logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 02.02.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
02.02.2017 - 02.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR106
2.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR117
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR176
4.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR229
5.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WR243
6.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3440
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3200
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2952
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2824
10.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2776
11.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2680
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
13.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
14.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1960
15.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1840
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1648
17.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1368
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1344
19.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1294
20.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1216
23.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1144
24.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1083
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1073
26.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1071
27.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1045
28.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
29.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové986
30.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha928
31.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
32.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové888
33.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice869
34.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most842
35.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha832
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic832
37.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 831
38.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.783
39.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.765
40.Repiar Samuel1994 Super Stars Most758
41.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice756
42.Kural Martin1999 USK Plzeň745
43.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.705
44.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno668
45.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška664
46.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno640
47.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha635
48.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
49.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.605
50.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.603
51.Port Jan1972 Super Stars Most548
52.Oros Ladislav1971 Super Stars Most542
53.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.536
54.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.530
55.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže520
56.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
57.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.512
58.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
59.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.504
60.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice495
61.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.484
62.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.466
64.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.445
65.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera434
66.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.431
67.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň426
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
69.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.422
70.Konupka Jiří1965 BaC Kladno421
71.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.416
72.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 398
73.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška390
74.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové373
75.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
76.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
77.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 358
78.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň347
79.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.342
80.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
81.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice339
82.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.334
83.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.318
85.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem304
86.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
87.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
88.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška290
Šula Fabian1995 TJ Ostrov290
90.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava286
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno286
92.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
93.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
95.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha272
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
97.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.270
98.Králíček Jan2000 Super Stars Most268
99.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno266
100.Poříz Leoš1974 Start Jihlava262
101.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
102.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.250
Morávek Michal2002 BaC Kladno250
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.250
105.Čapek Jiří1975 Super Stars Most249
106.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
107.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.241
108.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.239
109.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
111.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň237
112.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
113.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek235
114.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most234
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno234
116.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc232
117.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice224
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 224
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice224
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň224
121.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.222
122.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice210
124.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
125.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.207
126.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové201
127.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton193
128.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň192
129.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
130.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
131.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
132.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.180
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka180
134.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
135.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice176
Twardzik Adam2001 Super Stars Most176
137.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.172
138.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.170
139.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň168
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.168
141.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.167
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.167
143.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany166
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín166
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno166
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
147.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka165
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.165
149.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek163
150.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
151.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 158
152.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice156
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
154.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
155.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno150
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
158.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha146
159.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.145
160.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha140
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 140
162.Suttr Martin1979 Spartak Chrást138
163.Novotný Robert1978 BaC Kladno136
164.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.135
165.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 134
166.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.128
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové128
169.Helar Jakub1992 Start Jihlava127
170.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
171.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka124
173.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín122
174.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 120
176.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové116
177.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
178.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
179.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
180.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
181.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 108
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek108
183.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.104
184.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.102
185.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 100
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
188.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
189.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška96
190.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň95
191.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
192.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc92
193.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.90
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy90
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň90
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany90
200.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary88
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha88
204.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
205.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice86
212.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže84
213.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava81
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná81
215.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice80
Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek80
220.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
226.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.76
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.76
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
230.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň74
231.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.72
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.72
234.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.70
235.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže69
236.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany68
237.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná66
238.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.62
239.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
242.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Pašek Michal1987 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
245.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.55
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.55
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice55
249.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Straka Jakub2000 Super Stars Most54
256.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.52
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany52
258.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA48
259.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
263.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
265.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hájek David2000 Super Stars Most42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
273.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
274.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže40
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka40
278.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.39
279.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
280.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
281.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.36
282.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
283.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže32
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
290.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 31
291.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany30
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
297.Palán Václav2001 SK Prosek Praha28
298.Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
303.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
304.Vild Petr1974 SK Jupiter22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
306.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha20
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.20
309.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
314.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
320.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná13
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín13
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
329.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
332.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 10
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
336.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.9
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
340.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
341.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4192
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4192
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4064
4.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3824
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3720
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3440
7.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3400
8.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3037
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2824
10.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2536
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2536
15.Louda Jiří1995 USK Plzeň2336
16.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2200
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
18.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2080
19.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2072
20.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2048
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
22.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2040
23.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2005
24.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1936
25.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1832
26.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1688
27.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1664
28.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1624
29.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1598
30.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1592
31.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1496
33.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1462
34.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1432
35.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
36.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1146
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1141
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1141
39.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1126
40.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1120
41.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1109
42.Louda Jan1999 USK Plzeň1104
43.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1096
44.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1086
45.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1062
46.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
47.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
49.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1005
50.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha976
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
52.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.912
53.Kural Martin1999 USK Plzeň869
Pistulka Radek1997 USK Plzeň869
55.Oros Ladislav1971 Super Stars Most866
Port Jan1972 Super Stars Most866
57.Helar Ondřej1995 Start Jihlava858
58.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
59.Palán Václav2001 SK Prosek Praha800
60.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška798
61.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.778
62.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška760
64.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice758
65.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.732
66.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno729
67.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška674
68.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice665
69.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic653
70.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice646
71.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.645
72.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.634
73.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška618
74.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň617
75.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice607
76.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.606
77.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové593
78.Helar Jakub1992 Start Jihlava592
79.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
Konupka Jiří1965 BaC Kladno590
81.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice583
82.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.576
83.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.574
84.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera570
85.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 568
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové566
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové566
88.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.562
89.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.560
90.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná558
91.Morávek Michal2002 BaC Kladno545
92.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 533
93.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice532
94.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 527
95.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
97.Šula Fabian1995 TJ Ostrov506
98.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.504
99.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
100.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
101.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice498
102.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň496
103.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno486
104.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno485
105.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice482
106.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice477
107.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.476
108.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.467
109.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.466
110.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.464
111.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
112.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.446
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem446
114.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové440
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň440
116.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.436
117.Poříz Leoš1974 Start Jihlava434
118.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
119.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most428
120.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
121.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.425
122.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno418
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
124.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.413
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.413
126.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
127.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
130.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
131.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.382
132.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter378
133.Čapek Jiří1975 Super Stars Most372
134.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
135.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.366
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
137.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton358
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.358
139.Králíček Jan2000 Super Stars Most356
140.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice354
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc354
142.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
143.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.344
144.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.342
145.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.338
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice338
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň338
148.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.337
149.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška336
Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.336
153.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.330
154.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást318
156.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
157.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň303
158.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany294
159.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc286
160.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 282
161.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
164.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
165.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek270
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.270
167.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno263
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti263
169.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka262
171.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 258
172.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno250
174.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka240
176.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice239
177.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton238
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
179.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice236
180.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc234
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
182.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.228
183.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
184.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.224
185.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 222
186.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň220
187.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
189.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.206
190.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 204
191.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
192.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
Suttr Martin1979 Spartak Chrást202
195.Twardzik Adam2001 Super Stars Most200
196.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
197.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.194
Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
199.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
200.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže190
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka190
202.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 186
203.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek184
204.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.178
206.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
207.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
208.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže170
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
211.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice166
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín166
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň166
215.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
216.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.164
217.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
218.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha160
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava160
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava160
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně160
223.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška156
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
229.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
230.Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
233.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany150
234.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek146
235.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
236.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek142
237.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
242.Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha136
243.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
245.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň126
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.126
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
252.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava125
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
258.Pašek Michal1987 SK Jupiter122
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 122
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
Vild Petr1974 SK Jupiter122
262.Hájek David2000 Super Stars Most120
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
266.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.118
267.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
274.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.112
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
278.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň110
279.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
280.Straka Jakub2000 Super Stars Most102
281.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
282.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže92
283.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
284.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
287.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
296.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
298.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice80
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
303.Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 78
320.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany76
322.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary68
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton68
324.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany66
325.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
326.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka60
327.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
328.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.52
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
331.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha46
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka46
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.46
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
344.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany44
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany44
346.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
355.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha40
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
360.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
362.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
364.Behenský Roman1967 Spartak Chrást30
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
367.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
369.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže22
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
373.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
376.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
377.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR78
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3720
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3597
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3544
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2944
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2472
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2088
9.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
10.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1904
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1904
12.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1896
13.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
14.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1648
15.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1472
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1464
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1236
19.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1215
20.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1170
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1087
22.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1054
23.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1047
24.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
25.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1001
26.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.932
27.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
28.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice904
29.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
30.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno870
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most786
32.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
33.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha762
34.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha748
35.Palán Václav2001 SK Prosek Praha701
36.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.677
37.Pistulka Radek1997 USK Plzeň668
38.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
39.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha630
40.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
41.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
42.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň618
43.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška606
44.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice569
45.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice556
46.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.540
47.Port Jan1972 Super Stars Most532
48.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.531
49.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.522
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
51.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň515
52.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 512
53.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic502
54.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno497
55.Poříz Leoš1974 Start Jihlava494
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 494
57.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava492
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA492
59.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice490
60.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové463
61.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice445
62.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové424
63.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice418
64.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
65.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.413
66.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice402
67.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
68.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka374
69.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
70.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
71.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže360
72.Králíček Jan2000 Super Stars Most355
73.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.354
74.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice348
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.348
76.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha340
77.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 336
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
81.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.330
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.330
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka330
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň330
85.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha328
86.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.326
87.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.315
88.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
89.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most296
90.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.290
91.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
92.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc282
93.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
94.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.272
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice272
96.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.270
97.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást258
98.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera257
99.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter250
100.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
101.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
102.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
103.Konupka Jiří1965 BaC Kladno234
104.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
105.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín232
107.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín230
108.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška226
109.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.224
110.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
111.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton214
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek214
113.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.210
114.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
115.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
116.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice202
117.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.200
118.Helar Jakub1992 Start Jihlava194
Novotný Robert1978 BaC Kladno194
120.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera192
121.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
122.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.180
124.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
125.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška168
126.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
127.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
128.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice164
129.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany162
130.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.158
131.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 156
134.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
135.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
136.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže150
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
140.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
141.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň142
142.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
144.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň137
145.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.136
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
147.Morávek Michal2002 BaC Kladno130
148.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka128
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
150.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
151.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.120
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
157.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany118
158.Hájek David2000 Super Stars Most114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Suttr Martin1979 Spartak Chrást114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
164.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
167.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 102
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava102
169.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
170.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc98
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 98
172.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha96
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek96
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže96
175.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 95
176.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
178.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.90
182.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.88
186.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
189.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
190.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.82
191.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
192.Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
196.Pašek Michal1987 SK Jupiter74
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany74
198.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
199.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň70
200.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
202.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno66
203.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
204.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
205.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže54
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
207.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek52
209.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.46
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
217.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
224.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha40
227.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
230.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
234.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
235.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže26
Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
239.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
243.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
244.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
245.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
247.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
250.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR114
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR133
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR187
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3136
5.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2856
6.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2776
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2701
8.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2664
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2576
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2360
12.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2352
13.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2328
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2080
15.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1912
16.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1864
17.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
18.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1688
19.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1664
20.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1438
21.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1336
22.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1323
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1186
24.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1044
25.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1032
26.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1013
27.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1011
28.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň976
29.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.915
31.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
32.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava868
33.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most862
34.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice784
35.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.730
36.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.724
37.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice694
38.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice689
39.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most663
40.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno658
41.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška656
42.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.643
43.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek630
44.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha608
45.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín592
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň586
47.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha576
48.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.570
49.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice530
50.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice522
51.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
52.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.480
53.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.472
54.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.462
55.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha448
56.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže445
57.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška434
58.Dufková Monika1999 BaC Kladno424
59.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
60.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.410
61.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
62.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
63.Zachová Adéla2001 Start Jihlava398
64.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic394
65.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
66.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
67.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín366
68.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice364
69.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.357
70.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška356
71.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
72.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
73.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc298
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.298
75.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek282
77.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
79.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek278
80.Vocelková Anna1994 USK Plzeň274
81.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany270
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže270
83.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.268
84.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň266
85.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
86.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
87.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
88.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň236
90.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.234
91.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
92.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek225
93.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže217
94.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.214
95.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
96.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera182
97.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
98.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
99.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 164
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
101.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton155
102.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
103.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
104.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice146
105.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek144
106.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
107.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
108.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
109.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera128
110.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.125
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka125
113.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice120
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.120
115.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.117
116.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
117.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
119.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Srbová Adéla2000 BaC Kladno110
121.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter108
122.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
123.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
124.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
125.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
126.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
127.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.78
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
135.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.76
136.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň74
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany74
138.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže68
139.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
140.Polívková Eliška1998 USK Plzeň59
141.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha54
142.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice46
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
148.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
150.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
151.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
155.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
158.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
160.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
161.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
163.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
164.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek14
165.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
166.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR98
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR98
3.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR123
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR123
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4784
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4304
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3904
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3520
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3184
Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3184
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3064
12.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2752
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2752
14.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2664
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2525
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2448
18.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2320
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2208
20.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1952
21.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1813
22.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1784
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1728
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1728
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1728
26.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1645
27.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1624
28.Krocová Martina1988 Super Stars Most1616
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1616
30.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1576
31.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1563
32.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1536
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1456
35.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1311
36.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1280
37.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1267
38.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1214
39.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1188
40.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1187
41.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
42.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
44.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1162
45.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1156
46.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1144
47.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1101
48.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1100
49.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
50.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1057
51.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1022
52.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1016
53.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň998
54.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha936
55.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most934
56.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most922
57.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 914
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 914
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha866
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha866
61.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
62.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha856
63.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň830
64.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.760
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška760
66.Srbová Adéla2000 BaC Kladno759
67.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most746
68.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
69.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
70.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín672
71.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek666
72.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.639
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice634
74.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno629
75.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
76.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice615
77.Vocelková Anna1994 USK Plzeň610
78.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.608
79.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic582
80.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice546
81.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava543
82.Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
83.Zachová Adéla2001 Start Jihlava509
84.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň501
85.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.494
Pořízová Radka1977 Start Jihlava494
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška494
88.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
89.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
90.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
91.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek435
92.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most415
93.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.407
94.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
95.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice396
96.Dufková Monika1999 BaC Kladno390
97.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.381
98.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
99.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany342
100.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň340
101.Erbenová Monika1986 BaC Kladno336
Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava336
103.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton318
104.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže311
105.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
106.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže302
108.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
109.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
111.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže285
112.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
113.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
116.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
117.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter264
118.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek261
119.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
120.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek249
121.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň240
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.240
123.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň237
124.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.236
125.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice235
126.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň234
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň234
129.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň228
130.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
132.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek204
133.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.203
136.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 192
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.192
138.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška190
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
140.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
141.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň166
142.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka160
143.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc156
144.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
145.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
147.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 148
149.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka139
150.Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
153.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
155.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
159.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.114
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
167.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
168.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany102
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
172.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava86
180.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže80
181.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
186.Polívková Eliška1998 USK Plzeň73
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
188.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň50
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň50
191.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
192.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
198.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
199.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
205.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
206.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
207.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR78
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4352
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2944
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2432
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2192
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
10.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1904
11.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1896
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1728
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1544
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1472
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1376
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1365
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1334
19.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
20.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1256
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1208
22.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha1188
23.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1047
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1046
25.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
26.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1033
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1022
28.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice952
29.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.918
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most916
31.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice888
32.Srbová Adéla2000 BaC Kladno843
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň770
34.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice677
35.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha666
36.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek630
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška630
38.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice619
39.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň618
40.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice600
41.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha598
42.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice594
43.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín590
44.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava582
45.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.567
46.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha564
47.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.560
48.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 540
49.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.539
50.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava532
51.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.531
52.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 508
53.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice498
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška498
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
56.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.485
57.Vocelková Anna1994 USK Plzeň478
58.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška472
59.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka457
60.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.440
61.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most438
62.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic422
63.Pořízová Radka1977 Start Jihlava418
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice418
65.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže405
66.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
67.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 382
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
69.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most381
70.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.380
71.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha376
72.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno368
73.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.362
74.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha356
75.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
76.Dufková Monika1999 BaC Kladno338
77.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
79.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.333
80.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek326
81.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
82.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice318
83.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera317
84.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.310
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
86.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek290
87.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice288
88.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 284
89.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.282
90.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
91.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.274
92.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice270
93.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera268
94.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
95.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň258
96.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice252
97.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
99.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek248
100.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
101.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.244
102.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.236
103.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín232
104.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most214
Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
106.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
108.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
109.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most188
110.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
111.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
112.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
113.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.168
114.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže166
115.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
117.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň162
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
119.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.156
120.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.152
122.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
124.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň142
125.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
126.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
128.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň137
129.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek136
130.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
131.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice126
132.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
134.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter120
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
136.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany118
137.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
141.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
142.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška110
143.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
145.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
146.Erbenová Monika1986 BaC Kladno96
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha96
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň96
149.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
151.Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
152.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
159.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
161.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
166.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany74
167.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka72
168.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
171.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
173.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter52
174.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton46
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
182.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže44
183.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.42
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
196.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
198.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
202.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň33
203.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
205.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
206.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek26
208.Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
210.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
211.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice13
212.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín12
ČísloTurnajGPDatum
1MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
2GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
3GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
4GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
5GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
6GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
7GPC dospělých - MostC04.03.2017
8GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
9GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
10VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
11GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
12GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
13GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
14GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
15GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
16GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
173. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
18GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
19Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
20GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
21GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
22GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
23GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
24GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
25GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
26GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
274. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
28GPB Most - MostB04.06.2017
29GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
30Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
31GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
32GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
33GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
34GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
35GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
36GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
371. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
38GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
39GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
40GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
41GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
42GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
43GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
442. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
45GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
46Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
47GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
48GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
49GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
50GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
51OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
52GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
53GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
54Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
55OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
56OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
57OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
58OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
59OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
60OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
61OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading