MostD13.01.2018
87GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
881. GPC U13 - MostC20.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading