logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 15.02.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
15.02.2017 - 15.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1744
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1709
3.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1688
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1076
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 970
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové872
8.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín834
9.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.695
10.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany622
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.618
12.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha594
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.594
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.594
16.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.582
17.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice523
18.Kundrát David2006 Badminton VK Aš496
19.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.459
20.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice404
21.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
22.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
23.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice368
24.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže365
25.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.354
26.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš347
27.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice346
28.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové344
29.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.328
30.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
32.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš284
33.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice273
35.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk272
36.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou247
37.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice245
38.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha244
39.Jonáš Václav2006 BaC Kladno235
40.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
41.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary225
42.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
43.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice220
44.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice217
45.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
46.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
48.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš200
Suchopár Jan2006 Super Stars Most200
50.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
51.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka194
52.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha193
53.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
54.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
55.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
Seidl Filip2006 Super Stars Most184
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha184
58.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha180
59.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže179
60.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
62.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.174
63.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 172
64.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha168
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
66.Gašparín Adam2007 Super Stars Most160
67.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha156
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice156
69.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.154
70.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.152
71.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice150
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.150
73.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.140
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice140
76.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
77.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
78.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem130
79.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.127
80.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
81.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha124
82.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
83.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 120
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha120
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
86.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice117
87.Klokan Jakub2008 Super Stars Most116
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.116
90.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.114
91.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
92.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
93.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice108
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary108
95.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.106
96.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice102
97.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
98.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš93
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.93
100.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA92
101.Vališ Jan2006 Super Stars Most91
102.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
103.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice87
104.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
105.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.85
106.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš84
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA84
108.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.83
110.Klokan Jan2006 Super Stars Most81
111.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 80
113.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou79
114.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most78
116.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
119.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.73
120.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha72
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice72
122.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most69
123.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
124.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.67
125.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
126.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže64
127.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.60
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
129.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
130.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most54
134.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
135.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň51
136.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
137.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.48
139.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
140.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
141.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.44
142.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš42
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
150.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha41
151.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
152.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.39
153.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
154.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
155.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 36
158.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY35
160.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
161.Berka Jan2007 Slavoj Podivín30
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín30
167.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
168.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha27
169.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
172.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice23
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton23
174.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.22
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.22
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.22
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem22
180.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
181.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
182.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
190.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
191.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 15
194.Macal Jiří2008 Super Stars Most14
195.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
196.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
203.Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.10
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
210.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.9
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
219.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
220.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
224.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
226.Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
230.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
232.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
237.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2400
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2054
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1968
4.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1688
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1558
6.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1346
7.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
8.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1329
9.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1160
10.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1138
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1124
12.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1028
13.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice985
14.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.958
15.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
16.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.922
17.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.887
18.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
19.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha729
20.Kundrát David2006 Badminton VK Aš720
21.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
22.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany669
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice669
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice669
25.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš642
26.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín618
27.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
28.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
29.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk478
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha478
31.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
32.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.460
33.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže444
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže444
35.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice439
36.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
37.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice416
39.Jonáš Václav2006 BaC Kladno409
40.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.408
41.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.406
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.406
43.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš380
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš380
45.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno373
46.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
47.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha354
48.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha352
49.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
50.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha320
51.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice316
53.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice312
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice312
55.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.308
56.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.306
57.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou294
58.Seidl Filip2006 Super Stars Most292
59.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice284
60.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice278
61.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.270
62.Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
63.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou258
64.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.256
65.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň252
66.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
67.Klokan Jakub2008 Super Stars Most244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
71.Melcher Patrik2006 SK Podolí242
72.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
75.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha224
77.Vališ Jan2006 Super Stars Most220
78.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka217
79.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.212
80.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
81.Gašparín Adam2007 Super Stars Most204
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA204
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 204
85.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 202
86.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
88.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.198
90.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.196
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.196
92.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
95.Klokan Jan2006 Super Stars Most186
96.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha184
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže184
98.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.180
99.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice170
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
101.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
102.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.166
105.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
107.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha162
109.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most160
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
111.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
116.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA152
117.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
118.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín128
119.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary126
121.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
123.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha120
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice120
125.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.118
126.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most116
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most116
129.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
134.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha106
135.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
136.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš102
138.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha94
139.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 88
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
142.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
145.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
147.Berka Jan2007 Slavoj Podivín78
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná78
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín78
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná78
162.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
163.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
164.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
165.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
168.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
170.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
185.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
187.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
188.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1744
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1604
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1443
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1216
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1016
7.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice936
8.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.798
9.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové658
10.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.630
11.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
12.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
13.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.597
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín597
15.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
16.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.534
17.Kundrát David2006 Badminton VK Aš529
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.476
19.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.416
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice416
21.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš394
22.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany392
23.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.386
24.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové382
25.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.359
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
27.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
28.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.354
29.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
30.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš324
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha324
32.Jonáš Václav2006 BaC Kladno323
33.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice320
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
36.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
37.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou266
38.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
39.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.252
40.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
41.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
Seidl Filip2006 Super Stars Most248
43.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice244
44.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
46.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.228
47.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice216
48.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
50.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
51.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice202
52.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš198
53.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha195
54.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
55.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice188
56.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA176
57.Suchopár Jan2006 Super Stars Most174
58.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha172
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
60.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
61.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže168
63.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka164
64.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
65.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.158
66.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice156
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
69.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.142
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha142
71.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA141
72.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
74.Klokan Jakub2008 Super Stars Most138
75.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
76.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice133
77.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
78.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
79.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
81.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
82.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň120
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice120
84.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
85.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 114
86.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic106
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
88.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.104
89.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary102
90.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
91.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice97
92.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
93.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 92
94.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
97.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav90
99.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
101.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.84
103.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha82
105.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha80
107.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka78
114.Klokan Jan2006 Super Stars Most68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
116.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.58
117.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice56
120.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice54
122.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA50
123.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
127.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
147.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha41
148.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
149.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 39
150.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY38
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha38
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
153.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
154.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
158.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha16
159.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
168.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
169.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2294
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2214
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1573
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1398
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1325
7.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1301
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1171
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové918
10.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
11.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.707
12.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 682
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha682
14.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
15.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice594
16.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice582
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha573
18.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.558
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice526
20.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
21.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.502
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany486
23.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
25.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
26.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš392
27.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka382
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
29.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
30.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
31.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany367
32.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
33.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
34.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice336
35.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
36.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice319
37.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice308
38.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.280
39.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most276
40.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha272
41.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
43.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.256
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
45.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA252
46.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
47.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.228
48.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno224
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 224
50.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
51.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice213
52.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.211
53.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.208
55.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice204
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA204
58.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
59.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.195
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš195
61.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové189
62.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
64.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most184
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
66.Portová Anna2007 Super Stars Most181
67.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové179
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary179
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.179
70.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice174
71.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
72.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
73.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška167
74.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.164
75.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice162
76.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže161
77.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice160
78.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.159
79.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA158
80.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
81.Jonášová Klára2006 BaC Kladno144
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
83.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.140
84.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.136
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice136
86.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice130
Křížová Anna2006 Super Stars Most130
88.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
89.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
90.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.116
Chvastková Julie2006 Start Jihlava116
93.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
94.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
97.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha108
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most108
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav108
100.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.107
101.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
102.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
103.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
104.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary102
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha102
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem102
107.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
108.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.99
109.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
110.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
112.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.94
113.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha93
114.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem92
115.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš91
116.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
117.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
118.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.84
119.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou83
120.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
121.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
123.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou76
127.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha74
128.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY72
129.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
130.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 68
131.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.67
132.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk65
133.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice63
134.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.60
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice60
136.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno58
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
138.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha57
139.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
140.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA54
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš54
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
145.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno53
146.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice52
147.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
148.Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 48
150.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
151.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
155.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
156.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
163.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
164.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.26
167.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
169.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha24
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
171.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 23
172.Čechová Tereza2008 Super Stars Most22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
174.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
175.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
176.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš18
179.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.17
180.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha16
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha16
182.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
184.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
186.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha12
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.12
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha12
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
191.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha10
194.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš9
198.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
199.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha6
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
202.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton5
203.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
206.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA3
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 3
210.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
213.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2822
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
3.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2224
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1832
7.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1744
8.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1344
9.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1301
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1301
11.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1187
12.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1100
13.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 958
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha958
16.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
17.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš874
18.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.870
19.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.720
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany708
23.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.706
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.693
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice658
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice658
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.633
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany609
29.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.593
30.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
31.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha563
32.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice518
33.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
34.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
35.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha514
36.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
37.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha501
38.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka482
39.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice481
40.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA452
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA452
42.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.416
43.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno410
44.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha408
45.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
47.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice384
48.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice356
51.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.353
52.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary348
53.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš344
54.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.328
55.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
56.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most320
59.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
60.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most312
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
62.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška304
63.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
64.Jonášová Klára2006 BaC Kladno300
65.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem292
66.Portová Anna2007 Super Stars Most290
67.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice288
69.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
71.Chvastková Julie2006 Start Jihlava280
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.280
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.280
74.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice276
75.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
76.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže256
77.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most252
78.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.248
80.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice240
81.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
84.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
86.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 208
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 208
91.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
92.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA200
95.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
96.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary192
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.192
99.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
101.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.187
102.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
103.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
104.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.170
105.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
110.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
111.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav156
112.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY154
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY154
114.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha146
115.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
116.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
118.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 140
119.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
120.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno128
121.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.124
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
123.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice120
125.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk114
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
129.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA110
130.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.105
131.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
132.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha94
133.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha84
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
135.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
152.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
153.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha68
155.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
156.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha56
157.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice52
158.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
161.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš42
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš42
168.Čechová Tereza2008 Super Stars Most38
169.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
170.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
179.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.23
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1443
4.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1359
5.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1301
6.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1216
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1198
8.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.935
10.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.933
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.696
12.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha670
13.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
14.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.610
15.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice594
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové584
17.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 500
18.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
19.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
20.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice457
21.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice426
22.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha416
23.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš394
24.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany392
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
26.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
27.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany338
28.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.327
29.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
30.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno323
31.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.322
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem322
33.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice320
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
36.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
38.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice308
39.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
40.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice304
41.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha288
42.Jonášová Klára2006 BaC Kladno284
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka284
44.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš280
45.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
47.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.244
48.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice240
49.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary234
51.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha224
52.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice208
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.208
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice208
57.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
59.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška202
60.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
61.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
62.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA181
63.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.180
65.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha176
66.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové170
67.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
68.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
70.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
71.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice156
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most156
75.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.153
76.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
77.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
79.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most146
80.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
81.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
82.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
83.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice138
84.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
85.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.134
86.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
87.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
89.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.128
91.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.126
92.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 124
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
95.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
96.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.118
97.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 113
98.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
99.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha104
Portová Anna2007 Super Stars Most104
101.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
102.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
103.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha94
Křížová Anna2006 Super Stars Most94
105.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.92
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
107.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
109.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav90
110.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
111.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA83
112.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
113.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
114.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk78
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.78
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
121.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
122.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.68
124.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA62
125.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
126.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 54
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice54
128.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice52
129.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
131.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
142.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY40
143.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
145.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha30
146.Čechová Tereza2008 Super Stars Most26
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
153.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha16
154.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
157.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
158.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
ČísloTurnajGPDatum
1GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
2GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
3GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
4GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
5Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
6Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
7GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
8GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
9GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
10GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
11GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
12GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
13GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
141. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
15GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
162. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
17GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
182. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
19GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
20GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
21GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
22X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
232. GPD U13 - MostD07.05.2017
242. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
252. GPC U13 - MostC13.05.2017
262. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
272. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
282. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
29GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
302. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
312. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
32GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
33GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
342. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
35GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
362. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
37Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
38GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
39GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
40GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
41GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
42GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
43KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
44KP U13 - LiberecD30.09.2017
45GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
46GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
47GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
48GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
49GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
50GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
51GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
52GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
53Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
54GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
55GPD U13 - PrahaD04.11.2017
56OP U13 - AšSKP12.11.2017
57OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
58OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
59OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
60OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
61OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
62GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
63GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
64OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
65GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
66GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
67GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
68OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
69MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
70GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
71GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
72GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
73Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
741. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
75GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
76GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
771. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
781. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
791. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
80GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
811. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
821. GPD U13 - MostD13.01.2018
83GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
841. GPC U13 - MostC20.01.2018
85GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
86GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
871. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
88GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading