logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 15.02.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
08.02.2017 - 15.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR105
2.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR117
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR174
4.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR228
5.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WR244
6.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3544
7.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3440
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3424
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2824
10.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2680
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2664
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
13.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
14.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1840
15.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1774
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1520
17.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1480
18.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1368
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1344
20.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1269
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1240
23.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1216
24.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1144
25.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1083
26.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1073
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1066
28.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1045
29.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
30.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice996
31.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové986
32.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice869
33.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha864
34.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha832
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic832
36.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 831
37.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.829
38.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.783
39.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
40.Repiar Samuel1994 Super Stars Most758
41.Kural Martin1999 USK Plzeň745
42.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno668
43.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška664
44.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno640
45.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha635
46.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
47.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.605
48.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.603
49.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové552
50.Port Jan1972 Super Stars Most548
51.Oros Ladislav1971 Super Stars Most542
52.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.530
53.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže520
54.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
55.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.512
56.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
57.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.504
58.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice495
59.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.484
60.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.466
62.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.465
63.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera458
64.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
65.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.431
66.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň426
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
68.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.422
69.Konupka Jiří1965 BaC Kladno421
70.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.416
71.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 398
72.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška390
73.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové373
74.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
75.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
76.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška362
77.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 358
78.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice354
79.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň347
80.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.342
81.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
82.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice339
83.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.334
84.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.318
86.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem304
87.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
88.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
89.Šula Fabian1995 TJ Ostrov290
90.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava286
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno286
92.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
93.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
95.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.272
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha272
97.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.270
98.Králíček Jan2000 Super Stars Most268
99.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno266
100.Poříz Leoš1974 Start Jihlava262
101.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.261
102.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
103.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.250
Morávek Michal2002 BaC Kladno250
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.250
106.Čapek Jiří1975 Super Stars Most249
107.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
108.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.241
109.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.239
110.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
112.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň237
113.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
114.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek235
115.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most234
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno234
117.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc232
118.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice224
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 224
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice224
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň224
122.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.222
123.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.210
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice210
126.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové201
127.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton193
128.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň192
129.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
130.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.186
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
132.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
133.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka180
134.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
135.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice176
Twardzik Adam2001 Super Stars Most176
137.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.170
138.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň168
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.168
140.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.167
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.167
142.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany166
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín166
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno166
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
146.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka165
147.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek163
148.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.160
149.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 158
150.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice156
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
152.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
153.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno150
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
156.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 148
157.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha146
158.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.145
159.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha140
160.Suttr Martin1979 Spartak Chrást138
161.Novotný Robert1978 BaC Kladno136
162.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.135
163.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 134
164.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.128
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.128
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové128
168.Helar Jakub1992 Start Jihlava127
169.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
170.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka124
172.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň122
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín122
174.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 120
176.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové116
177.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
178.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
179.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
181.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
182.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 108
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek108
184.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.104
185.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy100
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 100
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
189.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
190.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška96
192.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň95
193.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
194.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc92
195.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.90
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň90
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany90
201.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary88
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha88
205.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
206.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice86
214.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže84
215.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava81
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná81
217.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice80
Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek80
222.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
229.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.76
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.76
Pašek Michal1987 SK Jupiter76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
233.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 74
234.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.72
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.72
237.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.70
238.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže69
239.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany68
240.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná66
241.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.62
242.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
245.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
246.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.55
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.55
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice55
250.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Straka Jakub2000 Super Stars Most54
256.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.52
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany52
258.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA48
259.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
263.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
265.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hájek David2000 Super Stars Most42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
275.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
276.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže40
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka40
280.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.39
281.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
282.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
283.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.36
284.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
285.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže32
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
292.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 31
293.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany30
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
299.Palán Václav2001 SK Prosek Praha28
300.Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
305.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
306.Vild Petr1974 SK Jupiter22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
308.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha20
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.20
311.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
317.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
323.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná13
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín13
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
332.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
336.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 10
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
340.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.9
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
344.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
345.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4400
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3720
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3680
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3680
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3304
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3304
7.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3296
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3152
9.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3037
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2824
Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2824
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2824
13.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
15.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2512
16.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2384
17.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
19.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2176
20.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2072
21.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2056
22.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2048
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
24.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2040
25.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2024
26.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1952
27.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1784
28.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1776
29.Louda Jiří1995 USK Plzeň1712
30.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1688
31.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1619
32.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
33.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
34.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1496
35.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1462
36.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1336
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1312
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1312
39.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
40.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1146
41.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1126
42.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1120
43.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1096
44.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1086
45.Kural Martin1999 USK Plzeň1067
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1067
47.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
48.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
50.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha976
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
52.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška920
53.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.890
54.Oros Ladislav1971 Super Stars Most866
Port Jan1972 Super Stars Most866
56.Helar Ondřej1995 Start Jihlava858
57.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
58.Palán Václav2001 SK Prosek Praha800
59.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška798
60.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.778
61.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška760
63.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice758
64.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.732
65.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno729
66.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže726
67.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice703
68.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.661
69.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic653
71.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice646
72.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška642
73.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň617
74.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice607
75.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.606
76.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové593
77.Helar Jakub1992 Start Jihlava592
78.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
Konupka Jiří1965 BaC Kladno590
80.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.576
81.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.574
82.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera570
83.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 568
84.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové566
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové566
86.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.562
87.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.560
88.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná558
89.Morávek Michal2002 BaC Kladno545
90.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice541
91.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 533
92.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice532
93.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 527
94.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
96.Šula Fabian1995 TJ Ostrov506
97.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.504
98.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
99.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
100.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice498
101.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň496
102.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno486
103.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno485
104.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice482
105.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.476
106.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.467
107.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.466
108.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.464
109.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
110.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.446
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem446
112.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové440
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň440
114.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.436
115.Poříz Leoš1974 Start Jihlava434
116.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
117.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most428
118.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
119.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.425
120.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno418
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
122.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.414
123.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.413
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.413
125.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
126.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
129.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton390
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
131.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
132.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.382
133.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter378
134.Čapek Jiří1975 Super Stars Most372
135.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
136.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.366
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
138.Králíček Jan2000 Super Stars Most356
139.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice354
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc354
141.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
143.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.344
144.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.338
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.338
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice338
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň338
148.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.337
149.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást318
151.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
152.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň303
153.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany294
154.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc286
155.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 282
156.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
159.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
160.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek270
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.270
162.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno263
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti263
164.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka262
166.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 258
167.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno250
169.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka240
171.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice239
172.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton238
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
174.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice236
175.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc234
176.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.228
177.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
178.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.224
179.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 222
180.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň220
181.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
183.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.206
184.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 204
185.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
186.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
Suttr Martin1979 Spartak Chrást202
189.Twardzik Adam2001 Super Stars Most200
190.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
191.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.194
Repiar Samuel1994 Super Stars Most194
193.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
194.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže190
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka190
196.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 186
197.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek184
198.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany180
199.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.178
201.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
202.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
203.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže170
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
206.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice166
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín166
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň166
210.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
211.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 164
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.164
213.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
214.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha160
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava160
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava160
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně160
219.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška156
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
225.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
226.Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
229.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 150
230.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek146
231.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
232.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.142
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek142
234.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
239.Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha136
240.Pašek Michal1987 SK Jupiter134
241.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
243.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň126
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Vild Petr1974 SK Jupiter126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
250.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava125
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
256.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
257.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
258.Hájek David2000 Super Stars Most120
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
262.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.118
263.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
271.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.112
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
275.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň110
276.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy106
277.Straka Jakub2000 Super Stars Most102
278.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
279.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže92
280.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
281.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
284.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
293.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
295.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice80
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
300.Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 78
318.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany76
319.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.74
320.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary68
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton68
322.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany66
323.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
324.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka60
325.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
326.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Slepička Martin1970 SK Jupiter52
329.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka46
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.46
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
341.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany44
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany44
343.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
352.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha40
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
357.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
359.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
361.Behenský Roman1967 Spartak Chrást30
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
364.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
366.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže22
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
370.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
373.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
374.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR79
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3720
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3597
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3352
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2656
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2432
8.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2136
9.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1904
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1880
12.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
13.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1727
14.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1656
15.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1648
16.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1616
17.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1472
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1434
19.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1424
20.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1103
22.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1047
23.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
24.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1037
25.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.946
26.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.932
27.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
28.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
29.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno870
30.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice798
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most786
32.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha762
33.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha748
34.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
35.Palán Václav2001 SK Prosek Praha701
36.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
37.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška666
38.Pistulka Radek1997 USK Plzeň652
39.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha630
40.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
41.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
42.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň618
43.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice616
44.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice569
45.Port Jan1972 Super Stars Most532
46.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.531
47.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.522
48.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic520
49.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
50.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň515
51.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 512
52.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice498
53.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno497
54.Poříz Leoš1974 Start Jihlava494
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 494
56.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava492
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA492
58.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.490
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice490
60.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové463
61.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice460
62.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice445
63.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové424
64.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice418
65.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.413
66.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.411
67.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
68.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha376
69.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka374
70.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera371
71.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
72.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.366
73.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
74.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže360
75.Králíček Jan2000 Super Stars Most355
76.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.354
77.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice348
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.348
79.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha340
80.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 336
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
83.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň334
84.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.330
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka330
86.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha328
87.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.326
88.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
89.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
90.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most296
91.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
92.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
93.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc282
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
95.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
96.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice272
97.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.270
98.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást258
99.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter250
100.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška246
102.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
103.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška236
104.Konupka Jiří1965 BaC Kladno234
105.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
106.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín232
108.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín230
109.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.224
110.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
111.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton214
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek214
113.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
114.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
115.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice202
116.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.200
117.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Helar Jakub1992 Start Jihlava194
Novotný Robert1978 BaC Kladno194
120.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera192
121.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
122.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň188
123.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.180
125.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
126.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
127.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
128.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice164
129.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany162
130.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.158
131.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 156
134.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
135.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže150
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
139.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
140.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
142.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň137
143.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.136
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
145.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 132
146.Morávek Michal2002 BaC Kladno130
147.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka128
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
149.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
150.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.120
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
156.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany118
157.Hájek David2000 Super Stars Most114
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Suttr Martin1979 Spartak Chrást114
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
165.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
168.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 109
169.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava102
170.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
171.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc98
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 98
173.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek96
Pašek Michal1987 SK Jupiter96
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže96
176.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
178.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.90
182.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.88
186.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
189.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
190.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.82
191.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
193.Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
197.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany74
198.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
199.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň70
200.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
202.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno66
203.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
204.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
205.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže54
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
207.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek52
209.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.46
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
217.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
224.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
226.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
229.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
233.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
234.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže26
Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
238.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
242.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
243.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
244.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
246.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
249.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR120
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR135
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR190
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3624
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3277
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3136
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3064
8.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2664
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2456
10.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2360
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2288
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
13.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2112
14.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2032
15.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1864
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
17.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1485
18.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1440
19.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1438
20.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1323
21.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1186
22.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1044
23.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1040
24.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1032
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1013
26.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
28.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň976
29.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.915
31.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
32.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava868
33.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most862
34.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.816
35.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice784
36.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.730
37.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.724
38.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice694
39.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice689
40.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most663
41.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno658
42.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.643
43.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter630
44.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha608
45.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín592
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň586
47.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha576
48.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.570
49.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška560
50.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže541
51.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice530
52.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice522
53.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
54.Dufková Monika1999 BaC Kladno478
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
56.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.462
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.462
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha448
59.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton426
60.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
61.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.410
62.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
63.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
64.Zachová Adéla2001 Start Jihlava398
65.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic394
66.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
67.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
68.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín366
69.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice364
70.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.357
71.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška356
72.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc298
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.298
74.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek282
76.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
78.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek278
79.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň274
Vocelková Anna1994 USK Plzeň274
81.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany270
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže270
83.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.268
84.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
85.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
86.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
87.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň236
89.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.234
90.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
91.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek225
92.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže217
93.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.214
94.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 198
95.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
96.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera182
97.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek174
99.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 164
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
101.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton155
102.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
103.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
104.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice146
105.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
106.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
107.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
108.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera128
109.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.125
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka125
112.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice120
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.120
114.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.117
115.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
116.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
118.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Srbová Adéla2000 BaC Kladno110
120.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter108
121.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
122.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
123.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
124.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
125.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
126.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.78
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
134.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň76
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.76
136.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň74
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany74
138.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže68
139.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
140.Polívková Eliška1998 USK Plzeň59
141.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha54
142.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice46
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
148.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
150.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
151.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
154.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
157.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
159.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
160.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
163.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
164.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek14
165.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
166.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR100
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR100
3.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR125
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR125
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4784
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4304
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4192
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3520
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3472
10.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3352
11.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2912
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2861
14.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2552
15.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2464
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2464
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2448
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2376
19.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2288
20.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2272
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2072
22.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2037
23.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1952
24.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1816
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1744
26.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1728
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1728
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1728
29.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1592
30.Krocová Martina1988 Super Stars Most1560
31.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1520
32.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1509
33.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1453
34.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1354
35.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1320
36.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1280
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1280
38.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1214
39.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1188
40.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1187
41.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
42.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
44.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1162
45.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1101
46.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
47.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1057
48.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1022
49.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1016
50.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
51.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň998
52.Srbová Adéla2000 BaC Kladno970
53.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha936
54.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most934
55.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most922
56.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 914
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 914
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice878
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha866
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha866
61.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
62.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň830
63.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň789
64.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.760
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška760
66.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most746
67.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
68.Dufková Monika1999 BaC Kladno726
69.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
70.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín672
71.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter666
72.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.639
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice634
74.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno629
75.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže621
76.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
77.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice615
78.Vocelková Anna1994 USK Plzeň610
79.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.608
80.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek597
81.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic582
82.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška566
83.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice546
84.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava543
85.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.530
86.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
89.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
90.Zachová Adéla2001 Start Jihlava509
91.Pořízová Radka1977 Start Jihlava494
92.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
93.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
94.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
95.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek435
96.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton432
97.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most415
98.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.407
99.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice396
100.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.381
101.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
102.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany342
103.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň340
104.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže311
105.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
106.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže302
108.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
109.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
111.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
112.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
115.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
116.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter264
117.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň262
118.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
119.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek249
120.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň240
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.240
122.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 238
123.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň237
124.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.236
125.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice235
126.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň234
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň234
129.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek230
130.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
132.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.203
135.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 194
136.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.192
138.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška190
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
140.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
141.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň166
142.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka160
143.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc156
144.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
145.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
147.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
148.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka139
149.Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
152.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
154.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
158.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
165.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
166.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany102
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
170.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
172.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava86
180.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže80
181.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
186.Polívková Eliška1998 USK Plzeň73
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
188.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
189.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
190.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
196.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
197.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
203.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
204.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
205.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR79
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4352
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
5.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2664
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2656
7.Krocová Martina1988 Super Stars Most2432
8.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1870
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1808
10.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1784
11.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1728
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1720
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1616
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1616
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1600
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1600
17.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1376
18.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1256
20.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha1188
21.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1179
22.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1047
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1046
24.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
25.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
26.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka984
27.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice952
28.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha937
29.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.918
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most916
31.Srbová Adéla2000 BaC Kladno843
32.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň770
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.766
35.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice677
36.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha666
37.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter630
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška630
39.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice619
40.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň618
41.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.603
42.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice600
43.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha598
44.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice594
45.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín590
46.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.567
47.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava566
48.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha564
49.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.560
50.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.549
51.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 540
52.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška536
53.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava532
54.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.531
55.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka511
56.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 508
57.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice498
58.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
59.Vocelková Anna1994 USK Plzeň478
60.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.440
61.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic422
62.Pořízová Radka1977 Start Jihlava418
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice418
64.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže405
65.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
66.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.398
67.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 382
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
69.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most381
70.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.380
71.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška376
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha376
73.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno368
74.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha356
75.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
76.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most342
77.Dufková Monika1999 BaC Kladno338
78.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
79.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.333
80.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek326
81.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
82.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice318
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
84.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera317
85.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 314
86.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.310
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
88.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek290
89.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice288
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice288
91.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
92.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.274
93.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice270
94.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera268
95.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
96.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň258
97.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice252
98.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
100.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek248
101.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
102.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.244
103.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.236
104.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín232
105.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most214
Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
107.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
109.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most188
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 188
111.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
112.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
113.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.168
114.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže166
115.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
116.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň162
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
118.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek158
119.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.156
120.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.152
122.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
124.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň142
125.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
126.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
128.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň137
129.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
130.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice126
131.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
133.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter120
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
136.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany118
137.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
142.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
143.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška110
144.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
146.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
147.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
149.Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
150.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
157.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
159.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
164.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany74
165.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka72
166.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
169.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
171.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter52
172.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton46
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
181.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže44
182.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.42
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
194.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
196.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
200.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň33
201.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
203.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
204.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek26
206.Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
209.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
210.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice13
211.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín12
ČísloTurnajGPDatum
1GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
2GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
3GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
4GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
5GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
6GPC dospělých - MostC04.03.2017
7GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
8GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
9VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
10GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
11GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
12GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
13GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
14GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
15GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
163. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
17GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
18Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
19GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
20GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
21GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
22GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
23GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
24GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
25GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
264. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
27GPB Most - MostB04.06.2017
28GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
29Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
30GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
31GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
32GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
33GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
34GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
35GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
361. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
37GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
38GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
39GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
40GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
41GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
42GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
432. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
44GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
45Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
46GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
47GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
48GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
49GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
50OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
51GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
52GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
53Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
54OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
55OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
56OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
57OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
58OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
59OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
60OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
61MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
62GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
63GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading