logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 22.02.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
22.02.2017 - 22.02.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1744
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1709
3.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1688
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1076
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 970
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové872
8.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín834
9.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.695
10.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.646
11.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.630
12.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany622
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
14.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha594
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.594
16.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.582
17.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice523
18.Kundrát David2006 Badminton VK Aš496
19.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.459
20.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice454
21.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice404
22.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
23.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
24.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice368
25.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže365
26.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.354
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš347
28.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové344
29.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.328
30.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
32.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš284
33.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice273
35.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk272
36.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou247
37.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice245
38.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha244
39.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.240
40.Jonáš Václav2006 BaC Kladno235
41.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
42.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary225
43.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
44.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice220
45.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice217
46.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
47.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.208
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
50.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš200
Suchopár Jan2006 Super Stars Most200
52.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
53.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka194
54.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha192
56.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
57.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
Seidl Filip2006 Super Stars Most184
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha184
60.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha180
61.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže179
62.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
63.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 172
64.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha168
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
66.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice163
67.Gašparín Adam2007 Super Stars Most160
68.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha156
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
70.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.154
71.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.152
72.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice150
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice150
74.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice148
75.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.140
76.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.138
77.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
78.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
79.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem130
80.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.127
81.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
82.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha124
83.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
84.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.120
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 120
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice120
88.Klokan Jakub2008 Super Stars Most116
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.116
91.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.115
92.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.114
93.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
94.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.109
95.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice108
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary108
97.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.106
98.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha100
99.Melcher Patrik2006 SK Podolí97
100.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš93
101.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA92
102.Vališ Jan2006 Super Stars Most91
103.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
104.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice87
105.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
106.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.85
107.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš84
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.84
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA84
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.84
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.84
113.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
114.Klokan Jan2006 Super Stars Most81
115.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 80
117.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou79
118.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most78
119.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
122.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha72
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice72
125.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most69
126.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
128.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.67
129.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.66
130.Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.60
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
132.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.55
133.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany54
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most54
137.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
138.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice51
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň51
140.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
141.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
143.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
144.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.45
145.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.44
146.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub42
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš42
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
153.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha41
154.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
156.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.39
157.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
158.Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
159.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.36
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 36
162.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY35
164.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.31
166.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
169.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.28
171.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha27
172.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
173.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín25
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice25
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
177.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
178.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice23
179.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice22
Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.22
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.22
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem22
184.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
186.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem18
193.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
194.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.15
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 15
196.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Macal Jiří2008 Super Stars Most14
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice14
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
200.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná12
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
206.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton11
207.Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.10
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
215.Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
222.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín7
223.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
227.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
228.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA4
Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
233.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
235.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
239.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2400
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2054
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1968
4.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1688
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1558
6.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1346
7.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
8.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1329
9.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1160
10.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1138
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1124
12.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1028
13.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice985
14.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.958
15.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
16.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.922
17.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.887
18.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
19.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha729
20.Kundrát David2006 Badminton VK Aš720
21.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
22.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany669
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice669
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice669
25.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín646
26.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš642
27.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
28.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
29.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha478
30.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
31.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.460
32.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže444
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže444
34.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk442
35.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice439
36.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
37.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
38.Jonáš Václav2006 BaC Kladno409
39.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.408
40.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.406
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.406
42.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.384
43.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš380
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš380
45.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno373
46.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
47.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha354
48.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha352
49.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice344
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
51.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice324
52.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice320
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha320
54.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
55.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice312
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.312
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice312
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.312
59.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou294
60.Seidl Filip2006 Super Stars Most292
61.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice284
62.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
63.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
65.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou258
66.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň252
67.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
68.Klokan Jakub2008 Super Stars Most244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
72.Melcher Patrik2006 SK Podolí242
73.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
76.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha224
78.Vališ Jan2006 Super Stars Most220
79.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka217
80.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.212
81.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
82.Gašparín Adam2007 Super Stars Most204
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA204
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 204
85.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 202
86.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
88.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.198
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.198
90.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.196
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.196
92.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.192
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
95.Klokan Jan2006 Super Stars Most186
96.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha184
97.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.180
98.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice170
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
100.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
101.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.166
104.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
106.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.162
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha162
108.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most160
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
110.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.156
119.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA152
120.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
121.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
122.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín128
123.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary126
125.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.124
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
127.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha120
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
133.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.118
134.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most116
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most116
137.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
141.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha106
142.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
143.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš102
145.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha94
146.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 88
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
149.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
152.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
154.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná78
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná78
163.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
164.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
165.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
166.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
169.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
171.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice42
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 42
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
193.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
195.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
196.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem26
210.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1744
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1604
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1443
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1216
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1016
7.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice936
8.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.798
9.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové658
11.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
12.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
13.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.597
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín597
15.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
16.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.534
17.Kundrát David2006 Badminton VK Aš529
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.476
19.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice452
20.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice416
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.416
22.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš394
23.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany392
24.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.386
25.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové382
26.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.359
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
28.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
29.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.354
30.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
31.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš324
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha324
33.Jonáš Václav2006 BaC Kladno323
34.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
36.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice316
37.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
38.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou266
39.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
40.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.252
41.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.250
42.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
Seidl Filip2006 Super Stars Most248
44.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice244
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice244
46.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.240
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
49.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice216
50.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice212
51.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
52.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
53.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš198
54.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha195
55.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
56.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA176
57.Suchopár Jan2006 Super Stars Most174
58.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha172
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.172
60.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
61.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže168
63.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka164
64.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
65.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice159
66.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.158
67.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice156
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
70.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.142
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha142
72.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA141
73.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
75.Klokan Jakub2008 Super Stars Most138
76.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
77.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
78.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.129
79.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
81.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
82.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň120
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice120
84.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
85.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 114
86.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic106
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
88.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.104
89.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary102
90.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
91.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice97
92.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.96
93.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 92
94.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
97.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav90
99.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
101.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.84
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.84
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.84
104.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha82
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice82
107.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha80
109.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka78
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
118.Klokan Jan2006 Super Stars Most68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
120.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.58
121.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
123.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice54
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice54
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
127.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA50
128.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
132.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice42
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
154.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha41
155.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 39
156.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY38
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha38
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
159.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
160.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
164.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha16
165.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
175.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín13
176.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany12
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2294
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2214
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1573
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1398
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1325
7.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1301
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1171
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové918
10.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
11.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.707
12.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 682
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha682
14.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice642
15.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.634
16.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice594
17.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha573
18.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.558
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.558
20.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice526
21.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany486
23.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
25.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.407
26.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš392
27.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka382
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
29.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
30.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice368
32.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany367
33.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
34.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
35.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice336
36.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
37.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice319
38.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.280
39.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most276
40.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha272
41.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
43.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
44.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA252
45.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
46.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
47.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice233
48.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.228
49.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno224
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 224
51.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
52.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.211
53.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.208
55.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice204
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA204
58.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.200
59.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.199
60.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš195
61.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.190
62.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové189
63.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
66.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice186
67.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most184
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín184
69.Portová Anna2007 Super Stars Most181
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže181
71.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové179
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary179
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.179
74.Chvastková Julie2006 Start Jihlava176
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
76.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice174
77.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
78.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška167
79.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.164
80.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice160
81.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.159
82.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA156
83.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
84.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice144
Jonášová Klára2006 BaC Kladno144
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
87.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.140
88.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.136
89.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice130
Křížová Anna2006 Super Stars Most130
91.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
92.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
93.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
94.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.116
96.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
97.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
98.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha108
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most108
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav108
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
102.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.107
103.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
104.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
106.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary102
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha102
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem102
109.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
110.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.99
111.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
112.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
114.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.94
115.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha93
116.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem92
117.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš91
118.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
120.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic85
121.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.84
122.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou83
123.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
124.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
125.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou76
129.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice74
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha74
131.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY72
132.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
133.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 68
135.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.67
136.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk65
137.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice63
138.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.60
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice60
140.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno58
141.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha57
142.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.56
143.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA54
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš54
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
148.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno53
149.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice52
150.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice48
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 48
153.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
154.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
157.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice39
158.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha38
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
161.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton37
162.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton35
163.Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
164.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha31
165.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň30
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
171.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.26
174.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha24
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno24
177.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 23
178.Čechová Tereza2008 Super Stars Most22
179.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
180.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
181.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice18
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš18
185.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.17
186.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha16
187.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
189.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha12
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.12
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha12
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
195.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha10
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice10
199.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice9
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš9
203.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha6
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha6
207.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
209.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 3
212.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
215.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2822
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
3.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2224
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1832
7.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1744
8.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1344
9.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1301
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1301
11.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1187
12.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1100
13.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 958
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha958
16.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
17.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš874
18.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.870
19.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.732
20.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
22.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany708
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.693
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice682
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice682
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.633
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany609
29.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.593
30.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
31.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha563
32.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice518
33.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
34.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
35.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha514
36.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
37.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha501
38.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka482
39.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice481
40.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA452
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA452
42.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.416
43.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno410
44.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha408
45.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice392
48.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
50.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.353
51.Chvastková Julie2006 Start Jihlava348
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice348
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary348
54.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš344
55.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.328
56.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
57.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most320
60.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
61.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most312
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
63.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška304
64.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
65.Jonášová Klára2006 BaC Kladno300
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice300
67.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem292
68.Portová Anna2007 Super Stars Most290
69.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
70.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
72.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.280
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.280
74.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
75.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže260
76.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most252
77.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.248
79.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
80.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
81.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
82.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 208
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 208
87.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
88.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA200
91.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
93.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary192
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.192
96.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
98.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.187
99.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
101.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
102.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.170
103.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
108.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
109.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
110.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav156
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
115.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY154
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY154
117.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha146
118.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
119.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
121.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 140
122.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno128
123.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.124
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
125.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice120
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
128.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice116
129.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk114
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
135.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA110
136.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.105
137.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
138.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
139.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha94
140.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha84
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno84
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
143.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
162.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
163.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha68
165.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
166.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice52
167.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
170.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš42
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš42
176.Čechová Tereza2008 Super Stars Most38
177.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
178.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
187.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.23
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
3.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1443
4.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1359
5.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1301
6.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1216
7.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1198
8.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.935
10.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.933
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
12.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha670
13.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
14.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.610
15.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice594
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové584
17.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 500
18.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
19.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
20.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice457
21.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice426
22.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice416
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha416
24.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš394
25.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany392
26.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice376
27.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha359
28.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
29.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany338
30.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.327
31.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
32.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno323
33.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.322
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem322
35.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most320
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
37.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice312
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
40.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.306
41.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha288
42.Jonášová Klára2006 BaC Kladno284
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka284
44.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš280
45.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.268
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
47.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
49.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice240
50.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary234
52.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha224
53.Chvastková Julie2006 Start Jihlava210
54.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice208
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.208
58.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most204
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
60.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška202
61.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
62.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
63.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA181
64.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice180
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.180
67.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha176
68.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové170
69.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
70.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
72.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
73.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most156
76.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.153
77.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.152
78.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
80.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most146
81.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
82.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA143
83.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.142
84.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice138
85.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže136
86.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.134
87.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
88.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
90.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.128
92.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.126
93.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 124
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
96.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
97.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
98.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.118
99.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 113
100.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
101.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha104
Portová Anna2007 Super Stars Most104
103.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
104.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha94
Křížová Anna2006 Super Stars Most94
106.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.92
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
108.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.91
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.91
110.Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav90
111.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
112.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
113.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA83
114.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
115.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.79
116.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk78
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
125.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.72
126.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice68
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.68
129.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA62
130.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
131.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 54
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice54
133.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice52
134.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
136.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha42
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
150.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY40
151.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
153.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha30
154.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha28
155.Čechová Tereza2008 Super Stars Most26
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.26
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice26
163.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
166.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
167.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 12
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice12
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
2Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
3Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
4GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
5GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
6GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
7GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
8GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
9GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
10GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
111. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
12GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
132. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
14GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
152. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
16GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
17GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
18GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
19X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
202. GPD U13 - MostD07.05.2017
212. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
222. GPC U13 - MostC13.05.2017
232. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
242. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
252. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
26GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
272. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
282. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
29GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
30GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
312. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
32GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
332. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
34Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
35GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
36GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
37GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
38GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
39GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
40KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
41KP U13 - LiberecD30.09.2017
42GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
43GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
44GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
45GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
46GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
47GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
48GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
49GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
50Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
51GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
52GPD U13 - PrahaD04.11.2017
53OP U13 - AšSKP12.11.2017
54OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
55OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
56OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
57OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
58OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
59GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
60GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
61OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
62GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
63GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
64GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
65OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
66MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
67GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
68GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
69GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
70Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
711. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
72GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
73GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
741. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
751. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
761. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
77GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
781. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
791. GPD U13 - MostD13.01.2018
80GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
811. GPC U13 - MostC20.01.2018
82GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
83GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
841. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
85GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
86GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
87GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading