logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 02.02.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
02.02.2017 - 02.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2672
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1288
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1274
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice989
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
6.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.823
7.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 789
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.738
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.603
10.Altera Jan2004 BaC Kladno584
11.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.555
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
13.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.529
14.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové498
15.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.456
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
17.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
18.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové380
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
20.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
21.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
22.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice355
23.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice352
24.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka344
25.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha324
26.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
28.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha316
29.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.301
30.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice293
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice293
32.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
33.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem288
35.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
36.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary278
37.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.276
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
39.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice269
40.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton257
41.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
42.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
43.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha244
45.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
47.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.234
48.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
49.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice218
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš218
51.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha216
52.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg214
53.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš212
54.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 208
55.Seidl Michal2004 Super Stars Most206
56.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha200
57.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
58.Kundrát David2006 Badminton VK Aš185
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.185
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
61.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové184
62.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
63.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.180
64.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice178
65.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš173
66.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
67.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže171
68.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
70.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice158
71.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
72.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
73.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.151
74.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.150
75.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
76.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň144
77.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most140
79.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš138
81.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.137
82.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
83.Janáček David2004 BK ARION PRAHA134
84.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
85.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
86.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže128
87.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha126
88.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
89.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.124
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
91.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice122
92.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
93.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
94.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
95.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
97.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha111
98.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš108
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.108
100.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
101.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
102.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
103.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
104.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA97
105.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové96
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
107.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.95
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
109.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
110.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.92
111.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice90
114.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.86
117.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.85
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.85
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
120.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
122.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.79
123.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.78
126.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.76
127.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.75
128.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII72
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové72
130.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
131.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.67
132.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
135.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
136.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.63
Solar Jan2005 SK Prosek Praha63
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
139.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most60
140.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
141.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.57
142.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most56
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
146.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín55
147.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany54
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš54
151.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.52
152.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.50
153.Vlasák David2004 Super Stars Most47
154.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
157.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha44
158.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové42
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
171.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
172.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
173.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.36
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
175.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
176.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 31
178.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.30
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže30
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
189.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
191.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
192.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
193.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Klokan Jakub2008 Super Stars Most22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
Seidl Filip2006 Super Stars Most22
197.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice21
200.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
203.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
205.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most18
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk18
Klokan Jan2006 Super Stars Most18
Kóňa Jan2004 Super Stars Most18
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
212.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha17
213.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
216.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.13
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
220.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš12
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
233.Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vališ Jan2006 Super Stars Most10
236.Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
243.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA8
245.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
246.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 6
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
253.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
254.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
Suchopár Jan2006 Super Stars Most4
257.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha3
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha3
264.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
267.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2890
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2832
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1912
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1728
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1517
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1504
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1504
8.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1242
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1144
12.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
13.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice988
14.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.634
17.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice566
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové517
19.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha516
20.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš505
21.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
22.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.494
23.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton492
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha492
25.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha491
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
27.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové479
28.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
29.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton456
30.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
31.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice452
32.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
34.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.437
35.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.431
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
37.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem428
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem428
41.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
42.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.419
43.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha408
44.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
45.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka390
46.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha384
47.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha372
48.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
49.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice366
50.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA356
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
53.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
54.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice344
55.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.332
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary332
57.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš328
58.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže320
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové320
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice320
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg320
67.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 316
68.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.302
69.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
71.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava286
72.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.285
73.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže284
75.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
76.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.278
77.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
78.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.256
79.Kundrát David2006 Badminton VK Aš250
80.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.248
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
82.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
84.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň240
85.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
86.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha236
87.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno228
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
89.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
90.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
91.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.212
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem212
93.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
95.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
96.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
97.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
98.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.197
99.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
103.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 192
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
105.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most178
106.Janáček David2004 BK ARION PRAHA176
107.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem174
108.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
110.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
111.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
113.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
117.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.159
118.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice156
120.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.154
121.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII144
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most144
123.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany138
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
125.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.130
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
128.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.128
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
130.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
131.Seidl Michal2004 Super Stars Most124
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
133.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha121
134.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
137.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 114
142.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.110
Vlasák David2004 Super Stars Most110
144.Solar Jan2005 SK Prosek Praha105
145.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.102
147.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.90
148.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín88
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
151.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
154.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha85
155.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
157.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 83
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha83
159.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
160.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže78
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary78
173.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.76
174.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka72
175.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 69
176.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most68
178.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA60
179.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
180.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.52
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.52
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY52
184.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
185.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
186.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
192.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
214.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
217.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most38
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
220.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
221.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
222.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Klokan Jakub2008 Super Stars Most26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Kóňa Jan2004 Super Stars Most26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 Super Stars Most26
Suchopár Jan2006 Super Stars Most26
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vališ Jan2006 Super Stars Most26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
235.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
250.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1902
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1320
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1298
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1264
5.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1200
6.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.978
7.Altera Jan2004 BaC Kladno942
8.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
9.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 765
10.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.740
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.604
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
13.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 554
14.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.549
15.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha516
16.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové480
17.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
18.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka452
19.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice440
20.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš433
21.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.395
22.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton359
23.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice356
25.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
26.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha348
28.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
29.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
30.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
32.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
33.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.306
34.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
35.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary290
36.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové284
38.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
41.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha276
42.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
43.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.259
44.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.258
45.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 244
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
49.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg242
51.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem240
52.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.238
53.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.228
54.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
55.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
56.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže208
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové208
59.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
Seidl Michal2004 Super Stars Most204
61.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš184
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš184
63.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš180
64.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
65.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže172
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice172
68.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
69.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
71.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
74.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
76.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
77.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
78.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
79.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava146
80.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
81.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
82.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA139
83.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
84.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
85.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš130
87.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
88.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.124
89.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem123
90.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň120
91.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.115
92.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
96.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
97.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
98.Janáček David2004 BK ARION PRAHA101
99.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
100.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.92
101.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.90
103.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
108.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
110.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most84
112.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
113.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha79
114.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany78
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice78
120.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
121.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
122.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most72
123.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha64
124.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.63
125.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
128.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
129.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
134.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.52
135.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
138.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
143.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most42
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
164.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
166.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most38
Klokan Jakub2008 Super Stars Most38
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII38
Solar Jan2005 SK Prosek Praha38
171.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vlasák David2004 Super Stars Most26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
177.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
178.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha16
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 16
180.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Suchopár Jan2006 Super Stars Most14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
193.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 12
208.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha11
209.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
211.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1824
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1528
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.801
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice777
8.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.706
9.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín634
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové616
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.560
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 551
13.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.517
14.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.480
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice480
16.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.479
17.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.465
18.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most445
19.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka444
20.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka428
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha428
22.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
23.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 408
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha408
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
26.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha392
27.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
28.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
29.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.356
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary356
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha356
33.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
34.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
35.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.344
36.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.340
37.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.305
38.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš296
39.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.284
40.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice281
41.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka269
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže269
43.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.256
44.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary240
45.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.233
46.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.220
48.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most216
49.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
50.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.207
51.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
52.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice204
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 204
55.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
56.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.194
57.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem192
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha192
59.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice191
61.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most188
62.Benediktová Klára2005 USK Plzeň185
63.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.183
64.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
65.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice176
66.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš173
67.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
68.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha160
69.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.153
70.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
72.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 148
73.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže147
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
75.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
76.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno144
78.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.142
79.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
80.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno132
81.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
82.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.130
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.130
84.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
86.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš127
87.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.126
88.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
91.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice123
92.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.122
93.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
95.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice116
96.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.115
97.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha112
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš112
100.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
102.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
104.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha102
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.102
106.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.101
107.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA97
108.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
109.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA92
112.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha91
113.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové90
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové90
115.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
116.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
118.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
119.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha81
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.81
121.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš79
122.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
126.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
127.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.72
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.72
129.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha69
130.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš68
131.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
132.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.66
134.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.64
138.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic63
139.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha62
141.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
142.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
143.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
144.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany54
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
148.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.50
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
150.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
151.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
161.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš39
163.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice32
164.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most30
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most30
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže30
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
180.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
182.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.24
183.Křížová Anna2006 Super Stars Most22
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.22
188.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha19
190.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
193.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
200.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
201.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA12
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
213.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
218.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
221.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha6
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
224.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2021
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1886
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1886
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1704
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1680
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
10.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1089
12.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 801
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.801
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
16.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice776
17.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.719
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové719
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha706
20.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha692
21.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.658
22.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most629
23.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha622
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka590
25.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín540
26.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.515
27.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary505
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary505
29.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.494
30.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 492
31.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.491
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
33.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
34.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
35.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.464
36.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
37.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka455
39.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice452
40.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha450
41.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.419
42.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš404
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
44.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
45.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
46.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
47.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice360
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
51.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.356
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.356
53.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže355
54.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
55.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.330
56.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.326
57.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.320
61.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
63.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.306
64.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.304
65.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.300
66.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
68.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
69.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice281
70.Benediktová Klára2005 USK Plzeň280
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 280
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha280
73.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
75.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš272
77.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
79.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.248
82.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
85.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš242
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš242
89.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.239
90.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš236
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš236
92.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.228
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové228
94.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
95.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most216
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
97.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.210
98.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
100.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.203
102.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
104.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha192
106.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
107.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.174
108.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
109.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice167
110.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem166
111.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
112.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.164
115.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.156
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš156
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
118.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha150
119.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.141
120.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany138
121.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
122.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
124.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
125.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.124
126.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
129.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.117
130.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové114
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové114
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín114
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
137.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha104
138.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
139.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
141.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha91
142.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
145.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most80
146.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
171.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
172.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
173.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA56
174.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
176.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha51
177.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.50
179.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Křížová Anna2006 Super Stars Most46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
183.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
198.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
203.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha26
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most26
213.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.23
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.23
215.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2032
2.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1204
3.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1132
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1032
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.955
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice872
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
9.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
10.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 712
11.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové618
12.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka590
13.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.578
15.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
16.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 554
17.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha540
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
19.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.516
20.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka452
21.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš433
22.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
23.Benediktová Klára2005 USK Plzeň404
24.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.388
25.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
26.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most380
27.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
28.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.352
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice352
31.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice348
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha348
33.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš340
34.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.323
35.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
37.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary284
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.284
39.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
40.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
41.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
44.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
46.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.268
47.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
49.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
50.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
51.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
52.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové228
53.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
54.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
55.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.208
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
57.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš206
58.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
59.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
60.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.202
61.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most192
62.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš184
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš184
64.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka182
65.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 178
66.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice172
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka172
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
72.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.170
73.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
74.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice166
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš166
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
77.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
78.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.152
79.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
80.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha145
82.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.138
84.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
85.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.134
86.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.132
87.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš130
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.130
90.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
91.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
93.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
95.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže114
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
100.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem112
103.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
104.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA107
105.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.106
106.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.104
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
108.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
109.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.98
110.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.97
111.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.96
112.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš93
113.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno90
115.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
119.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
121.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
123.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
124.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha80
125.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
132.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.72
133.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha66
134.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha64
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
138.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
139.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice58
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
141.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
142.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové54
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.54
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
145.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
146.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.51
147.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
148.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha49
149.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
151.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA43
152.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
166.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
168.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
170.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
171.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.28
172.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
180.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha25
183.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha21
184.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha16
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA16
186.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
195.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
197.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín12
212.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
2GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
3GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
4Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
51. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
62. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
72. GPD U15 - MostD08.04.2017
8GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
92. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
10GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
112. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
122. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
132. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
142. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
152. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
162. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
172. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
18GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
192. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
202. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
21GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
22GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
23GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
24GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
25GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
26GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
27KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
28KP U15 - MostD23.09.2017
29GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
30GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
31GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
32OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
33OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
34OP U15 - MostSKP14.10.2017
35OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
36OP U15 - AšSKP14.10.2017
37OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
38OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
39OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
40MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
41GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
42GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
43GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
44GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
45GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
46GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
47GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
481. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
49GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
501. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
51GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
52GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
531. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
541. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
551. GPD U15 - MostD27.01.2018
561. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading