logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 02.02.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
02.02.2017 - 02.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České BudějoviceWJ130
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2112
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1528
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
5.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1437
6.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
7.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.976
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín976
9.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.837
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň788
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava716
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha657
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice654
15.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most576
17.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most552
18.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.537
19.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.503
20.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
21.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno477
23.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.468
24.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
26.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
27.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
28.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
29.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice415
30.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA408
31.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
32.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
33.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.392
Oros Marek2003 Super Stars Most392
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.392
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.392
37.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
39.Altera Jan2004 BaC Kladno372
40.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.356
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha356
42.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.348
43.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka344
44.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín332
45.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha324
46.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
47.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
48.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka312
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice312
50.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
51.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
52.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.278
53.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek276
54.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.274
55.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem269
56.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.266
57.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové260
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš260
60.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.257
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.257
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.257
63.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.254
64.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 244
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
66.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
67.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš232
68.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.222
69.Port Jan2003 Super Stars Most218
70.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice217
71.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
72.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
73.Herzán David2002 Slavoj Podivín200
74.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem197
75.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice196
76.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.190
77.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš186
78.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem184
79.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem180
80.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.175
81.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
82.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
83.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
84.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná156
88.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice153
89.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.147
90.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most144
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
93.Seidl Michal2004 Super Stars Most143
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most143
95.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
96.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most140
97.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
99.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš138
100.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.137
101.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.134
102.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
103.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
104.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
105.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem123
106.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 116
107.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
108.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.107
109.Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.104
110.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.102
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.102
112.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové101
113.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 100
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
115.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.94
116.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice90
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
119.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA88
122.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
124.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná85
125.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton81
126.Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
127.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
128.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
129.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
130.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
132.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.64
133.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha63
134.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha59
135.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.58
137.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA56
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.56
140.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 54
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav54
Vlasák David2004 Super Stars Most54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
144.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA51
145.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
146.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.47
147.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
148.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA43
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.43
150.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA42
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
168.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Foltin Jakub2004 Super Stars Most40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
171.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
172.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha38
173.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
174.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
175.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA32
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
178.Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.31
179.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
182.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.28
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 28
184.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
185.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
186.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.24
Hora Aleš2003 Super Stars Most24
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice24
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice24
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
191.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.22
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem22
193.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.21
194.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
196.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
201.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
203.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
214.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
216.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
221.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
222.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.6
223.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha5
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
225.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.4
226.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3072
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2357
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2357
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1744
6.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1584
7.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1301
8.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1085
10.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1076
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1056
12.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1014
13.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1004
14.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.976
16.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha946
17.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.944
18.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
19.Altera Jan2004 BaC Kladno880
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno880
21.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
22.Herzán David2002 Slavoj Podivín832
23.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
24.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
25.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.708
26.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
28.Morávek Michal2002 BaC Kladno644
29.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
30.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice622
31.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
32.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná598
33.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most588
34.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
36.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
37.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice564
38.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha551
39.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
40.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.516
41.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.515
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.515
43.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.512
44.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.505
45.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
47.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha490
48.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha489
49.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
50.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš478
51.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka464
52.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
53.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš444
54.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
55.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
58.Oros Marek2003 Super Stars Most419
59.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.418
60.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš370
61.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka368
62.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most360
63.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.356
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná356
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.356
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.356
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
72.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
73.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
78.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.314
79.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.312
81.Port Jan2003 Super Stars Most304
82.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
83.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
84.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka276
Seidl Michal2004 Super Stars Most276
87.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš270
88.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.265
89.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš258
90.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
92.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín245
93.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice244
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
95.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
97.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice238
98.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš216
99.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha212
100.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín209
101.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 208
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 208
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
104.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem202
105.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
107.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.198
109.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.192
111.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
112.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
113.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most170
114.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA168
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš168
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.168
117.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
120.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha156
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha156
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice156
123.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
124.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek150
125.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
126.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
127.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
128.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
129.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha128
130.Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 126
132.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
135.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.116
Foltin Jakub2004 Super Stars Most116
Vlasák David2004 Super Stars Most116
138.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
143.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
144.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
145.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
146.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA96
147.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
151.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
156.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
157.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
159.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
176.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
178.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
179.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
180.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
181.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
182.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
188.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
190.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
210.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.38
212.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
218.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
220.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2294
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1600
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1435
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1374
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
8.Morávek Michal2002 BaC Kladno1286
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1147
10.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice963
11.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.824
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha788
13.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha749
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice622
15.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha566
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava542
17.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice539
18.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín536
19.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most530
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
21.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
22.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most527
23.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
24.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.481
25.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.480
27.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha465
28.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.444
29.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
30.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice433
31.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem428
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
33.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.420
34.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
35.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 384
36.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha382
37.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
38.Altera Jan2004 BaC Kladno375
39.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno371
40.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.370
41.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
42.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.356
44.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.346
45.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
46.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš332
47.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.320
49.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.304
50.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš296
51.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most284
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha284
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem284
55.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka268
56.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.260
57.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka248
58.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
60.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice242
61.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice240
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem240
63.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš222
64.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš216
65.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
66.Oros Marek2003 Super Stars Most208
67.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
68.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most204
70.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín202
71.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.194
72.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek192
73.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
74.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
75.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha168
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 168
77.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
79.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
81.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka162
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové162
83.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
84.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
86.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.148
87.Port Jan2003 Super Stars Most146
88.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
89.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
90.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.138
92.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha132
93.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
94.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
95.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
96.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš120
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
101.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
102.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
103.Seidl Michal2004 Super Stars Most102
104.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
105.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
108.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.94
109.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
111.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
113.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 84
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha84
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
116.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
129.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
130.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
133.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
135.Foltin Jakub2004 Super Stars Most56
Vlasák David2004 Super Stars Most56
137.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
139.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
143.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 42
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
156.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
159.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
161.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.26
166.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
168.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
171.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ186
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2294
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
7.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1376
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1350
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1264
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
11.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.862
12.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.861
13.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň801
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 777
15.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most727
16.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
17.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
18.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.611
19.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
20.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice591
21.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín590
22.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.585
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.566
24.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA542
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice540
26.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
27.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky516
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most496
29.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice494
30.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.481
31.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice479
32.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
33.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.440
34.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka428
35.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.421
36.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.418
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň404
38.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 392
40.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.384
41.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
42.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 356
43.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice353
44.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče344
45.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.339
46.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice335
47.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže321
48.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice320
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
50.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 308
51.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
52.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.296
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka296
54.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem293
55.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.292
56.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.287
57.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.284
Pálková Tereza2002 Super Stars Most284
59.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.276
60.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
61.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.269
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.269
63.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.268
65.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.260
66.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.248
67.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most247
68.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
69.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
70.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.236
71.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň228
72.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
73.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka208
74.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany207
75.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
76.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha185
77.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice184
78.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
80.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice174
81.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha173
82.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.172
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš172
84.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice171
85.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
86.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most164
87.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most160
88.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
90.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary154
91.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.153
92.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.152
93.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice150
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice150
95.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha149
96.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
97.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
98.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
99.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín137
100.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň136
101.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň132
102.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha129
103.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.124
104.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
105.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most120
106.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky118
107.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
109.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
110.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.110
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky110
112.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš102
113.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
114.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary100
116.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
118.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.92
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín92
120.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice89
121.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
123.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň85
124.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
136.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
137.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
138.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
139.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
140.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice63
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
142.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
143.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
144.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš60
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
146.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
147.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
148.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
149.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
150.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha51
151.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.49
152.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
153.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.47
154.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno46
160.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
168.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.39
170.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem32
171.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
174.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.28
176.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
179.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.22
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.22
181.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
182.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha18
185.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
192.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
194.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
195.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3120
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2982
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2832
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2328
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2104
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2042
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1872
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1872
11.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1848
12.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1824
13.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1326
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1312
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1230
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
17.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
18.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1032
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 962
21.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.944
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.944
23.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most931
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 931
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
27.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
28.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.765
29.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
30.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most728
31.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.726
32.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice720
33.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.682
34.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
35.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.633
36.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 609
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky578
39.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice566
40.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň565
41.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče531
42.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.491
43.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.490
44.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice482
45.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka478
46.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka476
47.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
50.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
51.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice452
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice452
54.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.433
55.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.429
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.429
57.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.428
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
59.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
Pálková Tereza2002 Super Stars Most395
61.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
65.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
66.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
67.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.359
68.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš356
69.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka348
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
72.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 340
73.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš339
74.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
76.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice320
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha320
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most320
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha320
80.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.315
81.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
82.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň288
83.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
85.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice281
86.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.280
87.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
88.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice270
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice270
90.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
91.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice263
92.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
93.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín253
94.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.252
95.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
96.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
97.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most244
98.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň230
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
100.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
101.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.226
102.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň222
103.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
104.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha212
105.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň206
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary206
108.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka198
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 198
110.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.192
111.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
112.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš189
113.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky174
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky174
115.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín167
116.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
120.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
121.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice156
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
123.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
124.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
125.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
129.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
130.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
133.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
134.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
143.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.106
144.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.104
145.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
147.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most92
148.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
149.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno86
155.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.84
156.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
171.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.68
172.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.64
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
175.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
176.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
179.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
181.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1680
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1368
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1344
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
10.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1288
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1214
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1147
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1132
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.963
15.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň776
16.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
17.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
18.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
19.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
20.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice541
21.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most523
22.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice515
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.492
24.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 465
25.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.454
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
27.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 431
28.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.428
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
31.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most422
32.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 416
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň416
34.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
35.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
36.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.386
38.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha380
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice380
41.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky372
42.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče344
43.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.332
44.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka328
45.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 320
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice320
47.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.316
48.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.302
49.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.287
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.287
51.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.284
52.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.282
53.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.280
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
56.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka268
57.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
58.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
59.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
60.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
61.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
63.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
64.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
65.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice238
66.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
67.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš216
68.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.208
71.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice198
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš198
73.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
74.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka194
75.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
77.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
78.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha172
81.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice168
82.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové166
83.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
85.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
89.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most148
90.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most144
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš144
93.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
94.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
96.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most128
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
100.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
102.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
103.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
104.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
106.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
108.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
109.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
111.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
112.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary88
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
115.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
117.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice84
118.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
119.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
121.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha79
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
123.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
132.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
133.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.68
134.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
135.Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
137.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
138.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
140.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
157.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.40
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky40
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky40
161.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
163.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
164.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
169.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
175.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
21. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
31. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
41. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
5GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
61. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
71. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
8GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
9GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
10Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
11GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
121. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
132. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
142. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
152. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
162. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
172. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
182. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
192. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
202. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
212. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
22GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
232. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
24GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
25GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
26GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
27GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
28GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
29GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
30GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
312. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
32OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
33OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
34OP U17 - MostSKP21.10.2017
35OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
36OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
37OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
38OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
39OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
40GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
41MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
42GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
43GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
44GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
45GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
46GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
471. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
481. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
491. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
501. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
51GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
52GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
531. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
54GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading