logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 25.01.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
25.01.2017 - 25.01.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ130
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2112
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1528
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
5.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1437
6.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
7.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.976
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín976
9.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.837
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň777
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava716
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha657
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice654
15.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most576
17.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most552
18.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.537
19.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.503
20.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
21.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno477
22.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
24.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.456
25.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
26.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
27.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice415
29.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA408
30.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
31.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
32.Oros Marek2003 Super Stars Most392
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.392
34.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
35.Altera Jan2004 BaC Kladno372
36.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.356
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha356
38.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.348
40.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka344
41.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín332
42.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha324
43.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
44.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
45.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
46.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
47.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
48.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek276
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice276
50.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem269
51.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.266
52.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové260
53.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.257
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.257
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.257
56.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka256
57.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.254
59.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 244
60.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
61.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš232
62.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.224
63.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.222
64.Port Jan2003 Super Stars Most218
65.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice217
66.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
68.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
69.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem197
70.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.190
71.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem184
72.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš182
73.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem180
74.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
75.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
76.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
77.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
78.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná156
81.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice153
82.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice148
83.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.147
84.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most144
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
86.Seidl Michal2004 Super Stars Most143
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most143
88.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most140
89.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
91.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.137
92.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.136
93.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
94.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
95.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.128
96.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton127
97.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
98.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem123
99.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
100.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 116
101.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
102.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.107
103.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.104
104.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.102
105.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové101
106.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 100
108.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.97
109.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice90
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
112.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA88
115.Herzán David2002 Slavoj Podivín86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
118.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton81
119.Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
120.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
121.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
122.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš72
124.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
126.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.64
127.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha63
128.Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
129.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.60
130.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha59
131.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.58
133.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA56
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.56
136.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná55
137.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš54
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav54
Vlasák David2004 Super Stars Most54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
142.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.52
143.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA51
144.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
145.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.47
146.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
148.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA43
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.43
150.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA42
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš42
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
160.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Foltin Jakub2004 Super Stars Most40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
163.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
164.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha38
165.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
166.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
167.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA32
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
170.Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.31
171.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
173.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.28
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 28
175.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
176.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
177.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.24
Hora Aleš2003 Super Stars Most24
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
180.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.22
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem22
182.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.21
183.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
185.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
190.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
192.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice12
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice12
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
201.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
203.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
208.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
209.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.6
210.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha5
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
212.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.4
213.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3072
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2357
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2357
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1744
6.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1584
7.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1301
8.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1085
10.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1076
11.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1014
12.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice978
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.976
15.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha946
16.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.944
17.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín942
18.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
19.Altera Jan2004 BaC Kladno880
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno880
21.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
22.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
23.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
24.Herzán David2002 Slavoj Podivín718
25.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.708
26.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
28.Morávek Michal2002 BaC Kladno644
29.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
30.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
31.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná598
32.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice596
33.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most588
34.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
35.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
36.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice564
37.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha551
38.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
39.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
40.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.515
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.515
42.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.512
43.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
45.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha490
46.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha489
47.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
49.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
50.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš430
51.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
52.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
54.Oros Marek2003 Super Stars Most419
55.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.418
56.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka404
57.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš370
58.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka368
59.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš360
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most360
61.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.356
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
67.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.355
68.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
69.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
70.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
74.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.312
75.Port Jan2003 Super Stars Most304
76.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná284
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
78.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
80.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka276
Seidl Michal2004 Super Stars Most276
83.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.265
84.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.254
85.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
87.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín245
88.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
89.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.242
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
92.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice238
93.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš216
94.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha212
95.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín209
96.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice208
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 208
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 208
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
100.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
101.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem202
102.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
105.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.198
107.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
108.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
109.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
110.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most170
111.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA168
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.168
114.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
116.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš156
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha156
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha156
119.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
120.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek150
121.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
122.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
123.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
124.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
125.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha128
126.Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 126
128.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
131.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.116
Foltin Jakub2004 Super Stars Most116
Vlasák David2004 Super Stars Most116
134.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
140.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
141.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
142.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
143.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA96
144.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
145.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
150.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
155.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
156.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
158.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
169.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
171.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
172.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
173.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
174.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
180.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
182.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
197.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.38
199.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
205.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
207.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2294
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1600
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1435
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1363
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
8.Morávek Michal2002 BaC Kladno1286
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1147
10.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice963
11.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.824
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha788
13.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha749
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice598
15.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha566
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava542
17.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most530
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
19.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
20.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most527
21.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
22.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.480
24.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice467
25.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha465
26.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.444
27.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice433
29.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem428
30.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.420
31.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
32.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
33.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín398
34.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 384
35.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha382
36.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
37.Altera Jan2004 BaC Kladno375
38.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno371
39.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
40.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.346
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
42.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
43.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.320
45.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.304
46.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš296
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš296
48.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most284
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.284
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha284
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem284
53.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.280
54.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.260
55.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka248
56.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
58.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice242
59.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem240
60.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
61.Oros Marek2003 Super Stars Most208
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka208
63.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
64.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most204
66.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín202
67.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
68.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek192
69.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
70.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš174
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
72.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha168
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 168
74.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.167
75.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
77.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
79.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka162
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové162
81.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
82.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
84.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.148
85.Port Jan2003 Super Stars Most146
86.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
87.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
88.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice138
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.138
91.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha132
92.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
93.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
94.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
95.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
98.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
99.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
100.Seidl Michal2004 Super Stars Most102
101.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
102.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
105.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.94
106.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
107.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
109.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 84
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha84
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
112.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
120.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
121.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
124.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš66
125.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
127.Foltin Jakub2004 Super Stars Most56
Vlasák David2004 Super Stars Most56
129.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
131.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary46
136.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 42
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
145.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
148.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
150.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.26
155.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
157.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
160.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ148
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ188
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2294
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1376
9.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1350
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1264
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
12.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.862
13.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.861
14.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň801
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 777
16.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most727
17.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
18.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.611
19.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
20.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín590
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.585
22.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice555
23.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA542
24.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
25.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky516
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice504
27.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.500
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most496
29.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice494
30.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.481
31.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
32.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.421
33.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.418
34.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha392
35.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.384
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka380
38.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
39.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 356
40.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice353
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice353
42.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.344
43.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice335
44.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže321
45.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
46.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 308
47.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.302
48.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
49.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.296
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka296
51.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem293
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.287
53.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.284
Pálková Tereza2002 Super Stars Most284
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
56.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.276
57.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
58.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.269
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.269
60.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
61.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.260
62.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.256
63.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.248
64.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most247
65.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
66.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.241
67.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
68.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.236
69.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
70.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany207
71.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče206
72.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.190
73.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
74.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha185
75.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka184
76.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
77.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha173
78.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.172
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš172
80.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice171
81.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
82.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most164
83.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most160
84.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
86.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.153
87.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.152
88.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice150
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice150
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň150
91.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha149
92.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
93.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
94.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
95.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice142
96.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice132
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň132
98.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha129
99.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.124
100.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
101.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most120
102.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky118
103.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
104.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
105.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.110
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky110
107.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš102
108.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
109.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary100
111.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
113.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.92
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín92
115.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice89
116.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
118.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
119.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
127.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
128.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
129.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
130.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
131.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice63
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
133.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
134.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
135.Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
136.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín59
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
138.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň58
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
140.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
141.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň55
142.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
143.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha51
144.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.49
145.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
146.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.47
147.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno46
154.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
161.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.39
163.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem32
164.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
167.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.28
169.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
172.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.22
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.22
174.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
175.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha18
178.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
185.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
187.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
188.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3120
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2982
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2832
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2328
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2104
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2042
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1872
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1872
11.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1848
12.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1824
13.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1326
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1312
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1230
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
17.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
18.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1032
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 962
21.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.944
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.944
23.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most931
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 931
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
27.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
28.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
29.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most728
30.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.727
31.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.726
32.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice694
33.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.682
34.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
35.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.633
36.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha609
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky578
39.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň565
40.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice542
41.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
44.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.455
46.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice452
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice452
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka452
50.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.433
51.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.429
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.429
53.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
54.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice422
55.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka416
56.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
Pálková Tereza2002 Super Stars Most395
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
62.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
63.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče381
64.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
65.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.359
66.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš356
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
68.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
70.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 340
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.340
72.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš339
73.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
75.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice320
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha320
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most320
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha320
79.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.315
80.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
81.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň288
82.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
84.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice281
85.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.280
86.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
87.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice270
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka270
89.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
90.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice263
91.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.252
92.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
93.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
94.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most244
95.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
96.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
97.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.226
98.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
99.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha212
100.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
101.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 198
102.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.192
103.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
104.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky174
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky174
106.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín167
107.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
110.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
111.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice156
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice156
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
114.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň152
116.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň144
117.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín139
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
119.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň128
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary128
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
125.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
126.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
129.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
130.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
131.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
137.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš111
138.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
139.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.106
140.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.104
141.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most92
142.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
143.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary86
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno86
150.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.84
151.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
164.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.68
165.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.64
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
168.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
169.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
172.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
174.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1680
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1368
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1344
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
10.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1288
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1214
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1147
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1120
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.963
15.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň776
16.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
17.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
18.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
20.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most523
21.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice515
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice505
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.492
24.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 465
25.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.454
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
27.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 431
28.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.428
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
31.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most422
32.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha416
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň416
34.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
35.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
36.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.386
38.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha380
40.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky372
41.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
42.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 320
43.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
44.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.287
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.287
46.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.284
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice284
48.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
50.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
51.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
52.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
53.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice248
54.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.246
55.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.244
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
58.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
59.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
60.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice238
61.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.218
62.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš216
63.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka208
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.208
66.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče206
67.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice198
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš198
69.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
70.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka194
71.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
73.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.182
74.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice178
75.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
76.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha172
79.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice166
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové166
81.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
83.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
86.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most148
87.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most144
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
89.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
90.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
92.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most128
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
95.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
97.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
98.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
99.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
101.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
103.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
104.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
106.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
107.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
109.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín86
112.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice84
113.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
114.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
116.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha79
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
118.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
125.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
126.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
127.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.68
128.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš66
129.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
130.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
133.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
134.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
137.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
149.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.40
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky40
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky40
153.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
155.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
156.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
161.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
167.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
21. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
31. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
41. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
5GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
61. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
71. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
8GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
9GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
10Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
11GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
121. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
132. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
142. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
152. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
162. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
172. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
182. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
192. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
202. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
212. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
22GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
232. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
24GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
25GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
26GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
27GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
28GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
29GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
30GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
312. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
32OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
33OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
34OP U17 - MostSKP21.10.2017
35OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
36OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
37OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
38OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
39OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
40GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
41MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
42GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
43GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
44GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
45GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
46GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
471. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
481. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
491. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
501. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
51GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading