logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 25.01.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
25.01.2017 - 25.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2672
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1288
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1274
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice989
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
6.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.823
7.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 789
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.752
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.603
10.Altera Jan2004 BaC Kladno584
11.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.555
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
13.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.529
14.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové498
15.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.456
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
17.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
18.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové380
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
20.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
21.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
22.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice355
23.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice352
24.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
25.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka344
26.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary332
27.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha324
28.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
30.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha316
31.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.301
32.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice293
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice293
34.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
36.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
37.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.276
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
39.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice269
40.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton257
41.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
42.Seidl Michal2004 Super Stars Most252
43.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš248
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš248
46.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 244
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha244
49.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
51.Kundrát David2006 Badminton VK Aš239
52.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.234
53.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš233
54.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
55.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice218
56.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha216
57.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg214
58.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
59.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha200
60.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
61.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.185
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
63.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové184
64.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
65.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.180
66.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice178
67.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
68.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže171
69.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
72.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice158
73.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
74.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
75.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.151
76.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.150
77.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
78.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň144
79.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
80.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.137
81.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
82.Janáček David2004 BK ARION PRAHA134
83.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
84.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš129
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
86.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže128
87.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.127
88.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha126
89.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
90.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.124
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
92.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice122
93.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
94.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
95.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
96.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
98.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha111
99.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem108
100.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA106
102.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most102
104.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
105.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové96
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
107.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.95
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
109.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most94
111.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice90
114.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
116.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.85
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
118.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
120.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII80
121.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.79
122.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
124.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.76
125.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.75
126.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most74
127.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové72
128.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
129.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.67
130.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
131.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
132.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.63
Solar Jan2005 SK Prosek Praha63
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
135.Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary60
136.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
137.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.57
138.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
140.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín55
141.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany54
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš54
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka54
146.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.48
148.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
150.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha44
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem44
153.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové42
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
166.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
167.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
168.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.35
169.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
170.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 31
172.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.30
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže30
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
182.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
184.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
186.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
187.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
190.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice21
193.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
196.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
198.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk18
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
201.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha17
Vlasák David2004 Super Stars Most17
203.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 15
204.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
209.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
212.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš12
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
225.Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
226.Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
233.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA8
235.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
236.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
242.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
243.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
245.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha3
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.3
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha3
253.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
256.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2890
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2832
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1912
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1728
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1517
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1504
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1504
8.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1254
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1144
12.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
13.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice988
14.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.634
17.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.594
18.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice566
19.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové517
20.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha516
21.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš505
22.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
23.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha492
25.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha491
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
27.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
28.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové479
29.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
30.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton456
31.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
32.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice452
33.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
35.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.437
36.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.431
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš430
39.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem428
42.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
43.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.419
44.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.410
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary410
46.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha408
47.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
48.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka390
49.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha384
50.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha372
51.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
52.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice366
53.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA356
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
56.Kundrát David2006 Badminton VK Aš352
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
58.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 348
59.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice344
60.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.331
61.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš320
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové320
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice320
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg320
72.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.302
73.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava286
74.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže284
76.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
77.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.278
78.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
79.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš270
80.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most256
81.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem252
82.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.248
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.248
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
85.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
87.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň240
88.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
89.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha236
90.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno228
91.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
92.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
93.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.212
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem212
95.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
97.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
98.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
100.Seidl Michal2004 Super Stars Most202
101.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
102.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.197
103.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
107.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 192
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
109.Janáček David2004 BK ARION PRAHA176
110.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII172
111.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
113.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
114.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
116.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA162
120.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.159
121.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice156
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary156
124.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.154
125.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka150
126.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most146
127.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany138
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
129.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.130
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
132.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
133.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
134.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
135.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha121
136.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
138.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 114
141.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most106
142.Solar Jan2005 SK Prosek Praha105
143.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 92
144.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín88
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
147.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
150.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha85
151.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
153.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 83
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha83
155.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
156.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.78
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže78
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš78
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary78
169.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
170.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.72
171.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 69
172.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem68
174.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Vlasák David2004 Super Stars Most64
177.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA60
178.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
179.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.52
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY52
181.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
182.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
186.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
209.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
212.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
214.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
215.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
216.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
224.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
239.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1902
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1320
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1298
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1264
5.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1200
6.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.980
7.Altera Jan2004 BaC Kladno942
8.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 801
9.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
10.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.740
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.604
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
13.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 554
14.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.549
15.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha516
16.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové480
17.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
18.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš459
19.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka452
20.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice440
21.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.395
22.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton359
23.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice356
25.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
26.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha348
28.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary332
30.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
31.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
33.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
34.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.306
35.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
36.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.295
37.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové284
39.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 280
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
43.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha276
44.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
45.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.258
46.Seidl Michal2004 Super Stars Most256
47.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
48.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
52.Kundrát David2006 Badminton VK Aš242
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg242
54.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.238
55.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.228
56.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš222
57.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
59.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
60.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš208
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš208
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže208
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové208
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš208
66.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
67.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
68.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže172
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice172
71.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
73.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
75.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
77.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
79.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
80.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
81.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava146
82.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
83.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
84.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA139
85.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
86.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
87.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
88.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
89.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.124
90.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem123
91.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň120
92.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.115
93.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
97.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
98.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
99.Janáček David2004 BK ARION PRAHA101
100.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
101.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
102.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
106.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
108.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most84
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
110.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha79
111.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany78
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice78
117.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
118.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.68
119.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA66
120.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.64
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha64
122.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.63
123.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most58
127.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
128.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
132.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.52
134.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka51
135.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
137.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
140.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
162.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
163.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII38
Solar Jan2005 SK Prosek Praha38
167.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
171.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
172.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha16
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 16
174.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
183.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 12
198.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha11
199.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
200.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1824
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1528
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.801
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice777
8.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.706
9.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín634
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové616
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.560
12.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha551
13.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.517
14.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 480
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.480
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice480
17.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.479
18.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most469
19.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.465
20.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha456
21.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka444
22.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka428
23.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
24.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha408
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
26.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš396
27.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha392
28.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary380
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
30.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
31.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.356
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha356
34.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
35.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.344
36.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.340
37.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.305
38.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš296
39.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.284
40.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice281
41.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary276
42.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka269
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže269
44.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.256
45.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.233
46.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.220
48.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most216
49.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
50.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
51.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.207
52.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
53.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice204
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 204
56.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
57.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.194
58.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha192
59.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
61.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most188
62.Benediktová Klára2005 USK Plzeň185
63.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
64.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.183
65.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
66.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice176
67.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš173
68.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha172
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
70.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš160
72.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.153
73.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
74.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
75.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 148
76.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže147
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
78.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
79.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha144
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno144
82.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno132
84.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
85.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.130
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.130
87.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
89.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš127
90.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.126
91.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
94.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice123
95.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.122
96.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
97.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
99.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice116
100.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.115
101.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha112
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš112
103.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.110
104.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
106.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.101
107.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA97
108.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
109.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA92
112.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha91
113.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové90
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
115.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
116.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
118.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.84
119.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
120.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha81
121.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš79
122.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
126.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem74
127.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.72
128.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha69
129.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš68
131.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
132.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.64
134.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic63
135.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha62
137.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
138.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
139.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
140.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš54
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany54
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
145.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.52
146.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
147.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
148.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
158.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš39
160.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.35
161.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice32
162.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
175.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
176.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
179.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš22
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
183.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha19
185.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
187.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
193.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
194.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA12
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
207.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.10
210.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
213.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha6
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
216.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2021
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1886
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1886
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1704
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1680
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
10.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1089
12.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
13.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha801
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.801
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
16.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice776
17.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.719
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové719
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha706
20.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
21.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most693
22.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha692
23.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha622
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka590
25.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.568
26.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín540
27.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 518
28.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.515
29.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary505
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary505
31.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.494
32.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.491
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
34.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
35.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
36.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
37.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka455
39.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice452
40.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha450
41.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.419
42.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš404
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
44.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem395
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem395
47.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
48.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.382
49.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
50.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 372
51.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
53.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.356
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.356
55.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže355
56.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
57.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.330
58.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.326
59.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.324
60.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.320
64.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
65.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.306
66.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.304
67.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most292
68.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
71.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice281
72.Benediktová Klára2005 USK Plzeň280
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 280
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha280
75.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
77.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš272
79.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
81.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
82.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.248
85.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
89.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš242
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš242
93.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.239
94.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš236
95.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.228
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové228
97.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
98.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
99.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.210
100.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
101.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.203
103.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.202
104.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
106.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha192
108.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
111.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice167
112.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
113.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.164
116.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.156
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš156
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
119.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha150
120.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
121.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany138
122.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
124.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
125.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
128.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.116
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem116
130.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové114
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové114
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín114
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
137.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha104
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.104
139.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
141.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.92
142.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha91
143.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
146.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš78
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
173.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA56
174.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
176.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha51
177.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.50
178.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
181.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
197.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
202.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha26
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
206.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2032
2.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1204
3.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1132
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1032
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.955
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice872
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
9.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
10.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 712
11.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové618
12.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka590
13.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.578
15.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
16.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha554
17.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha540
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
19.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.516
20.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most452
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka452
22.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš433
23.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
24.Benediktová Klára2005 USK Plzeň404
25.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.388
26.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
27.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
28.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.352
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice352
31.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice348
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha348
33.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš340
34.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.323
35.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary320
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
37.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
38.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.284
39.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
40.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
41.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
44.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha271
45.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
47.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.268
48.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
50.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
51.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most244
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš244
54.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
55.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové228
56.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
57.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.216
58.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
59.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.208
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 208
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
62.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš206
63.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
64.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
65.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.202
66.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.194
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha194
68.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš184
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš184
70.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka182
71.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice172
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka172
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.172
78.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.170
79.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
80.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice166
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
82.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
83.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.152
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha152
85.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
86.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
87.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha139
88.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.138
90.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš130
92.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
93.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
95.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
97.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže114
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
102.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem112
106.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA107
107.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.106
108.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
109.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
110.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.98
111.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.97
112.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.96
113.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš93
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.93
115.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno90
117.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
121.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
123.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.84
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
126.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
134.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.68
135.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha64
137.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
138.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice58
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
140.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
141.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové54
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.54
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
144.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha49
145.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
146.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA43
147.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš42
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
163.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
164.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
173.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha25
176.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha21
177.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha16
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA16
179.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
187.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
189.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín12
205.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
21. GPC U15 - MostC28.01.2017
31. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
41. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
5GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
6GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
7Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
81. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
92. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
102. GPD U15 - MostD08.04.2017
11GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
122. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
13GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
142. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
152. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
162. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
172. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
182. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
192. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
202. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
21GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
222. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
232. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
24GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
25GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
26GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
27GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
28GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
29GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
30KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
31KP U15 - MostD23.09.2017
32GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
33GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
34GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
35OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
36OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
37OP U15 - MostSKP14.10.2017
38OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
39OP U15 - AšSKP14.10.2017
40OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
41OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
42OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
43MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
44GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
45GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
46GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
47GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
48GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
49GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
50GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
511. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
52GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
531. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
54GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
55GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
561. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
571. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading