logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 08.02.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
08.02.2017 - 08.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2672
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1288
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1274
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice989
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
6.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.823
7.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 789
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.738
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.603
10.Altera Jan2004 BaC Kladno584
11.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.565
12.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.555
13.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
14.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové498
15.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem464
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.456
17.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové440
18.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
19.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
20.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
21.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.397
22.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem384
23.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton380
24.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.368
25.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
26.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice365
27.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice355
28.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice352
29.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka344
30.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.328
31.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha324
32.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha316
33.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
34.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton293
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice293
36.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
37.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
38.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
41.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary278
42.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.276
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
44.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice269
45.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
46.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha244
48.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
49.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.228
50.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
51.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.221
52.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové220
53.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš218
54.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.216
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha216
56.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg214
57.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš212
58.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 208
59.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most206
60.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha200
61.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.190
62.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
63.Kundrát David2006 Badminton VK Aš185
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
65.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
66.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.180
67.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice178
68.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most176
69.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš173
70.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
71.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže171
72.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín168
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
76.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.163
77.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice158
78.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
79.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary152
80.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.150
81.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň144
82.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš138
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most138
84.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.137
85.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.136
87.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most134
Janáček David2004 BK ARION PRAHA134
89.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
90.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.129
91.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže128
92.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.127
93.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha126
94.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
95.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
96.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice122
97.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
98.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
99.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
100.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové114
103.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem112
105.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha111
106.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš108
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.108
108.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
109.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.103
110.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
111.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem100
112.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
113.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA97
114.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové96
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
116.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.95
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
118.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
119.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.92
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.92
121.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice90
124.Vlasák David2004 Super Stars Most89
125.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.86
128.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
129.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové84
131.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
132.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
135.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.76
136.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.75
137.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII72
138.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
139.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
142.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.65
143.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.63
Solar Jan2005 SK Prosek Praha63
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš63
146.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka59
147.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.57
148.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.56
151.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín55
152.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany54
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš54
156.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.52
157.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška48
158.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
161.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha44
162.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
176.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.40
177.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
178.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.36
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
180.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
181.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 31
183.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.30
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.30
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže30
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary30
193.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
195.Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
196.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
197.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Klokan Jakub2008 Super Stars Most22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
Seidl Filip2006 Super Stars Most22
201.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice21
204.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
207.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
209.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most18
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk18
Klokan Jan2006 Super Stars Most18
Kóňa Jan2004 Super Stars Most18
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
216.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha17
217.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
220.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.13
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
224.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš12
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
237.Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vališ Jan2006 Super Stars Most10
240.Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
248.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA8
250.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
251.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 6
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
258.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
259.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
Suchopár Jan2006 Super Stars Most4
262.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha3
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha3
269.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA2
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
272.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2890
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2832
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1912
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1728
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1517
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1504
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1504
8.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1242
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1144
12.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
13.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1026
14.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
16.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.634
17.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice566
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové541
19.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton528
20.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.522
21.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha516
22.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.515
23.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš505
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové505
25.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
26.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
27.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem492
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha492
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem492
30.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha491
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
32.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice488
33.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.479
34.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
35.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka462
36.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice452
37.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
39.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.437
40.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.431
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
42.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
45.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
46.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha408
47.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.392
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové392
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice392
52.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha384
53.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha372
54.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.367
55.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice366
56.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA356
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
58.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
59.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.348
60.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.344
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.344
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice344
63.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.332
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary332
65.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš328
66.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg320
73.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 316
74.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
76.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava286
77.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže284
78.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
80.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.276
82.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most256
83.Kundrát David2006 Badminton VK Aš250
84.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
86.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
87.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň240
88.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
89.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha236
90.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno228
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
92.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
93.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
94.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.212
95.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
97.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
98.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.204
100.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
101.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové198
102.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.197
103.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most196
104.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.194
108.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 192
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem192
111.Vlasák David2004 Super Stars Most188
112.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most182
113.Janáček David2004 BK ARION PRAHA176
114.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem174
115.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
117.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
118.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš164
120.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
123.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.159
124.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.156
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice156
127.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.154
128.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII144
129.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany138
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
131.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.130
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
134.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.128
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.128
136.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
137.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.124
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most124
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
140.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha121
141.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
144.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 114
148.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.110
149.Solar Jan2005 SK Prosek Praha105
150.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.102
152.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín88
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
155.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
158.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha85
159.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
161.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 83
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha83
163.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
164.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice78
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže78
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary78
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška78
181.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.76
182.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka72
183.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 69
184.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
185.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA60
186.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
187.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.52
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.52
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY52
191.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
192.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
193.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
198.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
219.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
222.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most38
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
225.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
226.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
227.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Klokan Jakub2008 Super Stars Most26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Kóňa Jan2004 Super Stars Most26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 Super Stars Most26
Suchopár Jan2006 Super Stars Most26
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vališ Jan2006 Super Stars Most26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
240.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
255.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1902
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1320
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1298
4.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1264
5.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1200
6.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.978
7.Altera Jan2004 BaC Kladno942
8.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
9.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 765
10.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.740
11.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.604
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
13.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 554
14.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.549
15.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha516
16.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové480
17.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
18.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
19.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka452
20.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice440
21.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš433
22.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
23.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
24.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové392
25.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.388
26.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice356
29.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem352
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.352
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
32.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
33.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha348
35.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
36.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
37.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.331
38.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
39.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
41.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
42.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary290
43.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
44.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
46.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha276
47.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.258
48.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 244
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové244
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice244
54.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg242
56.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.228
57.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
59.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
60.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže208
62.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most204
64.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.202
65.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.192
66.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš184
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš184
68.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most180
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš180
70.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže172
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
72.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
74.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
77.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most162
80.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.156
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
82.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
84.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
85.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava146
86.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
87.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
88.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA139
89.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
90.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
92.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
93.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš130
95.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.128
96.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
97.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň120
98.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.115
99.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
102.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.112
103.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
104.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
105.Janáček David2004 BK ARION PRAHA101
106.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
107.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.92
108.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
109.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš88
115.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
117.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.84
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové84
121.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha79
122.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany78
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice78
129.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
130.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.76
131.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most72
132.Vlasák David2004 Super Stars Most68
133.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha64
134.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.63
135.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
136.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
137.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
142.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.52
143.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
145.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.46
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
149.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
167.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
169.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most38
Klokan Jakub2008 Super Stars Most38
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII38
Solar Jan2005 SK Prosek Praha38
174.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
179.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
180.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha16
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 16
182.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Suchopár Jan2006 Super Stars Most14
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
195.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 12
210.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha11
211.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
213.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1824
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1528
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
5.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.801
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice777
8.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.706
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové646
10.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín634
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.560
12.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 551
13.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.539
14.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most517
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.517
16.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.480
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice480
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka480
19.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.465
20.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka444
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
22.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.428
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha428
24.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
25.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 408
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha408
27.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.401
28.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha392
29.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
30.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.356
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary356
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha356
34.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
35.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
36.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.344
37.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.340
38.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka329
39.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.316
40.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.305
41.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš296
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem292
43.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.284
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice281
45.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most276
46.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže269
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
49.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.256
50.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most240
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice240
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary240
53.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.231
54.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
55.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
56.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.207
57.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.205
58.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 204
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
61.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
62.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.194
64.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha192
65.Benediktová Klára2005 USK Plzeň185
66.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.180
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
69.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice176
70.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš173
71.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
72.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice165
73.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha160
74.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.159
75.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.153
76.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
78.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 148
79.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže147
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
81.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
82.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové144
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové144
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno144
86.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.142
87.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.140
88.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
89.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno132
90.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
91.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.130
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.130
93.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
95.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš127
96.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
100.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.122
101.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
102.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
104.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha112
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš112
106.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
108.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.108
110.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
112.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha102
113.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.101
114.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA97
115.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
116.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.92
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA92
120.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha91
121.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
122.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
124.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.84
125.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
126.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha81
127.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš79
128.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
132.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
133.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové72
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most72
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.72
137.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha69
138.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.68
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš68
140.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
141.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
144.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic63
145.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha62
147.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové60
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
149.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
150.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
151.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany54
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
155.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
156.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
157.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
168.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha39
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš39
170.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most30
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
183.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
184.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.24
185.Křížová Anna2006 Super Stars Most22
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.22
190.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.19
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha19
192.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
195.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
202.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
203.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA12
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
215.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
220.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
223.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha6
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
226.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2021
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1886
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1886
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1704
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1680
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1272
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
10.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1089
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1089
12.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 801
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.801
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
16.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice776
17.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.730
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové730
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha706
20.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most693
21.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha692
22.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.658
23.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha622
24.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.602
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka590
26.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín540
27.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka527
29.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.515
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary505
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary505
32.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.494
33.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 492
34.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.491
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
37.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka476
38.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
39.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem455
40.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice452
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
42.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha450
43.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
45.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.426
46.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.419
47.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.418
48.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.416
49.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš404
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
51.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice395
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
53.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
54.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.380
56.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové366
57.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
58.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice356
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.356
60.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže355
61.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.330
62.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
64.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice314
65.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
67.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.306
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
69.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.304
70.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most292
71.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.288
72.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
74.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
75.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice281
76.Benediktová Klára2005 USK Plzeň280
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.280
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 280
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha280
80.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
82.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš272
84.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
86.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.255
87.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
89.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha244
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
93.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš242
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš242
97.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.239
98.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš236
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš236
100.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.231
101.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
102.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové216
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
104.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.210
105.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
107.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.203
109.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.202
110.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
111.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha192
114.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
115.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.174
116.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
117.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
118.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.164
121.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.156
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš156
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
124.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha150
125.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.142
126.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany138
127.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
128.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA128
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
131.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
132.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
135.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
136.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín114
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
141.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha104
142.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
143.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.101
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.101
145.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
147.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha91
148.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
151.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most80
152.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
177.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most68
178.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA56
179.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
181.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha51
182.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.50
183.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Křížová Anna2006 Super Stars Most46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
187.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
202.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
207.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha26
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most26
216.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2032
2.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1204
3.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1132
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1032
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.955
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 931
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice872
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.848
9.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.791
10.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 712
11.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové682
12.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka590
13.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.578
15.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
16.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 554
17.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha540
18.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
19.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.516
20.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.452
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka452
22.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš433
23.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
24.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
25.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň404
27.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.384
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín384
29.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most380
30.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
31.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
33.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most352
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem352
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice352
37.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice348
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha348
39.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš340
40.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.320
41.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
42.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.304
43.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
44.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary284
45.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
46.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
47.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
49.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.270
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové270
51.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
52.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
53.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most244
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka244
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
57.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
58.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.230
59.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
60.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.212
62.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.208
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
65.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš206
66.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
67.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
68.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.202
69.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš184
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš184
71.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka182
Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.182
73.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 178
74.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
78.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.170
79.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
80.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš166
81.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.152
82.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.150
83.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
84.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.145
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha145
86.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.138
88.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice136
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
91.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové132
92.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš130
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.130
96.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
97.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
99.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
101.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže114
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
106.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem112
109.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
110.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA107
111.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.106
112.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
113.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.101
114.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.98
115.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.97
116.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.96
117.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem94
118.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš93
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.93
120.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno90
122.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
126.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
128.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
130.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem82
132.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha80
133.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
141.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most68
142.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha66
143.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
146.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
147.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
148.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
149.Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.54
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
151.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most50
152.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha49
153.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
154.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA43
155.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
170.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
171.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
173.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
174.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.28
175.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
182.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.25
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha25
185.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha21
186.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha16
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA16
188.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
197.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
199.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín12
214.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
2GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
3GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
4Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
51. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
62. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
72. GPD U15 - MostD08.04.2017
8GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
92. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
10GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
112. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
122. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
132. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
142. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
152. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
162. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
172. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
18GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
192. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
202. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
21GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
22GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
23GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
24GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
25GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
26GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
27KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
28KP U15 - MostD23.09.2017
29GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
30GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
31GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
32OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
33OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
34OP U15 - MostSKP14.10.2017
35OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
36OP U15 - AšSKP14.10.2017
37OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
38OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
39OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
40MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
41GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
42GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
43GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
44GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
45GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
46GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
47GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
481. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
49GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
501. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
51GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
52GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
531. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
541. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
551. GPD U15 - MostD27.01.2018
561. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
57GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
581. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
59GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading