logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 08.02.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
08.02.2017 - 08.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1744
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1709
3.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1688
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1076
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 934
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové872
8.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín834
9.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.695
10.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany622
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.618
12.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha594
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.594
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.594
15.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.582
16.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.574
17.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice523
18.Kundrát David2006 Badminton VK Aš496
19.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.459
20.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice404
21.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
22.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice368
23.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.354
24.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš347
25.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice346
26.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové344
27.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže305
28.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
29.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
30.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.292
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
32.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš284
33.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice273
35.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk272
36.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou247
37.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice245
38.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha244
39.Jonáš Václav2006 BaC Kladno229
40.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
41.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary225
42.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
43.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice220
44.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice217
45.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
47.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš200
Suchopár Jan2006 Super Stars Most200
49.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka194
50.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
51.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno188
52.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha184
54.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha180
55.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže179
Seidl Filip2006 Super Stars Most179
57.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
60.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.174
61.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 172
62.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
63.Gašparín Adam2007 Super Stars Most160
64.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice156
65.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.154
66.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.152
67.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
69.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha144
70.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice140
73.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
74.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem130
75.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
76.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha125
77.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha124
78.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.122
79.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 120
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha120
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
82.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice117
83.Klokan Jakub2008 Super Stars Most116
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
85.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
86.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice112
88.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
89.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
90.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice108
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary108
92.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.106
93.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.102
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice102
95.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
96.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš93
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.93
98.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA92
99.Vališ Jan2006 Super Stars Most91
100.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
101.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice89
102.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
103.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.85
104.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš84
105.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.83
107.Klokan Jan2006 Super Stars Most81
108.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 80
110.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou79
111.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice78
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most78
114.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
117.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.74
118.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.73
119.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice72
120.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most69
121.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
122.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.67
123.Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno66
124.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže64
125.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.60
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
127.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
128.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most54
132.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
133.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA52
134.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
135.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.48
137.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
138.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
139.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.44
140.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.43
141.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš42
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
150.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha41
151.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
152.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
153.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 36
156.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY35
158.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
159.Berka Jan2007 Slavoj Podivín30
Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.30
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín30
167.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
168.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
171.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice23
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha23
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton23
174.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.22
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.22
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem22
180.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
181.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
182.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
189.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
190.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
192.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Macal Jiří2008 Super Stars Most14
194.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
195.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
202.Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.10
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
209.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.9
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
218.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
219.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 6
224.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
226.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
229.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
231.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
236.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2400
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2054
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1968
4.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1688
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1558
6.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1346
7.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
8.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1329
9.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1160
10.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1138
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1124
12.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1028
13.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice985
14.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.958
15.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.922
16.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.898
17.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.887
18.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
19.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha729
20.Kundrát David2006 Badminton VK Aš720
21.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
22.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany669
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice669
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice669
25.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš642
26.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín618
27.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
28.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
29.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk478
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha478
31.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice439
32.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.418
34.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice416
35.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.408
36.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.406
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.406
38.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš380
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš380
41.Jonáš Václav2006 BaC Kladno373
42.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
43.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže356
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže356
46.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha354
47.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
48.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice316
50.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice312
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice312
52.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.308
53.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.306
54.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno295
55.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou294
56.Seidl Filip2006 Super Stars Most292
57.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice284
58.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha280
59.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice278
60.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.270
61.Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
62.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou258
63.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
64.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha248
66.Klokan Jakub2008 Super Stars Most244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
70.Melcher Patrik2006 SK Podolí242
71.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
74.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
75.Vališ Jan2006 Super Stars Most220
76.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka217
77.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.208
79.Gašparín Adam2007 Super Stars Most204
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice204
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 204
82.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 202
83.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA200
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
86.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.198
88.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
91.Klokan Jan2006 Super Stars Most186
92.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha184
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže184
94.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice170
95.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
96.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
98.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
100.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha162
102.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most160
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
104.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
107.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.154
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.154
109.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
110.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha146
111.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.138
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň138
113.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín128
114.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary126
116.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA124
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.124
120.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha120
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice120
122.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.118
124.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most116
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most116
127.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
131.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš102
133.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
134.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 88
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
137.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
140.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
142.Berka Jan2007 Slavoj Podivín78
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná78
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín78
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná78
159.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
160.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha64
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
162.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
164.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
167.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
169.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
183.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
184.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
186.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
187.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1744
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1604
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1443
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1216
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1016
7.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice936
8.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.798
9.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové658
10.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.630
11.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
12.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.597
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín597
14.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
15.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.534
16.Kundrát David2006 Badminton VK Aš529
17.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.508
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.476
19.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.416
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice416
21.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš394
22.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany392
23.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.386
24.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové382
25.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.359
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
27.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
28.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.354
29.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš324
30.Jonáš Václav2006 BaC Kladno323
31.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice320
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
34.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
35.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha280
36.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou266
37.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha260
38.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.252
39.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
40.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
Seidl Filip2006 Super Stars Most248
42.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice244
43.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno242
44.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
46.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
47.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice216
48.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
50.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice206
51.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice202
52.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš198
53.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
54.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice188
55.Suchopár Jan2006 Super Stars Most174
56.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha172
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
58.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže168
60.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka164
61.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice156
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
64.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA141
65.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
66.Klokan Jakub2008 Super Stars Most138
67.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
68.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice133
69.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
70.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.130
71.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha129
72.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
73.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
75.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
76.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice120
78.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
79.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 114
80.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
81.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA110
82.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic106
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
84.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha104
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.104
86.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary102
87.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
88.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
89.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice97
90.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
91.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 92
92.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
95.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav90
96.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
98.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
99.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
100.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha80
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.80
103.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.78
Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka78
112.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.72
113.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.70
114.Klokan Jan2006 Super Stars Most68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
116.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.58
117.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice56
119.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
120.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
124.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
145.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
147.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 39
148.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY38
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha38
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA38
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
152.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha29
153.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
154.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
158.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
159.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
167.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
168.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
171.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2294
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2214
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1573
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1398
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1325
7.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1301
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1171
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové918
10.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
11.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.707
12.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 644
13.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.610
14.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice594
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha586
16.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice582
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha573
18.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.558
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice526
20.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
21.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.502
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany462
23.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
25.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
26.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš392
27.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka382
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
29.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
30.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
31.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany367
32.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
33.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
34.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice336
35.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice319
36.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice308
37.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
38.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.280
39.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most276
40.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
42.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.256
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
44.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha244
45.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
46.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.228
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA228
48.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
49.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice213
50.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.211
51.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.208
53.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice204
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem204
55.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
56.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš195
58.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno194
59.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové189
60.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA188
63.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most184
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
65.Portová Anna2007 Super Stars Most181
66.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové179
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary179
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.179
69.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice174
70.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
71.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.171
72.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
73.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška167
74.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 166
75.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice162
76.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže161
77.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice160
78.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA158
79.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.155
80.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
81.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
82.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.140
83.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice136
84.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice130
Křížová Anna2006 Super Stars Most130
86.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
87.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
88.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.118
89.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
Chvastková Julie2006 Start Jihlava116
91.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
92.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
95.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha108
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most108
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav108
98.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
99.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
100.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.103
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
102.Jonášová Klára2006 BaC Kladno102
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary102
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem102
105.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
106.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.99
107.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
108.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
110.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.94
111.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha93
112.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem92
113.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš91
114.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
115.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.84
116.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou83
117.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha81
118.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
119.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
121.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou76
125.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.74
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha74
127.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY72
128.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
129.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice70
130.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 68
131.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.67
132.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk65
133.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha60
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.60
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice60
136.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno58
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
138.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha57
139.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
140.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš54
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň54
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
145.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno53
146.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
147.Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
148.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
149.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA45
150.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
153.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 40
154.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
155.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
162.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha28
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
164.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.26
167.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
168.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
169.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 23
170.Čechová Tereza2008 Super Stars Most22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
172.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
173.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
174.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš18
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
178.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.17
179.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha16
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha16
181.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
183.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
185.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha12
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.12
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha12
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
190.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha10
193.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš9
197.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
198.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha6
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
202.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton5
203.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
206.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA3
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 3
210.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
213.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2822
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
3.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2224
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1832
7.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1744
8.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1344
9.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1301
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1301
11.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1187
12.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1100
13.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
14.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha946
15.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 886
16.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
17.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš874
18.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.870
19.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.720
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany708
23.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.706
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.693
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice658
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice658
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.633
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany609
29.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.601
30.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha563
31.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha538
32.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice518
33.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
34.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
35.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
36.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha501
37.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka482
38.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
39.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.416
40.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno410
41.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice403
42.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA392
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA392
46.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice384
47.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha376
48.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice356
51.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.353
52.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary348
53.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš344
54.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.328
55.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
56.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most320
59.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
60.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most312
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
62.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška304
63.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
64.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem292
65.Portová Anna2007 Super Stars Most290
66.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice288
68.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
70.Chvastková Julie2006 Start Jihlava280
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.280
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.280
73.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice276
74.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
75.Jonášová Klára2006 BaC Kladno258
76.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže256
77.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most252
78.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice240
79.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
82.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
85.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 208
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
88.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.206
89.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
90.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA200
93.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary192
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.192
96.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
98.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
99.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
100.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.170
101.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 168
102.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
107.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
108.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav156
109.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY154
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY154
111.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha146
112.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.145
113.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
114.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
116.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
117.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha130
118.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno128
119.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.124
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
121.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice120
124.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk114
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
128.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice102
129.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
130.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 98
131.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha94
132.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
133.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
149.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
150.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA68
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
152.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.63
153.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
154.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
157.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš42
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš42
165.Čechová Tereza2008 Super Stars Most38
166.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
167.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA26
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
177.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.23
178.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1443
4.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1359
5.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1301
6.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1216
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1198
8.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.935
10.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.933
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.696
12.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha634
13.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
14.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.610
15.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice594
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové584
17.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
18.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice457
20.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 430
21.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice426
22.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha416
23.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš394
24.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany392
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
26.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
27.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
28.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany338
29.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
30.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno323
31.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.322
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem322
33.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
36.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
37.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice308
38.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
39.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice304
40.Jonášová Klára2006 BaC Kladno284
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka284
42.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš280
43.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
45.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha248
46.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.244
47.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice240
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
49.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary234
51.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice208
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.208
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice208
56.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
58.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška202
59.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
60.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
61.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
62.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha176
63.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
64.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové170
65.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.168
66.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
68.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
69.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice156
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most156
73.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.153
74.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
76.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
78.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most146
79.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
80.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
81.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
82.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice138
83.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
84.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
85.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
87.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.128
89.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 124
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
92.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.122
93.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
94.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.118
95.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA115
96.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.114
97.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 113
98.Portová Anna2007 Super Stars Most104
99.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
100.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha94
Křížová Anna2006 Super Stars Most94
102.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.92
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
104.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
106.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav90
107.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
108.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA83
109.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
111.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
112.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk78
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.78
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice78
120.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
121.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.68
123.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
124.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
125.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 54
126.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA50
127.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
129.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
140.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY40
141.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
143.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha30
144.Čechová Tereza2008 Super Stars Most26
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
152.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
155.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
156.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
160.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
2GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
3GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
4GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
5GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
6Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
7Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
8GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
9GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
10GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
11GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
12GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
13GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
14GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
151. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
16GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
172. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
18GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
192. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
20GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
21GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
22GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
23X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
242. GPD U13 - MostD07.05.2017
252. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
262. GPC U13 - MostC13.05.2017
272. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
282. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
292. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
30GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
312. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
322. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
33GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
34GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
352. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
36GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
372. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
38Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
39GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
40GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
41GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
42GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
43GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
44KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
45KP U13 - LiberecD30.09.2017
46GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
47GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
48GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
49GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
50GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
51GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
52GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
53GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
54Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
55GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
56GPD U13 - PrahaD04.11.2017
57OP U13 - AšSKP12.11.2017
58OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
59OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
60OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
61OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
62OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
63GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
64GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
65OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
66GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
67GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
68GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
69OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
70MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
71GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
72GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
73GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
74Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
751. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
76GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
77GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
781. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
791. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
801. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
81GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
821. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
831. GPD U13 - MostD13.01.2018
84GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
851. GPC U13 - MostC20.01.2018
86GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
87GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
881. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading