logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 22.02.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
08.02.2017 - 22.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR102
2.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR115
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR172
4.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR232
5.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WR246
6.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3544
7.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3440
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3424
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2824
10.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2680
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2664
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
13.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
14.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1840
15.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1774
16.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1520
17.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1480
18.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1368
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1344
20.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1269
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1240
23.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1216
24.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1144
25.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1083
26.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1073
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1066
28.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1045
29.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
30.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice996
31.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové986
32.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice869
33.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha864
34.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha832
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic832
36.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 831
37.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.829
38.Repiar Samuel1994 Super Stars Most796
39.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.783
40.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
41.Kural Martin1999 USK Plzeň745
42.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno668
43.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška664
44.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno640
45.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha635
46.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
47.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.605
48.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.603
49.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.592
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.590
51.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.582
52.Oros Ladislav1971 Super Stars Most570
53.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové552
54.Port Jan1972 Super Stars Most548
55.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.534
56.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.530
57.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže520
58.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.512
59.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.509
60.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.504
61.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice495
62.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.477
63.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.466
64.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera458
65.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.431
66.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň426
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
68.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.422
70.Konupka Jiří1965 BaC Kladno421
71.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.416
72.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 398
73.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 394
74.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška390
75.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové373
76.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
77.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton364
78.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška362
79.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha354
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice354
81.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň347
82.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.342
83.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice339
84.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.334
85.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.328
86.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.318
88.Králíček Jan2000 Super Stars Most316
89.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem304
90.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.303
91.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
92.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most296
93.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
94.Šula Fabian1995 TJ Ostrov290
95.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava286
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno286
97.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
98.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.281
99.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
101.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.272
102.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.270
103.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno266
104.Poříz Leoš1974 Start Jihlava262
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.262
106.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.261
107.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
108.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 250
Morávek Michal2002 BaC Kladno250
110.Čapek Jiří1975 Super Stars Most249
111.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
112.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice238
115.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň237
116.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
117.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek235
118.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno234
119.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc232
120.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice224
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice224
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň224
123.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.222
124.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.210
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice210
127.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
128.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň202
129.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové201
130.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton193
131.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň192
132.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
133.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.186
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
135.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha182
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.182
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
138.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka180
139.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
140.Twardzik Adam2001 Super Stars Most176
141.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.172
142.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.168
143.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.167
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.167
145.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany166
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno166
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
148.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka165
149.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek163
150.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 158
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
152.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice156
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
154.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
155.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno150
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
158.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 148
159.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha146
161.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.145
162.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.140
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.140
164.Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Suttr Martin1979 Spartak Chrást138
166.Novotný Robert1978 BaC Kladno136
167.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.135
168.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 134
169.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
170.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.128
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové128
173.Helar Jakub1992 Start Jihlava127
174.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
175.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka124
177.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň122
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín122
179.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 120
181.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové116
182.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
183.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
184.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
186.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.111
187.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň110
188.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 108
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek108
190.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary106
191.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.104
192.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně102
193.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy100
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.100
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 100
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha100
198.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.98
199.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
200.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška96
Straka Jakub2000 Super Stars Most96
203.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň95
204.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.94
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
206.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc92
207.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha90
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.90
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany90
212.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
214.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
215.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice86
222.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže84
223.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava81
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná81
225.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice80
Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek80
229.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná78
236.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.76
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.76
Pašek Michal1987 SK Jupiter76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
240.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 74
241.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.72
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.72
244.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.70
245.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže69
246.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany68
247.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice67
248.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.62
249.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
252.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
253.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.55
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná55
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.55
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
258.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
264.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany52
265.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA48
266.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
269.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
271.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hájek David2000 Super Stars Most42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Král Martin1994 BK TJ Baník Most42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
282.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
283.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže40
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka40
287.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.39
288.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
289.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
290.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.36
291.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
292.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže32
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
298.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 31
299.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany30
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
305.Palán Václav2001 SK Prosek Praha28
306.Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
311.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
313.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 22
Vild Petr1974 SK Jupiter22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
316.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha20
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
318.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.18
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
324.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
330.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
336.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
344.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
347.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.9
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
351.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
352.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4400
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3720
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3680
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3680
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3304
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3304
7.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3296
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3152
9.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3037
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2824
Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2824
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2824
13.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
15.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2512
16.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2384
17.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
19.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2176
20.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2072
21.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2056
22.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2048
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
24.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2040
25.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2024
26.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1952
27.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1784
28.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1776
29.Louda Jiří1995 USK Plzeň1712
30.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1688
31.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1619
32.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
33.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
34.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1496
35.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1462
36.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1336
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1312
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1312
39.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
40.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1214
41.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1158
42.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1126
43.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1120
44.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1086
45.Kural Martin1999 USK Plzeň1067
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1067
47.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
48.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
50.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha976
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
52.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška920
53.Helar Ondřej1995 Start Jihlava894
54.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.890
55.Oros Ladislav1971 Super Stars Most866
Port Jan1972 Super Stars Most866
57.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
58.Palán Václav2001 SK Prosek Praha800
59.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška798
60.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.778
61.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.768
62.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška760
64.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice758
65.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno729
66.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže726
67.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice724
68.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice703
69.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.661
70.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice653
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic653
72.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.648
73.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška642
74.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň617
75.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.616
76.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice607
77.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera606
78.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.605
79.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.598
80.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové593
81.Helar Jakub1992 Start Jihlava592
82.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
Konupka Jiří1965 BaC Kladno590
84.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.576
85.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 569
86.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 568
87.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové566
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové566
89.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.560
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.560
91.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná558
92.Morávek Michal2002 BaC Kladno545
93.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice541
94.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.536
95.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most532
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice532
97.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.527
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 527
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.527
100.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
102.Šula Fabian1995 TJ Ostrov506
103.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.504
104.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
105.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
106.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice498
107.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň496
108.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno486
109.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno485
110.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice482
111.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.476
112.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.466
113.Králíček Jan2000 Super Stars Most464
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.464
115.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem446
116.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové440
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň440
118.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.436
119.Poříz Leoš1974 Start Jihlava434
120.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
121.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
122.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.425
123.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno418
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
125.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.414
126.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
127.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
130.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton390
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
132.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
133.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.382
134.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter378
135.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice374
136.Čapek Jiří1975 Super Stars Most372
137.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.368
138.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.366
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
140.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.358
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice358
142.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice354
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc354
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
145.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
146.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.344
147.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.338
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.338
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň338
150.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.337
151.Repiar Samuel1994 Super Stars Most332
152.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást318
154.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice317
155.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
156.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň303
157.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany294
158.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc286
159.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 282
160.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
162.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
163.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.270
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek270
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.270
166.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno263
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti263
168.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka262
170.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 258
171.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek250
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno250
173.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka240
174.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton238
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
176.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice236
177.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc234
178.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.228
179.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
180.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.224
181.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 222
182.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň220
183.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
186.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.206
187.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 204
188.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
189.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
Suttr Martin1979 Spartak Chrást202
192.Twardzik Adam2001 Super Stars Most200
193.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
194.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.194
195.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
197.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže190
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka190
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
200.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 186
201.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek184
202.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany180
Straka Jakub2000 Super Stars Most180
204.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.178
206.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
207.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
208.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže170
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
212.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.166
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice166
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň166
216.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
217.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 164
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.164
220.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
221.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha160
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava160
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava160
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně160
226.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška156
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
231.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.154
232.Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
235.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 150
236.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek146
237.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
238.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.142
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek142
240.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
245.Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha136
246.Pašek Michal1987 SK Jupiter134
247.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná128
249.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň126
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Vild Petr1974 SK Jupiter126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
256.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava125
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
262.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín124
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.124
266.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
267.Hájek David2000 Super Stars Most120
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
272.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.118
273.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
281.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.112
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
284.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň110
285.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy106
286.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
287.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže92
288.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
289.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
293.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
300.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
302.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
303.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice80
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
308.Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 78
326.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany76
327.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.74
328.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary68
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton68
330.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany66
331.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
332.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka60
333.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
334.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
Slepička Martin1970 SK Jupiter52
337.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka46
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
344.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany44
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany44
346.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
357.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha40
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
361.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
363.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
365.Behenský Roman1967 Spartak Chrást30
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
368.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
370.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže22
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
374.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
377.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
378.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR78
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3720
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3597
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3352
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2656
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2432
8.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2136
9.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2000
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1904
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1880
12.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
13.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1727
14.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1656
15.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1648
16.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1616
17.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1472
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1434
19.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1424
20.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1328
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1103
22.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1083
23.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
24.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1037
25.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.960
26.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.946
27.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.912
28.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
29.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno870
30.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice798
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most786
32.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha762
33.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha748
34.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
35.Palán Václav2001 SK Prosek Praha701
36.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
37.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.666
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška666
39.Pistulka Radek1997 USK Plzeň652
40.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha630
41.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
42.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň618
43.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice616
44.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice605
45.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice583
46.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.558
47.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice538
48.Port Jan1972 Super Stars Most532
49.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.531
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
51.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.522
52.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic520
53.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň515
54.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 512
55.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice498
56.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno497
57.Poříz Leoš1974 Start Jihlava494
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 494
59.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava492
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA492
61.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice490
62.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové463
63.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové424
64.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice418
65.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.413
66.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.411
67.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha410
68.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.406
69.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera401
70.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
71.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha376
72.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 374
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka374
74.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.370
75.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.366
76.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
77.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
78.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže360
79.Králíček Jan2000 Super Stars Most355
80.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.354
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.354
82.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice348
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.348
84.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha340
85.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
87.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň334
88.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.330
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka330
90.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
91.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
92.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.308
93.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
94.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most296
95.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
96.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.286
97.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc282
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
99.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
100.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice272
101.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást258
102.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter250
103.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška246
105.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
106.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška236
107.Konupka Jiří1965 BaC Kladno234
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 234
109.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
110.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
111.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín230
112.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.224
113.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně222
114.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton214
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek214
116.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.212
117.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
118.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
119.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice202
120.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.200
121.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha198
122.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Helar Jakub1992 Start Jihlava194
Novotný Robert1978 BaC Kladno194
125.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera192
126.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
127.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň188
128.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.180
129.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.179
130.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
131.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
132.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
133.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice164
134.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany162
135.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
136.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
137.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže150
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
141.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
143.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň137
144.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.136
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
146.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 132
147.Morávek Michal2002 BaC Kladno130
148.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka128
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
150.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
151.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.120
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
157.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany118
158.Hájek David2000 Super Stars Most114
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Suttr Martin1979 Spartak Chrást114
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
166.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
169.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 109
170.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava102
171.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc98
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 98
173.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek96
Pašek Michal1987 SK Jupiter96
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže96
176.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
178.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
Twardzik Adam2001 Super Stars Most90
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.90
182.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
187.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
190.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
191.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.82
192.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
194.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
199.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany74
200.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
201.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň70
202.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
204.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno66
205.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
206.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
207.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže54
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná54
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha54
211.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek52
213.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.46
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
220.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
229.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
231.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
234.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
238.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
239.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže26
Behenský Roman1967 Spartak Chrást26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
243.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
247.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
248.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
249.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
251.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
252.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR116
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR135
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR176
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3624
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3277
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3136
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3064
8.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2664
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2456
10.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2360
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2288
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
13.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2112
14.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2032
15.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1864
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
17.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1485
18.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1440
19.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1438
20.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1323
21.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1186
22.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1044
23.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1040
24.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1032
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1013
26.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
28.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň976
29.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice940
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.915
31.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava880
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška880
33.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most862
34.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.852
35.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton784
36.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.730
37.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.724
38.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice694
39.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice689
40.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most663
41.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno658
42.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha654
43.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.643
44.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter630
45.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín592
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň586
47.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha576
48.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.570
49.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice566
50.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška560
51.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice558
52.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže541
53.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
54.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín504
56.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.495
57.Dufková Monika1999 BaC Kladno478
58.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
59.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.462
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.462
61.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha448
62.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton426
63.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
64.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.410
65.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
66.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
67.Zachová Adéla2001 Start Jihlava398
68.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic394
69.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
70.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice364
71.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška356
72.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.346
73.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek330
74.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 302
75.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc298
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.298
77.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
78.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
80.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek278
81.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň274
Vocelková Anna1994 USK Plzeň274
83.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany270
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže270
85.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera260
86.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 256
87.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
88.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
89.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň236
91.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.234
92.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
93.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek225
94.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže217
95.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.214
96.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 198
97.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.195
98.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
99.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek174
101.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
102.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice162
103.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton155
104.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
105.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
107.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice146
108.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
109.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
110.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
111.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera128
112.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.125
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka125
115.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.120
116.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
117.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
119.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
Srbová Adéla2000 BaC Kladno110
121.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter108
122.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
123.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
124.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice88
125.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
126.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
127.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
128.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.78
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
136.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň76
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.76
138.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň74
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany74
140.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže68
141.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
142.Polívková Eliška1998 USK Plzeň59
143.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha54
144.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
149.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
151.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter40
152.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
155.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
158.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
160.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
161.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
164.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
165.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek14
166.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
167.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR85
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR85
3.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR116
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR116
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4784
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4304
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4192
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3520
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3472
10.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3352
11.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2912
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2861
14.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2552
15.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2464
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2464
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2448
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2376
19.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2288
20.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2272
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2072
22.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2037
23.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1952
24.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1816
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1744
26.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1728
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1728
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1728
29.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1592
30.Krocová Martina1988 Super Stars Most1560
31.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1520
32.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1509
33.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1453
34.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1354
35.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1320
36.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1280
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1280
38.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1226
39.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1188
40.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1187
41.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1176
42.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1166
43.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1165
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
46.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1101
47.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1061
48.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1057
49.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1022
50.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
51.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň998
52.Srbová Adéla2000 BaC Kladno970
53.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha936
54.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most934
55.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most922
56.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 914
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 914
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice902
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha866
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha866
61.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
62.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň830
63.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň789
64.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
65.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.760
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška760
67.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most746
68.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
69.Dufková Monika1999 BaC Kladno726
70.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
71.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter666
72.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.639
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice634
74.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno629
75.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
76.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže621
77.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
78.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice615
79.Vocelková Anna1994 USK Plzeň610
80.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.608
81.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek597
82.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
83.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic582
84.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška566
85.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava543
86.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.530
87.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
90.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
91.Zachová Adéla2001 Start Jihlava509
92.Pořízová Radka1977 Start Jihlava494
93.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
94.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
95.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek435
96.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton432
97.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
98.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most415
99.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.407
100.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice396
101.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice385
102.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.381
103.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
104.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany342
105.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň340
106.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže311
107.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
108.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže302
110.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
111.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
112.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA282
113.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
116.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
117.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter264
118.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň262
119.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
120.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek249
121.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň240
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.240
123.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 238
124.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň237
125.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.236
126.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň234
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň234
129.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek230
130.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
132.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.203
135.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 194
136.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.192
138.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška190
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
140.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
141.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň166
142.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka160
143.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc156
144.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
145.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
147.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
148.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka139
149.Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
152.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
154.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
158.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
165.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
166.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany102
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
170.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
172.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
174.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava86
182.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže80
183.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
188.Polívková Eliška1998 USK Plzeň73
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
190.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
191.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
192.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
198.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
199.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
205.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
206.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
207.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek22
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR78
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4352
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
5.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2664
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2656
7.Krocová Martina1988 Super Stars Most2432
8.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1870
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1808
10.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1784
11.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1728
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1720
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové1616
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1616
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1600
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1600
17.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1376
18.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1256
20.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha1188
21.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1179
22.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1083
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1046
24.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
25.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
26.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.986
27.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka984
28.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha979
29.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice952
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most916
31.Srbová Adéla2000 BaC Kladno843
32.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň770
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.766
35.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice735
36.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha666
37.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
38.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška642
39.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton624
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha622
41.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice619
42.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň618
43.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.603
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
45.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha598
46.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice594
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín590
48.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava566
49.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.560
50.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.549
51.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 540
52.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška536
53.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava532
54.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.531
55.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka511
56.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 508
57.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice498
58.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
59.Vocelková Anna1994 USK Plzeň478
60.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice468
61.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 460
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.460
63.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice454
64.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.440
65.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic422
66.Pořízová Radka1977 Start Jihlava418
67.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže405
68.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
69.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.398
70.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
71.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most381
72.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.380
73.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška376
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha376
75.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno368
76.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha356
77.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek354
78.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
79.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 342
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most342
81.Dufková Monika1999 BaC Kladno338
82.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
83.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.333
84.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
85.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
86.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera317
87.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice312
88.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín310
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.310
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera310
91.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek290
92.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice288
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
94.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
95.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.274
96.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
97.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň258
98.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice252
99.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
101.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek248
102.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
103.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.244
104.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.236
105.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
106.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most214
Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
108.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
110.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice204
111.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most188
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 188
113.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
114.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.179
115.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka176
116.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.168
117.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže166
118.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
119.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň162
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
121.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek158
122.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.156
123.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.152
125.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
126.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň142
127.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
128.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
130.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň137
131.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
132.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
134.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter120
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
137.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany118
138.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
143.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
144.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška110
145.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
147.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
149.Horáková Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
150.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
157.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
159.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
164.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany74
165.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka72
166.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Vítková Adéla1992 Start Jihlava68
169.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
171.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice55
172.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter52
173.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton46
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
182.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže44
183.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.42
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
197.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
199.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
203.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň33
204.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
206.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
207.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek26
209.Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
212.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
213.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín12
ČísloTurnajGPDatum
1GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
2GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
3GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
4GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
5GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
6GPC dospělých - MostC04.03.2017
7GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
8GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
9VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
10GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
11GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
12GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
13GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
14GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
15GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
163. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
17GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
18Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
19GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
20GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
21GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
22GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
23GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
24GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
25GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
264. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
27GPB Most - MostB04.06.2017
28GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
29Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
30GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
31GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
32GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
33GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
34GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
35GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
361. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
37GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
38GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
39GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
40GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
41GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
42GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
432. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
44GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
45Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
46GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
47GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
48GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
49GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
50OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
51GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
52GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
53Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
54OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
55OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
56OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
57OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
58OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
59OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
60OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
61MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
62GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
63GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
64GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
65GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
66GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading