logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 15.02.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
15.02.2017 - 15.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2832
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2112
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1528
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
5.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1437
6.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
7.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.976
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín976
9.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.837
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň788
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava678
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha657
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice654
15.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
16.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.579
17.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most576
18.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most552
19.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno537
20.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice532
21.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.503
22.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
23.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.468
24.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
26.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
27.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA444
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice415
29.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
30.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
31.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.384
34.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
35.Altera Jan2004 BaC Kladno372
36.Oros Marek2003 Super Stars Most356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
38.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.348
40.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
41.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
42.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.320
43.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
44.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 304
46.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
47.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha296
48.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.289
49.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.278
50.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek276
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice276
52.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
53.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka268
54.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
55.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem265
56.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.262
57.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš260
59.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.257
60.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín254
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka254
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
64.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
65.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
66.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš232
67.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.221
68.Port Jan2003 Super Stars Most218
69.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice217
70.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha210
71.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
72.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové203
73.Herzán David2002 Slavoj Podivín200
74.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
75.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice196
76.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
77.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.191
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.191
79.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.190
80.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš186
81.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem185
82.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem184
83.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové182
84.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.175
85.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
86.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 168
87.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
88.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem159
89.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
90.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 152
91.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.144
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
93.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most143
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most143
95.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice141
96.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most140
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.140
98.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
99.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš138
100.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.134
102.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
103.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton127
104.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná126
105.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
106.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem123
107.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
108.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA112
109.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
110.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.107
111.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most103
112.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.102
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.102
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
115.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
116.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.94
117.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha92
118.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice90
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
121.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
123.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
124.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná85
125.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou78
130.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
131.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
132.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
133.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
136.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA65
137.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.64
138.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha63
139.Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha62
141.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA60
142.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 58
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.58
145.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.56
147.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
148.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha51
149.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
150.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.47
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha47
152.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
153.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.43
154.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
170.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
172.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
174.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA36
175.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
176.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA33
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
178.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
180.Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.31
181.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
186.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.28
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 28
188.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
189.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha25
191.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.24
Hora Aleš2003 Super Stars Most24
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice24
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice24
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vlasák David2004 Super Stars Most24
197.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA23
198.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.22
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem22
200.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.21
201.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
205.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
210.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
212.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha12
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
224.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
227.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
231.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.6
232.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
233.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.4
234.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3072
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2357
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2357
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1744
6.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1584
7.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1301
8.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1085
10.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1076
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1056
12.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1014
13.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1004
14.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava976
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.976
16.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha946
17.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.944
18.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
19.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno916
20.Altera Jan2004 BaC Kladno880
21.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
22.Herzán David2002 Slavoj Podivín832
23.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
24.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.788
25.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.708
26.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
28.Morávek Michal2002 BaC Kladno682
29.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
30.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice622
31.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
32.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most588
33.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
34.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
35.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná574
36.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice564
37.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha563
38.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.554
39.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
40.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha527
41.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.516
42.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.512
43.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha503
44.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha501
45.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.491
46.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha490
47.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.489
48.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš478
50.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
52.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš444
53.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
54.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
55.Oros Marek2003 Super Stars Most419
56.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.418
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.418
58.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka416
59.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
61.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.379
62.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš370
63.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.367
64.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná356
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.356
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
69.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.322
70.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
74.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.314
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.314
76.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.312
77.Port Jan2003 Super Stars Most304
78.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
79.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha284
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka284
82.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
84.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka276
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most276
87.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš270
88.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš258
89.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
90.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most246
91.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice244
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 244
93.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové242
95.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice238
96.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
97.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha234
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha234
99.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš216
100.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
101.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
102.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
103.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín203
104.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem202
105.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.200
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
108.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
109.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.192
110.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
111.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
112.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
113.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most170
115.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš168
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.168
117.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín167
118.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 166
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
123.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice156
125.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
126.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek150
127.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
128.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
129.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
130.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
131.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 126
136.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.120
140.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.116
141.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
146.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
147.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
148.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
149.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
153.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka86
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
157.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
159.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
161.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
181.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
182.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
183.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
184.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
185.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
187.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
193.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
195.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
216.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.38
Vlasák David2004 Super Stars Most38
220.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
226.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
228.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2294
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
4.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1600
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1435
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1374
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
8.Morávek Michal2002 BaC Kladno1286
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1135
10.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice963
11.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha788
12.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.786
13.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha762
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice598
15.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha566
16.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
17.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha537
18.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín536
19.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most530
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
21.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most527
22.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava518
23.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice503
24.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
25.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.481
26.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
27.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.478
28.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno469
29.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
30.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice433
31.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem428
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
33.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.420
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
35.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
36.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.408
37.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha382
38.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
39.Altera Jan2004 BaC Kladno375
40.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
42.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
43.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš332
44.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
46.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
47.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.304
48.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
49.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš296
50.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
52.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most284
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
54.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
55.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.264
56.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
57.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
58.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
60.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice242
61.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice240
62.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka232
63.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš222
64.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš216
65.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka212
66.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
67.Oros Marek2003 Super Stars Most208
68.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
69.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha202
70.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem200
71.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek192
72.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.178
73.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
74.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
76.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.165
77.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
78.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka162
80.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín160
81.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.146
Port Jan2003 Super Stars Most146
83.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
84.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
85.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
86.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most138
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.138
89.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha132
90.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové130
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
92.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha126
93.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
94.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
95.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš120
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
99.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
100.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most114
103.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most102
104.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
106.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
109.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.94
110.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 90
111.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
112.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
114.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové84
116.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka78
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
135.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
136.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
139.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
141.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
142.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
144.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
148.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 42
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
164.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
167.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
169.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.26
174.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
176.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Foltin Jakub2004 Super Stars Most14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
181.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ168
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2384
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2294
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1584
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1376
9.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1350
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1264
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
12.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.861
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.850
14.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň801
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 777
16.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
17.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.647
18.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most645
19.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
20.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín602
21.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice591
22.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.566
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.561
24.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA542
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice540
26.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky516
27.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice494
28.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.476
29.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.468
30.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
31.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most460
32.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.440
33.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
34.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 428
35.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.426
36.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
37.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice401
38.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 392
40.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.385
41.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
42.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.371
43.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka368
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň356
45.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice353
46.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče344
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
49.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.339
50.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice335
51.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže321
52.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 320
53.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
54.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
55.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.296
56.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem293
57.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.292
58.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.287
59.Pálková Tereza2002 Super Stars Most284
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
61.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka272
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
63.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.269
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.268
65.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.260
66.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.248
67.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most247
68.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
69.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha233
70.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.222
71.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice220
72.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
73.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany207
74.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové204
75.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
76.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
77.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha185
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice184
79.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha183
80.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
82.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň174
83.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.172
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš172
85.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice171
86.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín170
87.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
88.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most160
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka160
90.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
91.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most155
92.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary154
93.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.153
94.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.148
95.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
96.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
97.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín137
98.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň136
99.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha125
100.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno124
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.124
102.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
103.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem118
104.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
106.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
107.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.110
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem110
109.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice108
110.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš102
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň102
112.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
113.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary100
115.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha96
119.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.92
120.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most90
121.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice89
122.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
124.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
137.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
138.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice73
139.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
141.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
142.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice63
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
144.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
145.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
146.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš60
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
148.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
149.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.58
150.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
151.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
152.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha51
153.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.49
154.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
155.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.47
156.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno46
161.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň43
162.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
171.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.39
173.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.32
175.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
177.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.28
179.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
182.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.22
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.22
184.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
185.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
188.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
195.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
197.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
198.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3120
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2970
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2832
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2328
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
7.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2104
8.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1904
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1872
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1872
11.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1848
12.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1824
13.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1326
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1312
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1230
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
17.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
18.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1032
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 962
21.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.944
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.944
23.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most931
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 931
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.812
27.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
28.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.763
29.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
30.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.726
31.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most723
32.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice720
33.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.718
34.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.631
35.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.620
36.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 609
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky578
39.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice566
40.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň553
41.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče531
42.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.493
43.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.491
44.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.490
45.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.479
46.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka476
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka476
48.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
51.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
52.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice452
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice452
55.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice446
56.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 444
57.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.429
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.429
59.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.428
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
61.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha395
62.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
66.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha384
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
68.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha380
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
70.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
71.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.359
72.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš356
73.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka348
74.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš339
75.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
77.Pálková Tereza2002 Super Stars Most323
78.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice320
79.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.315
80.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.306
82.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín305
83.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most284
85.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice281
86.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
87.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
88.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice263
89.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
90.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín253
91.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.252
92.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
93.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
96.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
97.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
98.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
100.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno212
101.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň206
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary206
104.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most204
105.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka198
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 198
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň198
108.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice192
109.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
110.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš189
111.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
113.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
114.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň164
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
119.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
120.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
123.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice152
124.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
125.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
129.Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
130.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
131.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
134.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha120
135.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
136.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
146.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.112
147.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.106
148.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.104
149.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
151.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most92
152.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
157.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.84
158.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
174.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.68
175.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.64
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
178.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
179.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
181.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
183.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
3.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1680
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1368
8.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1344
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
10.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1288
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1214
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1135
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1132
14.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.963
15.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň776
16.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
17.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
18.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
19.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
20.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice541
21.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 537
22.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most523
23.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.518
24.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice515
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.490
26.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 467
27.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.456
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
29.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
30.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha440
31.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
32.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most422
33.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 416
34.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
35.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
37.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 356
38.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.346
39.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče344
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice344
41.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky340
42.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.318
43.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.316
44.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
45.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.304
46.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka292
47.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.287
48.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
49.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.282
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
51.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.280
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
54.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
55.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.261
56.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.260
57.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
60.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
62.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
64.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
65.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice238
66.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka232
67.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
68.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.218
69.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš216
70.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.208
73.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
74.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš198
75.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
76.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
78.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha172
81.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
83.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
86.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
87.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš144
88.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
89.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
90.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové130
91.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most128
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín128
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.128
95.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice126
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
98.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
99.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
101.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most118
102.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka116
103.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice114
104.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha109
105.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
107.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most102
108.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
109.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
111.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha90
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
113.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary88
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
116.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
118.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.82
119.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
121.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
122.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
135.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
136.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
137.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
140.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
141.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
143.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
161.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.40
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
165.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
167.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
168.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
174.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
180.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
2GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
3GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
4Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
5GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
61. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
72. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
82. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
92. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
102. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
112. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
122. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
132. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
142. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
152. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
16GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
172. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
18GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
19GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
20GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
21GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
22GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
23GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
24GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
252. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
26OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
27OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
28OP U17 - MostSKP21.10.2017
29OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
30OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
31OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
32OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
33OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
34GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
35MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
36GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
37GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
38GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
39GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
40GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
411. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
421. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
431. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
441. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
45GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
46GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
471. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
48GPC U17 - KladnoC27.01.2018
49GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
501. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
51GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading